شروع نکنید+آپدیت

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 276,690 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شروع نکنید+آپدیت

دومین مساوی آرسنال هم بدست اومدالانه که همه بیان پست بذارن که تیم اله تیم بله بدبخت شدیم به فنا رفتیم بدون ون پرسی هیچ چی نیستیم و...

همچین پستایی ببینم سریعا پاک میشه انتقاد خوبه اما نه اینکه هر چی به ذهنمون رسید رو پست کنیم پست انتقادی خوب یعنی پست مهران کاظمی و اگه می خواید به وضعیت تیم انتقاد کنید همچون پستی بذارین

لطفا اگه قصد انتقاد کردن دارین همین طوری پست ندین اول نگاه کنید ببینید قبل از شما کسی پست نذاشته؟
دلیلی نداره ده تا پست رو صفحه باشه که مه ش انتقاده این طوری بحث پراکنده میشه

ممنون از همکاریتون
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اما برای بحث پیرامون بازی هم می تونید از این پست استفاده کنید البته پست گزارش بازی هم هست اگه خواستید همونجا ادامه بدین بگین که این قسمت رو از پستم بردارم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Keivan در 6/6/1391 | 11:23 گفت:

morteza:کامنت های شما مربوط به مشکلات آرسناله و کامنت من در مورد مشکلات سایت و طرف حرفهام علی بوده چرا فکر کردین با جنابعالی بودم نمـــــیدونم...

Keivan در 6/6/1391 | 11:13 گفت:

morteza: من طرف حرفهام علی ارشدی بود اصلا به کامنت های شما کاری ندارم...

Keivan در 6/6/1391 | 11:11 گفت:

morteza: عزیزم شوخی کردم ندیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

morteza در 6/6/1391 | 10:40 گفت:

شما که اینقدر به اصول اخلاقی پایبند هستید و دیگران رو امر و نهی میکنید خودتون چرا بعد از کامنت من نوشتید : برو بابا ...

حسین جان دنبال درخواستت میگردم و اگه پیدا کردم به ایمیلت ارسال میکنم.اگر هم پیدا نکردم لطفا ناراحت نشو

HOSSEIN در 6/6/1391 | 04:33 گفت:

خواهش میکنم کمکم کنین.
من یه آهنگ میخوام از ارباب حلقه ها.تو نسخه ایی که شبکه نمایش داد.اون جایی بود که گاندولف گفت:راهو به خاطر نمیارم(تو معدن موریا که بعدش اون غوله اومد ولی ولی فرودو چون زره توری داشت از ضربه شمشیرش در امون موند.)ریتمش این بود.دا دادادا دادادا.دادا دادا دادا(امیدوارم به خاطر اورده باشین کدومو میگم.عجیب زیبا بود.کاملا افسانه ای بود)
بفرستین به ایمیلم یا حداقل یه لینک بدین و اسم آهنگشم اگه لینک دادین بگین.
فقط خیلی ضروریه.خواهشا هرکی میتونه کمک کنه.هرچی دنبالش گشتم پیداش نکردم.
ایمیل جدید من اینه:
H.BAGHERI1391@YAHOO.COM

Keivan در 6/6/1391 | 04:04 گفت:

نه شوخی...ولی کلا یه موضوعی رو بگم...حتما که نباید یکی بیاد توضیح بده خودمون باید متوجه بشیم بعضی مسائل رو...

- قبل از پست دادن خودمون پست های قبلی رو نیگاه کنیم...شاید کسی زودتر همون مطلب مارو نوشته باشه...جالبه بعضیا

میبینن و بهشونم میگم که آقای عزیز یکی قبل شما عینا همین پستو نوشته برمیگرده میگه من پاک نمیکنم اون پاک

کنه...(من خودم یکی از پست های نیوزم بود که نزدیک 1 ساعت سرش کار کرده بودم ولی پست نذاشتم رفتم یه رفرش کردم ببینم کسی مشابهه پست منو نذاشته باشه...

-به احترام سایت و هوادارا که مثل خواهر و برادریم به مربی و ... توهین نکنیم یا یه آواتاری نذاریم که حرص بچه ها رو در

بیاریم...

