راه حل چیه؟

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 409,994 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

راه حل چیه؟

به نظر شما راه حل برگشتن به دوران طلایی آرسنال  چیه؟؟؟
سلام

باخت امروز کار ما رو عجیب سخت کرد حالا باید شانس بیاریم که بتونیم سهمیه لیگ قهرمانان رو بگیریم تو چند فصل اخیر وضع مناسبی نداشتیم اما این فصل به تمام معنا یک کابوس بوده تا اینجا و با روندی که ما داریم به نظر میرسه این فصل آخر بدبختی ها مون هم نیست و این کابوس ادامه داره

اما چیزی که من می خوام بپرسم اینه:

چه راه حلی برای خروج از این وضع دارین؟(گرچه به قول یکی از دوستان صدای ما از ایران هم بیرون نمیره چه برسه به اینکه به لندن برسه اما کار دیگه ای از دست ما بر نمیاد)

فعلا خودم به این سوال جواب نمی دم می خوام ببینم نظر شما چیه فقط خواهشا به کسی فحش ندید و راه حلتون هم لطفا دو جمله ای نباشه کامل توضیح بدین  اگرچه که می دونم اعصاب ندارین ولی لطفا...

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن شعبانی در 3/11/1390 | 11:59 گفت:

خرید پودولسکی - چیچاریتو و کانالس

رضا در 3/11/1390 | 10:28 گفت:

راه حل:
یکی از این شیخ های پولدار عربی بیاید ارسنال را از چنگ کرونکه اشغال نجات بده!
چی میشه ما هم مثل السیتی بشیم الارسنال !

علی ارشدی در 3/11/1390 | 00:20 گفت:

فعلا من میرم بخوابم فردا امتحان دارم شب خوش :)

علی ارشدی در 3/11/1390 | 00:16 گفت:

ای بابا حالا که ما اومدیم تو بحث همه رفتن مثل اینکه :))

اما راه حل من:
واقعا ارائه راه کار تو این شرایط سخته آخه علت این بدبختی ها یکی و دو تا نیست که بگیم همونا رو حل کنیم وضعمون خوب میشه ولی کلا فکر میکنم این اتفاقا باید بیفتن تا وضع تیم بهتر بشه

1. عوض شدن سهام دارای عمده مثل کرونکه و عثمانوف (البته بعیده این اتفاق بیفته این عوضی ها چیزی از فوتبال نمی فهمن و فقط تاجرن و تا الان که سهامشونو نفروختن یعنی دارن سود می کنن و تا زمانی که سود ببرن جایی نمیرن)
2. اومدن سهام دارایی که حاضر باشن ستاره هامونو حفظ کنن (حفظ ستاره ها البته بعیده مورد بعدی رو بخونید)
3. حفظ کردن بازیکنامون (این هم خیلی بعیده احتمالا سال بعد هم بازیکنای خوبمونو از دست میدیم با توجه به وضع مالی باشگاه خود بازیکنا هم اگه بخوان بمونن به زور میفروشنشون تا تراز مالی باشگاه منفی نشه)


به شخصه هنوز هم با رفتن ونگر مخالفم قبلا هم گفتم با رفتن ونگر به تنهایی مشکلی حل نمیشه

saeed در 3/11/1390 | 00:08 گفت:

بهترین کار اخراج سریع و بلا مانع ونگر هستش ما که امسال رو از دست دادیم پس بالا تر از سیاهی رنگی نیست

علی ارشدی در 2/11/1390 | 23:34 گفت:

خب فرض بگیریم ونگر رفت قبول
قدم دوم؟
استخدام مربی با کیه؟ من نمی دونم ولی اگه دست مالکا باشه مطمئنا کسی رو که روحیه پول خرج کردن داشته باشه سر کار نمیارن

sam baygan در 2/11/1390 | 23:28 گفت:

علی جان سکوت نکن،ما این بحثو قبلانم کردیم و دیگه حوصله حرفای تکراری نداریم.پس بیا نظرتو بگو.ونگرم حالا حالا ها هست !

sam baygan در 2/11/1390 | 22:55 گفت:

تا وقتی ونگر بخواد اینطوری جلوی مدیرا دم تکون بده همین وآش هست و همین کاسه،حالا اونا هرچی میخوان باشن
قدم اول=رقتن ونگر،چه با تصمیم خودش چه با زور

aso در 2/11/1390 | 22:37 گفت:

