گراهام : اسطوره یا حسود ؟!!!

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 87,610 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گراهام : اسطوره یا حسود ؟!!!

من اینطور احساس می کنم، جام در منچستر خواهد ماند... خواه یونایتد، خواه سیتی.. . این جدیدترین مصاحبه جرج گراهام سرمربی سابق آرسنال . . . 


جرج گراهام آخرین مربی جدی آرسنال قبل از آرسن ونگر بود که با این تیم چند عنوان مهم را بدست آورد از جمله دو قهرمانی لیگ / 1 جام حذفی / 2 لیگ کاپ و یک جام برندگان جام اروپا. بارها و بارها افراد مختلف دست به مقایسه این مربی با آرسن ونگر زده اند و بعضا افرادی مثل یان رایت ( کسی که در سالهای اخیر مدام حرف از عدم توانایی آرسنال برای بردن جام زده ) این مربی رو از آرسن ونگر بالاتر دونستن. اما واقعا میشود این دو را با هم حتی مقایسه کرد؟!!!! گراهام کسی است که تنها 3 سال بعد از آخرین سال خود در آرسنال هدایت تاتنهام را بر عهده گرفت که دشمن شماره یک آرسنال محسوب میشد و در دوران بازیگری هم از آرسنال مستقیما به یونایتد دیگر دشمن آرسنال رفت. در دوران گراهام آرسنال حتی هایبری را تامیر هم نکرد اما در دوره ونگر آرسنال استادیومی به عظمت امارات بنا کرد. کمپ تمرینی آرسنال با پول فروش بازیکنی همچون نیکلاس آنلکا (استعدادی که ونگر آن را کشف کرد ) به چیزی که امروز هست تبدیل شد. در عرصه عناوین هم گراهام در مقابل ونگر حرف چندانی برای گفتن ندارد.  به نظر میاد باید بهتر گذشته افراد رو مورد مطالعه قرار دهیم سپس به ادعاهای آنها توجه کنیم . . . 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 23/5/1391 | 20:35 گفت:

هان حالا دیدم علی منظورم آدبایور بود

چه میکنه آب و هوای بوشهر!!!!!!!!!!!

علی آقاشاهی در 23/5/1391 | 19:44 گفت:

راستی یه چیز دیگه
دروگبا

تو آب و هوای کجا روت تاثیر گذاشته؟

good luck

علی آقاشاهی در 23/5/1391 | 19:42 گفت:

@توپچی جنوب:
حرف حسین و گراهام چه ربطی به هم داره؟؟؟
حسین در مورد مقایسه گراهام و ونگر نظر داد و گفت مدعی اصلی سیتی هستش که من کاملا موافق حرف هاشم
گراهام در مورد مدعیان قهرمانی حرف زده که کاملا مخالفم (به نظر من یونایتد امسال بعد از 1- سیتی 2- آرسنال یا چلسی مدعی چهارم قهرمانیه)

در ضمن آب و هوای آلمان 100% رو آدم تاثیر میذاره و حال آدم رو خوب یا بهتر می کنه :دی

good luck

masoud mahmudpur در 23/5/1391 | 15:01 گفت:

فکر نکنم ساخت امارات به ونگر ربط داشته باشه اما کلا اگه گراهام صلاح تیم رو میخواست این حرف رو نمیزد که روحیه ی تیم خراب نشه !

حمید پیرنیا در 23/5/1391 | 13:16 گفت:

ممنون از همه به خصوص توپچی جنوب که منظور منو درباره ساخت استادیوم متوجه شد. دوستان خودتونو به خواب نزنین همین دوستانی که الان میگن گراهام اسطورست همونایی هستن که هنوزم فابرگاس رو اسطوره میدونن . در ضمن خیلی وقته گراهام و یان رایت مغرضانه درباره آرسنال و ونگر نظر میدن شده عین پیشکسوتای استقلال و پرسپولیس . امیدوارم امسال اینقدر خوب نتیجه بگیریم که بشه کوبیدش تو صورت امثال یان رایت و گراهام

توپچی جنوب در 23/5/1391 | 09:05 گفت:

نه حسین جان ساخت ورزشگاه رو کار ونگر نمیدونم چون کار مدیر تیم و کارگرهای شمال لندنه بوده ولی در زمانی رخ داده که رئیس سرمربی بوده و قبلش که در هایبری بازی میکردیم و چیزی به نام هزینه ورزشگاه و کمپ تمرینی مجهز درکار نبوده تیم ستاره های بزرگی می خریده و قهرمانی هایی پیاپی می آورده و اصلا گراهام با ونگر قابل مقایسه نیست و نخواهد بود....