انتقاد کردن توام با احترام خیلی سخته واسه همینه خیلی ها توهین میکنن فکر میکنن دارن انتقاد میکنن...
.........................................
علی خوبه هر 90 روز یکبار پست میدی...

بر روی سنگ قبرم ننویسید در جوانی مرد بنویسید پیر شده بود پیر جوانی
بر روی سنگ قبرم ننویسید تنها بود بنویسید بهترین دوستش تنهایی بود

بر روی سنگ قبرم ننویسید عشق در وجود او نبود بنویسید وجود او عشق بود
بر روی سنگ قبرم ننویسید عاشق باران بود بنویسید باران موثر ترین داروی او بود

بر سنگ قبر من بنویسید کل عمر
پــشـت دری کـه بــاز نــمـیـشـــد نــشـسـته بــود...

Keivan در 6/6/1391 | 03:16 گفت:

برو بابا...

morteza در 6/6/1391 | 02:34 گفت:

یعنی از گفتن حقیقت میترسی؟یا تعصب چشمات رو کور کرده؟ من گفتم ما اندازه من یونایتد جام نبردیم و موفقیت کسب نکردیم.شما میگی بیشتر جام بردیم؟
عزیزم همه جا بچه بازی و کل کل های مسخره نیست که.اگه یه ذره منطقی نگاه کنید بیشتر مشکلات حل میشه.بله آرسنال هم از من یونایتد و هم از رئال و بارسا و میلان و ... و ... کمتر قهرمان شده.ولی دلیل نمیشه تیم کوچیکی باشه آرسنال.اعتراف به حقیقت یک ارزشه.در واقع با گفتن حقایق درباره ی یک موضوع ارزش اونو نشون میدیم تا اینکه با دروغ و بچه بازی حقیقت رو فدای مصلحت کنیم و باعث بشیم طرفداران سایر تیمها به ما به چشم یک احمق نگاه کنند.اگه رک حرف میزنم معذرت میخوام.منظورم شخص خاصی نیست و کلی میگم.ولی لازمه بعضی حرفها گفته بشه تا تعصبات خاک خورده و نخ نما شده رو بعضا کنار بگذارند.

ehs در 6/6/1391 | 01:36 گفت:

morteza: @واقعا از تنها چیزی که می ترسیدم اتفاق افتاد
کار ما به جایی رسیده که دیگه یه طرفدار ارسنال هم می گه تیم ما در حد منچستر نیست!!

morteza در 6/6/1391 | 00:35 گفت:

درباره ی هازارد اشتباه گفتم.در واقع با یه بازیکن دیگه اشتباه گرفتم.حالا در اصل قضیه تفاوت ایجاد نمیکنه که آرسنال سه بازیکن از سه لیگ مختلف گرفته.ولی من یونایتد نه!
عزیزم وقتی درباره ی تاریخ یک باشگاه صحبت میکنیم منظورمون فقط یک بازه چهار پنج ساله نیست.شما میتونی بگی مثلا چون آرسنال بین سالهای 99 تا 2004 (5 سال) به قول شما از منچستر بهتر بوده بس کلا تاریخ آرسنال بهتر از من یونایتد بوده؟شما میگی سیاست باشگاه عوض شده در حالیکه اصلا متوجه نیستی درباره ی چی حرف میزنی.فکر میکنی سیاست باشگاه آرسنال یعنی رقابت تنگاتنگ برای قهرمانی در جزیره؟آدم حرفایی میشنوه ها.تیم ما یک قهرمانی هم در لیگ قهرمانان نداره.میدونی این یعنی چی؟لطفا واقع بینانه تر و سنجیده تر نظر بدید.

