تحول نقل و انتقالاتی!

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 258,777 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تحول نقل و انتقالاتی!

سلام دوستان
ارسنال بعد از 2006 هیچ وقت تیم کاملی نبود و همیشه در بخشی از پستها مشکل داشت و این دقیقا بعد از رفتن مدیریت قبلی و همه کاره شدن ونگر بود اما حالا با اومدن مدیریت جدید تیم یه مقدار متحول شده و نقل و انتقالاتش هدفمند و تو پستهای مورد نیاز هستImage result for nicolas pépé اینکه امری موفق بشه یانه و خوبه یا بد نمیشه قضاوت کرد ولی میشه گفت مدیریت داره کارشو درست انجام میده و این امیدوارکننندستفعلا تو ددلاین حرف از اومدن تیرنی و داوید لوییز هست که احتمالا قطعی بشه تا اخر شب 


تشکر شده توسط : vahid , محمد حسین , محمود ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

kamyar در 18/5/1398 | 20:07 گفت:

بعید میدونم شایعاتی که دور مدافع لایپزیک هست واقعی باشه، از طرفی برچسب ۱۰۰ تایی روش زدن که فکر نمیکنم حتی این آرسنال متحول شده هم انقدر پول پای یه مدافع بده، از طرف دیگه تعداد مدافع وسطامون همین الانم زیاده، موستافی سوکراتیس چمبرز هولدینگ لوییز ماوروسپانوس و سالیبا، روی هم ۷تا مدافع وسط داریم واسه سال بعد اگه فروشی نداشته باشیم. خریدن یه جوون ۲۰ ساله با اون مبلغ و اضافه شدنش به لیست «مدافعهای آینده‌دارمون» یه مقدار بعیده!

محمد حسین در 18/5/1398 | 12:40 گفت:

لیست خرید و فروشها رو که نگاه میکردم دیدم تنها کسی که توی هسته انگلیسی کاملا شکوفا شده بود رمسی بود که متاسفانه رفت ، یعنی واقعا هنوزم حسرتشو میخورم ، امیدوارم همون طوری که فکر میکنم سبایوس بدرخشه و قراردادشم دائمی شه (برای راحت دائمی شدنش باید دعا کنیم زیدان با رئال موفق باشه چون سبایوس دوست داره رئال بازی کنه و مشکلش با زیدان فراریش داد و خودشم تاکید داشته که بند دائمی توی قراردادش نباشه که رئال در صورت رفتن زیدان حتما برش گردونه)

درباره ایووبی ، باید بگم اونطوری که من شنیدم رفتش جزو یه برنامه بزرگتر برای تهیه پول دفاع وسط گرون لایپزیکه ، اگه موستفی هم فروش بره من کاملا خبری رو باور میکنم که میگفت طرح بزرگ تر پشت پرده هست.
ولی نکته ای که هست اینه که رقیب ایووبی برای بازی میخیتاریان بود (وینگ و شماره 10 بازی میکنن هر دو) و من خروج میخیتاریان رو کاملا ترجیه میدادم ، در مجموع انتقاد آنچنانی ای وارد نیست و ما پشت صحنه باشگاه رو نمیدونیم و شاید میخیتاریان پیشنهاد خوبی نداشته یا نخواسته بره ولی فروش میخیتاریان+الننی+مونرئال میتونست به صرفه تر (از لحاظ آزاد کردن حقوق) باشه و همین مقدار پول به باشگاه برسونه چون در اون صورت با نلسون و ایووبی و سبایوس و حتی ویلوک دیگه نیازی به میخیتاریان نبود ، همین شرایطو الننی و مونرئال هم دارن و فاکتور سن هم مطرحه.

در کل اینقدری این پنجره خوب بوده که دیگه بحثای سلیقه و میانگین سنی و جزئیات مطرحه فقط.
به سانلهی و فهمی باید بابت این تیم قوی شون تبریک گفت ، در حالی که ادو خوب بوده ولی قبلا هم ما زودتر از همه باشگاه ها برای رونالدو و امباپه و زلاتان و... حرکت کرده بودیم و مشکل تیم اونجایی بود که میخواست خرید رو انجام بده و پرداخت مناسب تعیین کنه
حتی با سوپر ایجنت ها هم روابط خوبی نداشتیم ولی الان مندس و جورابچیان نزدیک تیم دیده میشن. ولوز با لابی و کمک همین ژرژ مندس تونست توی مدت کوتاه تیمشو بسازه و بیاد بالا.

