شرکت در دو نظر سنجی+یک نکته

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 282,738 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شرکت در دو نظر سنجی+یک نکته


شرکت در دو نظر سنجی+ یک نکتهسلام چند وقت بود پست بلاگ نذاشته بودم  دلیلش هم این بود که مطلبی که واقعا بدرد پست کردن بخوره نداشتم :)))

نظر سنجی:   http://www.arsenal.com/news/news-archive/arsenal-v-blackburn-choose-your-motm 

برید به آدرس بالا و بهترین بازیکن بازی با بلکبرن رو انتخاب کنید از نتیجه هم چیزی نمی گم که روی رایتون تاثیر نذاره خودتون می تونین نتیجه رو ببینید

نکته : خبر رسیده بارسا مذاکره با رابین رو تکذیب کرده اتفاقا دوستان زحمت کشیدن خبرشو تو سایت خودمونم گذاشتن اما نکته جالب این بود که تا این لحظه این خبر 114 تا بازدید داشته و فقط 2 تا لایک!!!!!!! تازه یکیش رو هم من زدم یا دوستان نسبت به لایک زدن بی توجهن یا براشون موندن یا رفتن رابین مهم نیست شاید هم به حرف بارسایی ها اعتماد ندارن؟ به هر حال خبر خوبیه برید لایکشو بزنید رفقا

ننظر سنجی دوم: ماجرای جابجایی ونگر مورینیو هنوز تموم نشده مثل اینکه

قبلا راجع به این موضوع همینجا چند بار بحث کردیم اما چه کنم که ظاهرا ماجرا هنوز ادامه داره می خوام یک نظر سنجی بذارم: با این جا به جایی موافقید؟ همه لطفا شرکت کنید تا نتیجه دقیق تر باشه در حد بله یا خیر هم نظرتونو بذارید من قبول دارم اگه دوست داشتین دلیل هم بنویسین نخواستین هم ننویسین ولی حتما نظر بدین.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 17/11/1390 | 13:46 گفت:

با جابجایی مورینیو و نگر اصلا موافق نیستم.
مورینیو استاد جارو جنجال و این اصلاً مورد پسند من نیست. حالا هر کی می خواد باشه و با هر دانشی من دوست ندارم سرمربی تیمم کسی باشه که با یه حرف نا به جا باعث بشه زندگی یه نفر زیر و رو بشه یا تهدید جانی بشه یا شغلش رو بذاره کنار یا همش توهین کنه یا ...
اصلاً تو لیگ انگلیس هم با ونگر زیاد مشکل داشتن.بیاد آرسنال ونگر می شینه پشتش بد میگه بد آرسنالی ها تو ورزشگاه اگه مورینیو نتیجه نگیرن شعار میدن آرسِــــــــــــــــــنِ وِنگِــــــــــــــــــــــــــــــــــــر :))))

ناصر در 17/11/1390 | 08:20 گفت:

1-Like
2-Dislike

mahdi rajaei در 17/11/1390 | 01:26 گفت:

خیر.کاملا مخالف.الان بیا فرض کنیم مورینیو تو ارسناله اونوقت این همه بازیکن با استعداد و تکنینکی باید بشینن رو نیمکت جاشون رو بدن به چند تا بازیکن خشن و بی تکنیک مثله پپه و کاروالیو و تیمم از ضد فوتبال بیشتر از خوده فوتبال امتیاز بگیر!!!!!!
ارسنال شاید با رفتن ونگر جام بگیره ولی تو این مقطع تنها مربیکه میتونه ارسنال رو نجات بده خوده ونگره و به نظر من تا اینجا هم نتیجه ی بدی نگرفته که بخواد بره.من ارسنال فعلی رو به بارسا(بهترین تیم حال حاضر دنیا؟!!!!!!!!!!!!!) کاملا ترجیح میدم.

محسن آزاده در 17/11/1390 | 00:16 گفت:

در ضمن علی خداییش منم نمی دونستم مطالب سایت لایک هم دارن . . . تازه بعد از این که فهمیدم هم یه ربع دنبال لایکش می گشتم :))

محسن آزاده در 17/11/1390 | 00:14 گفت:

