نقل و انتقالات

نویسنده: آریا

وبلاگ من
نویسنده: آریا
عاشق فوتبال هستم و همچنین آرسنال . خیلی دوست دارم یه روزی مربی فوتبال بشم .
کل بازدید: 39,558 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقل و انتقالات

دلایل ضعف آرسنال در نقل و انتقالات


دیگر بر هیچ طرفدار آرسنال نمیشه خرده گرفت که از نقل و انتقالات آرسنال ناراضی باشد و زمان نقل و انتقالات چندان روزهای خوبی را سپری نکند ولی دلیل این همه مشکل آرسنال در نقل و انتقالات چیست ؟؟

1- در ابتدا باید بنیان مالی ارسنال را مورد بحث قرار داد که اکنون نسبت به تیمهای مدعی در کشورهای مختلف بسیار کمتر است ( منظور برای خرید بازیکنان است )

2- دوم اینکه باید به ضعف مدیران ارسنال در جذب بازیکنان اشاره کرد

3- جذاب نبودن آرسنال به دلیل 8 سال پیای بی جامی

4- میزان دستمزد بازیکنان بزرگ نسبت به دیگر تیمهای مدعی

5- نداشتن ستاره در تیم و .

می شود مشکلات را همچنان بیان کرد اما مهمتر راه حل اصلی مشکلات است ........


بهترین راه حل در حال حاضر استخدام فردی معتبر برای جذب بازیکنان بزرگ است ... بطور مثال بازیکنان بزرگ و بازنشسه تاثیر عمده و بزرگی در جذب بازیکنان بزرگ دارند و مانند کاری که زیدان در مادرید و روبرتو کارلوس در روسیه و  حتی ویرا برای منچستر سیتی و امثال اینها انجام می دهند .......
آرسنال ستارگان بزرگی در این عرصه دارد که متاسفانه هیچکدام از آنها در این بخش برای آرسنال فعالیت نمی کنند و جای بسی تاسف است و با ادامه ی این وضعیت بعید است آرسنال بتواند با چنین ساختاری بازیکنان بزرگی را جذب کند

تنها راه حل شکستن بسیاری از رفتارهای سابق آرسنال است .....

لطفا راه حل هاتون رو در بخش نظرات بیان کنید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آریا در 19/4/1392 | 15:14 گفت:

این قضیه ی لایک رو من نفهمیدم آخرش ...........

امروز با 1450 تا بیننده 22 تا لایک داشت و نیم ساعت بعد تبدیل شد به -25 تا لایک !!!!!!!!!!!
جل الخالق ... انوقت این بیخداها میگم معجزه رخ نمیده .......

خب اگه کسی مشکلی داره بیاد بیان کنه ... این کارا نداره که ..

آریا در 18/4/1392 | 21:11 گفت:

♥Arsenal♥:
اصلا قبول ندارم حرف های بالا رو البته بببخشیدآ

مدیرای تیم یه مشت بذدل هستند نه بیشتر از ریسک میترسن هم میترسن پولو از دست بدن و جامی نبرن
تاریخ نگارش : 18/4/1392 | 20:54

---------------------------------------------------------------------------------------

این حرفایی که زدی که در تایید حرفای بالاست که ... چطور قبولشون نداری

♥Arsenal♥ در 18/4/1392 | 20:56 گفت:

این تیم بازیکن بخر نیست مثل هر سال

تیمی که توی همه پست ها مشکل داره دفاع ، گلر ، هاقبک دفاغی ، یه دفاع راست ، نوک باید تند تند خرید کنه عجله باید بکنه.

شما فکر کن 5تا بازیکن بیاد تو تیم حداقل 6 ماه طول میده تا با هم مچ بشن ، اینجوریکه آرسنال پیش میره بازیکناشو حفظ کنه خیلیه

♥Arsenal♥ در 18/4/1392 | 20:54 گفت:

اصلا قبول ندارم حرف های بالا رو البته بببخشیدآ

مدیرای تیم یه مشت بذدل هستند نه بیشتر از ریسک میترسن هم میترسن پولو از دست بدن و جامی نبرن

Milan در 18/4/1392 | 18:06 گفت:

مهدی 111
_____________

چه عجب یکی حرفه منو زد !!!!!

Milan در 18/4/1392 | 18:03 گفت:

باید مثه پی اس جی و موناکو رفتار کنیم تا بازیکنا جذب شن

مهدی 111 در 18/4/1392 | 17:43 گفت:

تنها راه علاج اومدن یه مربی با عرضه و جگردار هست که جلوی مدیران تیم وایسه.دیگه از تیمهای لیورپول ، تاتنهام و اورتون که بدبختتر نیستیم .مربی اونا رو نگاه کنین،چقدر خوب رو مدیرا نفوذ دارن و خریدهای خوبی انجام میدن.

آریا در 18/4/1392 | 15:58 گفت:

برای شکستن طلسم باید حتما یه بازیکن بزرگ بخریم تا بتونیم بازیکنان بزرگ دیگه ای رو جذب کنیم و متاسفانه برای اولی باید بیشتر از حد معمول پول بدیم ....

ما اگه بخوایم 40 تا بدیم سوارز رو بخریم همون بهتر که بریم مارکو رویس رو بخریم که هم ارزونتره هم بهتره و هم جوونتره ....

siamak در 18/4/1392 | 15:37 گفت:

بری هم خوبه با 4 تا

masoud mahmudpur در 18/4/1392 | 13:55 گفت:

والا ما همون موقع که تو اوج بودیم خرید درست حسابی نمیکردیم.مثلا همین هانری هیشکی فکر نمیکرد یه همچین چیزی ازش دربیاد.یا فابرگاس یا آدبایور و...به نظر من ما فقط اگه بازیکنای خوبمونو نفروشیم یکی از بهترین تیمای جهان میشیم

محمدرضا در 18/4/1392 | 13:28 گفت:

ایا میدانستید ک اولین بازیه زنده در جهان بین ارسنال و ارسنال Bدر سال 1937 توسط بی بی سی برگزار شده
در ضمن من خودم میدونستم فک نکنید از سایت طرفداری خوندم

ehsan zoola در 18/4/1392 | 12:49 گفت:

حرفت درسته داداش

آرسنال همیشه تو بازار نقل و انتقالات مشکل داشته !

همین هیگواین نمونه بارزشضه خدا کنه مثل ماتا و هازارد و ریکی و ورتونگن و خیلیای دیگه از دستش ندیم

مهدی در 18/4/1392 | 12:28 گفت:

خبر فوری ارسنال به گرت بری بازم پیشنهاد داد من شک ندارم بجای فلینی گرت بری رو میگیریم

ورما هم از ران مصدوم شد وهفته های اول لیگو از دست داد

هیگواین میاد سزار هم میاد بری هم میاد

علیرضا در 18/4/1392 | 12:21 گفت:

منم موافقم.کسی مثل تونی کبیر یا برگکمپ آیده آلند