آرسنال 0-0 میدرزبرو (پایان بازی)

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 627,778 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال 0-0 میدرزبرو (پایان بازی)

سلام خدمت همگی
شرمنده بابت غیبتم
آرمان همه چیز رو میدونه
امیدوارم بتونم مثل قبل همیشه حاضر و ثبات داشته باشمhttp://s3.img7.ir/K2tqg.jpg http://s3.img7.ir/WvEfQ.jpg http://s3.img7.ir/FuV3c.jpg http://s3.img7.ir/E0CeM.jpg http://s3.img7.ir/QQFAv.jpg http://s3.img7.ir/3C1Ph.jpg http://s3.img7.ir/YAVyJ.jpg http://s3.img7.ir/vrgUa.jpg    http://s3.img7.ir/JEZ9w.jpg  همیشه همین بوده مسیر حرکت یه تیم انگلیسی تو لیگ برتر میره میره تا یه جا متوقف میشه ولی این توقف نباید باعث بشه تیم به مشکل روحی بخورهامیدوارم تیم دوباره تو بازی با ساندرلند به برد برسه و کورس قهرمانی رو از دست ندهواقعا تیم بد بود تو این بازی نبود کازورلا خیلی دلیل مهمی بودخط هافبک مقابل میدرزبرو کم اورد و باعث شد نیمه اول بدون گل بریم تو رختکننیمه دوم هم با دفاع سفت و سخت اونا و پرس سنگین اونا نتونستیم به گل برسیماشکال نداره هفته اینده ان شا الله  


ثبت نظر شمانظرات پیشین

Daikie در 3/8/1395 | 15:17 گفت:

team bedon santi vaghean khub nist!!!!!!

سعيد در 2/8/1395 | 17:05 گفت:

چرا اينجا اينقدر خلوته ؟؟؟؟؟

حالا ي مساوي كرديماااا ...

سعيد در 2/8/1395 | 09:54 گفت:

مصاحبه ونگر پس از تساوی برابر میدلزبرو

صحبت‎های ونگر در مورد تساوی، پیتر چک، ژیرو، کازورلا و... 

  

 در مورد اینکه آیا از نتیجه 0-0 ناامید شدید...

  

 فکر می‎کنم چهره من همین را نشان می‎دهد و همین احساس را هم دارم. مالکیت زیادی داشتیم ولی شاید در فوتبال مدرن این عامل برای بردن بازی کافی نیست. ما 75 درصد مالکیت توپ داشتیم ولی بُرندگی در حرکات و سرعت همیشگی در بازی ترکیبی را نداشتیم. در 20 دقیقه نخست کاملا راضی کننده ظاهر شدیم، پس از آن میدلزبرو به بازی برگشت و روی ضدحملات خطرناک بود و در نهایت هم نتوانستیم بازی را برنده شویم. حداقل به اندازه‎ای باهوش بودیم که بازی را نبازیم.

  

 در مورد اینکه آیا عدم پیروزی به خستگی تیم ربط داشت یا نه...

  

 بله، درست می‎گویید. کمی هزینه بازی چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان را دادیم - البته وقتی در خانه بازی می‎کنید می‎خواهید هر طور شده بازی را برنده شوید ولی ما نتوانستیم و حتی ممکن بود در نیمه نخست بازی را ببازیم - به هر حال فوتبال مدرن همین است. اگر زود گل نزنید، اگر به اندازه کافی بُرنده نباشید و اگر به اندازه کافی خلاقانه بازی نکنید، نمی‎توانید برنده شوید. امروز کمبود خلاقیت داشتیم و در این شرایط ممکن است مساوی کنید یا بازی را ببازید.

  

 در مورد واکنش‎های حیاتی پیتر چک...

  

 باید بگویم در این هفته هر دو دروازبان ما عملکردی عالی داشتند. بازی اسپینا در چهارشنبه شب و پیتر چک در بازی امروز را دیدید و این اهمیت داشتن دو دروازبان سطح بالا را نشان می‎دهد.

  

 در مورد اینکه آرسنال جای خالی ژیرو را احساس کرد...

  

 ببینید، ما امروز نتوانستیم از سانترها و ضربات آزادی که داشتیم استفاده کنیم و به همین خاطر مسلما نخستین چیزی که به چشم می‎آید نبود یک بازیکن بزرگ جثه درون محوطه جریمه است و بله، کمی توان فیزیکی بیشتر می‎توانست به ما کمک کند. البته می‎دانید که پس از 6 برد پیاپی به این بازی آمده بودیم و شما نمی‎خواهید بلافاصله پس از یک تساوی وارد این بهانه گیری‎ها شوید. باید با هر چیزی که رو به رو می‎شویم کنار بیاییم. متاسفانه ما به گل زدن عادت کرده‎ایم چون یک تیم تهاجمی هستیم. امروز پنج یا شش بازیکن تهاجمی در زمین داشتیم و نتوانستیم گل بزنیم و به همین دلیل این ناامید کننده است ولی این جزئی از لیگ برتر است. می‎دانید که برای مثال سیتی برابر اورتون همین میزان مالکیت توپ را داشت و برنده نشد. باید راهی پیدا کنیم که حتی در اینگونه بازی‎ها هم کارآمد باشیم.

  

 در مورد اینکه جای خالی سانتی کازورلا هم احساس شد...

  

 بله، قطعا. شما همیشه جای خالی کازورلا را احساس می‎کنید. او توپ را از دفاع به حمله منتقل می‎کند و پاس‎های او همیشه سریع و دقیق هستند.

