چرا آرسنال؟

نویسنده: مرتضی

وبلاگ من
نویسنده: مرتضی
طرفدار واقعی خود آرسنال
کل بازدید: 12,178 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا آرسنال؟

سلام به همه آرسنالی های عزیزدر بین ورزش های مختلف کمتر ورزشیه که مثل فوتبال جامعیت داشته باشه
بیشتر ورزشها تو منطقه خاصی از دنیا طرفدار دارن مثلا تو امریکا بسکتبال و بیسبال، تو افریقا دو میدانی، تو چین پینگ پنگ و ژیمناستیک و بقیه کشورا هم ورزش خاصی رو بصورت ویژه دنبال میکنن اما فوتبال در همه دنیا طرفدار داره
در دنیای فوتبال باشگاههای مختلفی فعالیت میکنن که هر کدوم از اونا فلسفه و طرفدارای خاص خودشون رو دارن مردم هم با توجه به سلیقه و علایقی که دارن طرفدار باشگاه مورد نظرشون میشن
حالا سوال من از شما اینه که چرا آرسنال؟
نه بهترین بازیکنای دنیا رو داریم و نه قهرمانی های مختلفی بدست آوردیم ولی باز هم به باشگاه خالصانه عشق میورزیم دلیل این علاقه چی میتونه باشه که همه ما رو اینجا جمع کرده دوستان میتونن نظراتشون رو توی این صفحه بیان کنن تا بفهمیم دلیل آرسنالی بودنشون چیه!
اول دلیل خودمو بگم:
من بخاطر بازیکنایی مثل پت ویرا، تونی آدامز، رابرت پیرس و دنیس برکمپ آرسنالی شدم و تا بحال هم متعصبانه عاشق این باشگاه موندم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

javad در 26/1/1392 | 15:13 گفت:

من عاشق گلای بغل پای آنری شدم

parsa در 26/1/1392 | 13:51 گفت:

بخاطر اینکه بابام آرسنالی بود ومن عاشق هانری بودم به همین دلیل آرسنالی شدم وتا آخر عمر خواهم ماند

masoud mahmudpur در 26/1/1392 | 13:44 گفت:

خهمون موقعی طرفدار ارسنال شدیم که بازیکنای بزرگ داشت و بعد هم نتونستیم دل بکنیم.البته یکی از دلایل اصلی ای که من طرفدار ارسنال شدم این بود که پیرهنش رو خریدم

رضا فضلی در 26/1/1392 | 13:37 گفت:

عاشق بودن که دلیل نمیخواد...
عاشق آرسنال ام تا دنیا دنیست...

مهدی باقری در 26/1/1392 | 12:05 گفت:

من به خاطر سبک بازی و جوون گرایی و بازیکنانی مثل ادامز و نسل طلایی به خاطر ونگر به خاطر کلاسش هواداراش سابقه اش و کلا همه چیش ارسنالی شده ام البته این رو مدیون پسر داییم هستم

Reza در 26/1/1392 | 11:50 گفت:

منم بخاطر همین بازیکنان و سیاست قبلی باشگاه که بازیکون سازی در کنار داشتن ستاره بود عاشق آرسنال شدم سبک بازی آرسنال هم دیوانه کنندست اما نمیدونم جرا الان بعد 8 فصل بیچامی و تغییر سیاست باشگاه که دیگه فقط بازیکن میسازه بازم تو ته ته دلم لنگر انداخته و بیرون نمیره

سید حسین در 26/1/1392 | 10:57 گفت:

علاقه ذاتیه من از زمان مارک اورمارس امانویل پتی تونی ادامز ..و روی پاولر و.....دوسش دارم

alireza 9 در 26/1/1392 | 09:15 گفت:

من به خاطر اول خود تیمه که پاش وایسادم دومم به خاطر ونگر که با داشته های کم کارهای بزرگی میکنه

simone در 26/1/1392 | 01:23 گفت:

ارسنالی بودنم رو مدیونه بابام هستم چون بابام ارسنالی تیره
ولی یه روز خوب میاد !!!!!

arman در 26/1/1392 | 01:15 گفت:

من 2003 طرفدار آرسنال و پوونتوس شدم انصافا بهترین تیم های اون زمان بودن البته رئال هم خوب بود

Amir در 25/1/1392 | 23:57 گفت:

من عاشق بازیهای ایان رایت بودم.خیلی از فیلماشو از یکی از دوستای خانوادگی که تو لندن زندگی میکردن دارم.البته شخصا اخرین بازیهای ایان رایت یادمه.بعدش نسل فوق العاده تونی ادامز و دیوید سیمن و ری پاولر و لی دیکسون و... بیدارشدن.برکمپ پیش اونا حکم ویلشر الان داشت بچه بود اولین حرکتشم تو هایبوری این بود که عرض زمین روپایی زد.یادم میاد اون زمانم زور زدن ایوان زاموران رو بخرن اما نشد.نمیدونم بد جور شیفته ارسنال بودم و هستم.اصلانم مهم نیست جام میاریم یانه،قهرمان میشیم یا نه فقط عاشقشم همین.راستی میدونین شعار ارسنال قبل اومدن ونگر چی بود(مینوشیم بخاطر بازی،چه ببریم چه ببازیم).زنده با آرسنال.زنده باد توپچی.