در مورد این که ونگر بره ، اصلا موافق نیستم ، در حقیقت اعتقاد دارم خراب کاری ای رو که کرده ( فرض کنیم که این اوضاع بد تقصیر ونگره !!) خودش باید جمع و جورش کنه ، یعنی بهتره بگم تنها کسی که می تونه اوضاع دوباره مثل سابق بکنه خود ونگره چون اصطلاحا قلق تیم دستشه ! اما در هر صورت بالاخره باید بپذیریم که دیر یا زود ونگر خواهد رفت و احیانا عمر نوح نداره !!! اما امیدوارم رفتنش بعد از درست کردن اوضاع باشه . . . در ضمن اگه فرض کنیم که ونگر هم بخواد بره ، اصلا نمی تونم جاش مورینیو رو تصور کنم ! آخه این همه شخصیت و احترام رو یه شبه به دست نیاوردیم که بدیم دست مورینیو تا یه شبه به باد بده ( با اون رفتارای بی شخصیتیش )

Farhad Rahbari در 17/11/1390 | 00:11 گفت:

مخالفم
جایگاه ونگر تو فوتبال بالاتر از خوزست(به حرفم ایمان دارم)

سجاد کریمی در 17/11/1390 | 00:04 گفت:

کاملا مخالفم

علی ارشدی در 16/11/1390 | 23:38 گفت:

راستی بچه ها مرسی واسه لایک زدن کارتون درسته شده 106 تا ایول

سعید@ حالا ونگر بره رئال یا نره مهم نیست این موجود نیاد اینجا مهمه
حمید@ ربطی به من و سعید تنها نداره ماشالله همه دارن زحمت میکشن اسم نمی برم چون تعداد زیاده می ترسم کسی از قلم بیفته سو تفاهم بشه
شهرام@ انشالله اگه فرصت کنم تا فرداشب این پستو میذارم

نیک پاول رو هم جدی بگیرید دعا کنید بیاد آرسنال من تو فیفا خریدمش البته واسه بایرن اعجوبه ایه از ارکان تیممه الان

Saeed Milani در 16/11/1390 | 22:57 گفت:

صد البته با آمدن این اسکیزوفرنی مخالفم :-) ! اما نکته اینه که قرار نیست جابجا بشن این میره اونجا اما اون قرار نیست بیاد اینجا ! یه چیزی تو این مایه ها !

masoud mahmudpur در 16/11/1390 | 22:18 گفت:

خیر

حمید فرازی در 16/11/1390 | 22:10 گفت:

البته علی جان در مورد لایک هم باید اعتراف کنم من بیشتر همون تیتر خبرای سایتو میخونم چون یه کم دیر آپدیت میشه و قبلا خبرا رو خوندم و نمیدونستم لایک داره.البته خوشبختانه بعد از شروع کار علی و سعید خبرا خیلی زودتر آپدیت میشه و سعی میکنم از این به بعد خبرا رو کامل بخونم

حمید فرازی در 16/11/1390 | 22:08 گفت:

کاملا مخالفم.حداقل با اومدن این روانی مخالفم

میلاد کشوری در 16/11/1390 | 21:57 گفت:

کاملا موافقم. البته مگه خوابشو ببینیم :(

توپچی جنوب در 16/11/1390 | 21:45 گفت:

اولا چنین جابه جایی ممکن نیست صورت بگیره و همش جز شایعه ای بش نیست ,

چون ونگر خودش گفته به باشگاهش متعهده و هنوز کار های بزرگی مونده که انجام نداده پس ونگر جایی نمیره و فکرش هم از سرتون بیرون کنین.(علامت عصبانیت)

علی پست بدرد بخور برات سراغ دارم فقط موضوعش رو من میدم تو برو تحقیق کن بیار تا بعدش بهت نمره بدم!!!(علامت خنده)

موضوع:مربی هلندی: گاس هیدینگ .......
خیلی وقت پیش گفته بودی میخوای درموردش پست بزاری ولی هیچ وقت این کار رو نکردی(علامت حواس پرتی)

farhad bj در 16/11/1390 | 21:33 گفت:

no0ch

علی ارشدی در 16/11/1390 | 21:33 گفت:

راستی نظر خودم: منم شدیدا مخالفم

علیرضا در 16/11/1390 | 21:24 گفت:

اصلا موافق نیستم............

hesam در 16/11/1390 | 21:21 گفت:

اصلن.اه مورينيو و مسي و زلاتان و رونالدو و..... هر کيو بدن بازم ونگر رو نميدم!بدون ونگر ارسنال تيمي مثل چلسي هست که نه بازيکن ميده نه قهرمان ميشه.

مهران کاظمی در 16/11/1390 | 21:14 گفت:

منم جدیداً موافق این جابجایی هستم، یه جورایی برد-برد برای دو طرفه، هم برای آرسنال و رئال، هم برای ونگر و مورینیو

HAMED toopchi در 16/11/1390 | 20:58 گفت:

be shedat esteghbal mikonam

javad sbo در 16/11/1390 | 20:51 گفت:

خیر