وستهام یونایتد -- ارسنال(امار)

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 629,537 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

وستهام یونایتد -- ارسنال(امار)

سلام بر همگی امیدوارم حالتون خوب باشه
امار بازی رو براتون میزارم امیدوارم خوشتون بیاداتفاقات بازی


اماری کوتاه از بازی


امار بازیکنان وستهام یونایتدامار بازیکنان ارسنال


امار شوتها و موقعیت ها بازیامار پاس های بازی


امار خطا های بازی

برترینهای بازی امروز


نمرات بازیکنان دو تیم

برترینهای دو  تیم در کل لیگ تا اینجای کار
***************************************
امروز نیمه اول من دیگه نا امید شدم خیلی بد بازی میکرد اولای بازی ولی کم کم فشار بیشتر شد
این جیرود دیگه مسئله اش حاد شده بخدا اگر بنتنر بود حداقل یه گل میزد
ببینید هم اومد داخل یه شوت خطرناک زد
بهرحال تبریک میگم این پیروزی رو به امید پیروزی در بازی بعد مقابل سوپر نیوکاسل مرسی که توجه کردین بای


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی 111 در 6/10/1392 | 16:27 گفت:

نقل قول : کجان اون های که تو این هفته گذشته زمین و زمان رو بهم ریختن .......

پاسخ شما : داداش.بی خوذی جوگیر نشو.خوبه یه تیم ته جدولی رو بردیم.این تیم هنوز مشکل داره.اگه یه مهاجم شش دانگ داشتن،معلوم نبود چندتا میخوریم.

sadegh در 6/10/1392 | 14:21 گفت:

رمزی و کوشیلنی چند هفته مصدومن؟

ehsan در 6/10/1392 | 14:17 گفت:

نیوکاسل واقعا امادست بازی سختیه

فرهاد در 6/10/1392 | 13:28 گفت:

تشکر

میثم محمودی در 6/10/1392 | 13:03 گفت:

نقل قول : از این نیوکاسل مسترسم خیلی قدرتمند داره کار میکنه
بردنش خیلی کار سختیه


پاسخ شما : میترسم

میثم محمودی در 6/10/1392 | 13:02 گفت:

از این نیوکاسل مسترسم خیلی قدرتمند داره کار میکنه
بردنش خیلی کار سختیه

آرین در 6/10/1392 | 11:35 گفت:

سلام دوستان.تبریک بابت برد دیشب.واقعا چشم نواز بازی کردیم مخصوصا نیمه اول.اگه یه مهاجم شش دانگ داشتیم فکر میکنم فقط نیمه اول 4 تا گل رو شاخش بود.البته با اومدن پولدی و امادگی که از تئو دیدم یکم خیالم راحت تر شد.در ضمن پست خیلی خوبی بود.ممنون

رضا در 6/10/1392 | 09:32 گفت:

نقل قول : بچه ها احساس نمیکنید اوزیل دل نمیده به بازی؟
به نظرم اصلا بازیش صلابت نداره...
اگه اشتباه میکنم یکی منو از اشتباه در آره.....


پاسخ شما : اوزیل واسه تیم مفید بازی میکنه حتی اگه پاس گل نده خودش تیمو روبه جلو میبره
یه کم باید بهش حق داد اولین فصلشه
ناسلامتی الآن زمان استراحت لیگ هاست
این طفلک هم دیگه قوت نداره

رضا در 6/10/1392 | 09:28 گفت:

نقل قول : پولدی اومد تو بازی گره بازی باز شد. سمت چپ راه افتاد و گیبز هم حسابی مفید و موثر بازی میکرد
با اومدن ولکات و پولدی تعادل به تیم برگشته و حمله ها زهردارتر شده
نه مثه بازی با یونایتد که هیچ حمله ی درست و حسابی یا plan B نداشتیم


پاسخ شما : کیرون گیبز تو حمله عالیه
خیلی باهاش حال میکنم
زارت و زارت دریبل میزنه

آریان مبینی در 6/10/1392 | 03:59 گفت:

پولدی اومد تو بازی گره بازی باز شد. سمت چپ راه افتاد و گیبز هم حسابی مفید و موثر بازی میکرد
با اومدن ولکات و پولدی تعادل به تیم برگشته و حمله ها زهردارتر شده
نه مثه بازی با یونایتد که هیچ حمله ی درست و حسابی یا plan B نداشتیم

ehsan در 6/10/1392 | 03:29 گفت:

مرسی میثم .
این بازی ۳تا نکته خیلی خوب داشت
برای اولین بار تو این فصل بازی ای که گل اولو خوردیم بردیم
بعد از مدتها سانتی با صلابتو دیدیم
لوکاس هم ۱بازگشت عالی داشت به ترکیب

امیرحسین در 6/10/1392 | 02:44 گفت:

بعد خیلی جالبه که پولدی که یه گل زد یه پاس گل داد اونم تو یک سوم بازی ؛ نمره ش پایین تر از اوزیله

امیرحسین در 6/10/1392 | 02:40 گفت:

بچه ها احساس نمیکنید اوزیل دل نمیده به بازی؟
به نظرم اصلا بازیش صلابت نداره...
اگه اشتباه میکنم یکی منو از اشتباه در آره.....

حسن ویلشر در 6/10/1392 | 01:39 گفت:

قابل توجه همه...ژسنی امسال تو کدوم بازی مقصر بوده؟هر بازی بدون اشتباه بوده و هر بازی چند تا سوپرسیو داشته.این گلم که خورد کسایی که فوتبال بازی کرده باشن میدونن که ژسنی بدنش گرم نبود دروازه بان باید بدنش گرم باشه هر چند رو گل مدافعان هم هیچ تلاشی رو ریباند انجام ندادن......................بچه ها دیدیدبعد از اومدن لوکاس{و بازی با 2تا وینگ تخصصی و سرعتی چه ثمراتی داره دیدید که اگه سانتی بیاد وسط و آزادتر بازی کنه چقد باکیفیت بازی میکنه مثه پارسال}ارسنال باید 4.3.3 هجومی بازی کنه{سانتی و اوزیل وسط}و {ولکات و لوکاس وینگ}ژیرو کاملا معلومه بدنش خالی کرده و در ضمن وحشتناک از لحاظ روانی تحت فشاره و به چند بازی استراحت احتیاج داره+اوزیلم به استراحت احتیاج داره

مهرزاد در 6/10/1392 | 00:31 گفت:

تـــــــــــبریک

مهرزاد در 6/10/1392 | 00:30 گفت:

در جواب یکی از دوستان از عزیز: تیمی که اون رده ی اخر هست ببریم خیلی پایکوبی نداره.تا اون جایی که من می بینم مشکل خیلی ها سر گل نکردن موقعیت های جیروده که حال کل تیمو می گیره تو این بازی یه مهاجم معمولی اگه به جاش بود حداقل 2 تا می زد.البته شایدم زیاد بهش بازی داده خستست.تو این بازی هم از اشتباه زسنی نباید گذشت اگه سر یه بازی مثلا با بایرن اگه بخاد این جوری کنه(اقا نامرد نیستم ای فصل فعلا که زسنس خوب بود) یا زیرود این موقعیت ها رو گل نکنه که دیگه هیچی.یا بازی با چلسی سانیا چی کار کرد!سر من سیتی خودمون بهشون پاس گل دادیم.

دوستان بعد از برد قصد حال گیری نداشتم شرمنده.

آریا در 5/10/1392 | 22:42 گفت:

تو این بازی یه جورایی نشون دادیم که تو گل زدن هنوز مشکل داریم ... واقعیت اینه که ژیرود فقط خوبه و منم دوستش دارم ولی کافی نیست ...
برای تیمی که واسه قهرمانی تو چند تا جام باید بجنگه این ژیرود مهاجم کلاس جهانی نیست ...
تو خیلی از بازیها سوارز لیورپول رو و اگرو سیتی رو و ونپرسی منچستر رو برنده کرده و این چیزیه که ما بهش نیاز داریم ... اوزیل بسیار تو بازی هرز میره بخاطر اینکه ژیرود سرعت کافی برای پاسهای توی عمق رو نداره و تمام کننده ی فوق العاده ای نیست ...
واقعیت اینه که اگه میخوایم جز تیمهای اول باشیم باید دوباره یک تیری هانری بسازیم و یا به تیم اضافه کنیم نه یک ونپرسی دیگه ...

ahmad behrozi در 5/10/1392 | 22:10 گفت:

کجان اون های که تو این هفته گذشته زمین و زمان رو بهم ریختن .......

amirreza در 5/10/1392 | 22:00 گفت:

آقا ميثم كارت درسته گل پسر

ناصر در 5/10/1392 | 21:56 گفت:

ممنون از آماري كه ارائه كرديد ميثم جان.
گزينه ي به وسط بردن تئو براي زمان هايي كه به مهاجم سرعتي احتياج داريم هم داره راه ميافته