برخورد با جاسوس ها

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 282,070 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

برخورد با جاسوس ها

برخورد با جاسوس ها


سلام
رفقا نمیخواستم از بلاگ واسه این کار استفاده کنم ولی مجبورم چون فکر میکنم تاثیر بلاگ از دیوار بیشتره
اما اصل موضوع:
این نظرسنجی واسه ما هر چی نداشت این مشکل رو برای ما ایجاد کرد که چند تا جاسوس وارد سایتمون شدن و کامنت های بیخودی میذارن بعید نیست پس فردا بلاگ ضد آرسنال هم بذارن
جالب اینجاست که میگن عضویت در اینجا اختیاریه و به میل خودشون اومدن عضو شدن و به کسی هم ربطی نداره!
کانون های خودشون امکانات نداره مجبورن بیان اینجا اراجیفشونو به گوش خلق الله برسونن
در همین جا از آرمان میخوام کاربرایی مثل امیر و محمدرضا دشت بش رو بن کنه و نظارتی رو ایجاد کنه تا من بعد هر وقت کسی خواست ضد آرسنال حرف بزنه سریع بن بشه
اینجا کانون ((هواداران)) آرسناله نه کانون انتی آرسنال
لطفا پیگیری کنید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali&MT در 22/8/1390 | 11:00 گفت:

علي اقا با حرف شما كاملا مخالم ... اين موضوع در تمام دنيا مرسومه ... هر كسي بخواد وارد جايي بشه ازش كارت عضويت ميخوان ... داشتن اين كارت شرايط خاصي داره .... شما نميتوني بري روي سكوي استقلال بشيني و پرسپوليس رو تشويق كني ... شما بدون گرين كارت نميتوني توي امريكا زندگي كني ... شما بدون داشتن كارت كتابخونه نميتوني كتاب امانت بگيري و خيلي چيزهاي ديگه ... كسي كه عضو كانون هواداري ميشه بايد به اصل و اصالت اون كانون احترام بزاره ... اصالت تيم اون كانون ... اينجا جزي از باشگاه ارسنال كسي حق نداره بياد رو سكوي ما و به همه باشگاه توهين كنه ... با همچين كسي بايد برخورد بشه ... مخصوصا كه توهين هم ميكنه ... بايد اخراج بشه چون به اصالت احترام نميزاره ... به اصل تيم ارسنال ... اگر يك نفر دنبال بحث ازاد با بقيه تيم هاس بره توي سايت گل اونجا همه ميتونن حرف بزنن ... اونجاس كه ويزا نميخواد ... نه كانون هواداري تيم ها ... البته موافق حرفتونم كه ميگيد نبايد كش ميداديم اين موضوع رو ... نبايد اصلا بهش بها داده ميشد ... ولي حرفاي ايشون اين قدر زشت و بد بود كه نميشد بخوني و چيزي نگيف ... البته اينا كه گفتم نظر من بود و بي هيچ عنوان قصد توهين و بي احترامي به شما رو ندارم علي اقا

Ali&MT در 22/8/1390 | 10:36 گفت:

اگر حرف زشتي توي كامنت ها هست بايد پاك بشه چه طرف ارسنال چه طرف هر تيم ديگه ... ايشون يه حرفي به ونگر زد كه من روم نميشه تكرارش كنم... من به شخصه با سايت گل و نظر سنجي مسخرش كار ندارم ... من ميگم يه ادم بايد چه قدر بيكار باشه به خاطر يه نظر سنجي بياد يه كانون هواداري رو بريزه به هم؟؟؟ اونم نه با بحث بلكه با حرفاي زشت و زننده و توهين ... اگر مشكلش با سايت گل و نظر سنجيشه تا جايي كه من ميدونم سايت گل خودش امكان دادن نظر رو همه قسمت هاش داره بره اونجا ... علي جان كسي كه توهين ميكنه بايد ظرفيت شنيدنشم داشته باشه ... اقاي رشيدي كامنت همه كساني كه حرفاي ناجور زدنو بايد پاك كنه ......

