فوتبالیست ها و فرزندانشان

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 250,937 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فوتبالیست ها و فرزندانشان


سایت ورزش 11 - تیم کارلول و فرزندش


سایت ورزش 11 - جان تری و فرزندش
سایت ورزش 11 - لوییز سوارز و فرزندشسایت ورزش 11 - ادن هازارد و فرزندش


سایت ورزش 11 - فرانک لمپارد و فرزندانش
سایت ورزش 11 - لیونل مسی و نیمار و فرزندشانسایت ورزش 11 - فرناندو تورس و فرزندانش


و اما ارسنالی

سایت ورزش 11 - لورن کوشیلنی و فرزندشسایت ورزش 11 - جک ویلشر و فرزندش


سایت ورزش 11 - جک ویلشر و فرزندشاینم کودکی چند تا از ارسنالیا

تی تی انری

Picture

دنیس برکمپ
Picture521710_509278342442140_1983305064_n
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهرزاد در 22/2/1393 | 14:59 گفت:

حس می کنم پسر ویلشر از خودش باغی تر شه!

مهرزاد در 22/2/1393 | 14:21 گفت:

خدا بهداد شوهر دختر سوارز برسه!

Vishka در 22/2/1393 | 12:37 گفت:

ای وای دخترا لمپارد چه بزرگ و خوشگلن

نی نی دخمر جکی خیلی ملوسکه

بابت پستت ممنون

ناصر در 22/2/1393 | 09:40 گفت:

خوب از جان تری شروع میکنم.مطمئنا بچه هاش خیلی بیشتر از اینایی که توی عکس هستن بودن و توی کادر جا نشدن!!!!!
سوارز داره از الان نحوه ی دایو زدن رو به بچه ش آموزش میده
بچه های لمپارد که واقعا مصداق دختر کو ندارد نشان از مادر هستن.
بچه ی مسی که از الان میتونه تو تیم پاورلیفتینگ نونهالان آرژانتین عضو بشه
پسر نیمار هم عین پدرش رنگ پریده و نحیفه!!!
دختر تورس دقیقا مثل نارگیلی بوده که از وسط له شده)) خیلی شبیه باباشه
پسر رونالدو هم میتونه رقیبی برای پسر مسی تو مسابقات وزنه برداری دسته ی سنگین وزن ها باشه
آرچی هم اعصاب نداره کلا،فکر کنم اگه باباش توی اون صحنه دستش رو نگرفته بود، از پولدی سوپ هویج درست میکرد=((

farzam در 22/2/1393 | 00:35 گفت:

مرسی پست بامزه ای بود
دختر تورس چقدر بزرگ شده

masoud mahmudpur در 21/2/1393 | 21:30 گفت:

دختر تورس چقدر شبیه خودشه
مرسی

ارمان در 21/2/1393 | 20:45 گفت:

دنيس بركمپ لامصب دعوا داره ت اين عكسه

ارمان در 21/2/1393 | 20:45 گفت:

دنيس بركمپ لامصب دعوا داره ت اين عكسه

majid r در 21/2/1393 | 20:29 گفت:

نقل قول : از همه خوشگلتر بچه های جکی هستن

پاسخ شما : اره مخصوصا دختر جکی خیلی نازه

Alireza در 21/2/1393 | 20:09 گفت:

از همه خوشگلتر بچه های جکی هستن

احسان در 21/2/1393 | 19:46 گفت:

تیری چی میگههههههههههههه

Shayan در 21/2/1393 | 19:43 گفت:

بچه ی ویلشر پولدی رو دایورت کرده