کدوم اسطوره؟!!!!!

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 78,708 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کدوم اسطوره؟!!!!!

اسطوره یعنی چی؟!!!‌ کسی میتونه بگه معنی این کلمه چیه؟‌ بهتره القاب رو راحت خرج نکنیم . شاید بشه تیری هانری گفت بهترین بازیکن تاریخ آرسنال و مسلما بهترین بازیکن تاریخ لیگ انگلیس ولی بار کلمه اسطوره روی دوش هانری سنگینی میکنه . . . سالی که هانری ما رو تنها گذاشت و رفت درست در اوج نیاز ما تجربه و بزرگی بود.


سالی که هانری ما رو تنها گذاشت و رفت درست در اوج نیاز ما تجربه و بزرگی بود. کسی هست که بتونه بگه هانری به چه دلیل آرسنال رو ترک کرد؟!‌ دلیلی غیر از جام گرفتن و خودخواهی بود؟!‌ بارسلونا چه چیزی غیر از لیگ قهرمانان میتونست به هانری بده که آرسنال نمیتونست؟( هرچند هانری فقط اونجا لیگ قهرمانان رو بدست آورد و همه چیزشو باخت ) اگه هانری اسطورست گیگز چیه؟ اگه هانری اسطورست تونی آدامز و دنیس برکمپ چی هستن؟ اگه هانری اسطورست توتی و جرارد که همه این سالها تقریبا بدون جام در تیماشون موندن چی هستن؟‌ خوندم که هانری به یه طرفدار معترض حمله کرده و گفته که ما الان به کمک احتیاج داریم تو باید حمایت کنی ولی یادش نمیاد که ما اون سالها بهش احتیاج داشتیم و اون چکار کرد. نه دوستان القاب رو زود خرج نکنین.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mostafa در 2/11/1390 | 01:00 گفت:

حمید فرازی : آقا رضا کجا انگلیسیا میگن هنری؟ من خودم بارها شنیدم میگه آنری.البته هانری هم میگن ولی هنری نمیگن.حتی اگه بازی PES یا FIFA رو ببینید میگه آنری
تایید تو زبان فرانسه hخونده نمیشه مثل hazard که ازارد میخونن یا همین henry که انری میخوننش

mostafa در 2/11/1390 | 00:56 گفت:

دیگه نمیتونست به تیم کمک کنه و رفت بعضی اوقات بازیکنا به این درک میرسن مثل الانه ارشاوین که باید درک کنه و خودش بره و راه رو واسه جوونا باز کنه

علی ارشدی در 1/11/1390 | 23:52 گفت:

آنری اسطوره است حالا شما بگو نه ولی واقعیت عوض نمیشه :)

حمید پیرنیا در 1/11/1390 | 23:46 گفت:

دوستایی که میگن ونگر ازهانری خواسته بره لطفا مدرک و سند بیارن وگرنه بهتره تخیلاتشون رو مطرح نکنن. عین حرف ونگر تو مصاحبه چند روز پیشش این بود که من نمیتونستم کاری بکنم هانری واقعا میخاست بره. اگه غیر از این بود فکر نمیکنین که هانری از خودش دفاع میکرد؟

حمید پیرنیا در 1/11/1390 | 23:35 گفت:

دوستانی که میگن پست رو حذف کن توجه کنن که نظرات متفاوته خیلی ها هم نظر من هستن. اون دوستی که گفت هانری به خاطر اینکه ونگر بهش گفت برو رفت بره مصاحبه ونگر رو بخونه ببینه ونگر چطور این قضیه رو تکذیب کرده. در ضمن اینکه مجسمش رو ساختن که نشد دلیل اسطوره بودن. من حرفم اینه که هانری اگه آرسنال رو اینقدر دوست داشت که میگه باید تو عمل نشون میداد نه با بیانیه و حرف.

رضاشاماخ چوک بندر در 1/11/1390 | 23:25 گفت:

آفرین آقاحمیدآفرین آفرین آفرین خداانشاالله یه زن خوب بهت بده بادوتابچه بازیگوش که حرف دلموزدی

سینا سالک در 1/11/1390 | 23:09 گفت:

ای خدا خیرت بده . من چند وقت پیش یه همچین نظری تو هایبوری دادم همه ریخیتن سرم که هانری فلان و بهمانه . دمت گرم حرف دل من رو زدی . از ته دل مطمئنم اگه دوستان احساسات رو بذارن کنار و با دیده منطق یه این قضیه نگاه کنن یه همین نتیجه می رسن . البته منظورم این نیست که هانری برای این باشگاه زحمت نکشیده نه زحمت کشیده خیلی زیاد هم کشیده ولی به نظر من شایسته لقب اسطوره و درست کردن مجسمه اش هم نیست ( به نظرم برگکمپ مناسب تر بود ) الان هانری در نظر من با فابرگاسو و نصری و کلیچی و فلامینی و ..... یکیه چون آخر سر باشگاه رو ترک کرد

حمیدرضا در 1/11/1390 | 23:05 گفت:

عزیزم تیری آنری به خاطر پول یا جام {مثل فایرگاس} نرفت بارسا. ونگر ازش خواست که بره چون میخواست جوون گرایی رو بیش از حد منه. که این بلا سرمون اومد. تیری هیچ تقصیری نداشت.

