happy valentine

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 78,867 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

happy valentine


دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک. دوستان ولنتاینتون مبارک.


یکی از بهترین کادوهای ولنتاین که امسال گرفتم گل تیری هانری تو دقیقه 90 بود که مارو برد به رتبه 4ام. مرسی هانری. یکی از بهترین کادوهای ولنتاین که امسال گرفتم گل تیری هانری تو دقیقه 90 بود که مارو برد به رتبه 4ام. مرسی هانری. یکی از بهترین کادوهای ولنتاین که امسال گرفتم گل تیری هانری تو دقیقه 90 بود که مارو برد به رتبه 4ام. مرسی هانری. یکی از بهترین کادوهای ولنتاین که امسال گرفتم گل تیری هانری تو دقیقه 90 بود که مارو برد به رتبه 4ام. مرسی هانری.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 25/11/1390 | 18:15 گفت:

مگه انری دوست دختدته که بهت کادو بده جیگر

حمید پیرنیا در 25/11/1390 | 16:29 گفت:

sorry من قوانینو نمیدونستم . ولی در کل ولنتاینتون مبارک. در ضمن عزیزم شما که میگی اینا مال ما نیست قبول ولی مهم اینه که واسه دوس داشتن و ابراز محبت یه بهانه پیدا کنیم مهم نیست چه بهانه ای باشه.

shervin در 25/11/1390 | 15:57 گفت:

من که عشقمو بوسیدم ولی فقط تا همین حد نه بیشتر!!!
اونم عشق آرسنال داره. تازه دلیل آشناییمونم آرسنال بود.

توپچی جنوب در 25/11/1390 | 15:52 گفت:

من چون نمی خوام قاطی بشه میگم با علی ارشدی موافقم .......نه ابتکار رو حال کردین ((:

29 بهمن ویا 18 فوریه روز سپندار مزدگان ما ایرانی ها هستش والنتاین دیگه چه بسکوتیه!!!!!

علی ارشدی در 25/11/1390 | 14:51 گفت:

سه تا حمید!!!!!!!! خب قاطی میشه دیگه
حمید پیرنیا@ حمید فرازی درست میگه
حمید توپچی@ آفرین حرف دل منو زدی آفرین

HAMED toopchi در 25/11/1390 | 14:50 گفت:

محض اطلاع دوستان، والنتاين يك اقتباس كامل از روز سپندار مزدگان ايران باستان خودمونه، سپندارمزدگان جشنيست كه در روز سپندارمزد برگذار ميشه، اين روز پاسداشت مادر زمين و روز ارج نهادن به زنان در ايران قديم بوده، اين روز برابر با 29 بهمن خورشيدي هست كه ميشه 5 1سفند تاريخ يزدگردي،
در ايران قديم روزهاي ماه اسم داشتند، و هر روز كه اسمش با اسم ماهش يكسان ميشد جشن ميگرفتند. يعني روز سپندارمزد از ماه سپندار مزد كه اسفند خونده ميشه! و اين يعني هر ماه يك جشن بزرگ براي پاسداشت ارزشي در زندگي نياكانمان

♥Arsenal♥ در 25/11/1390 | 14:35 گفت:

ولنتلاین از احمقانه ترین روزهاست برای مسلمانان.......

چرا؟؟1-برای اینکه شما باید قبل از کادو دان به دوست دخترتان او را بببوسید........

2-شما باید با وی کارای خلاف شرع کنید و او را از لذت های اونجوری اول از همه برطرف کنید تا بعد تاثیر کادوتون معلوم بشه....

بقیش نمیشه گفت......

نکته* روز ولنتاین برای ما ایرانیا مثل اینه که کشور افغانستان که به دریا راهی نداره نیروی دریایی داشته باشه.......


و رعایت همچین روزی در کشور باعث توهین به غربی ها و کسر شان ایرانی هاست........


*نکته به روز اسپندگان بنگرید و در آن تحقیق کنید......بهتر میفهمید ولنتاین یا اسپندگان....

اسپندگان = روزی که زنان تاج شاهنشاهی بر سر میگزارن و.............................علاقه متقابل رو به همسرانشان نشان میدهند......

حمید فرازی در 25/11/1390 | 13:55 گفت:

حمید جان بهتره اینو رو دیوار بنویسی.خواهشا یه کم قوانین بلاگو رعایت کنید وگرنه یه کم بی نظمی پیش میاد

حمید پیرنیا در 25/11/1390 | 13:43 گفت:

فدات شم سپهر جون باید این کارکتراش به حد مجاز برسه

sepehr najafian در 25/11/1390 | 13:24 گفت:

چند بار ميگي؟بخدا فهميدم.