ضمنن این اولین مصاحبه گراهام نیست که بر علیه شخص ونگر و آرسنال بوده بلکه هزارمین مصاحبه است همین پار سال میگفت اگر ارسنال 6 هم بشه شاهکاره و اصلا نباید به لیگ قهرمانان فکر کنه ولی خدا رو شکر ونگر کارش رو بلده و همیشه پوز گراهام و امثال اون رو به خاک میماله.......

علی اقاشاهی@- گفتی با نظر حسین موافقم اما با نظر گراهام نه!!!!!!!! خوب اینها که گفتی عکس همن چون حسین با گراهام موافقه.......
پسر مثل اینکه آب و هوای آلمان رو تاثیر گذاشته هه هه هه

? در 23/5/1391 | 02:09 گفت:

توپچی جنوب: گفتی دروگبا؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 23/5/1391 | 01:54 گفت:

اسطوره؟؟؟؟؟ مرتیکه تو. چلسی و منچستر هم بازی کرده

این اسطوره باشه من خودمو حلق آویز می کنم

علی آقاشاهی در 23/5/1391 | 01:38 گفت:

سلام
با نظر حسین موافقم ولی رو نظر گراهام نقد دارم شدید
واقعا الان منچستر خیلی سر تر از لندن هست؟ اگر حتی معیار خود گراهام رو هم در نظر بگیریم اینطور به نظر نمی رسه.

اگر منچستر سیتی امسال پر مهره هست (مثل پارسال) چلسی هم امسال همین وضعیت رو داره و از طرف دیگه اگر کارگردان منچستر یونایتد با اون 4 تا دونه بازیکنی که براش مونده و گرفته یک مربی خوش فکر به نام فرگوسن هست ،تئوریسین بازی های آرسنال هم آرسن ونگر هست (با این تفاوت که آرسنال از نظر مهره امسال خیلی بهتر از یونایتد هست)

در کل فکر می کنم گراهام خیلی وقته که نسبت به آرسنال (علی الخصوص ونگر) موضع گرفته و رو حرفاش اصلا نباید به عنوان نظرات کارشناسانه نگاه کرد

good luck

حسین در 23/5/1391 | 01:35 گفت:

توپچی جنوب جان اگر منظورت از پیش کشیدن بحث ورزشگاه اینه که چون ارسنال زمان ونگر یه استادیوم جدید و پرهزینه ساخت پس "ونگر نسبت به گراهام کار سخت تری داشته" کاملا با حرفت موافقم.

ولی از نوشته هات اینطور به نظر میاد که ساخت ورزشگاه امارات رو یه جورایی کار ونگر به حساب آوردی و به خاطر همین من تعجب کردم.

ضمن اینکه به نظر من ما با اینکه ونگر رو قطعا حتی به مورینیو و گواردیولا و هر مربی دیگه هم ترجیح میدیم(گراهام که جای خود دارد) ولی بهر حال با توجه به اینکه گراهام مربی آرسنال بوده و چندین جام هم برای تیم آورده به صرف یه مصاحبه که توی اون تیم های منچستری رو مدعی دونسته نباید بهش بگیم حسود و اینکه چشمش در بیاد!!

