نقد و بررسی دموی فیفا 13

نویسنده: سمک!

وبلاگ من
نویسنده: سمک!
هیچ
کل بازدید: 3,864 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقد و بررسی دموی فیفا 13

به نام خدا
سلام.همون طور که مطلع هستید چند روزیه یه بهتر بگم چند وقتیه دموی نسخه 13 از بهترین شبیه ساز فوتبال عرضه شده...
بنده هم ابتدا قصد دانلود کردن 2 و خورده ای گیگ فایل رو نداشتم ولی خب تعاریف این و اون وسوسه ام کرد...
اولین مورد جالب،آیکون بازی هست که به جای شکل سپر به یک شش ضلعی منتظم تغییر داده شده ولی رنگ آیکون همان قرمز باقی مانده است...
و اما بررسی """دموی""" بازی:

نقاط قوت:
1- شروع محیط برنامه بازی خیلی زیبا شده.یک قیچی از مسی و در نهایت توپی که به زیر تور دروازه میچسبد و آنقدر می ماند تا اینکه شما دکمه ای را وارد کنید!!!!! (پرس انی کی...)
2-منوی بازی دارای رنگ روشن هست که فضای یکنواخت و خسته کننده ی نسخه های قبل را از یاد می برد
3-امکان نمایش بازیکنان مصدوم و محروم و وضعیت تیم خودی و حریف در قبل از بازی
4-فرم یک بازیکن مستقیما در قدرت کلی او اثر گذار است،مثلا اگر قدرت کلی ژیرو در دمو 83 باشد و این بازیکن فرم +2 داشته باشد،قدرت او به 85 افزایش خواهد یافت و بالعکس
5-تکه فیلمی که قبل از بازی در مورد 2 تیم پخش می شد بسیار جالب تر و متنوع تر شده است و البته طبیعی تر
6-صحنه ی ورو بازیکنان به زمین جالب تر شده و لرزش دوربین حس خوبی را به پلیر القا می کند.
7-صحنه شیر یا خط کردن دو کاپیتان هم نمایش داده می شود
8-قابلیت های وعده داده شده از سوی مسئولان به خوبی قابل مشاهده است(فرست تاچ کنترل و ... )
9-بستگی به شما دارد،می خواهید فوتبالی طبیعی شاهد باشید یا صرفا یک بازی؟ فرست تاچ کنترل ممکن است باعث اعصاب خوردی شما بشود!اما ناراحت نشوید،اینکار کمی قلق دارد
10-شیوه پاس دادن ها فوق العاده بهتر شده است.پاس هایی که با دکمه q برای 1و2 کردن یا فرار کردن داده میشود بسیار قشنگ و واقعی شده و پاس های بیرون پا حس خوبی به شما خواهند داد.مطمئنا با این دو گزینه،انتقال بازی روان شاگردان ونگر به فیفا بسیار آسان خواهد بود.
11-ضربات چیپ متعادل شده اند
12-می توانید ساعت بازی را مشخص کنید....12 و نیم ظهر تا 10 شب
13-سیستم تک به تک ها بهتر شده است.دیگر کنترل کردن تک به تک ها آسان نیست و البته گل کردن آنها هم منوظ به شرایطی است، دریبل کردن گلر ها هم بسیار بهتر شده است
14-رفلکس خوب دروازه بان ها!
15-به جای تمرین خسته کننده ی قبل از بازی در نسخه ی قبل،این بار تنوع بیشتری را شاهد هستیم
16-انتخاب با شماست،می توانید تیکی تاکا بازی کنید،میتوانید بازی سریع را در دستور قرار دهید و می توانید روان و زیبا بازی کنید ...
 17-تفاوت را احساس کنید!!! دیگر تیم دسته سوم ناکجا آباد=بارسلونا نیست ....حتی بین تیم های بزرگ هم تفاوت محسوس است
18-محیط کنار زمین بسیار فعال و پویا شده است.بازیکنان گرم میکنند و مربی دستورات تاکتیکی میدهد!افراد دیگر هم یک تحرک ولو اندک دارند!!!!!
و بسیاری موارد که الان در خاطرم نیس....


