نارضایتی هواداران

نویسنده: ابوالفضل

وبلاگ من
نویسنده: ابوالفضل
یه بدبخت بیچاره
کل بازدید: 2,618 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نارضایتی هواداران

چرا شما اینقدر بدبینیدسلام من تازه توی سایت ثبت نام کردم
گفتم یه پستی بزاریم شاید شما دوستان یه نظری بدید
من داشتم وبلاگ بچه های دیگرو میخوندم به نظرات که رسیدم خیلی تعجب کردم که چرا چنین نظراتی دوستان گذاشتند

مثلا یکی از نظراتی که برام تعجب برانگیز بود این نظر بود:
((قبول کنین ما فقط 10, 20 دقیقه آخر خوب بازی کردیم و قبل اون اصلا در شان
آرسنال زخم خورده نبودیم آخه تا دقیقه 70 دو تا شوت زدیم چه معنی میده?اینه
شخصیت آرسنال? من تعجب میکنم رسانه ها نمره قبولی به بازیکنامون دادن

البته قبول دارم منطقی بازی کردیم ولی من حرفم اینه که به خاطر این بازی اصلا نمیشه به ونگر افتخار کرد))

والا من که نفهمیدم یعنی چی ما فقط 10 .20 دقیقه اخر رو خوب بازی کردیم
من که بازی رو دیدم از اول تا اخرش بچه ها داشتند خوب بازی میکردند و همه تلاششون رو کردند

دوستان یکم بیایید خوش بین باشیم
آرسنال امسال مثل سال های قبل نیست درست
خوب بازی نمیکنه درست

ولی شما حساب کنید حذف شدن از دو جام
باخت از تاتنهام
شکست 3-1 مقابل بایرن اونم توی خونه خود
و.....................
حالا تیم با این شرایط بره توی زمین بایرن و 2-0 ببره شما بازم ناراضی هستید
یا یکی دیگه از نظراتی که من تعجب کردم:
((
والا بایرن انگیزه بازی کردن نداشت...همین بایرن که از ارسنال بهتر بازی
کرد.مثلا تونی کروس 10تا شوت کرد یا اون موقعیتایی که روبن خراب
کرد...جنکینسنو گیبس رو میگم یعنی خداوکیل از دقیقه 1تا 90 فقط دریبل زیبا
خوردن از روبن...................................{درسته ما ویلشر و
ورمایلنو نداشتیم اما بایرن ریبری و باستین اشنایگر نداشت}در کل ما طبق
معمول حذف شدیم این واقعیته))

بایرن انگیزه برا بازی نداشت؟؟؟؟؟؟
بایرنی که 3-1 جلو بود توی خونه خودش بازی میکرد 23 تا بازی نباخته بود انگیزه نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا روبن 20 تا شوت زد تونی کروس 30 دلیل میشه ما بد بازی کردیم
ما 5 تا موقعیت داشتیم 2 تاش گل شد این بده که از 5 تا موقعیت 2 تاش گل بشه
اونا هم اگه عرضه داشتند موقعیت هاشون رو گل میکردند

باور کنید اگه این سایت به زبان انگلیسی باز میشد و طرفدارای ارسنال میومدن و میدیدن که شما چه نظراتی میدین خداییش یه شب 90% طرفدارای ارسنال خودکشی میکردن از دست شما با این نظراتتون

اگه مطلبم طولانی بود معذرت میخوام و خیلی ممنونم که مطلبم رو خوندید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 26/12/1391 | 16:54 گفت:

اولا خوش آمدی...دوما ارسنال اونشب فقط خوب و دقیق دفاع کرد.یه پاس درستو حسابی ندادن هافبکها...بایرنم با گل زود هنگام ما به هم ریختو نتونست بازی کنه...تا کی اعاده ی حیثییت؟؟؟؟

مهناز پرتوی در 26/12/1391 | 16:53 گفت:

اولا خوش آمدی...دوما ارسنال اونشب فقط خوب و دقیق دفاع کرد.یه پاس درستو حسابی ندادن هافبکها...بایرنم با گل زود هنگام ما به هم ریختو نتونست بازی کنه...تا کی اعاده ی حیثییت؟؟؟؟

farshad khadem در 26/12/1391 | 12:58 گفت:

ابولفضل خان خوش اَمدی ندیده ونشناخته میدونم خیلی گلی وکارتم خیلی درسته .چرا؟ خب معلومه چون ارسنالی هستی .این سایت جای همه ادم حسابیهاست خوب جایی اومدی خوب. پست قشنگی هم گذاشتی .دیر رسیدم نظرات همه دوستان محترم ولی اعتقاد دارم درشب مسابقه درسایت بودم یکی از دوستان کامنت زیبایی گذاشت .در بدترین فصل ارسنال پر قدرت ترین تیم اروپا رو بردیم بواقع همیطوره .خوش بین ترین هوادر این نتیجه را فکر نمیکرد ولی جای سئوال اینجاست .اگر فرض کنیم بازیکنان .طرح وبرنامه ونگررا در زمین پیاده میکردند وبقول ونگر که ما احمقانه حمله نخواهیم کرد چرا وقتی به گل دوم رسیدیم حدود 10دقیفه زمان داشتیم .هیچ تلاشی از بچه ها ندیدیم از همه بدتر 4دقیقه توپ در منطقه کرنر توسط روبن بصورت حرفه ای بباد رفت چه فرقی میکرد اگه گلم میخوردیم .ما یک گل میخواستیم تا تاریخ ساز شویم ولی براش کاری نکردیم این بدترین نقطه ضعف تیم بود .

tofigh در 26/12/1391 | 11:26 گفت:

آرمان موافقم..در ضمن لیگ المان خیلی مسخرست که این بایرن اونجا اینطور نتیجه گرفته بزار بیاد لیگ انگلیس اگه تیوپش نکردن باشه..تعجب میکنم اینا ده گل خوردن..والا تیمای المانی بی خیرن..نمیخوام بردمون رو ببرم زیر سوال..ولی ما بیست دقیقه فقط فشار اوردیم بقیه بازی رو فقط توپ دفع میکردیم..

محمد در 26/12/1391 | 10:55 گفت:

اگه اینجور که آقایون میگن کروس 20 تا شوت زد زوبن 10 تا شوت زد یعنی برنده بازی باید تیمی باشه که بیشتر شوت زده تو پ بیشتر دستش بوده ... با این حساب ما این فصل نه از بردفورد باختیم نه از بلکبرن تازه اگه با این نگاه به فصول قبلی توجه کنیم در واقع ما از این 8 سال باید 5 فصل رو قهرمان لیگ برتر میشدیم

farzam در 26/12/1391 | 10:53 گفت:

ابولفضل جان نوکرتم تو که چیزی نگفتی ما ناراحت شیم
من لپ کلامم همون جمله دکتر صدره که آقا آرمان اشاره کردن

آرمان امیراحمدی در 26/12/1391 | 10:39 گفت:

@احسان : بعضی هوادارا اینقدر توقعشون رفته بالا ک انتظار دارن جلوی هرتیمی 20 الی 30 تا موقعیت گل بسازیم و 4-5 تا هم گل بزنیم ... این محاله اون جلوی یکی از بهترین تیمهای اروپا ..--- نه برادر من توقع شما رفته زیر زمین !!!!! فدات شم ... عزیز من ....
کسی نخواست به بایرن( یا هر تیمی ) 5 تا بزنه !!!! از بردفورد نبازیم ، از بلکبرن دسته دومی نبازیم همون دوتا جام آلبالو گیلاسی رو ببریم بسمونه !!!! لیگ قهرمانان که شدیم جز پرکننده های 16 تا تیم !

آرمان امیراحمدی در 26/12/1391 | 10:37 گفت:

سلام
من در مورد این بازی و نظرات دوستان در این بازی کاری ندارم اما در کل میخوام یه موردی رو بگم ...

اما دلیل اینکه بچه های این سایت کمی بداخلاق شدند ، نه بد بین !!! این است که حدود 3-4 شاید هم بیتشر دارن ریز صحبت های ونگر ، و بازیکنان + عملکرد آنها را بررسی میکنند ... حرف های تکراری زیاد شنیدند ...
دیدی که حتی دکتر صدر هم برگشت گفت : ارسنال همینه میاد 2-0 میکنه اما نمیتونه کار اصلی رو انجام بده !((( این عین بی شخصیتی است !!!! ، این نظر منه )))


تیمی که هیچ ستاره ای نداره و دلمون به جک و تئو خوش شده وافعا نمیتونه بهتر از این نتیجه بگیره من شخصا امیدوارم با چهارم نشدن گوش مدیران آرسنال زنگ خطر رو بشنوه !!! اقای کرونکه آرسنال رو کرده منبع مالی خودش ! مدام در آمریکاست و سالی 2 بار به ایم سر میزنه !!! مصاحبه هم نمیکنه !!!