ali در 22/8/1390 | 02:22 گفت:

بابا زشت این کارها رو نکنید.
حالا یه نفر اومده یه حرفی زده ، من با بچه های خودمون همیشه تندتر صحبت میکنم تا طرفدارای تیم های دیگه.
اینطور که آبرمون رو بردید.شما همون اول که اون آقایون نظر دادن ، اگه نسبت به ایشون بی تفاوت بودین هیچ مشکلی پیش نمی یومد. از قدیم گفتن : جواب ابلهان را به خاموشی گذار *****تیغ دهد جواب مرغ ناهنگام را
یارو اومده گفته شما تقلب کردید ، خوب شما هم بگید آره ما تقلب کردیم همونطور که شما تقلب کردید یا بهتره بود اصلا بهش محل نمی ذاشتید.اینطور منزلت و جایگاه خودتون رو بالا میبردید و آبروی اونها هم میرفت ، شما با این کارهاتون ورق رو به نفع اون ها برگردوندید ،شما نباید ایشون رو حتی به خاطر توهین هاشم از سایت اخراج کنید.اصلا این ماجرای سایت گل چیه؟؟!؟!
که اینطور شما دارید مدام پست بلاگ درست میکنید؟!؟!؟!
تا جایی که من فهمیدم بهتر بود که اصلا به این موضوع بی تفاوت بودید و عکس العمل تندی نشون نمی دادید.در غیر اینصورت با این پست هایی که بنده از شما خوندم ، حق رو نه به شما میدم ، نه به اون آقایون.
شما میگید ما تقلب نکردیم ، بعد بلافاصله میاید یه پست بلاگ درست میکنید که آماده باشید دوباره بریم نظرسنجی سایت گل و......
اینجاست که تناقض در رفتار شما کاملا مشخص هست.
من نمیخوام قضاوت کنم که کی درست میگه ، کی غلط.
اما این رو میخوام بگم که رفتار شما درست نبود؟!؟!آقا علی چرا پست های اون آقا رو پاک کردید؟!!
اگه پست های اون آقا رو پاک کردید باید پست دوستانی که در جواب به ایشون پست دادن هم پاک میکردید.اینطور که نمیشه از نظر من آقای ارشدی شما کار شایسته ای انجام ندادید.شما یا باید نظرات هر دو طرف رو پاک کنید یا اینکه اجازه بدید نظرات هر دو طرف ثبت بشه.این خجالت آور که شما یک نفر رو از سایت اخراج کنید و ایشون نتونه نظر بده و شما هم مدام هی ایشون رو بکوبونید وایشون هیچ راهی برای دفاع کردن از خودش نداشت باشه.
من تعجب میکنم ، شما که توی ایران هستید باید به این طور چیزا عادت کرده باشید. از توهین گرفت تا انگ و بهتان و.... که در طول روز به شما نسبت داده میشه و شما باید بلد باشید که در چنین مواقعی چطور اوضاع رو به نفع خودتون تموم کنید.
نه اینکه شما هم با دادن پست های هجو و عبث باعث دامن زدن به این بی اخلاقی ها بشید .
در کل من کاری به اون آقا ندارم. من خواستم نقدی به بچه های ارسنالی خودمون داشت باشم که امروز رفتار شایسته ای انجام ندادن.((البته از نظر بنده ))
و در آخر از آقا علی ارشدی یه خواهشی دارم.
خواهش میکنم یا بذارید اون آقا از خودشون دفاع کنن حتی اگه بخواد توهین کنه یا اینکه نظرات دوستانی رو که نسبت به اون آقا خیلی لطف داشتن هم پاک کنید تا عدالت برقرار بشه و وجه ی هوادارای ارسنال بیش از این خراب نشه.
مطمئنن اون آقا هم از این موضوع که نمیتونن از خودشون دفاع کنن ناراحت هستن.
بذارید ایشون توهین کنن ، این تنها باعث ترفیع شخصیت هواداری ما و نزول شخصیت هوادارای رئال میشه.بذارید ایشون هر چی میخواد بگه ، فقط اگه منطقی بحث کرد باهاش بحث کنید ، اگر غیر از این مسئله بود ایشون رو رها کنید و بذارید هر چی میخواد بگه.اشکال نداره بذار به ارسنال بی احترامی کنن ، مگه چی میشه؟؟مگه اسمون به زمین میرسه؟؟!
مگه با حرف این آقا ارسنال میره زیر سوال؟!؟؟همونطور که دیدی ایشون داشت با پستهاش تیم خودشون هم زیر سوال میبرد.
البته من نتونستم که همه ی پست های ایشون رو بخونم ، چون پست های ایشون حذف شده بود!!!!!
خواهش میکنم بیش از این به این مسئله دامن نزنید و همینجا تمومش کنید.
آخه من نمیدونم شما برا چی وقتی سایت مثل arsenal.ir دارید میرید به سایت گل سر میزنید ، که بخواد این مشکلات رو بوجود بیاره.
من هیچ جا رو با این اینجا عوض نمیکنم.فضای خیلی خوبی هم داره و همیشه دموکراسی برقراره چه برای مخالفان و چه برای موافقان.
اما حقیقتش من از رفتار امروزتون کمی متعجب شدم.بذارید اون آقا حرفش رو بزنه و شما هم حرف بزنید.
بذارید دموکراسی بار دیگه حتی برای هوادارای تیمهای دیگه برقرار باشه

