آخرین عملکرد بازیکنان قرضی آرسنال

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 389,919 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آخرین عملکرد بازیکنان قرضی آرسنال

با تشکر از حمید فرازی

در هر فصل تعدادی از بازیکنان آرسنال به خاطر کسب تجربه برای بازی در ترکیب اصلی به تیمهای دیگر قرض داده می شوند.

در فصل 2011/12 18 بازیکن آرسنال به 19 تیم مختلف رفته اند.

Arsenal.com پیگیر پیشرفت این بازیکنان در طول فصل می باشد.و یک نمای کلی از آنها ارائه می دهد.

آخرین گزارشها از این بازیکنان را در زیر مشاهده میکنید.
[تصویر: 1jvk8txhs9tsm9bf5vez.jpg][تصویر: ay1aepcqfv96fxft8hnr.png]

Vito Mannone

Hull 0-0 Leeds

Tuesday, March 6


ویتو مانونه در تساوی 0-0 هال سیتی مقابل لیدز شب خوبی داشت و موفق شد با
دیگر نیز دروازه اش را بسته نگه دار.(مانونه رکورددار کلین شیت در تیم هال
هست.)
[تصویر: zsuyg6lmu5f2k7wl01ne.jpg][تصویر: h57xlcr827t3kxpc7br.png]

Henri Lansbury

West Ham 1-1 Watford

Wednesday, March 7


هنری لنسبوری چهارشنبه شب در تساوی 1-1 تیمش مقابل واتفورد 16 دقیقه پایانی به میدان رفت.[تصویر: 829mt3e9ifmzt80i7fm.jpg][تصویر: x1dgflpn1lzz3g99or09.png]Craig EastmondWycombe 4-2 Leyton Orient

Tuesday, March 6


کریک ایستموند که به تازگی به تیم ویکامب پیوسته دومین حضورش را در این تیم
تجربه کرد و در پیروزی 4-2 تیمش مقابل لیتون 89 دقیقه در زمین مسابقه
حضورداشت.ایستموند زمینه ساز گل اول تیمش در این مسابقه بود.[تصویر: dwasmmjcom0sj131ls.jpg][تصویر: b236jlns7q0hf3ecz0l.png]Sead Hajrovic

[/b]

Gillingham 3-1 Barnet

Tuesday, March 6


سائید هاجرویچ در پیرزی 3-1 تیمش مقابل گیلینگهام 90 دقیقه در میدان حضور داشت.همچنین "ریس مورفی" و " دنیل بواتنگ" در ترکیب تیم های خود حضور نداشتند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جویبار در 19/12/1390 | 18:02 گفت:

آقا علی مرسی از شما و اقا حمید

محسن آزاده در 19/12/1390 | 17:58 گفت:

:)
آخه دستم بهش نمیرسه علی ، فعلا تو رو گیر آوردم:)

علی ارشدی در 19/12/1390 | 17:47 گفت:

محسن به حمید فرازی بگو!!! من از اون کپی کردم

محسن آزاده در 19/12/1390 | 17:45 گفت:

دست گلت درد نکنه !
خیلیا نیستن . . . ولا ، ولینگتون سیلوا ، بنتنر و . . . ؟!؟!

علی ارشدی در 19/12/1390 | 14:04 گفت:

بچه ها اینا هم مال حمیده!!!! من از هایبوری کش میرم! البته با اجازه که چه عرض کنم با دستور خودش

moeinem در 19/12/1390 | 13:33 گفت:

این پست ها رو حمید میذاشت به تو عادت نکردیم.ولی دست درد نکنه

(Hooman sam (Dark metal در 19/12/1390 | 13:16 گفت:

ممنون...

علیرضا در 19/12/1390 | 12:13 گفت:

مرسی...........

Lotfali khan zand در 19/12/1390 | 11:57 گفت:

عالی علی

amir reza در 19/12/1390 | 11:32 گفت:

مرسی...واقعا با پستات حال میکنم

مجتبی عابدی در 19/12/1390 | 07:53 گفت:

از لنسبوری هیـــــــــــــــــچ بخاری بلند نمیشه . چه دلی صابون زده بودیم واسش .