و اما...


نقاط ضعف:

1-کرش!  که در زمان ضربات ایستگاهی و کرنر به نفع خودتان  انجام می شود.
البته اگر تنظیمات دکمه ها را تغییر ندهید احتمال کرش به زیر 5 درصد میرسد.
2-دمو نیاز به کرک یا نصب اریگین دارد
3-لباس سوم فیفا 12 و در فیفا 13 هم هست و مسئولان فیفا هنوز نفهمیده اند که اگر قرار باشد بارسا و آرسنال در زمین بارسا بازی کنند تکلیف چیست!؟؟؟؟
4- مربوط به نسخه کامل:ورزشگاه نوکمپ در بازی نیست و به جای ان وایتهارت لین گذاشته شده
5-سوتی عجیب هنگام ورود به زمین تیم هایی که گلر انها کاپیتان نیز هست.در چند زاویه هیچ چیز اشتباهی مشاهده نمیشود ولی در یکی از زوایا یکی از بازیکنان غیر کاپیتان جلوی دروازه بان کاپیتان(بوفون) قرار گرفته است!!!!
6-وقت کم بازی! 3 دقیقه!
7-اگر از لیگ های اسپانیا و فرانسه هم تیمی گذاشته میشد باعث جذابیت بیشتر دمو میشد.
8-وجود یووه و میلان در دمو کاری بی فایده است و بهتر بود به جای میلان تیمی مانند اتلتیکو یا پاریس سن ژرمن گذاشته میشد(حال ما اینتری ها هم گرفته نمیشد)...هر چند که میلان 4ونیم ستاره ست...
9-اگر تنظیمات مربوط به گیم پلی بازی را دست نخورده بگذارید،ممکن است عذاب شوید،واقعیت این است که در حالت پیش فرض شوت ها نه قدرت و نه دقت کافی را دارند و کمتر کسی پیدا میشود که با تغییرات بالانس شما در گیم پلی کنار بیاید(تفاوت سلیقه ها را احساس کنید!!!!)
 و چندین مشکل دیگر که به ذهنم نرسید...

موفق باشیدپ.ن:حل مشکل کرش:
وقتی کرنر یا ضربه آزاد به سود شما اعلام شد.قبل از اینکه صفحه منقل بشه سریعا استارت رو بزنید و به منو برید و در قسمت سلکت ساید به حالت وسط نقل مکان کنید تا ضربه زده بشه،همین که ضربه زده شد دوباره برید سلکت ساید و تیم خودتون رو انتخاب کنید :دیمنبع:خودم!برای حل مشکل کرش و همچنین افزایش زمان بازی این لینک ها رو دانلود کنید:

https://rapidshare.com/#!download|421p12|116788724|Key.Customizer.v3.96.RES_zyberakuma.rar|1624|0|0

این لینک برای حل مشکل کرش هست.چون این مشکل مربوط به تغییر دکمه های بازی هست.با استفاده از این نرم افزار(کی کستومایزر) می تونید دکمه ها رو قبل از بازی تغییر بدید و بعد از بازی دوباره درستشون کنید.
اگر هم راهنمایی در مورد کار با نرم افزار لازم دارید به این لینک برید:
https://rapidshare.com/#!download|421p12|116788724|Key.Customizer.v3.96.RES_zyberakuma.rar|1624|0|0

--------------------
این لینکی هم که میذارم مربوط به افزایش زمان بازی هست که باید این فایل رو توی پوشه محتویات بازی بریزید:

https://rapidshare.com/files/3635533...mo_Tweaker.rar
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 24/6/1391 | 22:27 گفت:

رضا جان هرکاری میکنم که فیفا بازی کنم نمیتونم
کیفیتش خیلی پایینه تو کامپیوتروبا گیم پلیش هم حال نمیکنم فقط تیمای لایسنش شدش بشتر از pesهست البته اگه یک پچ تو pesبریزی همه تیما لایسنس شده ونقل وانتقالات بروز میشند ولی قبول دارم pes12خوب نبود ولی امسالpes.fifaرقابت سختی خواهند داشت ولی من هردورو امتحان میکنم وامیدوارم همون روزش فیفا رو پاک نکنم

