و با تشکر از...

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 305,714 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

و با تشکر از...

و با تشکر از...


سلام رفقای آرسنالی
چند روز پیش داشتم تو اینترنت میچرخیدم و در همون حال سری به کانون هوادارای من یو و چلسی زدم و وقتی اونجا رو دیدم خدا رو شکر کردم و با خودم گفتم اگه اونا کانون دارن ما قصری چیزی داریم کافیه خودتون برید ببنید تا دستتون بیاد من چی میگم
این وسط آرمان و دستاندرکاران و گردانندگان سایتمون واقعا شایستگی بهترین تقدیر ها رو دارن چند روز پیش یکی از بچه ها تو بلاگش نوشته بود به نظر شما بهترین راه برای تشکر از آرمان و بقیه چیه؟
اون روز چیزی به ذهنم نرسید اما حالا میگم بهترین راه اینه که فضای کانون رو گرم و صمیمی نگه داریم و به اختلافات دامن نزنیم اختلاف نظر طبیعیه و اگر جایی اختلاف نظر نباشه جای تعجب داره اما مهم نحوه بیان نظرمون و حرفمونه همه میدونیم که بفرما و بشین و بتمرگ یک پیام رو میرسونه اما...
منظورم شخص خاصی نیست و کلی میگم و اول از همه به خودم میگم
بیایید برای تشکر از آرمان از امکانات این سایت درست استفاده کنیم و کاری نکنیم که پیش خودش فکر بگه کاش این سایتو به این شیوه در نمیاوردم و از کارش پشیمون نشه
ممنون که وقت گذاشتین و حرفامو خوندین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 16/8/1390 | 13:22 گفت:

دمتون گرم بخاطر قدرشناسیتون! آقا آرمان دست مریزاد!

ehsan در 16/8/1390 | 03:15 گفت:

تازه یه پیشنهاد : من برای اینکه آدرسه سایتی که پخش مستقیم فوتبالارو نشون میده به دوستام گفتم بیان این سایت از قسمت نظرات پیدا کنن که محیط اینجارو ببینن شرمشون بشه طرفداره تیمه دیگه ای هستن اگه شمام بتونین اینکارو کنین خیلی رو افکار عمومی بقیه تاثیر میزاریم

ehsan در 16/8/1390 | 03:10 گفت:

کلا از همه متشکرم و همیشه به همه میگم که طرفدارای آرسنال یه چیز دیگن، یکیشون صدتا طرفداره تیمای دیگرو طرفن ، من خودم به شخصه اخبار آرسنالو از تیم ملی بیشتر دنبال میکنم و اگه روزی خدای نکرده تیم منحل شه فوتبالو می بوشم می زارم کنار
مخلص همتونم هستم

توپچی جنوب در 16/8/1390 | 00:49 گفت:

اول از ارمان وبعدش از تمام بچه ها که کامنت میزارند چه نقد میکنند چه تعریف متشکرم واقعا از شانچستری ها و بقیه بهتریم!!!!!!

همه تون رو دوست دارم چون همتون ارسنال رو دوست دارین.....

علی ارشدی در 15/8/1390 | 23:46 گفت:

لحنت شبیه یکی از قسمتای این مجله هست

محمد جواد در 15/8/1390 | 23:21 گفت:

به دلیل مشغله درسی غیر اینترنت به هیچ رسانه جمعی دیگه ای مراجعه نمی کنم!!! چه طور مگه علی جون؟
(راستس می تونی جواد صدام کنی)

محمد رستگار در 15/8/1390 | 23:17 گفت:

دمتون و دمشون گرم...سایت روز به روز حرفه ای تر می شه.خصوصا از موقعی که کادر ثانیه شمار بهش اضافه شد!

علی ارشدی در 15/8/1390 | 23:07 گفت:

راستی محمد جواد همشهری جوان میخونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد جواد در 15/8/1390 | 23:05 گفت:

علی جون انگار شما دراحتتر دستت به آقا آرمان می رسه! ازش بخواه اسم همکاراشون تو سایت رو یه جایی بزارن تا از اون ها هم تقدیر بشه!!!

علی ارشدی در 15/8/1390 | 23:00 گفت:

من کوچیک شما آرسنالی های با مرامم هستم

محمد جواد در 15/8/1390 | 22:57 گفت:

در همین راستا از آقا سعید میلانی هم تقدیر و تشکر فراوان به عمل می آید!

محمد جواد در 15/8/1390 | 22:55 گفت:

راستی دم علی آقا هم گرم که خداییش تو این سایت خیلی فعاله و با نظرا و کامنتاش فضای سایت رو گرم نیگه می داره!!!

reza najm در 15/8/1390 | 22:53 گفت:

حرف راست جواب نداره!!!

محمد جواد در 15/8/1390 | 22:52 گفت:

1- واقعا واقعا واقعا دست آقا آرمان و همکارای این سایت درد نکنه.

2-از آقا آرمان خواهش می کنم اسم همکاراشون تو سایت رو یه جایی بزارن تا از اون ها هم تقدیر بشه!!!

saeed در 15/8/1390 | 22:47 گفت:

موافقم علی آقا

علیرضا در 15/8/1390 | 22:41 گفت:

100 در 100 حق با شماست..........
واسه همینه که ما هوادارای آرسنال،بهترین هوادارای جهان هستیم..........
زنده باد آرسنال.........

Saeed Milani در 15/8/1390 | 22:26 گفت:

احسنت علی آقا.

Nima در 15/8/1390 | 22:25 گفت:

واقعا راست میگه
کانون های دیگه رو میبینیم اشک آدم در میاد دل آدم براشون میسوزه
ایول آرمان جا
ایول تمام کسایی که برای آرسنال زحمت کشیدن که نامش باز بر سر زبان ها باشد
حقا که آرسنال آرسنال است