توجیهات مانچو و فرگی بعد از حذف

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 410,751 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

توجیهات مانچو و فرگی بعد از حذف

صحبت های این دو نفر بعد از حذف تیماشون خیلی جالب بود


سلام
خیلی خوشحالم(خوشحالیم) که دو تا تیم شهر منچستر حذف شدن خیلی ادعا داشتن
اما حرفای فرگی و مانچو رو بخونید تا روحیتون عوض شه

مانچو:
"متاسفم که صعود نکردیم 10 امتیاز گرفتیم که ظاهرا برای صعود کافی بود اما باید افسوس بخوریم که به دور بعد نرسیدیم"
معلومه باید افسوس بخوری وقتی با اون همه ستاره نتونستی بیای بالا برو افسوس بخور فعلا

"قبلا اشتباه کرده بودیم یعنی همان موقعی که در خانه ناپولی باختیم و آن باخت باعث شد نتوانیم جواز صعود به دور بعدی بگیریم"
چشم بسته غیب گفته طفلک خیلی داغون شده

"تیم خوبی داریم که بازی با کلاسی نشون داد با هواداران همدردی می‌کنم با این همه بازیکن نتونستیم بریم دور بعدی"
اعتراف به بی عرضگی خودش کرده این همه بازیکنو بده دست نگهبان دم در دانشگاه ما ببین کولاک میکنه این مانچو اگه مربی بود اینتر پرشو وا نمیکرد

اما روباه پیر :
"فکر می کنم نتیجه دیدار خانگی ما مقابل بازل اشکال کار ما بود اینجاست که ما باید دستهامونو بالا ببریم و بگیم که احمقانه بود(مساوی) ما با بی دقتی در اون بازی به تساوی رضایت دادیم بازی 0-2 بود و می تونستیم حتی بازی را 0-5 کنیم ولی اون بازی مساوی شد و الان باید خودمونو از این بابت سرزنش کنیم"
خوبه خودش قبول داره که احمقن :))

"کنار رفتن از لیگ قهرمانان اروپا ناامید کننده است و کنار رفتن زودهنگام شکست بزرگی برای ما حساب میشه"
معلومه که نا امید کننده است اونم با اون همه ادعا

اینم از خلاصه صحبت های این دو مربی لیگ برتری
اما نظر شخصی من درباره حضور این دو تیم در لیگ اروپا اینه که احتمالا سعی میکنن از اون جا حذف نشن دیگه(اگه حذف بشن مردم میگن عرضه بردن لیگ اروپا رو ندارن چه برسه به چمپیونز لیگ) و از اون طرف پرمیر لیگ هم هست و این یعنی فشار زیاد البته احتمالا به تیم دومشون بازی بدن واسه لیگ اروپا ولی بازم فشار بیشتری رو تحمل میکنن

در آخر اینکه هیگواین هم اظهار فضل کرده و گفته:"مقابل آژاکس عالی بودیم"
یکی نیست بگه اگه عالی بودین چرا به کمک داور بردین یعنی این تیم عالیتون بود که دو تا گل از آژاکس خورد؟ با این حساب از بارسا میخواین چند تا بخورین؟
فعلا زیاده عرضی نیست
باقی بقایتان
زنده باد آرسنالتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Aylad در 18/9/1390 | 17:32 گفت:

عالی بود.ولی اینو بگم اینطر لیگ انگلیس ضعیف میشه و این اول به ضرر آرسناله نه تیمه دیگه ای
حالا باد منتظر باشیم ببینیم بارسا یا رئال کدوم یک جام قهرمانانو میبرن
امیدوارم امسال رکورد بزنیم
برا موفقیت تیم..................
viva arsenal

علی ارشدی در 18/9/1390 | 13:29 گفت:

موافقم آرمان مخصوصا وقتی اون همه ادعا کرده باشی بعدش اینجوری بشه دیگه یکهو خل میشی

آرمان امیراحمدی در 18/9/1390 | 11:07 گفت:

90% هم نه !!! 100% مربی ها چرت و چرت میگن وقتی تیمشون گند میزنه !!!!