حسین عسگریان در 22/8/1390 | 01:53 گفت:

بیا به این راحتی داره توهین میکنه بعد میگید هیچی نگو باشه ما مثل اون نمیشیم خداوند به راه راست هدایتش کند

sam baygan در 22/8/1390 | 01:20 گفت:

دوست عزیز ما برای هوادارای تیمای دیگه احترام قائلیم.ولی دوست من صادقانه بگم اینجور که مشخصه شما به بیماری سادیسم مبتلا هستی و وضعیتت حاده.البته خوشبختانه میتونی معالجه بشی.چای نگرانی نیست .قول میدم اگه همکاری کنی خیلی سریع بهتر بشی.
با آرزوی سلامتی برای همه بیماران.

Ali&MT در 22/8/1390 | 01:04 گفت:

علي ارشدي جون يكي ديگه هم اومده ها ...

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 00:53 گفت:

حالا کاری به این قضایا ندارم اما یه چیزی واسم خیلی جالبه،من به عنوان یه هوادار بارسا رفته بودم تو فروم رئال عضو بشم.چون نام کاربریم سسک فابرگاس بود و ازش تعریف کردم اونم به شکل مودبانه در عرض 30 ثانیه حامد فلاح مدیر سایت رئال بلاکم کرد!!اما دست مدیر این سایتو میبوسم چون با وجود این همه کاربر ارسنالی بی شعور و بی ادب(همه رو نمیگم فقط اون چنتا که فحش دادن)که گفته بودن بلاکم کنند لون هنوز بلاکم نکرده!!!زرشــــــــــک

علی ارشدی در 22/8/1390 | 00:30 گفت:

دوستان به خاطر احترام به خودمون کامنت های اون رئای رو حذف کردم

sam baygan در 22/8/1390 | 00:25 گفت:

سوژه برا خنده گیر نیووردین طرفدارای تیمای دیگه رو مسخره میکنین؟زشته والا.
اگه یه غریبه اومد تو سایتو شروع میکنه به چرت و پرت گفتن،میتونین جوابشو ندین ،یا با حرفای منطقی جوابشو بدین که قانع بشه.اگه شمام بخواین جواب فحش رو با فحش بدین دیگه فرق شما با همون کسی که بقول خودتون چیزی از فوتبال نمیفهمه چیه؟ با این کارا فقط فضای سایت مسموم میشه.
در ضمن،آقا ارمانم باید یه فکری به حال این موضوع بکنه.
ببخشید که زیادی حرف زدم.

