افلای در آرسنال+برگشت فابرگاس! +آپدیت2

نویسنده: Fazel

وبلاگ من
نویسنده: Fazel
Ba Adab
کل بازدید: 5,322 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

افلای در آرسنال+برگشت فابرگاس! +آپدیت2

 
افلای در رادار آرسنال

کابایه با 17 میلیون پوند در راه است

ام ویلا جواب رد به تاتی داد

قرار چند روزه آینده بیاد لندن

به امید خدا ایشالا هر سه پست تقویت شه هم وینگ و فروارد هم دفاع  و هم هافک دفاعی تخصصی

+
سان نوشته:

دفو بازیکن تاتی میتونه رابین جدید باشه واسه آرسنال!
+مارکا:
ویلانوا گفته فابرگاس جایی در تیم من نداره میتونه با 35 میلیون  پوند برگرده آرسنال(به نظر شما راسته؟)اگر راست باشه هم آرسنال نمیده این پول

+

تئو بسته به زمان مانده شده پیشنهاد آرسنال رو رد کرده
میگن من سیتی
Scott Sinclair

فعلا گذاشته آب نمک و رو به تئو اورده, پیشنهاده 15 میلیون پوندی را برای تئو در نظر گرفته است!

+


خروج:

چاماخ  (قرض)
والکات
اسکلاچی


ورود:

فابرگاس

نانی (اگر پیشنهاد بدن منچستر بررسی می کند)

دروگبا ( به دلیل مشکلات مالی شانگهای به دنبال فروشش است)

کابایهخبر جدید بیاد آپدیت میکنم!×

+


میرور:

آرسن ونگر:ظرف 48 ساعت آینده قرارداد جدید امضا می کنیم یا تا قبل از تمام شدن مهلت نقل و انتقالات تئو را می فروشیممن نمیدونستم تا آرشیو نشده نمیشه گذاشت از همه معذرت خواهی میکنم بعد خبر ها همه به روز هست حداقل دو یا سه خبر زدم بعد تیتر سایت شد.اگر دوست هم ندارین بلاگ نذاریم!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Fazel در 8/6/1391 | 20:23 گفت:

اوکی.

این فقط تو سایتا منتشر شده

حاکم 26 در 8/6/1391 | 19:52 گفت:

راستی تیتر بلاگتو ویرایش کن : ...... + آپدیت 2

حاکم 26 در 8/6/1391 | 19:51 گفت:

عکس پیراهن کابایه در کدام وبسایته؟ آرسنال؟

Fazel در 8/6/1391 | 17:16 گفت:

حرف شما دوست عزیز کاملا درسته

حاکم 26 در 8/6/1391 | 15:21 گفت:

دادا شما فهم و شعورت بالاست که فهمیدی و الا قانون نیس که تا آرشیو نشه نمیتونی بلاگ بذاری . چون بهتره بلاگ های مفید بمونن . چه بسا شما هر دو بلاگت مفیدن وتکراری نیستن . پس بایدم باشن .
بچه ها یاد بگیرین و عبرت بگیرین ...

حاکم 26 در 8/6/1391 | 15:18 گفت:

ایول داداش . دمت گرم ... درستشم همین بود که اینجا آپدیت میکردی ... ممنونم

توپچی جنوب در 8/6/1391 | 14:06 گفت:

خو ب و جالب و با ارزشه این پستت همینجور به آبدیت کردنش پسر

hafez در 8/6/1391 | 11:02 گفت:

ونگر گفته بود ولکات حتما میمونه هر چی میگه بر عکس میشه

علی قاسمی در 8/6/1391 | 10:26 گفت:

بچه ها جو گیر نشید همه اینا شایعه و احتماله

فوقش یه خرید برای هافبک دفاعی (فوقش ) و در صورت رفتن والکات یه هافبک مثه آفلای میخریم (فوقش )
نمیخوام نا امید کنم اما شرایط تیم مثه پارسال نیست که یهو چنتا خرید کنیم ... شک نکنید در صورت رفتن فابرگاس نهایتا دو خرید داشته باشیم اگه نره هم شاید اصلا بازیکن هم نخریم و شاید یه هافبک دفاعی اضافه کنیم
همین