حالا خروج از تیم هنوز ممکنه و بیایم دعا کنیم تیم بتونه یه سری بازیکنا رو حذف کنه ، 30 میلیون از حقوق هایی که تیم میداد رو کم کردیم توی فروشها (البته خرید هم داشتیم دیگه) ، مبلغی که پارسال به ونگرم دادیم اذیتمون کرده بود که امسال اونم نیست و میشه این مبلغ بهترم بشه . میشه اونطوری برای ژانویه فکرای جدی ای کرد. چون حس میکنم مانع خرید برای ما بیشتر بحث حثوق پرداختیه.

فعلا تیم مدیریتی باشگاه خودشونو ثابت کردن ، نوبتیم باشه نوبت تیم فنیه. به امید موفقیت

abolfazl alayi fard در 18/5/1398 | 12:26 گفت:

در مجموع نقل و انتقالات خوبی داشت تیم، هرچند بنظرم باید خروج یکی دوتا بازیکن دیگه هم انجام میشد ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد. ورود کوتینیو میتونست رخ بده ولی توان مالی آرسنال بهش اجازه نداد، حالا شاید فروش ایوبی در لحظات آخر استرتژی باشه برای انجام این انتقال در نیم فصل
چیزی که مشخصه این هست که مسیر حرکت آرسنال تو این نقل و انتقالات مسیر درستیه، پوست اندازی تیم و حذف بازیکنای متوسط. اگر ادامه پیدا کنه آرسنال با دو تا پنجره خوب دیگه میتونه این نسل بازیکنها رو در باشگاه منقرض کنه
من خودم از فروش ایوبی خیلی خوشحال نشدم، ۲۳ سالش بود، توان فیزیکی خوبی داشت و همچنین توان عبور یک در برابر یک رو داشت، به هر حال باشگاه تصمیم گرفته به اسمیت رو و نلسون و مارتینلی اعتماد کنه تو این پست.
اگر هدف کلی باشگاه رو بازسازی تیم در جهت رقابتی کردن تیم بدونیم فروش ایوبی با ۳۰ میلیون یورو یک حرکت خوب هست و اگر در کوتاه مدت ببینیم میشه گفت یک مقدار حرکت پر ریسکی بود.

امیدوارم یک فصل خوب رو ببینیم از آرسنال

محمد حسین در 18/5/1398 | 12:12 گفت:

خب اولا تشکر از آقا مجید عزیز
الان تیم تقریبا در قد و قواره یه تیمیه که بشه بهش شانس قهرمانی داد ، البته که برای شانس "جدی" بودن دو سال دیگه پنجره طوفانی مثل این لازم داریم لااقل ولی الان میشه گفت "آرسنال شانس بودن توی کورس رو داره" ولی خب هنوز با سیتی و لیورپول فاصله داریم
تاتنهام هم لوسلسو و سسنیون رو خریده و در واقع این دو خرید به علاوه اندومبله میتونن تاتنهام رو بعد از ما باهوش ترین تیم توی بازار تابستونی امسال قرار بدن
ولی یونایتد و چلسی الان مشکلات واضحی دارن ، چلسی توی نیمه تهاجمی زمین واقعا در حد اورتون و ولوز محسوب میشه و یونایتد هم مشکلات تهاجمی و (احتمالا) تدافعیش پابرجاست حتی با خریدایی که کرده مگر اینکه سولسشر چیز خاصی توی ذهنش باشه که این تیم رو نجات بده
درباره سیستم ، مورد علاقه بنده به شخصه برای بازی گرفتن از این تیم 4231 هستش که توی بازیهای با تاپ 6 بصورت (لنو ، بلرین ، هولدینگ ، سوکراتیس ، تیرنی ، توریرا ، ژاکا ، سبایوس ، په په ، اوبا و لاکازت ) و توی بازی با بقیه تیم ها بصورت (لنو ، بلرین ، لوییز ، هولدینگ ، کولاشیناچ / تیرنی ، توریرا ، سبایوس ، اوزیل ، په په ، اوبا و لاکازت ) هستش
یعنی برای بازی تدافعی تر یا رو به جلو میشه 2 تا خط هافبک متفاوت رو استفاده کرد.
تیرنی ، په په ، سبایوس (که امیدوارم دائمی شه) ، سالیبا و مارتینلی خرید های بسیار خوبی بودن ولی حقیقتش اینه که لوییز بهتره نهایتا همین یکی دو سال باشه چون واقعا بازیکن 6 دانگی نیست.
خبرهایی رو میخوندم که انگار فروش ایووبی و احتمالا موستفی یا حتی ناچو برای تهیه بودجه بوده که آپمکانو ژانویه از لایپزیگ خریداری بشه که در اون صورت با حضور هولدینگ و سالیبا میشه گفت سال اینده هیچ جایی برای لوییز یا سوکراتیس نیست.

