ایول آرسنال ! چرا ناراحتین ؟!!!

نویسنده: mohammad ali

وبلاگ من
نویسنده: mohammad ali
:|
کل بازدید: 4,610 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ایول آرسنال ! چرا ناراحتین ؟!!!

فکر کنم فقط من از این مساوی ناامیدکننده خوشحالم !


بچه ها من که خوشحالم ! دلم میخواد بازی بعدی ام ببازیم.
اگه این 2 تا بازیو میبردیم ، ونگر ژانویه دست به جیب نمیشد ، البته الآن هم احتمالا نمیشه ، ولی اگه بشه بازیکن خوب میخره. ما که تو لیگ هیچی نمیشیم. بازی بعدی هم نبریم. چیزی ازمون کم نمیشه ! یه 2 تا بازیکن بگیریم شاید لیگ قهرمانان یا حذفی یه چیزی شدیم ! ولی خداییش ونگرم خیلی خسیسه. گرون ترین خرید باشگاه آرشاوین 15 $
جدا شبیه جوک میمونه ¡¡¡¡¡¡¡¡¡
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad ali در 7/10/1390 | 19:03 گفت:

nemidoonam valla chera doroogh begAm. az google search kardam peydash kardam :) gooardiolla drible khorde narahat dare bergkampo nega mikone ;-)

عليرضا عمراني در 7/10/1390 | 16:57 گفت:

با دوتا باخت كه باشگاه نميره بازيكن بخره.اگه ميخواست بخره تو اين چند سال ميخريد.كلا تيممون با دو تا خريد عالي ميشه

فرهاد در 7/10/1390 | 16:14 گفت:

آره محمد علی!!!!!!

mohammad ali در 7/10/1390 | 14:52 گفت:

عکس آواتار منو میگی ؟

فرهاد در 7/10/1390 | 14:25 گفت:

علی جون این عکس مال چه بازیه؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 14:16 گفت:

نه بابا 18 تا چمبرلینه:))
آره شاید ولیی ایکاش ببریم و بخریم:)

mohammad ali در 7/10/1390 | 13:22 گفت:

کیا حاضرین با من شرط ببندین ونگر میخره یا نه ¿؟ 100 % هیچی در کار نیست

محسن در 7/10/1390 | 01:11 گفت:

مطمئنا امسال ونگر دس به جیب می شه و چندتا بازیکن می خره

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 00:34 گفت:

سیاست تحریم علیه کسانی که به وضوح به بازیمنای محبوب تیم تو هین میکنن از همین الان اجرا کنید!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 7/10/1390 | 00:31 گفت:

ای بابا باز که شما جوش آوردی علی جون :))
بله حق با توئه ولی حساب کن : چرا تا وقتی اینا مدیر نشده بودن تو باشگاه داشتیم خوب نتیجه میگرفتیم؟؟؟؟
از وقتی مدیرا عوض شدن سیاست باشگاه هم عوض شده ونگر که سیاست باشگاه رو تعیین نمی کنه

ali در 7/10/1390 | 00:28 گفت:

اره.فقط ژانویه دوتا بازیکن میخریم ، بعدش دیگه ارسنال میشه کولاک طوری که دیگه خدا هم نمیتونه جلوش بگیره.
فقط کافی دوتا بازیکن ژانویه بخریم تا همه ی تیم های دنیا رو با وجود مربی مثل ونگر اونا رو لوله می کنیم.
بعداشم اگه خرید ها جواب ندادن انشالله تابستون دوتا خرید میکنیم و ارسنال میشه کولاک ، طوری که خدا هم نمی تونه جلوش بگیره.
بعداشم اگه تابستان نشد ، انشالله ژانویه همون سال با وجود ونگر و دوتا خرید تاپ ، و بعدش تیم ارسنال میشه کولاک ، طوری که دیگه خدا هم نمیتونه جلوش بگیره و اگه باز هم نشد انشالله تابستان آینده رو پیش رو داریم که ونگر میتونه با دوتا خرید ، ارسنال رو بکنه یه ارسنال رویایی و کولاک ، طوری که خدا هم نتونه جلوش بگیره.
فقط مهم ترین نکته این که ما سعی کنیم ونگر رو نگه داریم.فقط ونگر خداست که میتونه ما رو از این وضعیت که خودش بوجود اورد ، نجاتمون بده ، اصلا به ذهنتون یه وقتی خطور نکن خدایی نکرده که کسی جز ونگر میتونه اوضاع ارسنال رو بهبود ببخشه
فقط و فقط ونگر میتونه این اوضاع رو درست کنه و فقط شما تنها کاری که میتونید کنید اینه که امیدوار باشید و اینکه به ونگر اعتماد داشت باشید و همه چیزها رو به اون بسپارید تا خودش هم چیز رو درست کنه.
تف به این روزگار

mohammad ali در 6/10/1390 | 23:54 گفت:

مرسیییییییی

mohammad ali در 6/10/1390 | 23:53 گفت:

تا اونا برگردن 5 تا دیگه مصدوم میدیم نگران نباش

محمدرضاجاشي در 6/10/1390 | 23:53 گفت:

عجب عكسي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي

hesam در 6/10/1390 | 23:33 گفت:

اگه مصدوما برگردن هيچ نيازی به خريد نداریم.(فقط سانتوز و سانيا و جکی کافیه)

Saeed Milani در 6/10/1390 | 23:13 گفت:

آقا سپهر نجفیان ، فکر میکنی این دوتایی که گفتی چند پاپاسی میرزن؟!

علی ارشدی در 6/10/1390 | 22:56 گفت:

بازیکن کجا بوده؟

mohammad ali در 6/10/1390 | 22:47 گفت:

به همین خیار باش !

sepehr najafian در 6/10/1390 | 22:37 گفت:

با پول فروش اسکیلاچی و آرشا بازیکن خوب میخریم.

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:30 گفت:

امشب منتظربردتاتنهامم