علی ارشدی در 18/9/1390 | 03:09 گفت:

علی جون مرسی خوشم میاد کامنتات از همه طولانی تره

ali در 18/9/1390 | 01:27 گفت:

اتفاقا خوش به حالشون.خوش به حال سیتی و یونایتد که رفتن لیگ اروپا.اینطور دیگه از دست این تبانی های بارسا و پلاتینی و یوفا راحت میشن و میتونن یه رقابت سالم کنن برای من که دیگه چمپیونزلیگ مرده.
ای کاش میشد ارسنال هم بره لیگ اروپا تا شاهد یه رقابت باحال میشدیم.الان اونجا لیورپول هم هستش ، اتفاقا بازی های لیگ اروپا حساس تر هم هستن.
چیه این لیگ قهرمانان ، معلوم آخرش با تبانی میدنش به بارسا ، همون بهتر که همین اول کنار بکشیم.
علی ارشدی یه حرف خیلی قشنگی زد که حال کردم ، توی همین چند پست بلاگ قبلی گفته بود که :
ای کاش به میلان بخوریم.منم اول تعجب کردم از این حرفش ولی دلایلش خیلی هم قشنگ بودن
1-اینکه ما اول و آخر میریم بالا حذف میشم و اینکه باز احتمالا باید یه خفت دیگه رو تحمل کنیم ، پس چه بهتر که همین جا اگه قرار باشه حذف بشیم مقابل میلان و در همین مرحله حذف شیم.
2_یا اینکه بازی مقابل میلان رو ببریم ، اینطور هم روحیه ی ما میره بالا و به عنوان یه مدعی به حساب میام ، هم اینکه یکی از مدعیان رو حذف میکنیم.

هر جند چشم به گزینه 2 آب نمیخوره ، اما یکی از بهترین راحل ها برای مدعی شدن هست.
خلاصه
.
.
دیدم که دوباره خبر از تبانی لیون و فلان تیم رو دادن ، همش همینطوریه، پس بی خیال لیگ قهرمانان شید.
لیگ انگلیس هم که دیگه ایران نشون نمیده ، پس بی خیال لیگ انگلیس هم شید درنتیجه کلا بی خیال فوتبال شید و بچسبید به سیاست :( و (:
هیچی مثل سیاست نمیتونه به شما یه زندگی قشنگ رو هدیه کنه.
پس به امید آینده ای سبز

محمدرضاجاشي در 18/9/1390 | 01:26 گفت:

يه طوري ميگيد برا فوتبال انگليس بد شد انگار همگي بچه انگليس هستيد يا تو فدراسيون انگليسيد!
اينا كه ربطي به سهميه نداره مگه اسياست
ليگ انگليس صدر همه ليگاس و پر تماشاگر ترين ليگه نه اسپانيا كه فقط 2 تا تيم داره

محمدرضاجاشي در 18/9/1390 | 01:23 گفت:

رضا شاماخ تو الان بايد خوشحال باشي داري منحرف ميشي يه كلاس اصول هواداري پيش علي ارشدي بگير 2 واحديه پاسش كني اوكي ميشي درس اولش اينه كه هر ارسنالي از منچستر متنفره و بعداز برد ارسنال فقط باخت يو نايتد خوشحال كننده ترين اتفاقه

علی ارشدی در 18/9/1390 | 00:31 گفت:

راستی یک چند روزی بود پست جدید نذاشته بودم همچین بفهمی نفهمی وبلاگ خونم پایین اومده بود الان درست شد :))

علی ارشدی در 18/9/1390 | 00:20 گفت:

ممنون دوستان بابت نظرات

علی ارشدی در 18/9/1390 | 00:20 گفت:

به خاطر یک سال هیچ طوری نمیشه لیگ نروژ که نیست که با یک باخت نمایندشون سهمیه شون کم بشه

حمید فرازی در 17/9/1390 | 23:24 گفت:

اتفاقا یوفا یه دلیل مسئل و نفع مالی خودش دوست داره تیم های بزرگ تو این مسابقات شرکت کنن.مگه تیمای ایتالیایی به جز قهرمانی اینتر میلان تو این سالا چیکار کردن ولی همیشه 4 سهمشون محفوظ بوده چون تیمهای اسم و رسم دار و پرهواداری هستن

رضاشاماخ چوک بندر در 17/9/1390 | 23:07 گفت:

تیمهای اسپانیای2باربیشترازانگلیسی ها قهرمانی آوردن درضمن لالیگالیگ اول دنیاست.سپهرجان یوفاهم طرفداراسپانیاست

Saeed Milani در 17/9/1390 | 23:06 گفت:

حالا برن تو لیگ اروپا ببینن اونجا چه حالی می ده :-)

sepehr najafian در 17/9/1390 | 22:58 گفت:

مگه والنسیا و ویاریال حذف نشدن او نا هم 2 سهمیه آواردن

رضاشاماخ چوک بندر در 17/9/1390 | 22:47 گفت:

سپهرجان اگه سیتی ویونایتدمیومدن بالابرای لیگ انگلیس خیلی بهترمیشدسطح لیگ برترازلالیگابالاترمیرفت سهمیه حفظ میشدقبلاازلیگ برتر2تیم میرفتن مستقیم به گروهی ودوتیم پلی آف ولی وقت چلسی منچستراومدن فینال سهمه انگلیس شد3تیم گروهی1تیم پلی آف ولی بااین وضعیت فکرکنم برای فصل بعدسهمه برگرده به دوتیم مستقیم یوفابه دنبال اینه که 1سهمیه انگلیس کم کنه بده به سوئدوبااین وضعیت شایداین کاروبکنه اگه این کاروبکنه شانسمون برای رفتن به لیگ قهرمانان فصل بعدکم میشه.

محمد اصغری در 17/9/1390 | 22:25 گفت:

اخ اخ .چه حالی کردم خبر حذف اینا رو شنیدم.امیدوارم رو حیه شون به .....بره تا تو لیگ هم اساسی امتیاز از دست بدن.
من موندم اون مانچینی ابله با اون همه بازیکن چطوری حذف شد . خداییش علی اقا راست میگه اگه این تیم رو دست نگهبان دانشگاهشون که هیچ دست خر کدخدا هم می دادی می تونست تیم رو بالا بیاره.

sepehr najafian در 17/9/1390 | 22:19 گفت:

رضا شاماخ از این حرفا نزن.قبول دارم آقا فرهاد.

فرهاد در 17/9/1390 | 22:08 گفت:

زحمت کشیدی آقای ارشدی....ولی کلا برا فوتبال انگلستان بد شد که دو تا از نمایندگانش حذف شدن...چلسی هم که غیرت نداره آبرو داری کنه......میمونه آرسن ونگر که دیگه امسال باید غیرت نشون بده........................قبول دارین بچه ها؟

حمید فرازی در 17/9/1390 | 22:07 گفت:

من از این مانچو هنوزم بیشتر بدم میاد.فقط مغروره اگه مربی بود اینترو تو اروپا قهرمان میکرد.مورینیو دوسال اومد راحت قهرمانش کرد

رضاشاماخ چوک بندر در 17/9/1390 | 22:01 گفت:

ولی بچه هامن دوست داشتم اینابیان بالاوقتی حذف شدن ناراحت شدم

سید امین هاشمی در 17/9/1390 | 21:56 گفت:

آخه من نمیدونم روباه پیر نمیخواد بازنشسته بشه!یونایتد راحت ترین گروه رو داشتا!! ممنون علی جون

HAMED toopchi در 17/9/1390 | 21:54 گفت:

فرگي + مانچو = مانچي پير جادوگر ( دلفي و ليليبي)

رضاشاماخ چوک بندر در 17/9/1390 | 21:54 گفت:

کاشکی سیتی ویونایتدم بالامیومدن دیشب خیلی ناراحت شدم

علی ارشدی در 17/9/1390 | 21:46 گفت:

خوب سوختن! خوووووووووووووب

Hossein mo در 17/9/1390 | 21:45 گفت:

ای دارن می سوزنا