آرسنال 2-1 ساوتهمپتون (پایان بازی)

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 627,784 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال 2-1 ساوتهمپتون (پایان بازی)

سلام بر همگی
برد رو تبریک میگم
خیلی بازی سختی شد
http://s3.img7.ir/a2qT6.jpg

http://s3.img7.ir/kyFu7.jpg


http://s3.img7.ir/ZfluY.jpg
http://s3.img7.ir/uNosS.jpg


http://s3.img7.ir/0oP2t.jpg

http://s3.img7.ir/XhRQ9.jpg
http://s3.img7.ir/YZG9J.jpg


http://s3.img7.ir/HuOkA.jpg

beIN Sport HD2 :: Mp4 :: 1280 x 720 :: 1.5 Mbps ||Petr Cech *OGLaurent KoscielnySanti Cazorla *PK


beIN Sport HD2 :: Mp4 :: 1280 x 720 :: 4 Mbps ||Petr Cech *OGLaurent KoscielnySanti Cazorla *PK

beIN Sport HD1 :: Mp4 :: 1280 x 720 :: 2 Mbps ||(( خلاصه بازی 05:01 دقيقه , 77 MB ))


ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسن در 21/6/1395 | 12:56 گفت:

من آخر بازی بخاطر مساوی نتمو قطع کردم بعد که روشن کردم دیدم بردیم واقعن روحم شاد شد تبریک میگم این برد خوب و شانسی رو
من پرز رو اصن ندیدم تو بازی محو بود ولی شکوردان خیلی به دلم نشست نسخه پا راست فرمالن هست

Sajad در 20/6/1395 | 23:56 گفت:

امروز تیم رو فرم نبود.دلیلش هم به نظرم بازی اول دو تا از بازیکنانمون,نبود سانچز از اول,و سرحال نبودن اوزیل بود.با این حال بازی باخته رو بردیم که تو روحیه تیمی میتونه خیلی موثر باشه.
لیورپول هم الان چندین ساله همینطوریه.تو یه برهه همه رو از تیغ میگذرونه بعد یه مدت میشه همون لیورپول همیشگی.کاملا سینوسی.
اون 4 تایی هم که به ما زد باید اینم در نظر بگیریم که دفاعمون چمبرز و هولدینگ بودن

سعيد در 20/6/1395 | 22:50 گفت:

من فكر ميكنم ما همچنان تو گلزني مشكل داريم ، هيگواين بازم گل زد ، دوتا...

hoseyn در 20/6/1395 | 22:07 گفت:

قبول دارم آرمین. اما اون سالیم که کاوپ فهرمانی رو برا دورتموند به دست آورد شرایطش همینطور بود!! وضعش بهتر از لیورپول بود اما خیلی هم جالب نبود.

hoseyn در 20/6/1395 | 22:06 گفت:

قبول دارم آرمین. اما اون سالیم که کاوپ فهرمانی رو برا دورتموند به دست آورد شرایطش همینطور بود!! وضعش بهتر از لیورپول بود اما خیلی هم جالب نبود.

آرمین توپچی در 20/6/1395 | 21:58 گفت:

حسین لیورپول خیلی چیز ها برای قهرمانی کم داره خودشو بکشه سهمیه لیگ قهرمانان بگیره

hoseyn در 20/6/1395 | 21:55 گفت:

لیورپول بلایی که سر ما آورد سر لستر هم آورد!!! با این تفاوت که ما سه گلش رو جبران کردیم و لستر فقط یکی رو!! تیم لیورپول هم خیلی عالی بازی میکرد!! به نظر از مدعیان جدی قهرمانیه. حداقل تا الان که اینطور نشون داده.

hoseyn در 20/6/1395 | 21:21 گفت:

امروز اصلا تو موقعیت سازی خوب نبودیم. خداییش یه موقعیت خوب رو پای پرز نیومد ببینیم چند چنده!! چجوریاتست. همونطور که قبلا گفتم اگه تو نیمه اول نتونیم برنده بریم بیرون. چلوی هر تیمی که باشیم کارمون خیلی سخت میشه!! نمیدونم چرا اینجوریه. ولی از بازی احساس میکنم ونگر کلا ولن B برا بازیش نداره. وقتی میخواد از یه راهی گل بزنه فقط همون راه رو انتخاب میکنه. تعویض پرز به نظر من خیلی اشتباه بود. کاش به جاش اوزیل یا ولکاتو بیرون میکشید.

Saeed asili در 20/6/1395 | 20:25 گفت:

مرسی بابت پست
سخت بردیم ولی برد خوبی بود
اوزیل این بازی خوب نبود
تعویض ها دیر بود
ژاکا واقعا جاش تو وسط زمین خالی بود