  

 در مورد اینکه ژیرو و کازورلا چه زمانی باز خواهند گشت...

  

 در مورد کازورلا واقعا نمی‎دانم چون باید ببینیم او تا دوشنبه چطور ریکاوری خواهد کرد و ژیرو ممکن است سه شنبه شب در ترکیب باشد. سه شنبه شب اینجا بازی داریم و شاید او برای این بازی آماده شود.

hoseyn در 2/8/1395 | 08:10 گفت:

آقا میثم ممنون. بیشتر از اینکه بابت این پست ازت تشکر کنم میخوام بابت برگشتت ازت تشکر کنم.
نمیشه که تو همه بازیها برد!! اگه میشد که تیم شکست‌ناپذیر انجامش می‌داد. اما خوب باید سعی کنیم اولا زمان امتیاز از دست دادنمون موقع بازی با تیم‌های بالای جدول نباشه. دوم اینکه همونطور که آقا میثم گفتند مثل تیم پپ گواردیولا نباشیم که تا رو دور برده هی میبره اما اگه افتاد رو دور امتیاز دادن هی امتیاز از دست بده. باید باید بازی بعدی لیگ رو ببریم. تیم خیلی بدی بود واقعا بردنش سخت بود از نظر من همین که یه باخت خونگی ندادیم باید خیییلی خدا رو شکر کنیم. اگه فصل قبل بود این از اون بازیهایی بود که یه باخت بد میدادیم.

ایشالا بازی بعدی میبریم.

مهرزاد در 2/8/1395 | 00:30 گفت:

بازگشت شکوهمندانه ی اقا میثم.

این که چک امتیاز 8.1 رو گرفته از یک لحظ خوبه که دروازه بانی خوب کرده از یه لحاظ بد هست که تیک حریف تونستن موقعیت های خطرناک ایجاد کنن.

واقعا بی انصافیه شما چظور بازی رو می بینین!؟

==========

یک مطلب دیگه هم اگر دوستان قصد گذاشتن پست رو دارن 24 ساعت صبر کنن تا یه پستی مثل این که اینقدر زمان بر هست حیف نشه و از پراکندگی مطلب هم جلوگیری بشه.

ایام به کام

Saeid Sajjadi در 2/8/1395 | 00:24 گفت:

برخلاف نظر بعضی از بچه ها من به نظرم الننی خیلی هم خوب بود.
یه شوت محکم هم زد که بدک نبود.کار ترکیبیش هم بد نبود.از کوک بهتر بود به نظرم.
مونرئال داره دیگه پیر میشه و کلا کارمثبت خاصی انجام نداد.معمولی بود.
موستافی خیلی خوبه ولی اون صحنه که توپ رو لو داد بعد تکل رفت رو بازیکن حریف و با دستش مانع پیشرفی حریف شد می تونست حتی قرمز بگیره.
مایک دین هم واقعا داور آشغالیه.البته این بازی یکی از بهترین قضاوت هاش بود به نسبت خودش!
من بیشتر از خنده های والدز حرصم گرفته.
راستی بازیکنای میدلزبرو چه خوش تیپ بودن.آدم یاد وایکینگها میفته
در کل والکات تا آخر عمرش ۶ دانگ نمیشه ولی تو این مقطع واقعا آمادس.چمبو که هیچی!
پرز هم حالاها مونده که به درد آرسنال بخوره.شوت زن هم نیس.تازه این بازی کارای ترکیبی یاد گرفته بود ولی در کل کار خاصی نمی تونه فعلا انجام بده.

mostafa.chehregosha در 1/8/1395 | 23:57 گفت:

11 نفره دفاع میکردن تمام روزنه هارو بسته بودن خیالشونم راحت بود ک بازیکنای ارسنال از پشت محوطه شوت نمیزنن
بحرحال همیشه نمیشه پیروز شد

میلاد در 1/8/1395 | 22:10 گفت:

کمربند میانی زمین رو کلا از دست داده بودیم
عدم حضور سانتی کاملا احساس میشد،رمزی هم که معلوم نیس کی میرسه!
ولی عجیبترین نکته بازی برای من ،سانتر کردن های بی هدف بود!
میانگین قدی مهاجمای ما 170 بود،اونا بالای 180 بودن،ولی بازم سانتر میکردن از چپ و راست،واقعا نمیفهمم چرا؟
امیدوارم مصدوما زود برسن،چون فشار بازی لیگ قهرمانان کاملا توی بدن اوزیل و والکات و سانچز دیده میشد

امیر حسین در 1/8/1395 | 21:59 گفت:

پیش میاد مهم نیست جذابیت لیگ برتر به اینکه هیچ وقت خیالت از بابت هیچ تیمی راحت نیست و این شامل همه تیم ها میشه.
این لیگ واسه ما که هوادار آرسنالیم خیلی پرجاذبه است اما فکر کن واسه بقیه چقدر میتونه جذاب باشه! هر هفته یه تیم میاد بالا جا خوش میکنه! تا دیروز سیتی بود بعد آرسنال حالا هم که لیورپول اومده بالا امیدوارم این فصل جام بیاریم و ونگر بمونه اما کلاَ کم پیش میاد همچین فصل هایی پس بشینیم و تا آخر فصل از این فوتبال ها لذت ببریم

Saeid Sajjadi در 1/8/1395 | 21:43 گفت:

مرسی
البته خیلی هم بد بازی نکردیما!نتیجه بد بود.بازی هم متوسط بود.