استوک سیتی -- ارسنال (امار-نمرات-عکس-ویدئو)

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 627,972 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

استوک سیتی -- ارسنال (امار-نمرات-عکس-ویدئو)

سلام به همگی
میدونم شوکه شدین با این بازی ارسنال و این باخت
منم حال ندارم بخدا ولی باید تا اخرش ادامه بدیم
امار بازی استوک سیتی -- ارسنال

اتفاقات بازی

نمرات

امار کلی بازی

برترین های بازی

امار شوتها و موقعیتهای گل

امار پاس های بازی

امار خطاها و کارت های بازی

امار استوک ستی

امار ارسنال

**************************************
عکسهای بازی


****************************************************
ویدئو البته کپی برداری از سایت طرفداری

استوک سیتی 1-0 ارسنال

##################################
اینم از این بازی باور کنین بچه ها من میدونستم بازی رو نمیبریم امیدم به مساوی بود باختیم
اونم چه بد موقع کاری جز صبر نداریم هیچ کاری نمیشه کرد دلم برای نیکولاس بنتنر میسوزه که زمانی با گلهای سه امتیازیش سهمیه لیگ قهرمانان میگرفتیم حالا ترجیح داده شده به سانوگو بی تجربه بازم خدا رو شکر مصدوم ندادم برابر این تیم خشن سه چهار بار ژِیرود رو زدن ولی شکر خدا مصدوم نشد
تا اخر امشبم احتمالا به رده سوم میرسیم و سیتی هم مثل اب خوردن دوبازی عقب افتاده شو میبره و این چهارمیه که پای سربازان ونگر رو میبوسه
لیورپولم که یکی زد و دیگه تمام قهرمانی مرد
مرسی بچه ها خدا بهتون صبر بدهتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 11/12/1392 | 00:13 گفت:

بازم دمت گرم که وقت میذاری و این پست رو با تمامی تلخی هاش میذاری
مرسی
هنوز امیدوارم
این فصل آبستن حوادث بزرگتریه

پیمان در 10/12/1392 | 22:59 گفت:

نقل قول : نقل قول : سانوگو موقعیت 100% از دست داد؟

پاسخ شما : آره
قسم میخورم اگه بنتنر یا حتی ژسنی هم بودن توپو گل میکردن ... توپ دو قدمی دروازه دقیقه 95 افتاد جلو پاش محکم زدش بالا دروازه


پاسخ شما : توپ قبل خوردن به پاش بلند شد نمیشه گفت 100 درصد . تو کل بازی حتی 1 موقعیتم نداشتیم به احتساب این

مهرزاد در 10/12/1392 | 22:59 گفت:

رفتم سایت طرفداری واقعا خجالت کشیدم!

بعضی از طرفدارامون دارن جلوی هوادارهای دیگه ابروی ما رو می برن:

"من می دونستم نمی تونیم قهرمان شیم.
از اول فصل می دونستم فقط دلم به صدرنشنی خوش بود.
قهرمانی رو از دست دادیم حداقل حذفی رو ببریم."


من نمی دونم اون کسایی که تو طرفداری عضو هستن تو اینجا هم عضویت دارن یا نه ولی خواهشن فحش و فاز منفی رو اینجا خالی کنیم.(من تو طرفداری نیستم ولی اگه حرفی دارم و می زنم و بعضی از موقع ها خیلی تند همین جا میزنم و دوستان خیلی از مواقع جواب ما رو می دن.)اصلا بد بازی کردن یا خراب کردن بازیکنا رو اینجا باید نقد کرد دیگه اونجا نیایم ابروی خودمونو نبریم.(من کلا با جیرودو خیلی های دیگه مشکل دارم. از جمله ونگر!)

خودمم خیلی ناامیدم. واقعیتش ما امسال بد بازی نکردیم همه ی تیم داشتن داشتن امسال که ارسنال به خودش اومده واسه ما دوپینگ کردن. امیدوارم تیم های دیگه خراب کنن. ما امسال یه ثبات نسبی تو بازیکنا, منظورم جیرود نیست! داشتیم دفاعمونم بد نبوده.خیلی از بازی ها رو بردیم ولی تیم های دیگه هم خیلی قوی شدن.هنوز تا اخر فصل مونده جام حذفی و قهرمانان(!) هم حذف نشده.
We life for Arsenal,We dead for Arsenal

میعاد در 10/12/1392 | 22:03 گفت:

نقل قول : سانوگو موقعیت 100% از دست داد؟

پاسخ شما : آره
قسم میخورم اگه بنتنر یا حتی ژسنی هم بودن توپو گل میکردن ... توپ دو قدمی دروازه دقیقه 95 افتاد جلو پاش محکم زدش بالا دروازه

Ali در 10/12/1392 | 21:44 گفت:

دلم میخواد بمیرم

مهرزاد در 10/12/1392 | 21:37 گفت:

سانوگو موقعیت 100% از دست داد؟

مهرزاد در 10/12/1392 | 21:37 گفت:

سانوگو موقعیت 100% از دست داد؟

مهرزاد در 10/12/1392 | 21:33 گفت:

این صبر و حوصله ات بعد باخت خیلیه که میری امار بازیو می زاری بابا ایول کارت درسته اقا میثم.