دیدید بردیم؟

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 412,336 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دیدید بردیم؟

دیدید بردیم؟


سلام به همه
اول از همه باید بگم اون پست قبلیم که گفتم امیدمون بر باد رفت منظورم امید به پخش بازی بود از شبکه 3 نه امید برای بردن چلسی و اما بعد
دیدید بردیم کی فکرشو میکرد دیدید میشه چلسی رو له کرد اونم تو استنفورد بریج کی بود میگفت آرسنال با ونگر نمیتونه چلسی رو ببره بیاد ببینه آرسنال ونگر هر تیمی رو میتونه ببره چلسی منچستر یونایتد من سیتی بارسا رئال میلان فرقی نداره شاید من یو شانسکی 8 تا به ما بزنه ولی دور برگشت اگه همینجوری بازی کنیم نه 8 تا ولی دو سه تا بهشون میزنیم دعا کنید این روند حفظ بشه الان بیشتر از همیشه خوشحالم
ژنده باد آرسنال هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 7/8/1390 | 20:37 گفت:

بچه ها این aziz joon پسر خاله منه تو هر لیگی طرفدار یه تیمه ,,,منچستر وبارسلون وبایرن مونیخ من خودم خیلی بخاطر بی ثباتیش مسخرش میکنم و بهش میگم پرچم ,از لج من اومده عضو سایت شده زیاد یعنی اصلا حرفاش رو جدی نگیرید چون طرفدار ارسنال نیست و ضد ارسناله...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ali در 7/8/1390 | 20:37 گفت:

من قبلا هم توضیح دادم آقا مصطفی که بنده از اینکه عنوان کردم طرفدار منسیتی شدم ، منظورم این بود که بنده حامی پول خرج کردنم دوست عزیز.این رو دارم برای بار هزارم میگم ، دیگه اهمیت نمیدم که کسی بخواد بنده رو هوادار منسیتی بودنه یا ارسنال.بعضی در اوردن استدلال و بحث کم میارن و حاشا میکنه و سعی میکنن بنده رو هوادار یه تیم دیگه جا بزنن تا احساسات بعضی از هواداران رو تحریک کنن و علیه بنده بشورنن.شما به وضوح میتونید این رو در پست های بعضی از آقایون ببینید.
بنده همنطور که بعضی از ونگر پرستان عزیز ما رو احمق خطاب میکنن ، از این رو بنده هم ونگر رو لجباز و .... معرفی میکنم.((آخه جواب سیلی رو باید با سیلی داد.))
ولی بنده متوجه نشدم از کجا این آمار روشما گیر اوردید که 95 درصد هوادارای ارسنال ، ارسنال رو بی ونگر نمیخوان ((فکر کنم من در اوردی باشی یا شایدم احساسی یا شایدم فقط خودتون رو در نظر گرفتید)).به هر حال شما باید به حرف اون 5 درصد هم (به قول شما) گوش کنید و بهشون توهین نکیند.
کدوم مربی از بازیکن 19 سال ستاره میسازه!!!! فرگوسن که هرسال داره یه 7 الی 8 تا تحویل فوتبال میده ، نمونشم ولبک و چیچاریتو و کلورکی و .........
اصلا اینا رو ولش کن گیرم که بازیکن 17 سال ما شد بهترین بازیکن ، بدون جام چه ارزشی برای ما داره؟اصلا بدون جام بازیکن هر چقدر هم بدرخش آخرش مگر به سختی اونقدر خوب باشه که بتونه عنوان بهترین بازیکن جهان رو بدست بیاره.غیر از اینه اگر همین ونپرسی امسال 40 تا گل بزنه ، آخرش یا مسی میشه یا رونالدو.
ببخشید فابرگاس و نصری دیگه باید برای تیم هاشون چکار کنن؟!!!یعنی توی ارسنال از این کولاک تر بودن؟!!در ضمن شما بذار یه چند هفته بگذره بعد بیا این حرف ها رو بزنه دوست عزیز.((ولی در مورد نصری اصلا نمتونم قبول کنم ، نصری برو ببین تا حالا چند پاس گل برای منسیتی داد)).
ولی اینکه ارسن ونگر دوتا بچه رو بازیکن کرده اصلا دلیل بر خوب بودنش نیست؟؟اگه جوان ها رو این آقا خیلی دوست داره بهتر بره مربی جوانان بشه اینطوری هم خیلی بهتر میشه برای ارسنال.

sam baygan در 7/8/1390 | 20:35 گفت:

امروز خوابگاه مونو،رو سرم خراب کردم.آخ چه حالی دارم امروز.این بردو به همه "آرسنالی ها"ی گل تبریک میگم.

mostafaa در 7/8/1390 | 20:21 گفت:

تیم تو اول فصل یازیکن نداشت بی روحیه بود و همه از رفتن نصری و فابرگاس دپرس بوده. اما حالا تیم ثبات پیدا کرده و همه دیدن که چجوری چلسی رو لول پیچ کرد تو زمین خودش.تازه بازیکن ها با هم هماهنگ شدن. دو دفاع جدید و خوب (مرتساکر و سانتوس) به تیم اضافه شدن. کوژلنی هر بازی داره بهتر می شه. بازیکن هایی مثل سانگ و رمزی که همیشه زیر سایه فابرگاس بودن الان دارن پررنگ تر و روز به روز بهتر میشن.آرتتای باتجربه و خوش استیل به تیم اضافه شده. فن پرسی هم که تو اوجه. این ها همه واقعیته دوست عزیز.

mostafaa در 7/8/1390 | 20:16 گفت:

علی آقا من منظورم هم به شما بود و هم به کسی دیگه و هر کس که به جای صحبت و بحث دوستانه میخواد روی دیگری رو کم کنه. واز همه ی دوستان خواهش می کنم جو این سایت به این خوبی و هماهنگی رو بهم نزنید. شما می گی طرفدار آرسنالی ولی قبلا یادمه گفتی من طرفدار من سیتی شدم و به ونگر توهین کردی. باید بدونی اکثر(95درصد)آرسنالی ها عاشق سبک بازی ونگر هستند و آرستال رو بدون ونگر نمیخان. همین الان ببین فابرگاس و نصری (بدون ونگر) تو تیم های خودشون نیمکت نشین شدن. کدم مربی از بازیکن 19 ساله ستاره می سازه؟همین رابین یه روزی نیم کت نشین بر کمپ بوده و تو گنده های آرسنال یه بچه بود. الان تیم داره رو پاشنش میچرخه. کی رابین رو کرد رابین فن پرسی ستاره؟ پاسخ همه این سوالا یک کلمست : آرسن ونگر.خدای بازی تهاجمی وفوتبال زیبا

ali در 7/8/1390 | 20:00 گفت:

آقا علی حسن آبادی.ولی من عاشق ارسنالم نه ارسن ونگر.این مشکل داره؟از کجای حرف بنده برداشت کردی که بنده از این برد لجم گرفته؟!!!.بگو تا برات توضیح بدم.کسی بهتون نگفت به این برد افتخار نکن ، افتخار کن ، کسی جلوت گرفته؟کسی بهت چیزی کفته؟اگه میتونی درست ومنطقی بحث کن ، نه احساسی نظر بده.

علی حسن آبادی در 7/8/1390 | 19:54 گفت:

دوست عزیز ali
اولا یک گل نیست و و 7-8 تا برد هست که تیم داره میاره.
نمیدونم از چی لجت گرفته ولی ما عاشق آرسنال و ونگر هستیم. حالا هر چی دلت میخاد بگو این باعث نمیشه به این برد افتخار نکنیم.
وقتی گلهارو دانلود کردم دیدم بهم خیلی حس خوبی داد و اینا همه شاگردان کم نام و نشان ونگر بود که استمفرود بریج رو آتش زدن

علی حسن آبادی در 7/8/1390 | 19:54 گفت:

دوست عزیز ali
اولا یک گل نیست و و 7-8 تا برد هست که تیم داره میاره.
نمیدونم از چی لجت گرفته ولی ما عاشق آرسنال و ونگر هستیم. حالا هر چی دلت میخاد بگو این باعث نمیشه به این برد افتخار نکنیم.
وقتی گلهارو دانلود کردم دیدم بهم خیلی حس خوبی داد و اینا همه شاگردان کم نام و نشان ونگر بود که استمفرود بریج رو آتش زدن

ali در 7/8/1390 | 19:48 گفت:

داداش مصطفی شما برو به اون کسایی که طوری پست میدن که طرف مقابل تحریک میشه واکنش نشون بده گیر بدید نه بنده.من دارم غیر منطقی حرف میزنم یا بعضی از آقایون؟!!!! من دارم میگم با یه گل بهار نمیشه ، نمیام اینو شما نظر احساسی بدم بگم تمام ارسنال دیگه با این برد فاتح تمام جام ها میشه.کاملا هم حرف بنده منطقی هست.از این نتایج عجیب وغریب در فوتبال انگلستان زیاد رقم میخوره و در همین چند هفته پیش نمونه های مختلفشم دیدم.فرق من با شما اینه که بنده زیاد به این پیروزی های پر گل و عجیب و قریب دلخوش نمی کنم.مهم برای من تکرار این روند(ثابت بودن در پیروزی بدست اوردن) هست. هر تیمی ثوبات داشت باشه پیروز لیگ انگلیس.حالا آقا مصطفی عزیز بگو ببینم کجای حرف بنده غیر منطقی بود؟!!!
شما وقتی یارو میاد نظر میده میگه اون کسایی که میگفتن ارسنال میبازه (منظورشون من )حالا برن گورشون رو گم کنن وچرت و پرت نگن.واقعا ، تو رو خدا بگو شما به یارو چی میگفتی؟که حالا میای به بنده میگی ادب رو رعایت کن.بنده کجای پستم به کسی توهین کردم ، فقط نظرم گفتم و هیچی توهینی به کسی نکردم.اما دفعه بعد اگه کسی توهین کرد ، جوابش جور دیگه میدم.پس حرمت نگه دارید.وسعی کنید اخلاق رو رعایت کنید.

