بدشانسی یا عدم تدبیر؟؟؟؟؟؟؟؟ اپدیت شد

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
از سال 2000 طرفدار ارسنالم فوق لیسانس مهندسی مکانیک تبدیل انرژی مجرد 13 سال طرفدار ارسنالم و با غم ها وشادی ها همراه بودم
کل بازدید: 58,995 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بدشانسی یا عدم تدبیر؟؟؟؟؟؟؟؟ اپدیت شد

بدشانسی یا عدم تدبیر؟؟؟؟؟؟؟؟ اپدیت شد


الان که این پست رو می گذارم نیمه اول تموم شده و 4 -0 عقبیم واقعا چرا دلم
به حال خودم و بچه هایی که مخصوصا دارن بازی رو گروهی می بیننن می سوزه
چرا ما این قدر  بدشانسیم نه نه بدشانس نیستیم بدشانسی معمولا مخصوص یه
بازی یا دو بازی نه این همه بازی . واقعا مشکل کجاست چرا این همه اعتماد به
نفس تیم در لحضاتی پایین ایا مشکل در ترکیب تیم است یا مشکل مربی است یا
مشکل بحث روانی است به 10 نفره شدن ارسنال تو بازیهای اخیر دقت کردین چرا
اینهمه کارت قرمز چرا دفاع اینقدر خالی است هافبک دفاعی (ارتتا ) واقعا
مشکل اوست نوسان چرا اینقدر بالا است لطفا بدون عصبانیت پاسخ دهید
.........................................................
بله بازی
6-0 شد و جالبه اگر به مصاحبه ونگر دقت کرده باشین حتی لحن ونگر هم عوض شده
کم کم داره خودش هم قبول می کنه نتونسته روحیه جنگندگی رو به بازیکنا
تزریق کنه و سوال اساسی دیگر اینکه به نظر شما اگر همون اوکس اخراج می شد  و
نه گیبس وضعیت بهتر می شد جالبه طرفدارای چلسی هم دیروز دلشون به ما سوخته
بود همه می گن حیف این تیم ارسنال هست که این جوری داره به هرز می ره و
جالبتر اینکه خیلیها به طنز گفته بودند :گیبس :داور جان مادرم من نبودم
.داور:خفه شو ولکات برو بیرون

خلاصه این که تو این 14 سالی که
طرفدار ارسنال بودم بدون شک تلخ ترین بازی بود تا شب فقط 3 تا ارامبخش
انداختم چون ما هم حیثیتمون از بین رفت و هم شانس کم قهرمانی به امید
روزهای بهتر

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Alireza در 3/1/1393 | 20:04 گفت:

به نظر من یه مشکل دیگه وجود داره اونم دروازه بانه

zahed در 3/1/1393 | 14:58 گفت:

روی حرفم فقط ونگر نیست اما دقیقا چه اتفاقی باید بیفته که اوضاع تیم "تغییر "کنه و دوباره بشیم ارسنال کبیر ؟!!!!!!

Nima در 3/1/1393 | 12:13 گفت:

ثانیه به ثانیه بازی و لحظاتش از دیروز تو ذهنمه....
هزاران سوال و چرای بی پاسخ...
این سوالات و چراهای من رو هیچ مس جز ونگر و دستندرکارانش نمیتونن پاسخ بدن...

mehdi در 3/1/1393 | 11:58 گفت:

نقل قول : دقت کردین فصل مشترک همه این شکست های تحقیرامیز شزنی بوده. لامصب توپی میاد میره تو گل .
هافبک هامون هم بیش از حد فانتزین و تو بازی های درگیرانه مثل دیشب کاملا بازی رو میدن به حریف .
تو نوک خط حمله هم هیچ تحرک و جنگندگی نیست و مدافعا و هافبک دفاعی های حریف راحت بازی سازی میکنن.
من از روز اول با 4-2-3-1 بازی کردن آرسنال مخالف بودم الان دیگه مصمئن شدم .


پاسخ شما : حالا من سیتی رو کار ندارم اما از حق نگذریم توی بازی لیورپول و چلسی بنده خدا ژسنی کاری از دستش بر نمیومد........

فرشاد چهاردولی در 3/1/1393 | 11:54 گفت:

خدارو شکر که من انگلیسی نیستم و الا از دق میمردم.طرفدار کاردیف هم بودیم اینقدر تحقیر نمیشدم که این ونگر ترسو خار زبونمون کرد.

...* Ayda *... در 3/1/1393 | 11:46 گفت:

دیروز بازیمون واقعأ بد بود!!!! خیلی بد بود!!!! بیشترین مشکل ما توی دفاع هست که خیلی راحت به مهاجما اجازه ی دخول میده!!!! بابا این شزنی بیچاره هم زیاد گناهی نداره بنده خدا!!! وقتی تک به تک با دروازه بان میشه از پشت 18 قدم و هیچ دفاعی هم دور و برش نیست خب معلومه زیاد کاری از دستش بر نمیتونه بیاد!!!! یا اون پنالتی.... یا بازم اون ناداوری های داور که واقعأ رو اعصاب بود!!!! اصلأ خود آرسنالم خیلی بی انگیزه داشت بازی می کرد!!! جز یکی دو مورد حمله ی نصفه و نیمه دیگه کاری به اون صورت نکرد!!!! .... حیف شد!!! افسوس این را میخورم که ما چند هفته صدر بودیم و حالا....
ولی بازم هنوز امید هست!!! میشه فعلأ به جام حذفی دل بست و بازم تیم را تنها نگذاریم و بجنگیم واسه قهرمانی....
دلگرمی بازیکنا و کادر فنی و... به هواداراشونه...!! پس یه هوادار واقعی همیشه و در همه حال بایستی که تیمش را حمایت کنه و ازش دلسرد نشه!!!!
دوستان درسته که خیلی بد باختیم ولی هیچوقت نباید روزنه های امید را کور کنیم.... در هر شرایطی.....

amir در 3/1/1393 | 11:22 گفت:

داداش دمتگرم پست خوبی بود
امسال واقعا نمی دونم چراارسنال این طوری شده هرسال باقدرت بازی می کردیم باتمام وجود گل زیادمی زدیم باتیمهای بزرگ خوب بازی می کردیم ولی امسال .....
منچسترسیتی 6
چلسی 6
لیورپول5
ازمن یونایتد هم باختیم خدایش ازاین بدترمی شه

ahmad behrozi در 3/1/1393 | 11:18 گفت:

دقت کردین فصل مشترک همه این شکست های تحقیرامیز شزنی بوده. لامصب توپی میاد میره تو گل .
هافبک هامون هم بیش از حد فانتزین و تو بازی های درگیرانه مثل دیشب کاملا بازی رو میدن به حریف .
تو نوک خط حمله هم هیچ تحرک و جنگندگی نیست و مدافعا و هافبک دفاعی های حریف راحت بازی سازی میکنن.
من از روز اول با 4-2-3-1 بازی کردن آرسنال مخالف بودم الان دیگه مصمئن شدم .