توپچی جنوب در 23/5/1391 | 01:15 گفت:

ساختن ورزشگاه جزو کارنامه مربی نیست ولی تو روند کار مربی تاثیر به سزایی داره حتی اگه مربی بزرگی مثل آرسن ونگر باشه
حسین به نظر تو اگه ورزشگاه جدید و هزینه پرداخت اونها نبود پودولسکی و امثالش زودتر به آرسنال نمیومدن؟؟؟
اگر ساخت ورزشگاه و هزینه هاش نبود الان ستارگانی مثل حبیب کولوتوره و دروگبا و هلب و فلامینی و نصری که تا به اوج میرسیدن به روش میرسیدن؟؟؟؟
خوب اگه این بازیکن ها تو تیم میموندن و تیم الان به تعداد انگشت های دست و پات قهرمانی آورده بود شک داری؟؟؟

ساخت ورزشگاه تاثیر مستقیم داره الان هم که داریم کم کم هزینه ها رو تمومش میکنیم شروع کردیم به بازیکن خوب گرفتن
قهرمان میشیم تا چشم گراهام درات..........

توپچی جنوب در 23/5/1391 | 01:08 گفت:

هه هه واضحه گرا هام نمیتونه بهتر از خودش رو ببینه
تیم خوبه باید بازیکن های کلیدی حفظ بشن ما یه برتری نسبت به منچستر سیتی داریم اونم آرسن ونگره......

و اصلا گراهام درمقابل ونگر و تفکرات و سبک بازیش هیچ نیست و قابل مقایسه هم نیست.........

حسین در 23/5/1391 | 00:57 گفت:

درسته بازی های کوچک مهم تر هستن.چون "تعدادشون بیشتره"

حسین در 23/5/1391 | 00:55 گفت:

مگه اینکه آرسنال زمان گراهام هایبوری رو تعمیر هم نکرده بوده و اینکه زمان ونگر استادیم جدید تاسیس کرده ربطی به این دو نفر داره؟؟؟مگه قرار بوده گراهام بعنوان سرمربی آرسنال اون زمان هایبوری رو تعمیر کنه و یا اینکه ونگر بعنوان سرمربی ارسنال استادیوم تاسیس کنه؟؟؟جدیدا ساختن ورزشگاه هم شده جزو کارنامه مربی ها؟؟؟

به نظر من گراهام نظرش رو گفته.من این فصل سیتی رو مدعی اول قهرمانی میدونم ولی مطمئنم آرسنال نسبت به قبل بهتر عمل میکنه و حداقل باید نایب قهرمانی رو بدست بیاره.ولی بارها هم گفتم این فصل فصل برداشت هست و ارسنال نه حتما لیگ برتر ولی باید حتما این فصل جام ببره.چون هر تیم بزرگی برای حفظ اعتبارش نیاز به قهرمانی داره.

? در 23/5/1391 | 00:41 گفت:

درود.
رضا شرافتیان: با دو سطر اول و سه سطر پایانی نظرت موافقم.... !!!!!!
پایدار باشی

شایان در 23/5/1391 | 00:14 گفت:

من با گراهام موافقم... این حرف هاشو حسودی نمیببینیم! داره راست میگه: سیتی خریدی نداشته!اما ببنید نیازی به خرید داره؟!!!!! خب ببنید ما اگه هرچقدم خرید کرده باشیم اما بازهم از نظر مهره به گرد پای سیتی نمیرسیم! ببنید درسته ما سیتی رو بردیم...اما برد جلو سیتی مهم نیست!! بردن کوئینز پارک رنجرز مهم تر از بردن سیتی هست!! ببنید سیتی کوئینز پارک رو برد ما بهش باختیم! ! این مهره ها تو بازی های کوچیک کار آمد تر هستند! تا بازی های بزرگ! همیشه کوچیک ترین ها جلو بزرگان انگیزه میگیرن!

درکل من همه جوره از گراهام حمایت میکنم! یونایتد رو نمیدونم اما شک ندارم سیتی تیم تر از آرسناله...
مهم ترین دلیل من هم دفاعه! دفاع مستحکم سیتی کجا؟ مخلوط اسکیلاچی+جورو+ورمالن+کوشیلنی+گیبس+سانیا کجا!!!

اول دفاع...بعد حمله...این مهم ترین اصلیه که باید آرسنال برای قهرمانی به کار بگیره!

ناصر در 23/5/1391 | 00:04 گفت:

شاید کمتر انگلیسی رو گیر بیاری که حسو نباشه.