بهزاد کاویانی در 25/1/1392 | 23:46 گفت:

بخاطر فلسفه فوتبال ونگر و بازی زیبا

siamak در 25/1/1392 | 23:32 گفت:

1-ونگر کبیر
2-ب قول دوستان کنیگ هانری
3-تیم بودن ارسنال

mahdi rajaei در 25/1/1392 | 22:46 گفت:

فقط می تونم بگم چون آرسنال خاص هم از نظر بازیکنایی که داره هم از نظر مربی هم از نظر اتفاقاتی که براش می افته.همه یه جورایی تک اند.

rasool در 25/1/1392 | 22:44 گفت:

من به خاطر ارسنالیم چون ارسنال قلب فوتبال جهانه چون مربی ای داریم که انقد وجود داره که به ویلشر۱۶ ساله بازی میده
با بازیکن سرشناس جام گرفتنو منم بلدم مورینیو هم بلده ولی مهم شناختن و پیدا کردن ستاره هاس

ehsan zoola در 25/1/1392 | 22:11 گفت:

من به خاطر جام بردن بود نه بخاطر بازیکن خاصی=من نه به خاطر جام بردن بود نه بخاطر بازیکن خاصی

ehsan zoola در 25/1/1392 | 22:10 گفت:

من به خاطر جام بردن بود نه بخاطر بازیکن خاصی فقط فقط بخاطر سبک بازیش عاشقش شدم ...

تو همه ی فامیل میدونن من چقدر تعصبم زیاده رو آرسنال

حتی رو ترخ موتورم هم بزرگ نوشتم ARSENAL

جدیدا میخام رو ماشینم هم بنویسم

Vishka در 25/1/1392 | 21:50 گفت:

واقعا نمیدونم چی شد انقدر عاشق شدم

وقتی من آرسنالی شدم آرسنال قهرمان لیگ برتر شد .

منم آرسنالی موندم. ولی بیشترین سالهای هواداریمو با ناکامی سپری کردیم

واسم عجیبه که ما انقدر هوادارای صبوری هستیم. و خاص

سید امین هاشمی در 25/1/1392 | 21:49 گفت:

من الآن 15-16 ساله طرفدارمشم،البته یه سری بازیکناشو که خیلی دوس داشتم..

سعید غلامی در 25/1/1392 | 21:49 گفت:

ارسنال. تنها دلیل کینگ انری.....

محمد مهدی در 25/1/1392 | 21:36 گفت:

مرسی مزتضی. پست خیلی خوبی بود.
من سال 2006 بخاطره جوون گرایی طرفداره تیم شدم و جالبه هنوز جام گرفتنمونو ندیدم

امیر صفای نیکو در 25/1/1392 | 21:13 گفت:

من وقتی 7سالم بود داییم برای اولین بار منو برد پیش جک وولدنر معاون اجرایی هایبوری تا به گفته خودش منو تو آکادمی ثبت نام کنه که قسمت نشد وگرنه الان به جای رمسی من اونجا بودم و وولدنر ازم قول گرفت همیشه آرسنالی بمونم.این شد که ما الان داریم اینجا حسرت میخوریم برای گذشته ای که گذشت.

میر حسین در 25/1/1392 | 20:38 گفت:

من از بازی آرسنال - بایرن که 2-2 بازی مساوی شد ... از هماهنگی بازی آرسنال خوشم اومد

مخصوصاً کانو و هانری ....

میثم محمودی در 25/1/1392 | 20:09 گفت:

من بخاطر خودش عاشقشم

HOSSEIN در 25/1/1392 | 20:04 گفت:

به خاطر همه چی و هیچی.اصن عشق به آرسنال یه صفایی داره که تو هیچ چیزی نیست.حرص خوردنم واسش بام شیرینه.یعنی اگه روزی من از آرسنال دل کندم بدونین اونروز آخر دنیاست و امام زمون دجال رو کشته و من باید برم کمکشون تو اون نبرد هولناک.

بچه ها یه چیز عجیب:
چندشب پیش سینمایی 12 یار اوشن رو گذاشته بود که جورج کلونی و بد پیت توش بازی میکنن تیتراژ پایانی فیلم زده بود
very thanks from arsenal football club
میدونین چرا؟من که خر کیف شدم

amir در 25/1/1392 | 19:55 گفت:

من بخاطر این که همه بازیارو به راحتی نمیبریم و زحمت میکشیم و میجنگیم برای برد باورتون میشه بازیای آرسنالو که میبینم تا آخرش چند بار میرم دسشویی؟و این برام خیلی جالبه