مهران کاظمی در 6/6/1391 | 00:06 گفت:

ای بابا من که بازی رو ندیدم ولی فکر نمی کردم مساوی کنیم، فکر می کردم لااقل یه گل بزنیم حتی اگر قرار مساوی کنیم، حیف

milad 14 در 5/6/1391 | 23:11 گفت:

هازارد سابقه ی بازی تو لیگ برتر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
چطور تو همون ساله ای 1999-2004 از آرسنال انتظاری فراتر از udt می رفت،حالا شما الان میگی نمیره یا کی میرفت.
اون قهرمانیی که 3 هفته مونده بود به پایان لیگ آرسنال گرفته بود یادت نیس؟فرگی از این نگرخیده بود؟از ونگر چطور؟انتظار نداشت؟حالا انظار نمیره.سیاست باشگاه عوض شده یا به بیان دقیق تر و بهتر هدف باشگاه عوض شده که اونم خدمت به فوتبال دونیاست با بازیکن سازی=========درخدمت:1-باشگاه بودن 2- آقایان بودن 3-بازیکن بودن 4-خودش بودن
فقط به فکر هوادار نیس

HAMED toopchi در 5/6/1391 | 21:39 گفت:

خاك به سرشون. كاگولا. خدا مرگي به ژورو بده

morteza در 5/6/1391 | 20:08 گفت:

احسان جان فن پرسی و کاگاوا بازیکنان خوبی هستند.فن پرسی و هازارد که تجربه ی بازی در لیگ برتر رو داشتند.ولی در تیم ما پودولسکی از آلمان اومد.کاسورلا از اسپانیا و ژیرود از فرانسه.یعنی سه لیگ مختلف.اگه منچستر هم دو تا از بازیکنان اصلیش میرفتند و سه بازیکن از سه لیگ مختلف خریداری میکرد شک نکن الان مشکل ما برای اونا هم وجود داشت.من بیشتر از 12 ساله بازیهای آرسنال رو میبینم و بهت قول میدم بعد از نیم فصل اول آرسنال یکی از قدرتهای فوتبال اروپا میشه که هر تیمی در لیگ قهرمانان دلش میخواد حریف آرسنال نباشه.در اوج نا امیدی شما من این حرف رو میزنم و گذشت زمان نشون میده من اشتباه میکنم یا نه.ولی در این سالها یاد گرفتم صبور باشم و زود قضاوت نکنم.ضمن اینکه هیچ وقت انتظاراتی که از من یونایتد وجود داره از آرسنال وجود نداشته و الانم نداره.بس با توجه به پتانسیل تیم صحبت میکنم.الان تمام تمرکز ونگر فقط و فقط روی یک مسئله هست:
هماهنگی میان بازیکنان
من فعلا باید برم بیرون شب بر میگردم و با هم بیشتر صحبت میکنیم+ ای کاش تمام بحث در یک پست جریان داشت که راحت تر بحث کنیم و پاسخ تمام کامنتها داده میشد.

Esmaeil در 5/6/1391 | 19:49 گفت:

با توجه به اینکه خط دفاع و بعد از اون مانی کمتر تغییرات داشت شاید می شد پیش بینی گل نخوردن رو کرد اما این بازی محک خوبی نیست چرا که تیم حریف حمله چندانی نداشت.
اما خط حمله با اینکه هماهنگ نبود به نسبت در مقابل یه اتوبوس دفاع بد نبود.موقعی که جلوتر اومدن تیم ما زهر دار تر بود.
اما به نظر من امروز به جز آرتتا که هافبک دفاعی بود و خوب کار کرد.دیابی و کازورلا نتونستن مهاجمها رو خوب تغذیه کنن و دیابی هم مرد توپ لو دادن زمین بود و مشکل اصلی تیم همین میانه بود.

احسان در 5/6/1391 | 19:44 گفت:

مرتضی با حرفات موافق نیستم ...

الان هازارد تو چلسی و کاگاوا و ون پرسی تو منیونایتد تاثیر خودشونو گذاشتن ... ولی مثلا ژیرود ما چپی؟ بازی با ساندرلند که یه موقعیت 100% رو خراب کرد این بازی هم که پولدی و ژیرو دو تا موقعیت خوبو خراب کردن ...

تفاوت چلسی 9 امتیازی و من سیتی که الان بالا سرماست تو کیفیت خرید هاست ... بازیکن بزرگ تو لحظه ها کارشو انجام میده

زمانم اگه بگذره بنا نیست این بازیکنان بتونن کاری خیلی فوق العاده ای انجام بدن ... دیگه اخرش مجموع گلای سه خرید جدیدمون میشه اندازه تعداد کل گلای فصل قبل رابین ....