توپچی جنوب در 7/8/1390 | 19:45 گفت:

به به اقا علی (سنگ پای قزوین)از طرفداران السیتی صبح خوب چرند میگفتی هنوز هم که داری چرند میگی خیلی رو داری والا اگه من بودم تا 1هفته به اینترنت سر نمیزدم چبرسه به..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ساده خودتی ,یه بازی هم نیست و چندمین بازی بدون شکست واین یک واقعیته که تیم داره با ونگر (رئیس بزرگ)به فرم ایده الش برمیگرده تا چشت دارات..........!
تو من رو یاد سفرهای گالیور میندازی همون کوتله ای که همیشه نا امید بود هر دفعه میگفت""من میدونم کارمون تمومه """
یک نصیهت:یا خودت رو اصلاح کن یا برو سایت السیتی عضو بشو!!!!!!!!!!!
ارسنالی های گل برد ارسنال در زمین چلسی و.....سوزی بعضی ها رو بهتون تبریک میگم.
درود بر ونگر مغز متفکر ودرود بر روبین جا رسنال بزرگ.

سعید نوری در 7/8/1390 | 19:28 گفت:

یکی بیاد ببینه این علی چی میگه....انگار هوس...کرده!!!خاهشن فقط آرسنالیای متعصب کامنت بزارن!

mostafaa در 7/8/1390 | 19:01 گفت:

جناب علی آقا خواهشا ً درست صحبت کنید
نمیفهمی داری چی میگی یعنی چی؟
چرا ادب رو رعایت نمی کنید؟
به جای حرف و بحث منطقیه این جور حرف زدن ها چه معنی میده؟

محمود در 7/8/1390 | 18:49 گفت:

من بازی رو ندیدم نتیجه ی خیلی جالبی به دست اومده . یونایتد 8 آرسنال 2 - سیتی 6 یونایتد1 - حالا هم آرسنال 5 وچلسی 3 از اتفاقات جالب لیگ جزیره است . به قول ونگر گل های بزرگ خبر از شرایط خاص میده . بعضی تیم ها قدرتشون تا نیم فصله مثل نیوکاسل و تاتنهام حتی سیتی ولی آرسنال نسبت به اوایل فصل داره بهتر میشه این خیلی خوبه امیدوارم با این برد ونگر ایمان لازم رو برای خودش و تیمش کسب کرده باشه

hamed در 7/8/1390 | 18:41 گفت:

آقایون یه سوال توی این عکسی که گذاشتید برای برد 5-3 آرسنال چرا ون پرسی روی شانه های آرتتا و سانتوس داره راه میره یعنی مصدوم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی اطلاع داره زودتر خبر بده....

ali در 7/8/1390 | 18:41 گفت:

میبینم که باز کبکت داره خروس میخونه ، باز نمیفهمی داری چی میگی؟ فقط اینو رو در جواب شما دوستان میگم که آخ شما چقدر ساده اید ، سریعا با یه بازی فکر کردید همیچی برگشت به حالت اولش و الان این ارسنال شد ارسنال شکست ناپذیر قدیم :)))ببینیم و تعریف کنیم. ما که بخیل نیستیم خیلی هم خوشحال شدیم که ارسنال پیروز شد وامیدوارم این روند ادامه داشت باشه تا این ناکامی ها تمام بشه. و در آخر
عزیز بنده با یه گل بهار نمیشه.


این پیروزی رو به همه ی هوادارای واقعی آرسنال تاکید میکنم هواداری واقعی ارسنال تبریک عرض میکنم.به امید این پیروزی ها بدون ونگر

mostafaa در 7/8/1390 | 18:29 گفت:

پارسال آرسنال تنها تایمی بود که بارسا رو برد غیر از اینه؟
منچستر هم برد نبرد؟
ما درسته به خاطر کمبود باز یکن و کمبود تجربه جام نگرفیتم و لی با ترکیب کامل مون دو تا تیم شاخ اروپا که فینالیت شدن رو برده بودیم. الان هم ونگر ترکیب اصلی رو پیدا کرده. ورمائلن هم که برگشته. کوشلنی هم که ترکونده .سانتوس هم که سالاره .سونگ که واقعاً عصای دست تیمه هم تو حمله هم تو دفاع.آرتتا و رمزی هم که روز به رو دارن بهتر میشن. فن پرسی که دیگه ترکونده. به همین منوال پیش بره همونی میشه که میخاستیم

آرمان امیراحمدی در 7/8/1390 | 18:22 گفت:

واقعا تعحب برانگیز بود !