پوستر جديد از .....- اميدواري

نویسنده: امير محمد

وبلاگ من
نویسنده: امير محمد
ارسنال؟ خب الان ژيرود و شزني و رمزي رو دوست دارم.
کل بازدید: 5,912 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پوستر جديد از .....- اميدواري

سلا به همه توپچيا


http://www.tarafdari.com/news/4610/تیری%20هنری%20%28%20پوستر%20%29/
😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉
😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛
😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
اين بالايي كه ميبينين پوستر جديده از ....... به علاوه يه متن
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
بخش دوم
اره اميدواري اميدواري در چمپيونزليگ،اگه كه مافيا با تيم هاي حريف ارسنال تو ليگ قهرمانان نباشه به علاوه نتايج اخير ارسنال و صد البته نتايجي از تاير كه به علت امدن پپ در فصل بعد كمي افت كرده،فكر ميكنم ارسنال بتونه به مرحله بعد بره، البته مرحله بعد هم فكر ميكنم به گالا يا شالكه بخوريم يا شاختار كه اين سه تا رو ميشه برد. 
نظرتون رو درباره ي نظرم كه ميدين نظر تو قسمت نظر ميخوام بدونم.؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!!!!!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!!!!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!!!!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!!!!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!!!!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!!!!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

1372hassan ayati در 19/11/1391 | 04:04 گفت:

برد ارسنال یه اتفاق.و برد بایرن یه حقیقته محض

محمد يزداني در 18/11/1391 | 11:33 گفت:

سلام دوستا.من علی رغم اینکه از دست ونگر و خریداش و فروشاش خیلی ناراحتم ولی اونو بعنوان مربی بزرگ خیلی دوست دارم.فکر نکنم بایرن همچین تیم بزرگی باشه که بخواد مارو مثل آب خوردن ببره اجازه بدیم تیم بایرن و طرفداراش دلشونو خوش کنن به پیروزی راحت.اونا انقدر خام هستن که هنوز نفهمیدن بازی در لیگ قهرمانان همیشه سخت بوده حتی با تیمهای درجه دو چه برسه با تیم ریشه داری مثل آرسنال.من خیلی به تیم آرسنال اطمینان دارم که حداقل با تفاضل گل بایرنو حذف کنه.
آدمای مغرور هیشه بازنده هستن.

علی در 18/11/1391 | 02:02 گفت:

حامد جان منظور از توهمات خوشبینی تو هستش ها ی وقت جسارت نشه بزنی ب حساب بی ادبی وگرنه من یکی کوچیکتم هسم داداش
امیدوارم دلتو نیازرده باشم اگه جسارت شده ازت معذرت میخوام
ببخشید
کوچکتم
همین

علی در 18/11/1391 | 00:57 گفت:

حامد کاش ی ذره توهمات تورو من داشتم

حامد نوری در 18/11/1391 | 00:44 گفت:

آقا از صبح سر كارم دو ساعت پيش اومدم يعني داغونم و با موبايل دارم كامنت ميزارم و امشب خيلي سوتي دادم

ولي همه بايد بيايم اينجا حتي براي ١ دقيقه و به بچه ها به جاي نااميدي ، اميد بديم تا شايد روزگار به كام آرسنال بشه ( كه ميشه ) !!!

♥Arsenal♥ در 18/11/1391 | 00:40 گفت:

من نا امید نیستما.......

ولی خوب واقع بین باشیم شرایط خوبی ما نداریم و شرایط بایرن به مراتب بهتراز ماست......


من نمیگم نمیتونیم ببریم یا اینطوریا.....

حامد نوری در 18/11/1391 | 00:38 گفت:

تصحيح سوتي
توضيح = توصيع  

حامد نوری در 18/11/1391 | 00:34 گفت:

خدا قوت بچه ها ، آفرين و هزاران آفرين به اين شور وشعور به شما ها كه نميزاريد چراغ به ظاهر كم سو آرسنال تو ايران خاموش بشه و هر روز شعله ور ترش مي كنيد .