من خودم به شخصه تا پارسال به قول شما دوست عزیز یه نوع ونگر پرست بودم!
اما این تابستون همه چیز واسه من معلوم شد، زمانی که با وجود اینکه فابرگاسو نصری گفتن میرن و اما به خاطر به کار احمقانه ونگر، تیم تا روز آخر بازیکنی نخرید و روز آخرم یه آرتتا که حدش همون اورتون بود رو به عنوان جانشین فابرگاس خرید و بعدش بازیکنایی در حد تیم هشتم لیگ انگلیس که الان ما مستحقشیم خرید!
الان تیم به یه جایی رسیده که به یه شک شدید نیاز داره که این شک میتونه تغییر مالکان تیم یا تغییر مربی تیم باشه، با شناختی که همه ما از مالکان تیم داریم امکان تغییر مالکان وجود ندارد و الان تنها راهی که پیش روی ماست تغییر ونگره ، امیدوارم ونگرم مثل آنری شرایط تیم رو درک کنه و بره!
ونگر خواهش میکنیم برو!!
باور کنید اگه تیم بدون ونگر هشتم بشه بهتر از اینه که با ونگر جزئ 4تیم بشیم!

Saeed Milani در 2/11/1390 | 22:37 گفت:

تنها راه رفتن ونگره.

اولا مالکانی که باشگاه رو خریدن دیگه از دست نخواهن دادش.
دوما مدیریت هم که تا حالا حفظ شده هم جهت با مالکان باشگاه رفتار کرده.
نهایتا میمونه مربی که باید عوض بشه. چون ونگر نشون داده چشمه استعدادیابیش خشکیده و به جز چند استعداد انگشت شمار باقی تیرهاش به سنگ خورده و اصلا با جوان ها نمیتونه موفقیت کسب کنه. یه مربی که شخصیت قهرمانی بده به تیم لازمه و کسی که طرز تفکر جدیدی داشته باشه و کلا تیم رو متحول کنه. ونگر بهتره بره تو کمیته استعدادیابی باشگاه فعالیت کنه اگه هنوزم دوست داره تو آرسنال بمونه.

aso در 2/11/1390 | 22:37 گفت:

من خودم به شخصه تا پارسال به قول شما دوست عزیز یه نوع ونگر پرست بودم!
اما این تابستون همه چیز واسه من معلوم شد، زمانی که با وجود اینکه فابرگاسو نصری گفتن میرن و اما به خاطر به کار احمقانه ونگر، تیم تا روز آخر بازیکنی نخرید و روز آخرم یه آرتتا که حدش همون اورتون بود رو به عنوان جانشین فابرگاس خرید و بعدش بازیکنایی در حد تیم هشتم لیگ انگلیس که الان ما مستحقشیم خرید!
الان تیم به یه جایی رسیده که به یه شک شدید نیاز داره که این شک میتونه تغییر مالکان تیم یا تغییر مربی تیم باشه، با شناختی که همه ما از مالکان تیم داریم امکان تغییر مالکان وجود ندارد و الان تنها راهی که پیش روی ماست تغییر ونگره ، امیدوارم ونگرم مثل آنری شرایط تیم رو درک کنه و بره!
ونگر خواهش میکنیم برو!!
باور کنید اگه تیم بدون ونگر هشتم بشه بهتر از اینه که با ونگر جزئ 4تیم بشیم!

شاهین فدوی در 2/11/1390 | 22:33 گفت:

مالکای پول پرست برن
صبور باشیم

حمید فرازی در 2/11/1390 | 22:30 گفت:

