ته خنده!

نویسنده: farzam

وبلاگ من
نویسنده: farzam
18 سالمه از 11 سالگی عاشق آرسنال شدم عاشق سبک بازیشم(ونگربال) بازیکنای مورد علاقمم شسنی و ویلشرو روسيچكي هستن
کل بازدید: 2,974 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ته خنده!
سلام دوستان گل توپچي امروز بعد از حدود يك سال عضويت در اينجا تصميم
گرفتم اولين پستم رو بذارم البته تا حالا
اينترنت درست حسابي نداشتم كه پست بذارم! تو اين پست گلچيني از عكس هاي طنز و ترول هايي
رو كه تو اين يك سال اخير تو نت ديده بودم قرار دادم پس اگه قديمي و تكراري بودن
به بزرگيتون ببخشيد شباهتو عشقهتركيب مرگباري ميشه واقعا! مسنجر در اينجا يعني پيام رسان قهرماني!!صرفا جهت خنده :D

خخخخخخخخخ
نكته ظريف و لطيفي داره :D
ديگه حرفي نميمونه
اندر احوالات من در ايام امتحانات!


خخخخخخخخخخخخخخ
 اميدوارم خوشتون اومده باشه ايشالا از سري بعد پستا رو پربارتر ميكنم!
نظر هم البته يادتون نره
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farzam در 16/6/1392 | 22:35 گفت:

خواهش میکنم دوستان

علی قاسمی در 16/6/1392 | 11:47 گفت:

مرسی خوب بود داداش

farzam در 15/6/1392 | 16:59 گفت:

سید محمد رضا:
باشه داداش به خاطر گل روح تو و دیفرانسیل هایی که با هم پاس کردیم دیگه ازین پست ها نمیذارم و امیدوارم بتونی این فرهنگ رو نهادینه کنی! ایشالا دفعه های بعد تو پست های فنیم از انتقادهای سازندت استفاده کنم!
دیفرانسیل هم دقیقا با نمره 10 قبول شدم

یحیی در 15/6/1392 | 16:30 گفت:

زیبا بود http://arsenal.ir/images/smile/11.gif

سید محمد رضا در 15/6/1392 | 14:57 گفت:

farzam: میشه دقیقا بگی مشکل پست چیه?! چطور دیگران ازین پستا میذارن چیزی نمیگی بعد سر من تو اولین پستم اینجوری ضدحال میزنی
تو که ماشالا همه چی رو گفتی مگه بازم چیری مونده بخوای مراعات کنی?!
------------
مشکلش اینه که هیچ ربطی به سایت نداره ، یه اکانت تو فیس بوک بساز بعد اینا رو اونجا بنویس ( البته فیس بوکم کارش این نیست منتها خب فعلا ملت دلرن اینجوری استفاده میکنن دیگه)
به دیگران چیزی نمیگم چون باهاشون حسابی ندارم و چیزی از من نمیدونن و بی خودی دلخور میشن ، اما با تو و چند نفر دیگه تو این سایت خیلی رفیقم و اگه بگم زیاد اراحت نمیشید چون شخصیتمو میشناسید ( اینو تو کامنت قبلی هم مختصر گفته بودم )
میخوای بقیه حرفمو بگم تا کلا تخریب شخصیتی بشی؟؟؟ چیزی نگفتم که
در کل از همینجا اعلام میکنم که من با این پست ها کلا مشکل دارم حتی الانم که بیشترین لایک و آمار بازدید رو دارن و از این به بعد تصمیم گرفتم توی تمام پست های این شکلی مخالفت کنم تا شاید ٰ، شاید و شاید مدیرا همکاری کنن تا این پست ها کلا ممنوع بشه!

تازه شانس آوردی این پستت رو قبل از پست من نوشته بودی ، وگرنه اعصابم بیشتر خراب میشد

منتظر دیدن پست های مفید ترت می مونم !
ضمنا دیفرانسیل رو چیکار کردی؟؟؟

مهناز پرتوی در 15/6/1392 | 14:15 گفت:

واقعا باهال بود...

farzam در 15/6/1392 | 05:10 گفت:

سید محمد رضا:
میشه دقیقا بگی مشکل پست چیه?! چطور دیگران ازین پستا میذارن چیزی نمیگی بعد سر من تو اولین پستم اینجوری ضدحال میزنی
تو که ماشالا همه چی رو گفتی مگه بازم چیری مونده بخوای مراعات کنی?!

farzam در 15/6/1392 | 04:59 گفت:

Rezvan Geran:
من گفتم که صرفا جهت خنده ولی باشه دفعه بعد تکرار نمیشه!!

سید محمد رضا در 15/6/1392 | 01:03 گفت:

تیز هوش به هر کی نتونم چیزی بم به تو که میتونم بگم!!!!!
این چه پستیه آخه؟؟؟ اینجا arsenal .ir هستشااااا
چون پست اولت بود بیش از این نمیگم ولی در کل سعی کن مفید تر بنویسی


بالاخره حرف دلم رو زدم!!!!

Rezvan Geran در 15/6/1392 | 00:39 گفت:

آخرین بارتون باشه با علی دایی شوخی میکنینا

tofigh در 14/6/1392 | 23:42 گفت:

اسمی بود ..خسته نباشی..
علی دایی..

shayan در 14/6/1392 | 20:52 گفت:

باحال بود مخصوصا اون علی دایی

farzam در 14/6/1392 | 20:51 گفت:

ممنون دوستان فقط اگه كمي و كاستي بود شرمنده ايشالا از پست بعدي بهتر ميشه

masoud mahmudpur در 14/6/1392 | 18:55 گفت:

مرسی فرزام.قشنگ بود

محمود دانسکین در 14/6/1392 | 18:00 گفت:

باحال بود دمت گرم

پسر20میلیونی در 14/6/1392 | 17:46 گفت:

خیلی بامزه بود ایول

majid در 14/6/1392 | 17:26 گفت:


دمت گرم اخریه چقد باحال بود

farzam در 14/6/1392 | 15:56 گفت:

قربونت داش ايمان
راستي كدوم تيمو گرفتي آخر؟!

iman در 14/6/1392 | 15:29 گفت:

دمت گرم داش فرزام بيچاره علي دايي خخخخخ