رضا در 1/11/1390 | 22:53 گفت:

تمام
لیورپول باخت!!

Saeed Milani در 1/11/1390 | 22:51 گفت:

لیورپولم 3-1 باخت بعد از مساویه چلسی و اینا بهترین اتفاقات امروز بود برامون.

رضا در 1/11/1390 | 22:50 گفت:

۹۰ دقیقه
بولتون ۳ لیورپول ۱

رضا در 1/11/1390 | 22:45 گفت:

من که همیشه اینجوری شنیدم هنری!

aso در 1/11/1390 | 22:44 گفت:

saeed milani حرفتو قبول دارم ولی آنری یه استثناست.
آنری اسطوره ست.

امين رستگار در 1/11/1390 | 22:43 گفت:

هانری اسطوره آرسناله.چه بخوایم و چه نخوایم
اگه بهترین بازیکن تاریخ باشگاه اسطوره نیست پس اسطوره کیه!؟
اگه منظورتون اینه که چون از باشگاه جدا شد تو یه مقطعی اسطوره نیست بد نیست یه نگاه به همین علی کریمی و فرهاد مجیدی خودمون بندازین که هردوشون یه مقطع طولانی از پرسپولیس و استقلال دور بودن ولی از دیدگاه طرفدارها اسطوره ان.
هانری که جای خود داره

Saeed Milani در 1/11/1390 | 22:40 گفت:

اسطوره یعنی سیمن ، آدامز ، برگ کمپ و...

Saeed Milani در 1/11/1390 | 22:39 گفت:

البته من نظرم مخالفه با دوستان ، اسطوره یعنی کسی که تمام عمر حرفه ای فوتبالش رو صرف خدمت به یک تیم بکنه و تا روز آخری که بازی می کنه اونجا بمونه.
آنری یه فوق ستاره و جزئی از تاریخ آرسناله اما لغت اسطوره صرفا در موردش صدق نمی کنه ، چون فارغ از هر دلیلی برای رفتنش از آرسنال ، در حساس ترین برهه زمانی و موقعی که بهش نیاز بود به بارسلونا رفت!

حمید فرازی در 1/11/1390 | 22:38 گفت:

آقا رضا کجا انگلیسیا میگن هنری؟ من خودم بارها شنیدم میگه آنری.البته هانری هم میگن ولی هنری نمیگن.حتی اگه بازی PES یا FIFA رو ببینید میگه آنری

aso در 1/11/1390 | 22:31 گفت:

خطاب به حمید پیرنیای عزیز :
اولا من که نگفتم توهین کردی فقط میگم به آنری انتقادی وارد نیست!

دوما :
امیدوارم با خوندن نظرات به این نتیجه رسیده باشی که پستو حذف کنی!!
برادر من سالهایی که آنری تو آرسنال می درشخید رو هنوز هیچکی یادش نرفته و مطمئن باش تاریخ همیشه از آرنی به عنوان یه اسطوره آرسنالی یاد خواهد کرد.
دوست من خواهش میکنم دیگه بیشتر از این لجاجت نکن و این پستو حذف کن!

سید سجاد حسینی در 1/11/1390 | 22:31 گفت:

لیورپول هم بیچاره دست کمی از ما نداره.خیلی دلم میخواست مثل قدیما آرسنال و یونایتد و لیورپول و چلسی اول تا چهارم باشند(big 4 معروف).واقعا سیتی و تاتنهام اون بالا بیگانه اند

رضا در 1/11/1390 | 22:30 گفت:

تیغی هنغی به فرانسوی!
به انگلیسی تیری هنری!

رضا در 1/11/1390 | 22:26 گفت:

۶۶ دقیقه سه بر یک بولتون!

رضا در 1/11/1390 | 22:21 گفت:

Henry خود انگلیسی ها میگند هنری فرانسوی ها تیغی میگند

سید سجاد حسینی در 1/11/1390 | 22:17 گفت:

من آخرش نفهمیدم تلفظ صحیح اسم اسطوره چیه؟! هانری هنری یا آنری

sepehr najafian در 1/11/1390 | 22:13 گفت:

ليورپول3-1 عقبه

hesam در 1/11/1390 | 22:01 گفت:

ليورپول نيمه اول عقبه,زور بزنه مساوي کنه.ما اگه فردا ببريم عالي ميشه چون تاتنهام سيتي هم مساوي ميشه و......خدا کنه ببريم

رضا در 1/11/1390 | 21:53 گفت:

حذف کن پست را دوست عزیز بیش از این به احساسات ما توهین نکنید !

رضا در 1/11/1390 | 21:50 گفت:

من به عنوان یک هوادار ارسنال به کسی اجازه توهین به اسطوره های ارسنال را نمی دهم چون این به معنی توهین به ارسنال است!