میر حسین در 24/6/1391 | 20:11 گفت:

من قبلاً PES باز بودم اما از وقتی FIFA11 بازی کردم دیگه سراغ PES نرفتم
من خودم ایکس باکس دارم...دوست عزیز ایکس باکس بدون اچ دی ام آی یعنی پلی استیشن 2

PES فقط گرافیک داره ... گیم پلیِ بسیار ضعیفی داره
ولی فیفا به گیم پلیش معروفه و بخاطره همون طرفدار داره

به قول فوتبال بازا PES خیلی هندیِ (اشاره به سینمای هند و دیگه بهتر میدونید)

کمیل رحیمی در 24/6/1391 | 18:20 گفت:

منم یه جورایی مثل پارسا هستم با این تفاوت که پولمو نمیدم بابت خریدن فیفا، فامیلمون میاره نصب میکنم ببینم چه جوریه هنوز 1 روز نشده پاکش میکنم، بابا خیلی گرافیکش پایینه، شکل بازیکنا رو که میبینم از هر چی بازیه زده میشم

سید امین هاشمی در 24/6/1391 | 17:16 گفت:

یحیی جان استدلالت برا 4تیم زیباس

شایان در 24/6/1391 | 17:06 گفت:

وب سایت ایی ای اعلام کرد،دمو فیفا13در3روز2میلیون بار دانلود شده است!‏

شایان در 24/6/1391 | 17:06 گفت:

وب سایت ایی ای اعلام کرد،دمو فیفا13در3روز2میلیون بار دانلود شده است!‏

شایان در 24/6/1391 | 16:10 گفت:

آقا پارسا،باید هرچیز رو یکم باهاش تاتی تاتی کنی تا راه بیوفتی،...منم قبل از سال2006پی إس میزدم،اما فیفا7روگرفتم،یواش یواش راه افتادم..پس شما دوس داری قوره نشده مویز شی!...

parsa در 24/6/1391 | 15:39 گفت:

فقط Pes.هرسال فیفا میخرم میرم نصب میکنم 5دقیقه بعد پاکش میکنم
خودم رو سرزنش میکنم چرا پولمو هدر دادم

شایان در 24/6/1391 | 14:06 گفت:

آقا بازی های کپی درواقع ایکس باکس،48تا72ساعت زودتر عرضه جهانیش تو ایران میاد!فیفا هم انتظار میره جمعه هفته آینده بیاد!‏

شایان در 24/6/1391 | 14:03 گفت:

آقا مسعود،کلا ایکس باکس یا پلی3 بدون کابل hdmi دو قرون هم نمیارزه،اصلا هم ربطی به سرعت نداره!‏..واقعا بی ربطه!شما یه کابل25تومنی بخر،بزن رو1080پی،ببین اقیانوس کیفیت رو میده!‏

شایان در 24/6/1391 | 14:03 گفت:

آقا مسعود،کلا ایکس باکس یا پلی3 بدون کابل hdmi دو قرون هم نمیارزه،اصلا هم ربطی به سرعت نداره!‏..واقعا بی ربطه!شما یه کابل25تومنی بخر،بزن رو1080پی،ببین اقیانوس کیفیت رو میده!‏

Morteza Bauer در 24/6/1391 | 14:02 گفت:

فیفا تک هست بازیش.
only FIFA

محمدرضا در 24/6/1391 | 14:00 گفت:

نسخه ی ps3 فکر کنم 28 سپتامبر بیاد یعنی 14 روز دیگه !!!

Hossein Y در 24/6/1391 | 12:30 گفت:

خدایی فیفا خیلی خیلی از pes سرتره!!!!البته این نظرمنه دعوا نشه!!!!

کمیل رحیمی در 24/6/1391 | 12:12 گفت:

Pes خیلی زیباتر و طبیعی تر از فیفاست، از لحاظ گرافیک فیفا خیلی ضعیفه، pes که بازی میکنی انگار فوتبال واقعی داری بازی میکنی اینقدر گرافیکش خوبه

سمک! در 24/6/1391 | 11:48 گفت:

سلام دوستان.