mehdi+ h در 18/5/1398 | 09:54 گفت:

خوشحالم بلاخره این پست کار شد! امسال سال خوبی داشتیم تو نقل و انتقالات هر چند هنوز هم می تونه بهتر بشه با فروش استاد موستفی. امسال نشون داد که ما قبلا مشکل مدیریت داشتم نه بودجه ما همیشه خرج میکردیم اما نه خوب!امسال با بودجه محدود بیشترین خریدها رو هم کردیم خوب هم فروختیم از خریدها هم همه راضی هستن . امسال تقریبا همه چیز برای گرفتن سهمیه اماده هست حداقل می تونیم خوش بین هم باشیم به اروپا جایی که امری توش تخصص داره . فقط دوستانی که همش از میسلینتات ناراحت بودن و خریدهای پارسال روبه اون ربط می دادن دیدیم که امسال هم خریدهای خوبی داشتیم اونم تو بایرن کار خاصی نکرد !
فقط چند هفته ایی طول میکشه بازیکنها هماهنگ بشن امیدوارم بتونیم امسال نتیجه لازمو به دست بیاریم و اگه سال دیگه تو لیگ قهرمانان باشیم مسلما خریدهای بهتری هم انجام می شه داد پس به امید موفقیت این فصل بی صبرانه منتظر شروع این فصل هستم

vahid در 18/5/1398 | 05:06 گفت:

خوب بلاخره آرسنال خونه تکانی که چندین سال احتیاج داشت انجام داد امیدوارم خریدهای جدید بتونین موفقیتهای بیشتری برای تیم همراه داشته باشند

با رفتن رمزی و جنکینسون قصه هسته بریتانیایی ونگر هم بی‌نتیجه تمام شد. بازیکنانی خوبی بودن ولی متاسفانه مصدومیت پی در پی اجازه نداد اونطور که باید از پتانسیلشون استفاده بشه. به خصوص رمزی و ویلشر حیف شدن نمی‌دونم تمرینات بدنسازی خوبی نداشتن یا ورود در سن کم در فوتبال فشرده و خشن جزیره باعث مصدومیت‌های همیشگی شد

توپچی در 18/5/1398 | 01:48 گفت:

آخه ایوبی اگه هم بود اصلا مگه چقدر بازی میکرد؟
اگه هم بازی میکرد، مگه چیکار میکرد جز روی مخ بودن؟
دیگه سنش هم که از تجربه اندوزی و... گذشته بود...
خب فوقش همین فرصتو به همین جوونهای آکادمی مثل ساکا و اسمیت رو و نلسون و ویلوک و... بده، مطمئنا بهتره
بعد نهایتا توی جامهایی مثل حذفی و اتحادیه حذف میشیم...
حالا کمی زودتر
درضمن، سیستم خیلی مواقع احتمالا 4-3-3 باشه و پپه هم میتونه بازی کنه چپ...
بعد با این درآمد از فروش ایوبی، میشه خیلی برای تقویت تیم بهتر عمل کرد
فقط حیف که دیر این پول اومد...
کلا یه تیم 15-16 تا بازیکن خوب داشته باشه و بقیه آکادمی، بهتر از اینه که 4-5 تا بازیکن خوب داشته باشه و یه لشکر 25-30 نفره، بازیکن متوسط
واقعا فوق العاده عالی بود فروش ایوبی با این قیمت و توی این مقطع...
به امیدی که در اولین فرصت این اتفاق برای اوزیل، چمبرز، الننی، میخی، موستفی، ژاکا و مونرئال هم رخ بده...
و در عوض یه سبایوس دائمی بشه، یه دفاع راست خوب، و دوتا هافبک وسط اضافه بشن...
بقیه هم آکادمی

آرمین توپچی در 18/5/1398 | 01:43 گفت:

حسین در این که 40 تا عالیه شکی نیست
ولی همون دقیقه 70 اومدنش و پا به توپیش فشار رو از تیم بر می داشت و استراحت برا اوبا یا لاکا بود

نمی گم بازیکن خوبیه اتفاقا تو تابستون بعدی اول گزینه فروش تو ذهنم بود اما الان ریسک بزرگیه

ایوبی رو ونگر خراب کرد
پرورش یه استعداد نیاز به یک محیط اروم بدون حاشیه داره
ونگر خیلی زود به ایوبی فشار اورد و سیبل انتقاد ها کردش
این پسر استعدادش تو دریبل زنی عالیه