نا سلامتي ما آرسناليم

١- بايرن مثل بقيه تيمها دفاعي بازي نمي كنه
٢- و يا مثل ميلان سال پيش زمين مسابقه رو به طور وحشتناكي خراب نمي كنند
٣- بايرن سال پيش از تيم لندني چلسي خاطره خوشي نداره و اين به نفع آرسناله
٤- وقتي آرسنال بازي اول رو ميزبانه به مراتب بهتر نتيجه گرفته تا به عكس ( مثل بازي بارسا ، ميلان ٤ سال پيش ، اينتر ، ويارئال ) . ٥-
امسال مجموع گل هاي زده مهاجماي تيم  اگه كازولا رو مهاجم كاذب حساب كنيم حدود ٤٠ گل فقط تو ليگ ميشه ولي سال هاي پيش وضعيت اسفناك بود و ميزان توضيح گل فقط بين ١ يا نهايتا ٢ بازيكن پخش مي شد


بسه يا بازم بگم ، بابا چرا اينقدر نا اميديد نا سلامتي ما آرسناليم

♥Arsenal♥ در 17/11/1391 | 22:29 گفت:

آلمان یه فوتبال با کیفیت ارائه میده و سبک بازیشون جوریه که راحت میتونند تیم های بزرگ رو کنار بزنند و 100درصد غیر قابل پیش بینی هستند.

ما هم چیز شاخی نیستیم ولی البته ضعیف هم نیستیم ولی بایرن توی لیگش اوضاع خوبی داره و میتونه یه بازی قبل استراحت بده بازیکناشو یا هرکار دیگه ای که به زمان نیاز داشته باشه...

اما ما شرایط مناسبی نداریم و البته ناگفته نماند داریم به شرایطی آرمانی میرسیم و ثبات خوبی داریم فعلا ولی نمیشه پیش بینی کرد که چه روزی در انتظارمون هست......

بایرن در کل هرطور باشه تیم بزرگی هست و ما هم تیم بزرگی هستیم فارغ از نتایج توی لیگ هامون شراط UCL برای تیم ها متفاوته.......

اونها نمیخوان بدتر از پارسال باشند و به کمتر از قهرمانی راضی نیستند ولی جاه طلبی آرسنال نزدیک به صفره یه جورایی هرچی خدا خواست بازی میکنم

حسن در 17/11/1391 | 21:49 گفت:

ما همیشه سروریم
به خودمون ایمان داریم
ما میتوانییییییییییییییییییم
WE ARE THE BEST

siamak در 17/11/1391 | 20:47 گفت:

برنده ایم شک نکنید.شاید اونا خیلی قوی باشن ولی ما ارسنالیم
شاید اولین نباشیم ولی بهترنیم

T.Vermaelen در 17/11/1391 | 19:52 گفت:

http://www.arsenal.com/news/news-archive/january-goal-of-the-month-vote-now

محمد مهدي نوروزي در 17/11/1391 | 19:38 گفت:

ميبازيم

سالار لاری در 17/11/1391 | 19:09 گفت:

مصطفي اكرامي:
عالی نوشنی به غیر از لام
فکر نکنم در حال حاضر تو دنیا بهتر از اون باشه

مصطفي اكرامي در 17/11/1391 | 18:31 گفت:


Arsenal Vs Bayern

آنها میگن لام، ما میگیم سانیا!
آنها میگن آلابا، ما میگیم ورمائلن
آنها میگن مارتینر، ما میگیم آرتتا
آنها میگن روبن، ما میگیم ولکات
آنها میگن ریبری، ما میگیم پودولسکی
آنها میگن گومز، ما میگیم ژیرو
آنها میگن باستین، ما میگیم سانتی
آنها میگن کروس، ما میگیم ویلشر

و اما در آخر فراموش نکنید ما ♥ آرسن ونگر ♥ رو هم داریم.

حسین در 17/11/1391 | 18:28 گفت:

میبریم

sepehr najafian در 17/11/1391 | 18:25 گفت:

اشتباه ميکني آريان دست خودمونه.

توپچی جنوب در 17/11/1391 | 17:52 گفت:

میتونیم بایرن رو حذف كنیم اگه دفاعمون اشتباه فردی نداشته باشن مخصوصا سانتوز

آریان در 17/11/1391 | 17:45 گفت:

نمیدونم همممممممممممممممه چی دست خداست......!!!!!!!

mohsen abbasi در 17/11/1391 | 16:35 گفت:

پیروزی از ان ماست

سید محمد صادق موسوی در 17/11/1391 | 16:30 گفت:

نظر مثبتی در مورد بایرن ندارم