مریم تجدد در 8/6/1391 | 00:46 گفت:

وااااااااااااااااااااااااااااااااااای هرچی میکشیم از دست این عربا میکشیم

Fazel در 7/6/1391 | 23:16 گفت:

به من یا فابرگاس خوش آمد گویی میگید؟

Vishka در 7/6/1391 | 23:10 گفت:

اول خوش آمد گویی میگم
بعد میگم سسک برگرده آرسنال شاید یه روز برگرده اما الان فکر نکنم

شایان در 7/6/1391 | 23:06 گفت:

من کابایه رو به همه ترجیه میدم!!

hamid saadi در 7/6/1391 | 21:35 گفت:

جان من اینغدر اخبار احمقانه نذارید.
آخه به عقل میاد کابایه با 17 میلیون پوند در راه است. 17 ملیون اونم آرسنال. مگه برای ستاره یورو چغدر دادیم که برای این بخوان بدن.

hafez در 7/6/1391 | 17:03 گفت:

ما الآن یه مهاجم نیاز داریم یه مهاجم آس

HAMED toopchi در 7/6/1391 | 16:37 گفت:

تجربه 11 ساله من ميگه:
هيچي نميخريم. هيچي

محمد در 7/6/1391 | 15:17 گفت:

به نظر من خرید کابای بعیده چون سبک بازیش دقیقا مثل آرتتاست

masoud mahmudpur در 7/6/1391 | 13:13 گفت:

یعنی اگه همشون رو بگیریم خط میانیمون میشه فرا تر از غول

Fazel در 7/6/1391 | 11:31 گفت:

آره به نظر من دفاع می خواد.
جالبه تنها تاتی پیشنهاد رسمی به رن داده که رد کرده(ام ویلا)

بعد ام ویلا این جور که من گشتم هافبک دفاعی ولی کابایه هافبک یعنی امکان خرید هر دو هست که کابایه رو اسکای زده چهارشنبه میاد واسه تست پزشکی!

امین در 7/6/1391 | 11:29 گفت:

Arsenal Expected To Complete Afellay Signing Before Friday

آفلای جمعه در آرسنال

محمد حسین عبادی در 7/6/1391 | 11:04 گفت:

احتمالا منظورش ام بيوا بوده!!!!!!

حاکم 26 در 7/6/1391 | 11:02 گفت:

دفاع کیه ؟

حاکم 26 در 7/6/1391 | 11:00 گفت:

آفلای که قرضیه . پس 2 تا بازیکن 100 % اند . ولی چون هم کابایه و هم ام ویلا ستاره اند و خیلی به خریدنشون نزدیکند ، احتمال داره که هر 3 تاشونو بخریم ...

mohsen در 7/6/1391 | 10:23 گفت:

پست کابایه با ام ویلا یکی نیست مگه ؟

سعيد غلامي در 7/6/1391 | 10:15 گفت:

امويلا خيلي خوبه خدا كنه بياد. كابايه اگه بياد من از خوشحالي بال در ميارم خدايي خيلي خوبه بازيهاش تو يورو عالي بود و اين كه 1 سال هم تو ليگ بازي كرده مشكل هماهنگي نداره.....

soroosh در 7/6/1391 | 10:07 گفت:

امیدوارم خریده بشه حداقل یکیشون

nima در 7/6/1391 | 09:54 گفت:

بعید میدونم بیشتر از یکی بخره!که اونم به احتمال زیاد ام ویلا باشه!

سروش در 7/6/1391 | 08:49 گفت:

خدا کنه...!
کمی سر کیسه رو شل کنه...
ما که خوشحال میشیم.

توپچی جنوب در 7/6/1391 | 08:39 گفت:

شاید ام ویلا رو بگیره!!!!!!!!!!!!!!

محمد على(اباى) در 7/6/1391 | 07:53 گفت:

با دو بازیه بدون نتیجه حالا ونگر فهمیده باید تیم تغذیه شه با بازیکنای خوب

hesam در 7/6/1391 | 02:28 گفت:

ونگر حداکثر یکی میخره....با هر قیمتی....