در مورد این جمله » باور کنید اگه این سایت به زبان انگلیسی باز میشد و طرفدارای ارسنال میومدن و میدیدن که شما چه نظراتی میدین خداییش یه شب 90% طرفدارای ارسنال خودکشی میکردن از دست شما با این نظراتتون


من باورم شد که اصلا در جو واقعی ماجرا نیستید !!!!
سایت های آرسنالی انگلیسی زبان خیلی خیلی شاکی ترند و به دلیل رسمی نبودنشان هر مدل دلشون میخواد اعتراض میکنند !!!!! این رو دیدم که میگم ...

توپچی جنوب در 26/12/1391 | 08:30 گفت:

کاملا باهات موافقم ابوال فضل مخصوصا با این جماله ات:
باور کنید اگه این سایت به زبان انگلیسی باز میشد و طرفدارای ارسنال میومدن و میدیدن که شما چه نظراتی میدین خداییش یه شب 90% طرفدارای ارسنال خودکشی میکردن از دست شما با این نظراتتون.

از خدا سپاس گذارم که این سایت فقط برای ما ایرانی هاست.
وگرنه الان آرسنال باید 25 تا مربی عوض میکرد 15 تا مدیر اجرایی و6 تا هم رئیس.!!!!!!!!!!!!!!!!!

حسن ویلشر در 26/12/1391 | 02:54 گفت:

خاکدم خالو ابوالفضل...اینم به زبان کردی

ابوالفضل در 26/12/1391 | 02:46 گفت:

اهان من فکر کردم منو میگی
به جان خودت از اون وقت که این حرفو زدی یه حالی پیدا کردم اصلا دلم اشوب شد
کلی نشستم فکر کردم من کجا توهین کردم اصلا یه وضعی بودم نگو و نپرس
اختیار داری داداش ما چاکر شماییم
بازم معذرت اگه توهینی شد

حسن ویلشر در 26/12/1391 | 02:37 گفت:

داداش منطورم سالار لاری بود...شما که تاج سری

ابوالفضل در 26/12/1391 | 02:14 گفت:

من کی لفظ رکیک به کار بردم من که از شما معذرت خواهی هم کردم
درسته حق رو میدم به شما که کروز و روبن خیلی شوت به سمت دروازه زدن ولی من بحثم سر این بود که با اون شرایط روحی و بایرنی که تو دوران اوجش هست اینطوری بچه ها بازی کردند خوب بوده
در مورد شوت ژیرود هم نظری ندارم خداییش وقتی اون شوت رو زد حسابی عصبانی شدم چون اگه پاس کاری میکرد خیلی موقعیت بهتری به دست میومد ولی یکم اغراق میکنی دیگه کیلومتری نبود

حسن ویلشر در 26/12/1391 | 01:57 گفت:

ابولفضل تمام نظرات متفاوته اما نظر من از روی امار بود...شایدم اصلا بایرن موقعیتی نداشت و شانس با ارسنال یار نبود

حسن ویلشر در 26/12/1391 | 01:54 گفت:

هی سالار...پس پدر بنده بود همش از روبن دریبل میخورد روبن که بیشتر بازی هافبک چپ بود و جنکینسنو رو گیج کرد ناموسا اصلا بازی رو دیدی؟به نظرت اون شوتای تونی کروس و روبن بی هدف بودن یا شوت ژیرود که با ارتفاع کیلومتری زد.در ضمن مراقب الفاظ رکیکی که مینویسی باش...تازه از حبس برگشتم حوصله فحش ندارم

ابوالفضل در 26/12/1391 | 01:53 گفت:

دوستان من یه معذرت خواهی به دوستای گلمون یعنی:
حسن و farzam
بدهکارم من قصد جسارت و بی ادبی نداشتم
از نظرات این دوستان استفاده کردم چون بعد برد مقابل بایرن باورم نمیشد که یه ارسنالی همچین نظری بده
ولی باز هم اگه توهینی به این دوستان شده معذرت خواهی میکنم

parsa در 26/12/1391 | 00:24 گفت:

نه خوشم اومد
مرسی بابت پست،زیبا بود

سالار لاری در 25/12/1391 | 23:12 گفت:

شوت بی هدف به چه درد میخوره ....یکی از خصوصیات خوب آرسنال اینه که کم شوت الکی میزنه
تازه برید مصاحبه های قبل بازی رو ببینید بایرنی ها سکته کرده بودن و همشون گفتن شانس آوردیم صعود کردیم

سالار لاری در 25/12/1391 | 23:09 گفت:

جنکینسون عالی بود نمیدونم کدوم احمقی گفته بد بوده فک کنم اصلا بازی رو از رادیو گوش داده

ehsan zoola در 25/12/1391 | 22:59 گفت:

سلام ابولفضل جان ... اولا خوش اومدی ... دوما مرسی بابت پست منطقیت .حرفت حساب بود و بس .

بعضی هوادارا اینقدر توقعشون رفته بالا ک انتظار دارن جلوی هرتیمی 20 الی 30 تا موقعیت گل بسازیم و 4-5 تا هم گل بزنیم ... این محاله اون جلوی یکی از بهترین تیمهای اروپا ..

منتظر باشید و ببینید بایرن چه میکنه با یووه ای ک الانم تو اوجه

میدونید منچستر چقدر بازیهاشو همینجوری میبره یا چلسی و دیگر تیمای قوی... همین بارسلون تو چند بازی اخرش تو تو لیگ به زور اون تیمای در پیت رو نبرد ...

بابا منطق داشته باشین .. برد برده دیگه ... چه 1-0 با 1 موقعیت گل ____ چه 5-0 هیچ با 20 موقعیت

خدایی به بازی با بلکبرن تو جام حذفی نگاه کنید ببینید چقد موقعیت داشتیم ولی امان از یک گل ولی تو بازی ک مختصر و مفید و البته نا کافی بازی کردیم و بازی رو هم بردیم ... دقیقا چوب اشتباه بازی رفتمونو خوردیم

Milan در 25/12/1391 | 21:16 گفت:

من که مخالف ونگرم نه می گم بد بازی کرد نه می گم 5 تا شوت به سمت دروازه بده تازه خوبم هست که انقد خوب از موقعیت هامون خوب استفاده کردیم ولی همچنان می گم ونگر باید بره و یه روحیه جدید به تیم اضافه شه

masoud mahmudpur در 25/12/1391 | 21:05 گفت:

راستی خوش اومدی

masoud mahmudpur در 25/12/1391 | 21:05 گفت:

خدا وکیلی جذاب بازی نکردیم اما خوب بازی کردیم.خوب بازی کردن همیشه معنیش این نیست که همش حمله کنی.ما از نظر مهره خیلی از بایرن ضعیف تریم ولی با این وجود بردیمشون.اونم 2-0.اونم تو زمین خودشون.پس خوب و کم اشتباه بازی کردیم

محمد مهدی در 25/12/1391 | 20:51 گفت:

رضاشاماخ:
آرسنال باپیشنهاد60م به دنبال محمدالدعایه دربازبان عربستانی هست خداکنه بیاد
................ نیلسون نمیاد؟؟

رضاشاماخ چوک بندر در 25/12/1391 | 20:29 گفت:

آرسنال باپیشنهاد60م به دنبال محمدالدعایه دربازبان عربستانی هست خداکنه بیاد

محمد مهدی در 25/12/1391 | 20:25 گفت:

ابوالفضل خوش اومدی و امیدوارم فعالیتت ادامه داشته باشه.
حرفات کاملا درست بود. الان جو هوادارا کاملا ناراضیه. دله هوادارا خیلی پره.
پس ما اگه خوب بازی کنیم و ببازیم محکوم میشیم به بازی غیر منطقی و خودسرانه و اگه دفاعی و منطقی بازی کنیم و چشم به تک موقعیت ها بدوزیم, حتی اگه ببریم, اونم از اماده ترین تیم جهان بازم محکوم میشیم.
من از نتیجه به دست اومده خیلی راضی هستم. بیشتر از این خوشحالم که منطقی بازی کردیم و جوون بودن تیم رو نشون ندادیم. دفاعی بازی کردن تیم اصلا باعث خجالت نیست. شرایط ها متفاوتن و هر تیمی مهره های خودشو داره که باید رو مهره های حریف اثر بزاره. پس ما خیلی حساب شده بازی کردیم و نشون دادیم انعطاف پذیریم. گذشت اون زمانی که بازی زیبا برنده میشد. الان منطقی بردن رو باید تیم ونگر یاد بگیره.
مرسی از پستت

farzam در 25/12/1391 | 20:23 گفت:

به نقل از give me football,mirror و چند تا خبرگزاری دیگه آرسنال خودش رو واسه پیشنهاد 30 م یورویی به ایسکو هافبک جوان اسپانیایی آماده میکنه

حسن ویلشر در 25/12/1391 | 19:57 گفت:

والا من که نفهمیدم یعنی چی ما فقط 10 .20 دقیقه اخر رو خوب بازی کردیم
من که بازی رو دیدم از اول تا اخرش بچه ها داشتند خوب بازی میکردند و همه تلاششون رو کردند
....................................................................... داش ببخشید ها قصد توهین ندارم مطمنی بازی ارسنالو دیدی؟؟؟برادر من برو موقعیت گل ضربات تو چارچوب میزان دوندگی رو پیگیری کن بعد بگو ارسنال بهتر بود اگه شانس با روبن و مولر و تونی کروس بود دوباره 8تایی میشدیم...خواهشا بس کنید بایرن حداقل چندبرابر از ارسنال قوی تره از هر نظر

حسن ویلشر در 25/12/1391 | 19:49 گفت:

سلام داش ابولفضل نظر دوم مال من بود...وقتی که تونی کروس و روبن 20شوت سمت دروازه ارسنال میکنن به علت بدشانسی شوتاش سمت دروازه نیومد مگه نه حداقل 8تایی میشدیم{راستی بجز ویلشر}پودولسکی و ورمایلنو با باستین اشنایگر و فرانک ریبری مقایسه کن با جرات میگم اگه شانس با تونی کروس یار بود حداقل 4تا گل میزد....ارسنال تا دقیقه 70 یه شوت سمت دروازه زد.بعضی از بچه ها میگن ارسنال بازیو کنترل کرد خداوکیل خنده داره اگه کنترل کرد پس مولر و روبن و کروس چطور 30تا شوت کردن...در حد اسم ارسنال قدیم هم نیستیم مثلا ترکیب و نیمکت قدیم رو ببین{لمن ادامز کمپل دیکسون اشلی ویرا پیرس خوزه انتونیو ریس لیونبرگ ویلتورد برگکمپ کانو و خیلیای دیگه...بخدا اول فصل گفتم سهمیه نمیگیریم از چمپیونز حذف میشیم اتحادیه و حذفی که هیچ...9سال کم نیس......اما مطمنم با رفتن ونگر پول پرست همه چی درست میشه.ونگر اگه مسولان مقصرن پس چرا تو یه اعتراض کوچولو نمیکنی{هر چند مقصر اصلی خودتی}

بهزاد کاویانی در 25/12/1391 | 19:42 گفت:

راستی خوش آمدی

بهزاد کاویانی در 25/12/1391 | 19:41 گفت:

یه جورایی راست میگی

farzam در 25/12/1391 | 19:34 گفت:

سلام ابوالفضل جان خوش اومدی
اون نظر اولی که قرمز نوشتی واسه من بود ببین من خودم دوست ندارم در مورد آرسنال این حرفا رو بزنم ولی خب آمار از خودم درنیاوردم که,ما تا دقیقه 70 فقط دو تا شوت زدیم و اصلا هجومی بازی نکردیم ولی با تعویض های خوب ونگر بعدش حمله هامون تازه شروع شدن
درسته دروازه بان و مدافعامون مخصوصا کوشیل عالی بودن ولی انصافا اکثر هافبک ها و مهاجمامون پراشتباه بودن
در پایان اینم بگم دم بچه ها گرم که پایانی حماسی رقم زدن ولی کاش کل بازی رو حماسی بازی میکردن