دو خبر نقل و انتقالاتی

نویسنده: سینا

وبلاگ من
نویسنده: سینا
سینا هستم آرسنال عشق دوران کودکی و عشق همیشگیم خواهد بود
کل بازدید: 60,097 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دو خبر نقل و انتقالاتی

انگار داریم دروازبانی با استعداد و جدیدی جدب می کنیم اونطوری که به نظر می رسه بیرمنگام حاظر به فروش جک باتلند دروازبان 19 ساله با قیمتی نزدیک به 6 میلیون پوند شده
باتلند تو تمام رده های سنی انگلستان بازی کرده از تیم زیر 16 ساله های انگلستان گرفته تا یه بازی ملی هم پارسال برای بزرگسالان انگلیس انجام داد کلا 58 بازی ای که به تو فوتبال حرفه ای انجام داده 68 گل خورده
خبری دیگه هم مربوط به هافبک دفاعی سلتیک ویکتور وایناما هستش
ویکتور کنیایی هستش 21 سال بیشتر نداره اما ویژگی خاصی که داره تجربه بالاشه با وجود سن کمش از 16 سالگی فوتبال حرفه ایش رو از لیگ بلژیک شروع کرد و 19 سالگی هم هافبک دفاعی سلتیک هستش سلتیکی پیشنهاد تمدید قرار داد دادن بهش ولی هنوز امضا نکرده بهترین بازی اخیرش رو میشه بازی با بارسلونا دونست که سلتیکی ها با بازی فوق العاده او تونستن بارسلونا رو تو خونه خودشون ببرن ویکتور 130 تا بازی کرده و موفق شده 13 گل هم بزنه مشکلی که داره هنوز نزدیک به 2 سال قرار داد داره با سلتیک با این وجود باز هم سلتیکی خواستار قرار دادی بلند مدت هستن باهاش مسئولان سلتیک گفتن برای فروشش 25 میلیون پوند می خوان ( :دی ) ولی به نظر می رسه با 10 میلیون پوند هم میشه رازی شون کرد که 10 میلیون هم تو رنج خریدهای ونگر هستش احتمال خریدش زیاده به خاطر اینکه ام ویلا احتمال انتقالش به کوئینز پارک زیاد شده
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

T.Vermaelen در 27/10/1391 | 19:24 گفت:

تباني در فوتبال اسپانيا هم سايه گستراند

رييس انجمن لاليگا در اظهار نظري غافلگير کننده از احتمال تباني در اين رقابت‌ها خبر داد.
[تباني در فوتبال اسپانيا هم سايه گستراند]

در حالي که از رقابت‌هاي لاليگا به عنوان پاک‌ترين و بهترين ليگ دنيا ياد مي‌شود خاوير تيباس رييس انجمن ليگا همه را غافلگير کرد و از تباني در بعضي از بازيها خبر داد.

این هم از لیگی که بعضی یا سنگشو به سینه میزنن....

T.Vermaelen در 27/10/1391 | 19:18 گفت:

کارت قرمز کومپاني در ديدار آرسنال لغو شد

اتحايه فوتبال انگليس کارت قرمز کومپاني در ديدار برابر آرسنال را لغو کرد.

masoud mahmudpur در 27/10/1391 | 14:45 گفت:

نگران نشید کسی رو قرار نیست بخریم

محمد حسین عبادی در 27/10/1391 | 14:45 گفت:

اين وانياما چند روز پيش در مصاحبش گفت "تنها آرزوم بازي در الترافورد هست وبجز يونايتد به هيچ تيم انگليسي نميرم

محمد مهدی در 27/10/1391 | 14:37 گفت:

میلاد جان بازیکنانی مثل امویلا و هولتبی و ورتونگن هرگز از ارسنال پیشنهادی دریافت نکردن و فقط یا باشگاه زیر نظر داشته یا شایعه بوده.

milad در 27/10/1391 | 13:34 گفت:

منم مثل شما امیدوارم بتونیم این دوتا رو بگیریم!!!
ولی خدایییییییش خیلی زور داره امویلا داره میره qpr. یعنی بین آرسنال و qpr اونو انتخاب کرده!!!!! هر چقدرم بگید پولی که اونا میدن بهتره من قانع نمیشم!!!! خیلیییییییییییی زور داره!!!!
ممنون از پست خوبت

توپچی جنوب در 27/10/1391 | 09:04 گفت:

جک باتلند یه استعداد خوب و یک دروازبان آینده دار برای تیم ملی انگلیسه اگه بگیریمش میتونه یه رقیب جدی بشه برای ژسنی البته در آینده.

محمد مهدی در 27/10/1391 | 00:51 گفت:

وانیاما؟؟؟ ارسنال؟؟؟؟ اخه دیگه کدوم بازیکنی با همچین شهرتی میاد اینجا؟؟؟؟

شاهین فدوی در 26/10/1391 | 23:37 گفت:

بیخود شاد نشین من تا بازیکنو با پیراهن ارسنال کنار ونگر نبینم باور نمیکنم....اوایل ژانویه زاها با ارسنال به توافق رسیده خودش به ارسنال علاقه داره چند روز بعد زاها به منچستر میروه... ارسنال با رو میخواد چند روز بعد با به چلسی رفت ... ارسنال به هولتبی علاقمنده چند روز بعد هولتبی به تاتنهام پیوست...ال به ویا به توافق رسیده دیگه نهایی شده چند روز بعد ویا فروشی نیس و...

ali-r در 26/10/1391 | 23:15 گفت:

هردوتاشون عالی ان

اگه بیان خیلی خوب میشه

ehsan zoola در 26/10/1391 | 22:48 گفت:

کلا 58 بازی ای که به تو فوتبال حرفه ای انجام داده 68 گل خورده

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کمم گل نخورده ها !!! احتمالا از اهداف پروژهی هسته ی انگلیسی ونگره

وایناما رو خیلی دوسش دارم خدا کنه بگیریمشsepehr najafian در 26/10/1391 | 22:08 گفت:

جک باتلند محشره.اميدوارم بگيريمش