امیدوارم نلسون و ساکا سمت چپ به لاکا کمک کنند

آرمین توپچی در 18/5/1398 | 01:39 گفت:

مجید اگه 3 5 2 بخواهیم بازی کنیم کولا وینگ بک بازی می کنه

ولی با وجود خرید پپه بعید می دونم 3 5 2 بازی کنیم

چیزایی که من می گم یه حدسه
احتمال هست نلسون بتونه یه ذخیره خوب باشه و البته ساکا

ولی ریسکه
می ترسم به اوبا بیش از اندازه فشار بیاد تو ترکیب

hoseyn در 18/5/1398 | 01:36 گفت:

آرمین ۴۰ میلیووووون فروختیمشها. خدایی تو باورت میشد برا ایوبی کسی ۴۰ تا بده؟؟؟ بعدم واقعا ایوبی وقتی از دقیقه ۷۰ به بعد میومد چیکار میکرد؟ به جز یه پاس گل که به لاکازت داد اونم رو نبوغ لاکا گل شد دیگه چیکار کرد؟ خداییش مارتینلی و ساکا خصوصا مارتینلی نشون دادن میشه روشون حساب کرد. نلسون هم که یه فصل تو لیگ آلمان بازی کرده و فیکس بوده. تازه کولاسیناچ هم هست. فکر نمیکنم ایوبی چیز زیادی به سمت چپ تیم اضافه میکرد. خصوصا که با این قیمت فروختنش. من که خیلی راضیم

majid r در 18/5/1398 | 01:13 گفت:

ارمین فک کنم برا چپ کولاشینچ هم هست! امری چند تا بازی وینگ گذاشته بودش

majid r در 18/5/1398 | 01:07 گفت:

فک میکنم بعد ار سال 2006 این بهترین پنجره نقل و انتقالاتی هست که داشتیم!
ارسنال همیشه فصل رو به نقل و انتقالات ضعیفش میباخت
در ضمن ارسنال پول خوبی تو بانک داشت جدا از درامدش. و کروئنکه همچنان از جیبش خرج نکرده!وفک نمیکنم خرج کنه!
بیشتر خریدها پرداخت هزینشون بلندمدت هس ک البته خوبه!

آرمین توپچی در 18/5/1398 | 01:06 گفت:

ساکا نلسون و مارتینلی اصلا تجربه ندارن
میخی چلمن هم اصن سمت چپ تعطیله
دهن اوبا تو چپ سرویس میشه
بشدت اشتباه کردیم
مگه اینکه نلسون یه حرکتی بزنه
انکیتا و ولبک هم نیستن

این یکی رو اشتباه کردیم

hoseyn در 18/5/1398 | 00:47 گفت:

رفتن ایوبی هم رسما اعلام شد

محمدصادق دیمه در 17/5/1398 | 23:40 گفت:

داوید لوییزم اومد

توپچی در 17/5/1398 | 22:51 گفت:

این پنجره چنتا ابتکار خوب داشت تیم نقل‌وانتقالات
هم این که از حالا یه استعداد بروز پیدا کرده رو خریدن، ولی با قرض دادنش، هم تونستن مالکیتشو برای وقتی که سرحال و آماده میشه داشته باشم و هم الان فقط یه بیعانه بدن (سالیبا)
هم پپه رو که همه تیم‌ها میخاستن و توانایی مالی‌شون هم خیلی بیشتر بود، بقاپن..با تطمیع مدیربرنامه‌ها و اطرافیان و البته کمک مربی و قسط بندی پرداخت تا محدودیت بودجه رو هم رعایت کنن
هم بازیکنی مثل سبایوسو تقریبا مفت برای یه سال داشته باشن و آماده‌‌اش کنن برای اینکه بخواد همین‌جا بمونه برای سال آینده
هم بازیکنی مثل تیرنی که خیلی وابسته به باشگاهش بود و باشگاهش هم خیلی نیازی به پول نداشت، رو با قراردادن بند ۱۰ درصد از فروش در آینده برای سلتیک با این قیمت فوق‌العاده خوب راضی کنن
از طرفی جلوی یاغی‌گری امثال کوش ایستادن و خوب فروختنش و در عوض خوب داوید لوییز رو خریدن که علی‌رغم ضعف‌ها، از همه مدافعانمون بهتره و به خاطر بازیسازی از عقب فوق‌العاده به سبک امری هم می‌خوره
چندین بازیکنی که هیچ جایی توی برنامه‌های سرمربی و باشگاه نداشتن رو حدود ۲۸ میلیون پوند فروختن و تازه حدود ۵/۵ میلیون هم از فروش بن‌ناصر و رنه ادلاید گیرشون اومد به خاطر بند حق فروش آینده
این آخر هم که ایوبی رو با یه حرکت با دست پس زدن و با پا پیش کشیدن، با قیمت نجومی فروختن و گرون‌ترین فروش تاریخ باشگاه شد
خلاصه فوق‌العاده خوب بودن...
😎😎
فقط نکته منفی، جداشدن میسلینتات از باشگاه بود، که باعث شد نتونه بازیکن‌های جوون و با استعدادی که هنوز خوب شناخته نشدن رو به قیمت خیییلی ارزون خریداری کنه
مثل گوندوزی و توریرا...

