عملکرد بازیکنان آرسنال در تیم های ملی خود

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
تیم فقط آرسنال مربی فقط ونگر بازیکن فقط ویلشر
کل بازدید: 14,594 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عملکرد بازیکنان آرسنال در تیم های ملی خود

عملکرد بازیکنان آرسنال


1- آبو دیابی در بازی که 90دقیقه برای فرانسه بازی کرد تک گل پیروزی بخش تیمش را هم به ثمر رساند. کوشیلنی و ژیرود در این بازی نیمکت نشین بودند. جنکیلسون هم به تیم ملی فنلاند دعوت نشده بود.
2-یوهان ژورو در پیروزی 2بر صفر برابر اسلوونی 90دقیقه برای شاگردان هیتسفلد(سوئیس) بازی کرد.
3-فابیانسکی در دیدار لهستان با مونتنه گرو روی نیمکت نشست.(2-2)
4-پرمرته ساکر در دیدار آلمان با جزایر فارو 90دقیقه بازی کرد پولدی هم از دقیقه 75 به جای کلوزه به بازی اومد.3-0)
5-چمبرلین در دیدار انگلیس برابر مولداوی تادقیقه 58بازی کرد و پاس گل سوم این تیم راهم به دفو داد و در دقیقه 58 جای خود را به تئو والکات دادوالکات یک پاس گل داد. ,.(5-0).
6-توماس ورمالن در دیدار بلژیک برابر ولز 90دقیقه برای بلژیک بازی کرد و 2بر صفر تیمش پیروز شد.آرون رمزی در این بازی 90دقیقه برای ولز بازی کرد.
(تمامی بازیهای بالا در چارچوب انتخابی جام جهانی بود)
7-سانتی کازورلا در دیدار عربستان با اسپانیا در ترکیب اصلی اسپانیا به میدان آمد و گل اول بازی را در دقیقه22 به ثمر رساندو یک پاس گل داد.و دقیقه 61جای خود را به سیلوا داد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Fazel در 19/6/1391 | 11:25 گفت:

جروینهو هم 1 گل زد و سه پاس گل داد

mmmmmmmmm در 18/6/1391 | 19:02 گفت:

بهترین خبر اینه که مصدوم ندادیم
راستی چمبرلین از نظر سایت گل بهترین بازیکن شد

مهران کاظمی در 18/6/1391 | 17:43 گفت:

حمید پیرنیا @ الکس کیه؟
بچه ها اگه لینکی از گل دیابی دارید بذارید تا ببینیم

میلاد آرشام در 18/6/1391 | 15:05 گفت:

ژورو

وای دارم عاشق سانتی میشم

امین در 18/6/1391 | 11:46 گفت:

دمشون گرم

ArSeNaL در 18/6/1391 | 11:23 گفت:

ممنون از پستت
بعضی از کاربران تو پستاشون به دیابی میگفتن بهتره زوود بره پس لطفا زود قضاوت نکنید در مورد ژیرود هم زود قضاوت نکنید

sepehr najafian در 18/6/1391 | 10:54 گفت:

عالي بودن خصوصا ديابي.

عرفان در 18/6/1391 | 10:27 گفت:

مرسی!دم بازیکنامون گرم

حمید پیرنیا در 18/6/1391 | 07:33 گفت:

کازورلا و والکات و الکس همه پاس گل دادن

aYaD در 18/6/1391 | 04:45 گفت:

دیابی رو عشق است

Morteza Bauer در 18/6/1391 | 03:19 گفت:

ولکات پاس گل چهارم هم داد.
کازورلا هم پاس گل داد.
عالی بودند.

Majid در 18/6/1391 | 02:39 گفت:

کازورلا ی گل زد و پاس گل دوم رو داد

علی در 18/6/1391 | 02:22 گفت:

ایول کولاک کردن..