Ali&MT در 21/8/1390 | 23:36 گفت:

مرسي داداش

علی ارشدی در 21/8/1390 | 23:31 گفت:

حتما علی جان

Ali&MT در 21/8/1390 | 23:25 گفت:

علي ارشدي عزيز ميشه كامنت هاي اين شخص رو پاك كني تا بيشتر از اين اعصاب همه خورد نشده؟؟؟؟؟ بلدي كه داداش؟

محمدرضاجاشي در 21/8/1390 | 23:20 گفت:

رئال ماد ريد شد تيم.برو ازين سايت بيرون وگرنه مجور ميشم

محمد اصغری در 21/8/1390 | 23:16 گفت:

اخه رئالی حیون اومدی اینجا هرچی از دهنت در اومده بار ما کردی اون موقع به جای جئواب دادن بحث رو عوض می کنی .واق واق (به قول خودت)تو در حدی نبود که بخواد محترمانه باهاش برخورد بشه. امیدوارم دیگه اینورا پیدات نشه.اومدی تو حریم ما به ما توهین کردی بعد به جای عذر خواهی زر اضافی وی زنی.در مورد ادب هم به شما چندین و چند با محترمانه تذکر داده شد.اما شما پاتو از گلیمت دراز کردی و اومدی به ما درس ادبیات می دی.
در اخر هم از همه دوستان به خاطر برخورد جدی و قاطعشون متشکرم و اینو بگم جمله بی جنبه که او بی شعور به ما اطلاق کرد فقط از زبون یه سری حیوون کثیف در میاد که هرچی دلشون میخاد میگن و دلشون نمی خواد هیچ چیزی بهشون بگن.
به نظر من وبااین قضایایی که دیدم ارسنالی ها متعصب ترین با غیرت ترین با شعور ترین و بافرهنگ ترین هواداران ایرانند.

ehsan در 21/8/1390 | 22:57 گفت:

افتخار شما چیه؟ جام گرفتن؟ بردن بارسا در دوره ژنرال؟ با زندانی کردن بازیکناش؟ آقای طرفدار رئال تاریختو که خوندی

morteza در 21/8/1390 | 22:50 گفت:

این نصرتی از مورینیو تقلید کرده بود که انگشتشو کرد تو چشم مربی بارسا.فقط زد تو اون یکی چشمش

حسین عسگریان در 21/8/1390 | 22:34 گفت:

صادق این یاروداره دنبال جواب میگرده باخودش میگه پارسال نه بابا پارسال که رفت وبرگشت باختیم میگه پیرار سال میگه نه حالا کلافه شده میگه ای بابا من چرااخرین باری رو که ازبارسا درست وخسابی بردیم کی بود

mohammad-sadegh در 21/8/1390 | 22:24 گفت:

بچه تو قنداقه
حالا تو از سوال ما تفره نرو
دقیقا بگو داره کجاتون میسوزه وقتی حسرت شکست دادن بارسا با دو گل رو تو این چند سال دارین؟؟ها؟؟؟؟دقیقا کجا؟؟
همون جا رو برو بزن به دیوار،،
همیشه کرسیتتون زیر مسی بوده،،دارین از اینم میسوزین
وای،، داره آتیشت میزنه بچه قرتی

سروش در 21/8/1390 | 22:24 گفت:

من به نظر علی آقا احترام میزارم.
دیگه دهن به دهن نمیشم.
مرسی که تذکر دادی...

علی ارشدی در 21/8/1390 | 22:18 گفت:

بچه ها لطفا با این کله پوک های زبون نفهم دهن به دهن نشین فکر کنن کم آوردیم بهتره تا وقتمونو بذاریم واسه این زبون نفهما

علی ارشدی در 21/8/1390 | 22:15 گفت:

هوی رئالی توهین کردی هر چی خواستی بار آرسنال کردی بعد توقع داری باهات مودبانه رفتار شه؟ نه داداش عوضی گرفتی نمیدونم این آرمان کجاست؟

حسین عسگریان در 21/8/1390 | 22:10 گفت:

نه اقا نظربده ولی به ارسنالو هواداراش توهین نکن قدمت سر چشم

سروش در 21/8/1390 | 22:07 گفت:

ببین بزرگ.در حدی نیستی که من به نظرت اهمیت بدم.
فیلم بود تا حالا له میشود.اخه تا به کی...
حالا برو تو کانونتون بگو اینا فلانن.
البته اگه کانونی باشه....

