11 جدید اوزیل در لباس آرسنال............

نویسنده: nima

وبلاگ من
نویسنده: nima
i love arsenal
کل بازدید: 26,918 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

11 جدید اوزیل در لباس آرسنال............

هورااااااااا
وایییییییییییی 11 برازندشه
چه بهش میاد....................
اینم لینک یه عالمه عکسه حالشو ببرید
http://www.arsenal.com/news/news-archive/ozil-at-arsenal-the-first-pictures
دوستان به نظرتون چقدر وقت طول میکشه تو تیم جا بیفته؟؟؟
اولین بازیش برا تیم کی میشه؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 14/6/1392 | 18:56 گفت:

جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون

سید ابوالفضل موسوی در 14/6/1392 | 18:47 گفت:

Ozil

nima در 14/6/1392 | 16:54 گفت:

اين يه متن زيبا در وصف اوزيل جوووون:

مسوت...

تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت
وقتی روشنی چشمهایت، در پشت نیمکت مادرید پنهان بود؟
با من بگو از لحظه لحظه های مبهم نیمکت نشینیت، از تنهایی معصومانه نگاهت!
آیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت و در گیر و دارِ ملال آور آن دورانت
حقیقت بد سلیقگی کارلِتو نهفته بود؟

مسوت...

اکنون امده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی ونگر بسپارم
ودر آبی بیکران مهربانی ها به پرواز در آیی
واینک مسوت، شکفتن و سبز شدن
در انتظار توست
در انتظار توست


(پیج: عکسهای ماندگار فوتبالی)

و با تشكر از مهيار عزيز
............................................................
big like

توپچی جنوب در 14/6/1392 | 16:29 گفت:


اين يه متن زيبا در وصف اوزيل جوووون:

مسوت...

تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت
وقتی روشنی چشمهایت، در پشت نیمکت مادرید پنهان بود؟
با من بگو از لحظه لحظه های مبهم نیمکت نشینیت، از تنهایی معصومانه نگاهت!
آیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت و در گیر و دارِ ملال آور آن دورانت
حقیقت بد سلیقگی کارلِتو نهفته بود؟

مسوت...

اکنون امده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی ونگر بسپارم
ودر آبی بیکران مهربانی ها به پرواز در آیی
واینک مسوت، شکفتن و سبز شدن
در انتظار توست
در انتظار توست


(پیج: عکسهای ماندگار فوتبالی)

و با تشكر از مهيار عزيز

farzam در 14/6/1392 | 15:13 گفت:

عجب آدم عقده اییه این مورینیو! ازش پرسیدن چرا دمبابا رو با اینکه تو لیست مازاد بود به آرسنال نفروختی میگه چون اگه میفروختیم با وجود اوزیل آرسنال به مدعی قهرمانی تبدیل میشد!

majid در 14/6/1392 | 14:57 گفت:


ahmadreza:
ولی خوب بچه ها با اومدنش ارسنال احیا شد این روزا همه جا بحث ارسناله 2باره داریم برمیگردیم به دوران خوب خدا کنه سیاست بر خرید و حفظ بازیکن بمونه

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خدا رو شکر بعد از صاف شدنه بدهیای حاصل از ساخته ورزشگاه دیگه کمتر شاهد فروش بازیکنای کلیدیمون خواهیم بود انشاللا...

ahmadreza در 14/6/1392 | 14:16 گفت:

ولی خوب بچه ها با اومدنش ارسنال احیا شد این روزا همه جا بحث ارسناله 2باره داریم برمیگردیم به دوران خوب خدا کنه سیاست بر خرید و حفظ بازیکن بمونه

جواد در 14/6/1392 | 10:26 گفت:

بچه ها مثل این که ون پرسی با منچستر به مشکل خورده
لینک:http://www.arsenalnews.co.uk/arsenal-to-sensationally-land-24-million-man-united-man/

امیر صفای نیکو در 14/6/1392 | 10:11 گفت:

shahab:

vAN PERSI BA DAVID MOYES MOSHKEL
PEIDA KARDE VA BE EHTEMAL ZIYAD DAR JANVIE ZODA KHAHAD SHOD
---------------------------------------------------
منبع؟

shahab در 14/6/1392 | 09:21 گفت:


vAN PERSI BA DAVID MOYES MOSHKEL
PEIDA KARDE VA BE EHTEMAL ZIYAD DAR JANVIE ZODA KHAHAD SHOD

محمد کاوه در 14/6/1392 | 07:34 گفت:

عجب پست پر محتوایی

امیر صفای نیکو در 14/6/1392 | 07:32 گفت:

مسعود اوزیل حتما به این فکر خواهد کرد که آیا تصمیم صحیحی گرفته که باشگاه رویاهایش را ترک کرده؟ یا این که عجله کرده است؟

این هافبک محبوب هواداران بود و رابطه‌ای قوی با هم‌تیمی‌ها داشت. شادترین دوران بازی او در رئال بود. او همین یک سال پیش به مارکا گفت: «زندگی‌ام در مادرید بی‌نقص است.»

