با ونگر - بدون ونگر

نویسنده: آریا

وبلاگ من
نویسنده: آریا
عاشق فوتبال هستم و همچنین آرسنال . خیلی دوست دارم یه روزی مربی فوتبال بشم .
کل بازدید: 39,598 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

با ونگر - بدون ونگر

تحلیلی بر تیم آرسنال با وجود ونگر و بدون ونگر
1- آرسنال بدون ونگر
اگر به تیم آرسنال در طی این سالها نگاهی بیندازیم نمی شود نقش پر رنگ آرسن ونگر را بر این تیم و حتی بر لیگ برتر انگلستان انکار کرد اما با وجود نتایج اخیر آرسنال در طی این سالها کمرنگ شدن این مرد بزرگ فرانسوی را هم نمی شود در نظر نگرفت . اگر اکنون آرسنال را بدون ونگر در نظر بگیریم باید گفت که این تیم یکی از بهترین مربیان چند دهه اخیر فوتبال دنیا را از دست خواهد داد اما از سوی دیگر مدیران این باشگاه برای حذف خلا این مربی بیشتر نیاز به جذب بازیکنان بزرگ خواهند داشت تا یک مربی بزرگ دیگر . این تیم دیگر بطور حتم مربی پولسازی مثل ونگر نخواهد یافت ولی بطور حتم باشگاه مجبور خواهد شد که با گرفتن جام (از طریق جذب بازیکنان بزرگ و یک مربی بزرگ) آرسنال را در رده ی تیم های پولساز دنیا حفظ کند . و این در واقع می شود نسخه ای از آرسنال همچون چلسی و منچستر سیتی ( البته آرسنال تیم با اصالتی است و آنچنان مثل آنها نخواهد بود) . باید در نظر داشت که نخریدن بازیکنان بزرگ برای آرسنال امروز دیگر مشکل مالی نیست و ونگر خود تمایلی به خرید بازیکن برای آرسنال ندارد . و این سوال باز هم باقی می ماند که آیا آرسنال با این وجود جام خواهد گرفت ؟؟؟؟

2= آرسنال با ونگر
این چیزی است که تازگی ندارد و ونگر سالهاست که در این تیم جایگاهی بزرگی دارد و آیا آرسن ونگر باز هم می تواند با این روند 8 سال بدون جامی آرسنال این تیم را به روزهای اوج برساند ؟؟ ونگر قبل از اینها ثابت کرده است که مربی بزرگی است و اگر تیم قدرتمند و توانمندی با بازیکنان برجسته داشته باشد قادر است که تمام جامها را به ارمغان بیارود . اما آیا این تیم بزرگ زیر نظر ونگر دوباره شکل خواهد گرفت ؟ ونگر طی سالهای متمادی بسیار بازیکنان بزرگ را به فوتبال دنیا معرفی کرده است که البته تیم استعدادیابی قدرتمند آرسنال کمک بزرگی برای این مربی است . اما شهامت این مرد در بکارگیری این استعدادهای جوان ستودنی است . اما آیا می شود تضمین کرد با وجود ونگر و تربیت بازیکنانی بزرگ این بازیکنان باشگاه راه رها نمی کنند ؟ طی سالهای متمادی از زمان اوج آرسنال تا به این فصل که بدترین فصل ونگر در آرسنال می باشد (البته تا به اینجا و موضوع لیگ برتر) آیا ونگر می تواند با فشار زیادی که بر او وارد می شود دوباره تیمی کامل و هماهنگ بسازد و آرسنال را به تیمی به عنوان مدعی تمام جامها در بیاورد ؟

(این تحلیل ها بر پایه ی عقاید شخصی است و سعی شده بصورت بسیار کوتاه نوشته شود)
اگر حاضر به انتخاب بودید از بین گزینه ی یک و دو کدام را انتخاب می کردید و فکر می کردید کدام به آرسنالی بزرگتر در سالهای آینده ختم می شد ؟؟؟؟ لطفا در قسمت نظرات از 1 یا 2 استفاده کنید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ميلاد كشوري در 10/11/1391 | 01:21 گفت:

مربی بزرگی است و اگر تیم قدرتمند و توانمندی با بازیکنان برجسته داشته باشد قادر است که تمام جامها را به ارمغان بیارود
###############################

من كه يادم نمياد ونگر جام اروپايي (از هر نوعيش) آورده باشه، البته حافظم بده، اگه كمكم كني ممنون ميشم!

farshad khadem در 9/11/1391 | 23:57 گفت:

با Arsenal♥: وتوپچی جنوب: همه جوره موافقم .کلا به همه بروبچه های سایت ارادت زیادی دارم ولی نمی دونم چه سری هست که با نوشته های این دو عزیز ارامشی خاصی میگیرم .دمتون گرم . نظر منهم -2

توپچی جنوب در 9/11/1391 | 22:02 گفت:

از شناختی كه از بچه های سایت دارم كلا سه حالت داره جواب این پستت محمد هادی:
١-100% بچه ها جام گرفتن آرسنال رو دوست دارن.
2- 95% جام بردن آرسنال با ونگر رو دوست دارن
5% جام بردن بدون ونگر رو دوست دارن
واز اونجایی كه داریم از لفظ دوست داشتن استفاده میكنیم معلوم میشه كه این یك انتخاب سلیقه ای هستش حالا بعضی ها از ونگر خوششون نمیاد و این سلیقه شونه و اصلا هم نباید مورد سرزنش قرار بگیرن.
اما جواب من اگر ونگر بره یا اخراج بشه فكر نكنم مدیران برن و بازیكن بزرگ بگیرن و یا خرج های آنچنانی كنند و بشیم مثل چلسی و من سیتی چون اگر مدیران اینكاره بودن و اهل اینجور خرج كردنا بودن الان هازارد و گوتزه و كاوانی و یا خیلی از ستاره های دیگه ای كه ونگر دنبالشون بوده وبه دلیل مشكلات مالی نیومدن آرسنال رو تو تیممون داشتیم یا همین ستاره های خودموون كه تو این چند سال به دلیل مشكلات مالی تیم رو ترك كردن رو توتیم حفظ میكردیم.
پس تنها وقتی می تونیم بگیم تیم خرجهای آچنانی میكنه كه مالكان ثروتمندی مثل ابراموویچ و شیخ قطری داشته باشیم كه پول هنگفتی از خارج به باشگاه اضاف بشه كه این امر ممكن نیست چون خارج از ساختار و فلسفه باشگاه آرسناله.
من میترسم با رفتن ونگر و موندن این مدیران دیگه به لیگ قهرمانان اروپا هم نریم بشیم یه تیم مثل لیورپول یا نیوكاسل یا بدتر ناتینگهام فارست كه در این صورت برگشتن به اوج خیلی خیلی سخت میشه چون دیگه هیچ بازیكن بزرگی به تیم نمیاد
دركل جواب من جام گرفتن با ونگر هستش چون خیلی برای آرسنال تو این چندسال حظورش زحمت كشیده و اومیدوارم ونگر بعد از برطرف شدن مشكلات مالی دوباره تیم رو احیا كنه و با گرفتن چند ستاره جامها رو ببریم چون لذتش دوچندانه
پس جواب من میشه2

محمد مهدی در 9/11/1391 | 20:08 گفت:


باید بره ونگر, اگه, خرید نکرد

امیر صفای نیکو در 9/11/1391 | 19:53 گفت:

♥Arsenal♥: دمت گرم فجیع.خیلی موافقم.

علی ارشدی در 9/11/1391 | 19:41 گفت:

متن خبر زیر به روز رسانی شد

http://arsenal.ir/Newsdetails.aspx?NewsId=7774&title=%DA%98%DB%8C%D8%B1%D9%88:%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7%20%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86%20%D9%84%D8%B0%D8%AA%20%D9%85%DB%8C%20%D8%A8%D8%B1%D9%85

T.Vermaelen در 9/11/1391 | 19:29 گفت:

2---- ونگر بزرگترین مربی تا اینجا برای آرسنال بوده و مطمئن باشید خود ونگر نیز یه آرسنالی با تعصب هست...خدایی نکرده اگه رفت هم باید یه آرسنالی با غیرت مثه خودش بیاد آرسنال رو دست بگیره..مثله...کیون...هانری...برکمب....تونی...

♥Arsenal♥ در 9/11/1391 | 18:41 گفت:

تریپ روشن فکری بر ندارید |کلی میگم منظورم نویسنده ی این پست نیست|

ونگر کمک کرد ما ی ورزشگاه درجه 1 داشته باشیم به جای اون ورزشگاه کاملا غیر استاندارد و همیشه هم جزو تیم های سطح اول بودیم.

همیشه یوفا چمپیونز بودیم و همیشه جزو 4تای انگلیس و تازه اگه مصدومیت های بد بهمون نمیخورد الان قهرمانی توی لیگ و جام های دیگه هم میتونستیم داشته باشیم.

فعلا فقط صبر میطلبه.........

masoud mahmudpur در 9/11/1391 | 15:59 گفت:

با ونگر
من فکر میکنم دلیل افت وحشتناکمون با وجود بازیکنای تقریبا خوب از دست دادن پت رایسه

مهدی افسرده در 9/11/1391 | 15:42 گفت:

http://www.goal.com/iran/news/1835/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7/2013/01/28/3707091/%D9%88%D9%86%DA%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%86%DB%8C%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A6%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AF?source=breakingnews&ICID=HP_BN_2

HOSSEIN در 9/11/1391 | 15:38 گفت:

امین:
حسین به همین خیال باش
-------------------------------------
با استناد به اینکه آرزو بر جوانا عیب نیست گفتم.در آرزو که محدودیتی نیست.هست امین جان؟!!

1372hassan ayati در 9/11/1391 | 15:35 گفت:

یادم رفت بگم که تو دهن ونگر . . . اخه ونگر کیه مهم موفقیت ارسناله ارسنال فقط ارسنال

1372hassan ayati در 9/11/1391 | 15:22 گفت:

اول جام بعد بازی زیبا همراه با نتیجه بعد مورینیو یا یورگن کلوپ در اخر یحیی گل محمدی. . .

امین در 9/11/1391 | 15:20 گفت:

حسین به همین خیال باش

HOSSEIN در 9/11/1391 | 15:12 گفت:

اولویت من:
1-جام اوردن تیم
2-جام آوردن با ونگر
3-یه 7 گانه ناقابل!!!!!