اورتون رقیبی سرسخت...

نویسنده: arman

وبلاگ من
نویسنده: arman
چــیــزی بــرای گــفــتــن نــدارم
کل بازدید: 2,282 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اورتون رقیبی سرسخت...

آرسنال - اورتون امشب 23:30


با سلام به تمامی توپچی های عزیز

همونطور که میدونید امشب در ورزشگاه امارات باید به مصاف اورتون تیم ششم جدول 

بریم. پس از بازی امشب با دو بازی بیشتر از چلسی و یک بازی بیشتر از تاتنهام با هر 

نتیجه ای سوم باقی میمونیم که در صورت برد 62 امتیازی میشیم و فاصلمون با دو تیم 

همشهری 4 امتیاز میشه. تفاضل گلمون هم نسبت به تاتنهام و چلسی بهتره

تفاضل گل :

آرسنال : +29 ___ چلسی : +28 ___ تاتنهام : +15

در هفته سی و چهارم:

فولام - آرسنال

تاتنهام - منچستر سیتی

لیورپول - چلسی


اگه منچستر سیتی با همه توان بیاد به نظر من تاتنهام هم مقابل این تیم آماده سیتی 

مثل یونایتد و چلسی میبازه . به لیورپول هم میشه امید داشت که چلسی رو متوقف 

کنه که امیدوارم همین اتفاق هم بیوفته. بازی های باقی مونده ما هم از همشهریا 

راحت تره.در 6 بازی آخر آرسنال و اورتون:

آرسنال: 5 برد و 1 باخت_ که اون یک باخت مقابل تاتنهام بوده

اورتون : 4 برد , 1 مساوی و 1 باخت_ تنها باخت اورتون تو جام حذفی بوده که 3 تا از ویگان 

خورده :)) بعد از بازی با ویگان هم مقابل سیتی قرار گرفته که بازی رو تو خونه 2-0 برده:| 

مساویش هم با تاتنهام بوده.همین دیگه به امید 3 امتیاز بازی امشب

Just Arsenalتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 27/1/1392 | 21:54 گفت:

ممنون

فقط خدا این سوم شدن باعث نقل انتقالات تکراری سالای قبلمو ننشه

توپچی جنوب در 27/1/1392 | 21:03 گفت:

مرسي آرمان جان اوميدوارم ببريم كه حسابي بيوفتيم جلو اونها هي بيان و هي نرسن
خيلي با حاله اينجوري

masoud mahmudpur در 27/1/1392 | 20:14 گفت:

مرسی.عالی و کامل بود

مهدی قائمی در 27/1/1392 | 19:56 گفت:

امیدوارم فقط قهرمانی منچستر قبل بازی ما باشه تا خائن و هم تیمیاش تو امارات قهرمانیشونو جشن نگیرن جکی هم گفته نمیذاریم جلو ما قهرمان شن

M o o r I در 27/1/1392 | 19:34 گفت:

مرسی

من 2 ماه پیش گفته بودم احتمال سومیمون خیلی زیاده . ولی ای کاش رئیس از خر شیطون بیاد پایینو تیمو واسه قهرمانی ببنده

ک فک نمیکنم همچین چیزی بشه

یادش بخیر فصل پیش چ بزنو بکوبی راه انداخته بودیم وقتی سوم شدیم خخخخخخخخخخخخamir در 27/1/1392 | 19:09 گفت:

سلام به همه ی دوستان ی سوال داشتم لطفا کمکم کنید
میخواستم لباس دوم ارسنال رو بگیرم تو شهرمون نیست یکی از لوازم ورزشیا که تو لیگ برترمون کمک داوره مغازه داره
سفارش داده بودم بهش امروز گفت رفته بودم تهران تو منیریه فروشگاه آدیران رفتم گفت لباس دوم ارسنال رنگ پس میداد از دبی وارد میکردیم همه رو پس فرستادیم
بچه ها کمکم کنید چطور لباس دومشو بخرم جنسشم خوب باشه تو اینترنت فروشگاه نیلی مارکت هست اما نمیدونم جنس لباسهاش چطوره
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Reza در 27/1/1392 | 18:57 گفت:

دوستان بازی چلسی وتاتی که به تعویق افتاد کی برگزار میشه تو اون بازی بهترین نتیجه مساوی یا با خت چلسی البته به نظر من

ahmad behrozi در 27/1/1392 | 18:41 گفت:

اگه یونایتد وسیتی جفتشون هر دو بازی آیندشون رو ببرن اون وقت یونایتد با یه مساوی تو خونه ی ما قهرمانیش قطعی میشه که خدا کنه حداقل یکیشون دو بازی رو نبره

محمد مهدی در 27/1/1392 | 18:13 گفت:

ایول. تحلیل خوبی بود. خدا رو شکر به خیر گذشت این فصل ننگین.

farzam در 27/1/1392 | 16:50 گفت:

آخه سوم بشیم که چی بشه?که ونگر بیاد واسه ما از کیفیت بگه و بگه تیم ما کامله و من به کیفیت این بازیکنا ایمان دارم و ما تو deadline تا ساعت دو شب بیدار بمونیم و آخرشم هیچی شاید یه کورچیا یا نهایتش یوردی کلاسی گیرمون بیاد?!
من دوست دارم چهارم بشیم که هم چمپیونز بریم و هم ونگر زیاد لب به ستایش کاذب از بازیکناش نکنه! هر چند همون چهارم هم بشیم باز ونگر میگه ما بازگشتی رویایی داشتیم و...

HOSSEIN در 27/1/1392 | 15:48 گفت:

دوست عزیز چلسی فردا با فولام بازی داره.امشب ببیریم یه میلیون و 1 درصد رفتیم لیگ قهرمانان.منچستر هم جلوی ما دیگه انگیزه نداره.تازه هفته بعد از چلسی لیورپول چلسی تو الدترافورد با منچستر داره که هم منچستر میخواد جشن قهرمانی بگیره و هم میخواد انتقام حذفی رو بگیره و چلسی رو در هم میشکنه.و هفته بعدش از ما منچستر میبازه البته با خوشبینی تمام.