سروش در 5/6/1391 | 19:41 گفت:

لینک گل رابین با لباس منچستر یونایتد.
ببینید از موقعیت ساده چه گلی ساخت.
این بازیکن حقش این دستمزدی بود که آرسنال میداد؟؟؟!!!
ببینید و حسرت بخورید

http://tb16r0.trainbit.com/files/5742349884/v34F7352554A417973497A7555697A4A644A4B724E6E58644A747A3630575458304A714D5672656D5A7671593D/

سروش در 5/6/1391 | 19:34 گفت:

کسی گل اون ملعون رو دید.به عنوان یه فرد فوتبال دوست گلش رو عالی و زیرکانه میدونم.
ونگر با این همه تغییر تونست جای خالی اون ملعون رو کمی پر کنه.
باژیرو یا با پودولسکی. این تیم با یکی دو خرید عالی هم تیم نمیشه.

morteza در 5/6/1391 | 19:34 گفت:

به این تیم اصلا انتقادی وارد نیست.با توجه به خریدهایی که انجام شد و بازیکنانی که رفتند طبیعیه چند هفته طول میکشه تا تیم هماهنگ بشه.این مشکل در فصل قبل هم وجود داشت و اگه قرار باشه آرسنال یکی دو خرید جدید هم داشته باشه متاسفانه بیشتر طول میکشه.جای نگرانی نیست و فقط مسئله ی زمان اهمیت داره.مثلا ژیرود از یه لیگ دیگه اومده به لیگ برتر و یا پودولسکی و یا کاسورلا هم همچنین.بی انصافیه اگه در این مدت کم انتظار داشته باشیم به این زودی با شرایط بازی کردن در لیگ برتر عادت کنند.بازم میگم مشکل خاصی وجود نداره.من یونایتد هم از دو بازی فقط 3 امتیاز گرفته.به ونگر و بازیکنان شخصا مثل همیشه اعتماد دارم و میدونم که موفق میشیم.

? در 5/6/1391 | 19:32 گفت:

دیکتاتوررررررررر
ی روز سایتو حک میکنم میام اول از همه خودتو بن میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vishka در 5/6/1391 | 19:25 گفت:

ممنون

امیدوارم خود بچه ها رعایت کنن تا مشکلی پیش نیاد

علی ارشدی در 5/6/1391 | 19:25 گفت:

چون چیز خاصی نداشت چیزایی بود که همه می دونستیم برد یونایتد که مال دیشب پریشبه بازی آرسنالم که خود سایت گزارش میزنه

پیروز در 5/6/1391 | 19:23 گفت:

اون پست منچستر با درخشش ون پرسی رو چرا پاک کردی، باور کن می خواستم برم سر فحش رو بکش توش....

علی ارشدی در 5/6/1391 | 19:14 گفت:

حبیب جان هر جور خودت می دونی اگه می خواید اینجا بحثو ادامه بدین وگرنه تو همون پست گزارش بازی

حبیب در 5/6/1391 | 19:08 گفت:

امار بازی رو اینجا بزنم؟!!!

مسلم بیگ‌زاده در 5/6/1391 | 19:05 گفت:

بله... بله...
حق با شماست

علی ارشدی در 5/6/1391 | 19:04 گفت:

مسلم جان این کار به خاطر اینه که جو سایت بهم نریزه دلیلی نداره ما تو سر و کله ی هم بزنیم
همه می دونیم که الان شرایط تیم جوریه که همه ی ما رو عصبی کرده کم و بیش و همین باعث میشه احتمال به وجود اومدن تنش زیاد بشه

مسلم بیگ‌زاده در 5/6/1391 | 19:02 گفت:

پس حداقل بیایید نظرتون رو تو این پست بذارید.
به صورت کامنت.
اینجوری مطالب پراکنده نمی‌شه.

مسلم بیگ‌زاده در 5/6/1391 | 19:01 گفت:

چشم...