خریدهای آرسن/آل (قسمت چهارم)

نویسنده: مغیث

وبلاگ من
نویسنده: مغیث
من اینم
کل بازدید: 11,839 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خریدهای آرسن/آل (قسمت چهارم)

خریدهای مهم آرسنال از ابتدای ورود آرسن ونگر


11/12
بزرگترین خرید آرسنال تو این فصل الکس اکسلاید چمبرلین جوان بود. این بازیکن که سابقه بازی تو رده‌های سنی پایه‌ی تیم ملی انگلیس رو داشت با ۱۲میلیون پوند از ساونهمپتون به آرسنال اومد.
خرید بعدی آرسنال بازیکن ملی‌پوش ساحل عاحی یعنی جروینیو با ۱۲.۵میلیون پوند بود که از لیل به آرسنال اومد.
میکل آرتتا و پر مرته‌ساکر باتجربه هم از اورتون و وردربرمن با ۱۰میلیون پوند خریداری شدن. آرتتا سابقه خوبی تو لیگ برتر داشت ولی فقط تو تیم‌های پایه‌ی ملی اسپانیا بازی کرده بود. مرته‌ساکر اما سابقه زیادی تو تیم ملی آلمان داشت.
آندره سانتوز با ۶.۲میلیون پوند از فنرباغچه و پارک چو یونگ از موناکو با ۱.۸میلیون هم خریدهای دیگه‌ی آرسنال بودن.
کارل جنکینسون هم با ۱میلیون پوند از چارلتون به آرسنال پیوست.
تو این فصل کلیچی، فابرگاس، ابوئه و نصری آرسنالو ترک کردن.

منچستر داوید ده‌خه‌آ رو با ۱۸.۹میلیون پوند و فیل جونز و اشکلی یانگ رو با ۱۷میلیون پوند خرید. پل اسکولز هم که خداحافظی کرده بود به تیم برگشت.
لیورپول در ادامه‌ی خریدهای گران اما نه چندان موفقش، استیوارت داونینگ رو با ۲۰میلیون پوند خرید. هندرسون با ۱۶میلیون، چارلی آدام و سباستین کوتس هم با ۷میلیون و خوزه انریکه با ۶.۳میلیون خریدهای دیگه‌ی لیورپول بودن.
چلسی خوان ماتا رو با ۲۳میلیون و لوکاکو رو با ۲۰میلیون پوند خرید. رائول میرلس هم با ۱۲میلیون و گری کیهیل با ۷میلیون خریدهای مهم دیگه‌ی شیرهای لندن بودن.
منچسترسیتی سرخیو آگوئرو رو با ۳۸میلیون پوند، سمیر نصری رو با ۲۲میلیون پوند و کلیچی رو با ۷میلیون پوند به تیمش برد.


12/13
آرسنال تو این فصل ۳خرید مهم داشت.
سانتی کازورلا که عملکرد بسیار موفقی تو لالیگا داشت و با وجود هافبک‌های بزرگ اسپانیا سابقه‌ی چندین بازی ملی رو داشت با ۲۰میلیون پوند به آرسنال اومد.
الیویر جیرو هم که فصل خیلی موفقی رو تو لیگ۱ فرانسه گذرونده بود با ۱۳میلیون پوند به آرسنال اومد تا خط حمله تیم تقویت بشه.
خرید سوم لوکاس پودولسکی با تعداد بسیار بالای بازی ملی بود که از کلن با ۱۰میلیون پوند به آرسنال پیوست.
تو این فصل هم رابین فن‌پرسی، الکس سانگ و کارلوس ولا از آرسنال خارج شدن.

منچستر فن‌پرسی رو با ۲۴میلیون پوند از آرسنال خرید. شینجی کاگاوا با ۱۲میلیون و نیک پاول با ۶میلیون پوند هم به منچستر رفتن. بوتنر و آنجلو هنریکه هم خریدهای دیگه‌ی این تیم بودن.
لیورپول جو آلن جوون رو با ۱۵میلیون و فابین بورینی رو با ۱۰میلیون پوند به بندر برد.
چلسی چند خرید بزرگ داشت. هازارد با ۳۲میلیون پوند خرید عالی چلسی بود. اسکار هم با ۲۵میلیون به لندن اومد. ویکتور موزش، سزار آزولیکوئتا و مارکو مارین هم با ۹ و ۷ و ۶.۵میلیون پوند به چلسی پیوستن.
خاوی گارسیا با ۱۶میلیون، جک رودول با ۱۵میلیون، ناستاسیچ با ۱۲میلیون، اسکات سینکلر با ۸میلیون و مایکون با ۳میلیون خریدهای منچسترسیتی بودن.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مغیث در 15/9/1391 | 20:48 گفت:

آره واسه کازورلا روایات مختلفه! ۱۶.۵میلیون پوند هم دیلی‌میل گفته که فک کنم همون قابل اعتمادتره.

حمید pires در 15/9/1391 | 18:42 گفت:

پارک یک مقدار حیف شد یکم اعتماد به نفس میخواست .
کازورلا بازیکن بینظیریه تنها کسی که به سبک این کوچولو وجود داره اسنایدره
ممنون.

محمد مهدی در 15/9/1391 | 01:51 گفت:

بابا هرجا میرم واسه کازورلا یه قیمت گذاشتم
12 * 18* 20 بالاخره کدوم درسته؟؟؟؟؟

بابت پست هم دمت جیییز، البته سیتی هنوز ادم نشده

masoud mahmudpur در 14/9/1391 | 22:29 گفت:

مرسی.