خریدهای آرسن/آل (قسمت سوم)

نویسنده: مغیث

وبلاگ من
نویسنده: مغیث
من اینم
کل بازدید: 11,843 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خریدهای آرسن/آل (قسمت سوم)

خریدهای مهم آرسنال از ابتدای ورود آرسن ونگر


06/07
مهمترین خرید این فصل آرسنال توماس روسیچکی دوست داشتنی بود که با ۶.۸میلیون پوند از دورتموند اومد. توماس خرید بزرگی به حساب می‌اومد.
ویلیام گالاس باتجربه تو این فصل از چلسی به آرسنال پیوست. در واقع با اشلی کول تعویض شد.

دنیلسون ۱۸ساله با ۳.۴میلیون پوند به آرسنال اومد. اما اونقدری که انتظار می‌رفت موفق نشد.
خولیو باپتیستا هم به عنوان یار قرضی از رئال مادرید گرفته شد.
خرید مفید و به سبک ونگر اما الکس سانگ ۱۹ساله بود که از باستیا با ۱میلیون پوند خریده شد.
تو این فصل ، اشلی کول، رابرت پیرس،  سول کمپل، دنیس برگمپ از آرسنال رفتن.

منچستر تو این سال یک خرید گران‌قیمت داشت. مایکل کریک رو با ۱۸.۶میلیون پوند خرید..
لیورپول درک کویت رو با ۹میلیون، جرمن پنات با ۶.۷میلیون و لوکاس لیوا رو با ۶میلیون خرید. آربلوا هم خرید دیگه‌ی لیورپول بود.
چلسی اشکلی کول و بولهروز رو با ۵ و ۷میلیون پوند و کلودیو پیزارو و استیو سیدول رو به عنوان بازیکن آزاد به تیمش آورد.
شاخص‌ترین خرید منچسترسیتی دیتمار هامان تاریخ مصرف گذشته بود!


07/08
ادواردو داسیلوا با ۷.۵میلیون پوند از دیناموزاگرب وارد
تیم شد. ادواردو آمار گلزنی خیلی خوبی تو دیناموزاگرب و تیم ملی کرواسی
داشت و آرسن ونگر هم خیلی بهش اعتقاد داشت. ولی خب بدشانسی بهش اجازه نداد
که به اندازه‌ی کافی خودشو نشون بده.
باکاری سانیا هم با ۶میلیون پوند به آرسنال اومد.
لاسانا دیارا هم با ۴میلیون از چلسی و لوکاس فابیانسکی با ۲میلیون به آرسنال اومدن.
آنری، ره‌یس، و لیونبرگ تو این فصل از آرسنال رفتن.

منچستر دوباره چند خرید گران‌قیمت انجام داد. نانی رو با ۱۳.۵میلیون، هارگریوز با ۱۷میلیون، اندرسون با ۱۵میلیون و کارلوس توز رو به ۹میلیون پوند خرید.
لیورپول هم فرناندو تورس رو با ۲۶.۵میلیون پوند خرید. ماسکرانو با ۱۷میلیون و رایان بابل با ۱۱میلیون پوند خریدهای دیگه‌ی این تیم بودن. مارتین اسکرتل با ۶.۵ و یوسی بنایون هم با ۵میلیون پوند به لیورپول پیوستن.
نیکلا آنلکا با ۱۵میلیون پوند، مالودا با ۱۳.۵ و ایوانوویچ با ۹میلیون پوند سیدهای این فصل چلسی بودن.
منچسترسیتی ناگهان پولدار شد. نخست‌وزیر سابق تایلند تیم رو خرید و همون سال اول خریدهای خوبی کرد. اسون گوران اریکسون به عنوان مربی مشغول به کار شد و بازیکنایی مثل رونالدو بیانچی با ۸.۸میلیون پوند، الانو و کورلوکا با ۸میلیون پوند، بوجینوف با ۵.۷ و کایسدو با ۵.۲۵میلیون پوند خریداری شدن. بازیکنان دیگه‌ای هم مثل جیووانی و بنجانی به من‌سیتی رفتن.