Farhad Rahbari در 1/11/1390 | 21:48 گفت:

25 دقیقه آخر بازی با لیدزو ببینی همه چی دستت میاد

رضا در 1/11/1390 | 21:42 گفت:

هنری تو قلب ما جا داره !!

رضا در 1/11/1390 | 21:40 گفت:

این دیگه یک توهین بزرگ به هنری است!
ایا این توهین ها حق هنری است دوست عزیز؟!
هنری کسی است که ۸ سال با جان و دل برای ارسنال بازی کرد ایا حقش این هست که بیاید و بگید هنری اسطوره نیست !!
هنری سالی که میخواست بره دقیقا یادمه که چهار دیگه قراردادش را امضا کرد اما مسولان ارسنال خواستند که بره!
دوست عزیز باید قدر چنین اسطوره ها را بدانیم نه اینکه براشون توهین کنیم !

جواد تی تی در 1/11/1390 | 21:40 گفت:

خلااااااااااص

جواد تی تی در 1/11/1390 | 21:38 گفت:

این حرفا چیه هانری یک اسطورست اگه هانری نبود خود ما الان طرفدار ارسنال نبودیم خود من که مطمئنم و میدونم خیلی های دیگه هم این طورین
ما ارسنال رو با هانری شناختیم به خاطر هانری طرفدار این تیم شدیم فوتبال قرن 21 ارسنال با هانری شکل گرفت

فقط این رو بدونید بازیکن هایی که باعث می شن میلیون ها هوادار در سراسر جهان به طرفداران یک تیم اضافه بشن یک اسطوره برای اون باشگاه محسوب میشن و خوشبختانه خود باشگاه اینو میدونه و مجسمه این اسطوره ها رو میسازه

احسان در 1/11/1390 | 21:34 گفت:

اقا حمید مگه اسطوره بودن درجه داره که بازیکنا رو باهم مقایسه میکنید؟ اصلا مگه وفاداری شرط اسطوره بودنه ؟ نه عزیز بازیکن به اندازه ارزشی که برا تیمش داشته محبوب میشه نه اینکه سالها تو ی تیم جا خشک کنه!!! کاری که هانری برا ارسنال کرده حتی از ارزش مسی برا بارسا هم بیشتره چون بعضی موقع ها واقعا تک و تنها تیمو به نتیجه میرسوند....

حمید فرازی در 1/11/1390 | 21:32 گفت:

حمید جان بهتره اون بیانیه هانریو موقع رفتنش بخونی.همه چیز واست روشن میشه.هانری حتی در بارسا هم که بود از علاقه و پیوند قلبیش با آرسنال می گفت و مثل ویرا نیست که الان در کادر تیم سیتی جوانان آرسنال مثل نصریو تحریک کنه که از آرسنال برن.هانری همیشه در قلب توپچی هاست یه اسطوره ماندگاره

سید سجاد حسینی در 1/11/1390 | 21:27 گفت:

خوب کاری کرد که رفت.فابرگاس هم خوب کاری کرد که رفت. .....هم خوب کاری کرد که رفت. هرکی که از تیم بره دلیل بر خاین بودنش که نیست! البته هانری عمر فوتبالیش داشت تموم میشد. اگه ون پرسی هم از تیم بره من بهش حق میدم

مهران کاظمی در 1/11/1390 | 21:26 گفت:

محکم ترین دلیلش اینه که در حالی که هنوز داره فوتبال بازی می کنه مجسمشو ساختن، دلیل دیگه هم استقبالی بود که هوادارا تو بازی با بارسا اون سال ازش کردن، حالا اگه یه همچین مطلبیو در مورد سل کمپل می نوشتی یه چیزی، من اون موقع ها که آنری تو اوج بود طرفدارای آرسنال نبودم اما بازی های بی نظیرشو یادمه، هیچ وقت و هیچ وقت تک به تک با دروازه بان رو خراب نمی کرد.

علی ارشدی در 1/11/1390 | 21:16 گفت:

آنری یک اسطوره است درسته که از باشگاه رفت ولی ماجرای رفتنش خیلی فرق داشت با رفتن هر بازیکن دیگه ای از هر تیمی مثلا ویرا رو اسطوره نمی دونم در پست هافبک دفاعی یک اسطوره است ولی اسطوره آرسنال نیست آنری اما اسطوره است

حمید پیرنیا در 1/11/1390 | 21:10 گفت:

ضمنا توهین نکردم هرجاش که توهینه رو معلوم کنین

حمید پیرنیا در 1/11/1390 | 21:08 گفت:

عزیزم من استدلال آوردم شما هم استدلال بیار . من نظرمو با دلیل گفتم اصلا هم پاکش نمیکنم چون حس میکنم بالاخره باید این حرفو گفت

aso در 1/11/1390 | 21:05 گفت:

خواهشا این پستو حذف کن.
من انتقاد نسبت به همه کسو از جکله ونگر،و خودمو و هر کس دیگه ای به جز آنریو میتونم قبول کنم، پس خواهشا این پستو حذف کن!
هانری یه اسطورست و یه اسطوره خواهد ماند مطمئن باش...