آرسنال تا ابد

نویسنده: Hussein Marhaj

وبلاگ من
نویسنده: Hussein Marhaj
I am a real gunner, Arsenal 4 Ever
کل بازدید: 1,546 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال تا ابد

من یه آرسنالی هستم، فوتبال رو دوست دارم، از سال 2005 تا حالا موندم چرا هیچ جامی نگرفتم من شخصا از ونگر خوشم میاد اما اشتباهات زیادی کرده بابا جوان گرایی حدی داره تا کی بدون جام خسته شدم بخدا، یادش بخیر زمان لیونبرگ دیبوئر چه زمانی بود بعدشم تیری هنری و... چی بگم فقط صبر میکنم آرسنال جایگاه واقعیش رو بدست بیارهیادش بخیر زمان لیونبرگ، دنیس برکمپ،تونی آدامز، ویرا،و... چه زمانی بود بعدشم تیری هنری و... چی بگم فقط صبر میکنم آرسنال جایگاه واقعیش رو بدست بیاره، عاشقه آرسنالم. آرزوم این بود که تو لندن بودم تا همهچیشو از نزدیک ببینم.
تیم الان آرسنال خوبه فقط همیشه کم تجریه بودن بازیکنان کار دست تیم داده. من شخصا نظرم اینه که سه یا چهار بازیکن با تجربه باید داشته باشه تا در موافعی که بدجوری گیر میافتیم بکمکه تیم بیان.

از نظرو من 10 بهرتین بازیکنا اینان
1- دیوید سیمن
2- پَتریک ویِرا
3- تیری انری
4- رابرت پیرس
5- فردی لیونبرگ
6- ایان رایت
7- رابین ون پرسی (با اینکه خیانت کرد)
8- ثیو وُلکات
9- سول کَمپل
10- سس فابرگاس (اونم خیانت کرد)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hussein Marhaj در 16/10/1391 | 12:41 گفت:

توپچی جنوب آی راست گفتی دنیس برگکمپ عجب دورانی بود تا 2006 آرسنال فوقوالعاده بود چه کلاسی با تیمم میزاشتم اما الان هیپچی ندارم برا گفنت بجز اینکه بگم یه روز خوب میاد

توپچی جنوب در 11/10/1391 | 11:22 گفت:

راستی خوش اومدی حسین جان به توپچیها.

توپچی جنوب در 11/10/1391 | 11:20 گفت:

حسین جان بهتره یه صفر بالای اسم دیوید سیمن بزاری و اسم دنیس بزرگ رو بنویسی و در ضمن اسم تونی آدامز رو هم یادت رفته بنویسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hussein Marhaj در 11/10/1391 | 10:54 گفت:

آقای یزدانی عزیز بله دی بوئر نبود اشتباه نوشتم قاطی کردم پیرس خواستم بگم

محمد يزداني در 11/10/1391 | 10:12 گفت:

با عرض پوزش من که از سالهای قبل از 2000 بازیهای آرسنالو دنبال میکنم یادم نمیاد دی بوئر تو آرسنال بوده باشه.اون تو بارسا بازی میکرد.

سید محمد رضا در 10/10/1391 | 21:05 گفت:

خیلی خوش اومدی

Hussein Marhaj در 10/10/1391 | 19:30 گفت:

عاشقه همهتونم توپچیها

maryam در 10/10/1391 | 17:07 گفت:

آقا خیلی خوش اومدی ولی این دیبوئر چی چی هست اون بالا؟!!

محمد مهدی در 10/10/1391 | 16:35 گفت:

خوش اومدی توپچیییییییییییییییییی.
فعال باش.

jafar در 10/10/1391 | 16:04 گفت:

به جمع ما خوش اومدی

Vishka در 10/10/1391 | 14:48 گفت:

خیلی خوش اومدی توپچی

هنوزم نفهمیدم چرا انقدر آرسنال برای ما عزیزه

با اینکه بعضی وقتا خیلی بی وفا میشه

ehsan zoola در 10/10/1391 | 14:42 گفت:

خوش اومدی توپچی گل

سید حسین در 10/10/1391 | 14:21 گفت:

خوش اومدی اخوی

Keivan در 10/10/1391 | 14:14 گفت:

به جمعمون خوش اومدی توپچی...

Morteza Bauer در 10/10/1391 | 13:31 گفت:

حسین جان خوش اومدی.
موفق باشی توپچی