اما فرآیند جدایی اوزیل از رئال مادرید از انتهای فصل پیش شروع شد. اوزیل و پدرش خواستند که قرارداد او تا سال 2019 تمدید شود و او پس از کسر مالیات 7 میلیون یورو در سال دستمزد بگیرد. اما باشگاه اعلام کرد: «نه، الان وقتش نیست».

پدر اوزیل بسیار عصبانی شد و تلاش کرد پیشنهادهایی برای خرید اوزیل بگیرد تا مادرید را با آنها تحت فشار بگذارد. او همچنین مرتبا به پسرش می‌گفت که این باشگاه قدرش را نمی‌داند و او باید به فکر تغییر تیمش باشد. این بازیکن پس از اصرار پدرش حرف‌های او را پذیرفت.

فردی که در طول دوران بازی اوزیل نزدیک به او بوده گفته است: «او عاشق رئال مادرید بود. اما آنها مرتبا به او حرف‌های بی‌ربط می‌زدند. او هنوز نمی‌داند چه کاری کرده است، اما چند هفته بعد درخواهد یافت چه اشتباهی کرده. البته امیدوارم که من اشتباه کنم. اما پدر او شاید با این تصمیمش پایان دوران درخشش او را رقم زده باشد. او داشت اسطوره‌ای در مادرید می‌شد، اما خواهیم دید تمرینات زیر باران در آرسنال، به همراه بازیکنان با سطح پایین‌تر چه اثری برایش خواهد داشت.»

mohammad mehdi در 14/6/1392 | 00:00 گفت:

آقا انگار رونالدو خیلی از رفتن Ozil ناراحت شده
آقا بیاین یه کاره خیر بکنیم،ronaldo دفعه بعد رونالدو رو بخریم تا این دو دوست دوباره به هم برسن

ArSeNaL در 13/6/1392 | 23:32 گفت:

I LOVE U OZIL

مهدی در 13/6/1392 | 23:04 گفت:

welcome to ozillانشالله جمعه المان و انگلیس تیم هاشونو ببرن

nima در 13/6/1392 | 22:10 گفت:

دوستان چرا شنبه نمیشه

آرین در 13/6/1392 | 22:08 گفت:

اقا لباس دوم امسالمون واقعا قشنگه.کاشکی همیشه اینو میپوشیدیم

سالار لاری در 13/6/1392 | 22:07 گفت:

هنوز باورم نمیشه یکی بزنه تو گوشم

سالار لاری در 13/6/1392 | 22:06 گفت:

اوزیل , ویلشر , سانتی , آرتتا , رمزی آماده = بهترین خط هافبک حال حاضر
فقط ورما برگرده به اوج و جیرو و ژسنی روند خوبشونو ادامه بدن با بازی هایی که من از تیمای مدعی دیگه دیدم میتونیم قهرمان بشیم

سالار لاری در 13/6/1392 | 22:03 گفت:

من از اول میدونستم نمیره منچستر حتی اگه فرگوسن بود چون اون موقع هم که بود اوزیل رفت رئال
اصلا سبک بازیش خوراک آرسناله

سالار لاری در 13/6/1392 | 22:02 گفت:

سلطان پاس گل
از وقتی شنیدم خبرو دو شبه نخوابیدم
اصلا دارم دیوونه میشم
کل جهان فوتبال از این انتقال بووووووقشون سوخته
مخصوصا منچستری ها

nima در 13/6/1392 | 21:47 گفت:

وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

آقا این فروشگاه سایت چرا درس حسابی نیس من دلم ازین لباسه خواست.

شاهين در 13/6/1392 | 21:42 گفت:

جدیدا گوشواره بسته ،یا قبلاً ما ندیده بودیم

علی در 13/6/1392 | 21:42 گفت:

ما که هیچی همه دنیا کف کردن
=
کاملا موافقم

alireza mohajer در 13/6/1392 | 21:39 گفت:

I love you mesut

nima در 13/6/1392 | 21:32 گفت:


من هنوز تو آمپاسم

ما که هیچی همه دنیا کف کردنعلی در 13/6/1392 | 21:28 گفت:

وااااااااااااااااااااااااو
پسر هنوزم هنوزه باورم نشده

nima در 13/6/1392 | 21:23 گفت:

دوستان کی میگفت این مسوت جون زشته بچه به این ماهیییییییی