08/09
آرسنال تو این فصل خریدهای خوبی داشت.
آندری آرشاوین با ۱۵میلیون پوند به عنوان یه خرید خیلی گران‌قیمت در حد آرسنال به لندن اومد. آرشاوین در زنیت و تیم ملی روسیه بازیکن موفقی بود و خریدش برای آرسنال مهم بود.
سمیر نصری هم با ۱۲میلیون پوند به این تیم اومد. نصری جوان فقط ۲۱سال سن داشت و در مارسی داشت تبدیل به یه بازیکن مطرح می‌شد که به آرسنال اومد.
آرون رمسی ۱۸ساله صید دیگه‌ی آرسنال بود که با ۵میلیون پوند از کاردیف به آرسنال پیوست. رمسی اون موقع خیلی مشتری داشت و داشت نشون می‌داد که ارزششو هم داشت اما بعد از مصدومیتش افت کرده و فعلا مغضوب دوستانیه که اینجان!
مایکل سیلوستره هم معلوم نشد چرا از منچستر خریداری شد و اصلا هم موفق نبود.
گلب، گیلبرتو سیلوا، فلامینی و ینس لمن بازیکنایی بودن که تو این فصل آرسنالو ترک کردن.

منچستر دیمیتار برباتوف رو با ۳۰میلیون پوند خرید!
لیورپول رابی کین رو با ۱۹میلیون پوند، ریه‌را با ۸میلیون و دوسنا رو به ۷میلیون پوند به تیمش اضافه کرد.
چلسی بوسینگوا رو با ۱۶.۲میلیون پوند به لندن آورد. دکو هم با ۸میلیون به این تیم اومد.
منچسترسیتی ناگهان وصل شد به چاه نفت اعراب و پولدارتر شد و بازار رو ترکوند. روبینیو با ۳۲میلیون به من‌سیتی پیوست. برای جو ۱۸میلیون و برای نایجل دی‌یانگ ۱۶میلیون پوند خرج شد. کریگ بلیمی با ۱۴میلیون، بریج با ۱۲میلیون، رایت فلیپس با ۹میلیون، شی گیون با ۸میلیون و کومپانی با ۶.۷میلیون پوند خریدهای دیگه‌ی منچسترسیتی بودن.


09/10
آرسنال دیگه بیشتر مشغول فروش بود تا خرید.
فقط ورمالن با ۱۰میلیون پوند از آژاکس خریداری شد و سول کمپل هم به عنوان بازیکن آزاد وارد تیم شد.
آده‌بایور با ۲۵میلیون پوند و کولو توره با ۱۶میلون به منچسترسیتی رفتن.

منچستر آنتونیو والنسیا رو با ۱۶میلیون پوند خرید. گابریل ابرتان، مایکل اوون و پوگبا خریدهای دیگه‌ي منچستر بودن.
لیورپول گلن جانسون با ۱۷.۵میلیون و آکویلانی رو با ۱۷میلیون پوند خرید. ماکسی رودریگز هم به عنوان بازیکن آزاد به لیورپول رفت.
چلسی یوری ژیرکوف رو با ۱۸میلیون پوند و استوریج رو با ۴میلیون پوند به تیمش اضافه کرد.
منچسترسیتی همچنان در حال خریدهای گران‌قیمت بود. کارلوس توز و آده‌بایور با ۲۵میلیون پوند، جولین لسکات با ۲۲میلیون، سانتاکروز با ۱۷میلون، کولو توره ۱۶میلیون، گرت بری ۱۲میلون و آدام جانسون با ۷میلیون پوند به منچسترسیتی پیوستن.


10/11
مهمترین خرید آقای ونگر آوردن لورن کوشیلنی با ۱۰میلیون پوند از تیم لورینت فرانسه بود. کوشیلنی موقع اومدنش چندان بازیکن مطرحی نبود و مبلغی که براش پرداخت شده بود به نظر زیاد می‌رسید اما بعدا ثابت کرد که واقعا می‌ارزید.
در مقابل اسکیلاچی با ۴میلیون پوند از سیوا به آرسنال اومد که دلیل خریدنش هیچوقت معلوم نشد. یه چیزی تو مایه‌های مایکل سیلوستره تازه با قیمت بسیار بیشتر!
شاماخ هم به عنوان بازیکن آزاد وارد آرسنال شد.
تو این فصل ویلیام گالاس، ادواردو، سول کمپل، سندروس و سیلوستره آرسنال رو ترک کردن.