kashani در 17/5/1398 | 21:39 گفت:

خبر قطعی و جالب برای آرسنالی های ایران...
امروز تا چند ساعت قبل باشگاه به شدت در حال رایزنی و تلاش برای انتقال قرضی با بند خرید دائمی کوتینیو از بارسا بود که تا کنون نتیجه قطعی از موفقیت این مذاکرات خبری به بیرون درز نکرده است.
با توجه به این که تنها سه شیت قرارداد در اداره مرکزی مالی لندن هنوز تکمیل نشده احتمال هر چند کمی هم وجود داره که کوتینیو رو هم در باشگاه داشته باشیم!!!
باشگاه به هر حال تمام تلاش خودش رو برای شادی آرسنالی های دنیا انجام داده...
ممنون از همگی

hoseyn در 17/5/1398 | 21:30 گفت:

نه آرمین خبر اینه که قراره این پول رو تو ژانویه بدن و اوپامکانو رو بخرن. در هرحال به نظرم تیم نیاز به تصفیه داشت و در اولین فرصتی که میشه ایوبی رو فروخت باید میفروختنش اونم با اییییین قیمت!!! من که خیلی خوشحالم رفت.

آرمین توپچی در 17/5/1398 | 21:27 گفت:

رفتن ایوبی با 40 میلیون خبر بدیه

این نشون میده مدریت فرقی نکرده
58 میلیون فروش کردیم تقریبا 120 تا قسطی خرید کردیم
یعنی همون داستان قدیمی

kashani در 17/5/1398 | 21:01 گفت:

شیت رسمی قرارداد داوید لویز شاعت 16:30 به وقت محلی انگلستان به اداره ثبت قراردادهای مالی لندن رسیده و تا ساعتی دیگر فرم های نهایی قرارداد ثبت می شن... لویز همین الان در لندن کلونی داره عکس های یادگاری با کیت آرسنال می گیره...
تبریک به همه دوستان خوبم

hoseyn در 17/5/1398 | 20:41 گفت:

ایوبی هم با حدود ۴۰ میلیون رفت اورتون

kashani در 17/5/1398 | 20:33 گفت:

رفقای آرسنالی من!
از اضطراب زیاد خودداری کنید.
روز آخر پنجره نقل و انتقالات انگلستان تا 2 ساعت بعد ساعت اسمی بسته شدن پنجره باشگاه ها می تونن قراردادها رو نهایی کنند.
پس تا ساعت 22:30 وقت هست هنوز....

hoseyn در 17/5/1398 | 20:19 گفت:

رسمی شد. تبرییییییییکککککککککککککک
بکوبید بر اون طبل شادانه

hoseyn در 17/5/1398 | 20:18 گفت:

میتونن ولی ما از استرس هلاک میشیم که آیا شده نشده چی پیش اومده؟

محمدصادق دیمه در 17/5/1398 | 20:15 گفت:

خب خبر رسمی رو که میتونن بعد ددلاین بدن نه؟

hoseyn در 17/5/1398 | 20:12 گفت:

بابا از استرس سرویس شدیم!!!! لامصبا خبرو بزنید دیگه

محمدصادق دیمه در 17/5/1398 | 20:10 گفت:

خب خبر رسمی رو که میتونن بعد ددلاین بدن نه؟

آرمین توپچی در 17/5/1398 | 19:05 گفت:

وقتی نمونده

hoseyn در 17/5/1398 | 18:47 گفت:

آرمین میاد. بابا برا پپه سه روز طول کشید. هردو تست پزشکی رو با موفقیت پایان رسوندن. بعدم ظاهرا سرشون تو قرارداد بستن شلوغ بوده!!! ؛)))))))

یعنی خبر قرارداد جدید اوبا و لاکا منو از همه این خریدها بیشتر خوشحال کرد.

آرمین توپچی در 17/5/1398 | 18:42 گفت:

دارم نگران می شم
چرا رسمی ها نمیاد ؟