HAMED toopchi در 21/8/1390 | 21:59 گفت:

آرمان!؟ حتما رفته با جي افش نوشابه بخورن!

حمید فرازی در 21/8/1390 | 21:57 گفت:

پس آرمان کجاست که اینا رو بندازه بیرون؟

سروش در 21/8/1390 | 21:56 گفت:

امیر جان عزیز اگه بدت میاد کسی تو رو مجبور نکرد نظر بدی.تازه اگه نظری داری برو تو کانون خودتون نظر بده.اومدی انجا اینجوری حرف میزنی انتظار داری همه به به و چه چه کنن !!!
پس اونطوری که حرف میزمی یا طرفدار های آرسنال و نشناختی یا که از طرفداری سر در نمیاری.
به اندازه کافی هم اطلاع رسانی کردی.دستت درد نکنه....!!!!

HAMED toopchi در 21/8/1390 | 21:51 گفت:

هي رئالي، جورو رو ميخواي بديمتون؟؟؟

سروش در 21/8/1390 | 21:50 گفت:

دادا... خونتو کثیف نکن.
به رئالی ها و تیم رئال توهین نکنید....
یکی توشون بی شعور در اومد.حالا همشون که بی شعور نیستن.

من رئال رو دوست دارم (واسه اوزیل).ولی عاشق آرسنالم ...

Saeed Milani در 21/8/1390 | 21:48 گفت:

یکی نیست این دوتا رو بیرون کنه واقعا؟!

Ali&MT در 21/8/1390 | 21:37 گفت:

تيم با سابقه رئال بعيد بود اين جور هواداري داشته باشه ... من به شخصه با رئال مشكلي ندارم حرف اكثرا بچه هاي ما بارسلونا بود ولي شما خودتو انداختي وسط ... در (بايد بگم كه اگر ارسنال اندازه رئال پول خرج ميكرد كل جام ها رو ميگرفت ) با اين همه بازيكن خوب شما چرا جام نميگيريد؟ با اين همه هزينه؟؟؟؟ چرا يه تيم مثل بارسا بايد اين قدر طرفداراي رئالو تحقير كنه؟؟؟؟؟ من خودم هميشه توي ال كلاسيكو طرف رئالم ولي با اين حرفاي شما اگر همه هواداراتون اين جوري باشن بايد تجديد نظر كرد راجع به رئال و رئالي ها ........

حسین عسگریان در 21/8/1390 | 21:37 گفت:

میدونی چرااینجوری باهات برخورد شد چون ظرفیتشونداشتی هرچی مودبانه بهت گفتن برو نرفتی

Ali&MT در 21/8/1390 | 21:33 گفت:

امير خان شما اگه بازيكنهاي ارسنالو داشتي از بارسا 15 تا ميخوردي تو 90 دقيقه ما بارسا رو با همين بازيكن ها 2 بر 1 برديم ... برو به همين فكر كن بعد ببين اصلا ميتوني ادامه بدي بحثو؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد اصغری در 21/8/1390 | 21:21 گفت:

منم واقعا موافقم.
این دو نفر حرمت کانون رو شکستند وبه ونگر که اسطوره ماست برای اولین بار تو این کانون توهین کردند.
متاسفانه یا خوشبختانه کانون ما خیلی ازاده و هر کس و ناکسی توش عضو میشن (به هوادارای ارسنالی عزیز برنخوره).
امیدوارم اقا ارمان هرچه سریعتر به این موضوع رسیدگی کنند.
چون با وجود این دو نفر پست بلاگ ها از مسیر اصلی خودش خارج شده و به حاشیه کشیده میشه.

Ali&MT در 21/8/1390 | 21:17 گفت:

واقعا عاجزانه من هم تقاضا دارم اقاي ارمان خان اين چند نفر رو بن كنه... اينجا بايد يك حريم شخصي باشه براي طرفداراي تيم ارسنال