منچستر کریس اسمالینگ رو با ۱۰میلیون و به‌به رو با ۷.۴میلیون و هرناندز رو با ۶میلیون به خدمت گرفت.
لیورپول یک بار دیگه دست به خریدهای بزرگ زد تا دوباره به اوج برگرده. گرون‌ترین خریدش اندی کارول با ۳۵میلیون پوند بود. لوئیز سوارز هم با ۲۳میلیون و رائول میرلس با ۱۱میلون خریدهای دیگه‌ی این تیم بودن.
چلسی فرناندو تورس رو با ۵۰میلیون پوند به لندن آورد! داوید لوئیز و رامیرز هم ۲۶ و ۱۸.۳میلیون پوند برای ابراموویچ هزینه داشتن.
منچسترسیتی همچنان خریدهای فوق‌العاده می‌کرد. ادن ژکو، جیمز میلنر، داوید سیلوا، یحیی توره و ماریو بالوتلی هر کدوم با حدود ۲۵میلیون پوند به سیتی پیوستن. کولاروف هم با ۱۷میلیون و بواتنگ با ۱۱میلیون لباس منچسترسیتی رو پوشیدن.دو فصل دیگه مونده که باشه برای بعد. این روزا فک کنم با نتایجی که تیم می‌گیره دوستان اعصاب ندارن!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amin در 13/9/1391 | 23:49 گفت:

پست پر محتوایی بود

jafar در 13/9/1391 | 15:01 گفت:

همین مونده بود که یه بارسایی که دو سوم قهرمانیهاشون با داوری هست بیاد درباره تیم پاک آرسنال نظر بده

حمید فرازی در 13/9/1391 | 11:54 گفت:

درمورد خریدها واقعا خیلی از خریدهای ناشناخته و گم نام ونگر که خیلی زود به ستاره تبدیل شدن لذت بخشه اما این سال ها کم کم مسیرمون داره عوض میشه، به عنوان مثال این فصل 3 خرید نامدار انجام دادیم که هرکدومشون توی تیم های قبلیشون ستاره بودن و امیدوارم در ادامه هر سه بتونن پیشرفت بیشتری داشته باشن.

درمورد کوچ ستاره ها هم متاسفانه آنری استارت این کار رو زد، شاید قبل از اون ستاره های دیگه رو از دست داده بودیم اما معمولا دیگه آخر دوران حرفه ایشون بود اما آنری به عنوان بزرگ ترین ستاره اون دوره از آرسنال رفت و هنوزم شاهد این روند هستیم که امیدوارم یه جایی متوقف بشه.

ali jamshidi در 13/9/1391 | 07:50 گفت:

مرسي دوست عزيز. آدم ميخونه سر درد مي گيره چه بلائي داره سر تيم مياد. فقط بايد كنار هم و كنار تيم بمونيم فعلاً

مغیث در 13/9/1391 | 06:04 گفت:

بچه‌ها دعوا نکنین کار خوبی نیست!
من خیلی دوس داشتم ژولیو سزار بیاد آرسنال. واقعا موندم با چه عقلی رفت QPR گند زد به خودش!
یکی منچستر خرید گرون قیمت نمی‌کنه یکی سرداد رویانیان

محمد مهدی در 13/9/1391 | 01:10 گفت:

اغا رضا مودبانه میگم. از این سایت برو بیرون. یا اگه میای نظر نده

رضا در 13/9/1391 | 00:43 گفت:

آرسنال نباید سانگ رو از دست میداد.هم برای سانگ بهتر بود هم برای آرسنال هم برای بارسا!

محمد مهدی در 12/9/1391 | 22:45 گفت:

مرسی. اون دوتا فصل بعد حسابی با احساسات ما هوادارایه گله ارسنالی رو خدشه دار کرد

سید امین هاشمی در 12/9/1391 | 22:17 گفت:

1گلر نیاز داریم اساسی..
مرسی

سید امین هاشمی در 12/9/1391 | 22:15 گفت:

1گلر نیاز داریم اساسی..
مرسی

آرش فتاح زاده در 12/9/1391 | 22:08 گفت:

مرسي...
جالب بود.

sepehr najafian در 12/9/1391 | 22:04 گفت:

منچستيرا که ميگن تيم ما با اصالته خريد گرون نميکنه لطفا خودشونو به ما نچسبونن