رضا شرافتیان@مارسی و بیلبائو و آرسنال به اکادمی جوانانشون معروفن.اینتر هم برای اینکه جلو نژاد پرستی میلانی ها وایساد( یووه هم خوبه ولی تنها مشکل من با یووه خانواده آنیلی هستن)

علیرضا@ تو پوشه ای که محتویات بازی ریخته شده باید بری،بعدش تو پوشه گیم.ولی به جای اینکه بازی رو اجرا کنی باید بری پوشه فیفا ست آپ و بعدش فیفا کانفیگ رو اجرا کنی.بعد توی گیم ستینگ همه چیز رو متوجه میشی.
2-نه... من که بدون اینترنت تونستم باهاش کار کنم.البته شاید بعد ها که وضعیت تیما فرق کنه مچ دی هم نیاز به آبدیت داشته باشه.


سید علی@سید جان اتفاقا من 2-3 بار بیشتر یه بازی کامل نکردم(کرش!!!).اینا گلچین شده ی نظرات تعدادی از کسانیه که بازی کردن و همه هم تایید کرده بودن


مسعود@از ""دانلود ها""

علی رشیدایی در 24/6/1391 | 11:17 گفت:

نصف ایرادایی که گرفته مربوط به دمو بودن بقیشم سلیقه ای بودن!!

masoud mahmudpur در 24/6/1391 | 10:19 گفت:

اتفاقا رضا hdmi برای فیفا اصلا به درد نمیخوره.سرعت بازیکنا رو میاره پایین.حداقل تو فیفا 12 که اینجوری بود.
یحیی جون دمو رو از کجا دانلود کردی؟

شایان در 24/6/1391 | 09:58 گفت:

فیفا20سال از پی اس جولو هست وخواهد بود

کمیل رحیمی در 24/6/1391 | 09:49 گفت:

فقط Pes

شایان در 24/6/1391 | 01:24 گفت:

آقا علیرضا اگه باکنسول بازی میکنی مثلاxboxیاps3 میتونی از کابلHDMIاستفاده کنی وتو تنظیمات ببری روی1080P،اوج کیفیت رو روی إل سی دی بهت میده!‏..البته از کیس هم امکان پذیره!سیستم مچ دی هم فکر نکنم از اینترنت باشه!‏..داخلیه شاید

? در 24/6/1391 | 01:00 گفت:

درود.
این مطلبو بخونید خیلی جالبه. 3قسمته.
کاش تو سایت خودمونم همچین مطالب پر مغزو ب درد بخوری پیدا میشد!!!

http://www.gunnerstrust.com/fa/opinion-89.html

http://www.gunnerstrust.com/fa/opinion-92.html

http://www.gunnerstrust.com/fa/opinion-93.html

پایدار باشید......

شایان در 24/6/1391 | 00:57 گفت:

یحیی چه تیم هایی دوس داری!بیلبایو!..من بلکپول و سوانزی رو به اینترومارسی ترجیه میدم!‏

علیرضا در 24/6/1391 | 00:56 گفت:

دوتا سوال داشتم: 1- گرافیک فیفا رو چه جوری میشه رو high گذاشت یعنی تو کدوم قسمت از تنظیمات باید رفت؟
2- برا استفاده از قابلیت match day باید به اینترنت وصل باشیم؟ مرسی

شایان در 24/6/1391 | 00:54 گفت:

عشق منه!فیفا رو عشقه!خوشحالم نوکمپ حذف شد!در عوض وایت هارت لین رو داریم!چه بچسبه 6تا باآرسنال به تاتنهام زدن تو وایت هارت لین!‏....8روز باقیست!تا نسخه ایکس باکس واومدنش تو ایران!‏

سمک! در 24/6/1391 | 00:46 گفت:

از خودمه...
کلا تو دنیا 4 تا تیمو عشقه:
1-آرسنال
2-اینتر
3-مارسی
4-بیلبائو

Hossein.A در 24/6/1391 | 00:36 گفت:

اینواز جایی کپی کردی یا واقعا طرفدتر اینتری؟
«حال ما اینتری ها هم گرفته نمیشد...»


ولی جالب بود مرسی...