به نظر من اول باید تیم به یه مالک واحد واگذار شه که قطعا مناسب ترین گزینه عثمانوفه اما قطعا این اتفاق رخ نمیده.پس باید با همین شرایط مدیریتی و مالی راه حل مناسبی پیا کنیم.به نظر من تابستون آینده شلوغ ترین تابستون چندسال اخیره.البته دلیل دارم.به شرایط بازیکنا توجه کنین.رفتن بازیکنایی مثل آرشا و شاماخ و اسکیلاچی و آلمونیا و روسیچکی و حتی فابیانسکی قطعیه.حتی بازیکنی مثل پارک هم احتمالا خودش مایل باشه به فرانسه برگرده.قطعا در این بین چند خرید انجام میدیم که مطمئنا یکی دو بازیکن خوب در بینشون هست البته همه اینا بستگی به راهیابی تیم به لیگ قهرمان داره که بعیده.کار بعدی حفظ یکی دو بازیکن کلیدی که داریم.احتمالا رابین میمونه و از بابت بقیه هم خیالمون راحته.ولی کار اصل و آخری که باید انجام بدیم استفاده بیشتر از بازیکنای جوان و مستعد تیمه که امشب نتیجشو دیدم(چمبو)قطعا فصل آینده یکی دو بازیکن به تیم اضافه میبشن که امیدوارم درست انتخابشون کنیم.حالا اگه واقعا اینا اتفاق بیفته که اصلا کار سختی نیست آرسنالو فصل آینده رو درنظر بگیرین:همین تیم به علاوه ویلشر سانیا سانتوس و یک خرید احتمالی خوب و همچنین چند بازیکن جوان نظیر چمبرلین فریمپونگ و کمپل.االبته بازم این تیم یه غول نیست ولی قطعا با امسال زمین تا آسمون فرق داره اما در فصل بعدترش میتونه بازم خودشو تقویت کنه و بشه اونی که همه میخوان

Farhad Rahbari در 2/11/1390 | 22:23 گفت:

من تو پستم گفته بودم سیستم باید 1-1-4-4 باشه ولی ونگرجون وقت نکرد ببینه!
1)خرید هافبک دفاعی مثل تیاگوموتا
2)خونسرد نموندن ونگر کنار زمین
3)با 2 هافبک دفاعی بازی کردن تو بازیهای حساس

mahdi jannati در 2/11/1390 | 22:07 گفت:

باید یک یا دو بازیکن خوب بخریم.بعدشم یه روان شناس باید بیاد با بازیکن ها صحبت کنه تانسبت به بردن تیم های روبه روشون حریص بشن.

محمودرضا معینی در 2/11/1390 | 21:58 گفت:

اول باید سیستم مدیریت تیم عوض شه
دوم باید خرید کرد اما نه به هر قیمتی
سوم مصدومیت یک فصل از تیم ما بره
فروختن بازیکنای مازادی مث آرشاوین و پارک که الکی بهشون دل نبندیم که بیان نتیجه رو عوض کنن در حالیکه نمی تونن نتیج رو نگه دارن
اما مهمترین نکته برگشت عطش قهرمانی و جسارت ونگر که توی این چند کم و کمتر شده

hamed در 2/11/1390 | 21:56 گفت:

rahe hal faghat gozashte in fasle gande.....

hamed در 2/11/1390 | 21:56 گفت:

rahe hal faghat gozashte in fasle gande.....

ایمان کریمی در 2/11/1390 | 21:55 گفت:

اگه تو این بازی جای چمبرلین ولکات رو عوض میکرد میبردیم!

♥Arsenal♥ در 2/11/1390 | 21:52 گفت:

پوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووللللللللللللللللللللل!!!
فقط پوللللللللللللللللللللللللل!!!!!!!!!!
مث من سیتی که بعد از 35 سال قهرمان شد!!!
پووووووووووووووووووووووووووووووللللللللللللللللل

amirreza در 2/11/1390 | 21:51 گفت:

میشه 4-4-1-1

amirreza در 2/11/1390 | 21:51 گفت:

ژسنی-مرته ساکر-ورمائلن-سانیا-سانتوس(گیبز)-سانگ-کوکلین-آرتتا-ویلشر-بنایون-ون پرسی

amirreza در 2/11/1390 | 21:49 گفت:

system 4-3-3 bayad avaz she,ma khate hafbakemoon zaeife,pas bayad in zaf ro ba bishtar kardane bazikon to miane zamin jobran kard.kari ke inter dare mikone

davood در 2/11/1390 | 21:47 گفت:

ارسنال منحل بشه و از اول ساخته بشه
همه چی مشکل داره

ali در 2/11/1390 | 21:44 گفت:

راه حل اینه که آرسن ونگر 2تا بازیکن خوب مثل کیهیل و کارول بخره و خسیس بازی در نیارن این صاحبان آرسنال بد می گم

hesam در 2/11/1390 | 21:44 گفت:

اقا به خدا اگه ارشاوين تعويض نميشد چمبو بود به خدا ميبرديم.خدايي ما هر بازيکني هم بخريم باز دروازه خالي نميزنه.خدايي نيمه دوم عالي بوديم هافبکم خوب بود ولي ارشاوين يه تنه ما رو به گور برد!!!!

سجاد در 2/11/1390 | 21:42 گفت:

راه حلشو ونگر ميدونه و بس من بازم بهش ايمان دارم.