خرید های بزرگ؟

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
good
کل بازدید: 7,237 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خرید های بزرگ؟

به عقب برگردید و ببینید که خیلی از استعداد های شکوفا شده زمانی از ارسنال پیشنها داشتند و نیامدندچرا ارسنال الآن (که هنوز فصل نقل و انتقالات شروع نشده)به نام های بزرگی چون کاسیاس و گوتزه پیشنهاد می کند؟
جوابش ساده است:
خود ونگر هم می داند که کاسیاس به آرسنال نخواهد آمد.اما این پیشنهادات را برای این ارائه می کند که احیانا اگر در طول فصل بعد به مشکل خورد.بگوید که من به فلان بازیکن بزرگ پیشنهاد داده ام اما قبل از وارد شدن به مباحث مالی پیشنهاد از سوی ان ها رد شد.
پدیده ا ی که به تازگی در آرسنال در حال رخدادن است.
طرفداران قبل از شروع فصل نقل و انتقالات فقط به دنبال نام ها هستند.و این علت بازی خوردن آن ها توسط مربیانی مانند ونگر است
از 2 ماه قبل تا به الان چند تا اسم شنیده اید که ارسنال خواهان آن هاست؟
به نظر شما شانس آرسنال برای خرید این بازیکنان چند درصد است؟
1-الشعراوی
2-کاسیاس
3- گوتزه
4- کاوانی
5-والدس(که ضعیفترین گلر اروپاِ)
پس چرا به آن ها پیشنهاد می کند؟
به نظر من که اگه یه گلر جوون و خوب مثل پرین(گلر پسکارا)که هم جوونه و هم آماده است  و یه مدافع خوب مثل اوگبونا بخره بهتره تا منحرف کردن اذهان عمومی نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی 111 در 1/2/1392 | 15:25 گفت:

hafez:

آقا کازورلا اصلا نمیتونه گوش بازی کنه.حتما باید پشت مهاجم بازی کنه تا خوب پاس بده و شوت بزنه.امروز دیدیم که اصلا نبود تو بازی.یعنی ونگر اینو نمیفهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی هست با من موافق باشه؟؟؟؟
***********************************
این ونگر اون ونگر قدیم نیست.خیلی ترسو شده.اصلا تنوع طلب نیست.دیگه اهل ریسک کردن نیست.تازگیها هم که تعویضاش تکراری شده.چمبو جای ولکات .پولدی جای جروین و ویلشر جای روسیچکی.تا حدی که تو بازی دیروز با اینکه فولام ده نفره بود نتونستیم کاری بکنیم.دیگه همه دست ونگرو خوندن

محمد مهدی در 1/2/1392 | 00:14 گفت:

حافظ جان یک ساله دارم اینو میگم

hafez در 31/1/1392 | 22:26 گفت:

آقا کازورلا اصلا نمیتونه گوش بازی کنه.حتما باید پشت مهاجم بازی کنه تا خوب پاس بده و شوت بزنه.امروز دیدیم که اصلا نبود تو بازی.یعنی ونگر اینو نمیفهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی هست با من موافق باشه؟؟؟؟

masoud mahmudpur در 31/1/1392 | 22:16 گفت:

سس خرسی

parsa در 31/1/1392 | 21:12 گفت:

امروز فاجعه بودیم
شانس آوردیم
چرا حرف الکی میزنین بابا
این رمزی به درد لای جرز هم نمیخوره

سید حسین در 31/1/1392 | 21:02 گفت:

مسعود برای جی اسم مگه بازی میکنه من خودم محبوبترین بازیکنم ویلشر ولی رمزی الان تو اوجه رمزی خداییش فوق العده داره میشه

Arian در 31/1/1392 | 21:01 گفت:

رمزی خوب بود

rasool در 31/1/1392 | 20:58 گفت:

بازی حساس بود تیم خیلی ملاحظه کرد .از الان موج منفی ندید.
باز با من یو رو هم به دو دلیل میبریم:
1_چون تیم میخواد برا سوم شدن غیرتی بازی کنه.تازه یونایتدم خیلی پر رو شده جلو ما.
2_چون سس خرسی میخواد بیاد امارات.فک کنم ناموسشو بیارن جلو چشش(بنده خدا فک کنم هر شب داره کابوس می بینه)

masoud mahmudpur در 31/1/1392 | 20:56 گفت:

وای چی میشه بازی با منچستر ونگر از خر شیطون بیاد پایین و ولشر رو جای رمزی بزاره.
البته رمزی اونقد هم بد نبود.حداقل از کازورلا که خیلی بهتر بود

سید حسین در 31/1/1392 | 20:51 گفت:

ماشالله آقا رضا کولاک کردی
منم پارسال این موقع اینجوری فک میکردم ولی خبری نشد ولی امسال ته دلم روشنه یه ستاره میگیرم یکی مثه آرش برهانی...دی.....!!!!!!!

سید حسین در 31/1/1392 | 20:49 گفت:

ماشالله آقا رضا کولاک کردی م

reza در 31/1/1392 | 20:39 گفت:

عجب بازی رقت برانگیزانه ی بود . واقعا وجود یک بازیکن تکنیکی و یک تموم کننده احساس میشه . البته شما هم یک تفاوت را که امسال تابستون با سالهای دیگه داره رو در نظر نگرفتی و اونم اینه که ما از فشار مالی رها شده ایم و لی خب نمیشه منکر غیر عادی بودن این اسم ها هم شد . باید صبر کرد و فقط زمانه که میتونه همه چیزو نشون بده . اینم بگم که والدز اصلا دروازبان بدی نیست و فقط پا به توپش بده

M o o r I در 31/1/1392 | 20:22 گفت:

ولی خدایی بازی حیاتی رو بردیماااااا

اگ اورتونم میزدیم خیلی خوب میشد

متی حالا همش بگو

سید حسین در 31/1/1392 | 20:12 گفت:

ولی به نظر من اخراج ژیرود اشتباه بود این داور فک کنم یه نمه ایرانی میزد به هر حال یه ارتباتی با ایران داشت خواست یه اخراج از آرسنال هم بکنه که شبیه داورای ایرانی دل هوادارا رو بدست بیاره ...ولی ونگر بیکار نمیشینه میره فرجام خواهی برای ژیرود احتمالا بخشیده میشه ژیرود هر چند الان دوس ندارم تو ترکیب ثابت باشه ولی خداییش الان دست ونگر خیلی باز رو نیمکت آرسنال امروز یه تیم خوب رو نیمکت داشت

T.Vermaelen در 31/1/1392 | 20:09 گفت:

ساندرلند 1 - 0 اورتون

محمد مهدی در 31/1/1392 | 20:06 گفت:

دوس دارم واسه جیرود دست تکون بدم

سید حسین در 31/1/1392 | 20:04 گفت:

شما هم فقت به این رمزی بدبخت گیر بدین ولی خداییش روزهای اوجش در راهه....هم دونده است هم توپگیر خوبی داره تازه اون موقعیت دقیقه 93 بود از یک هافبک دفاعی که نباید انتظار استارت سریع و گل تو اون دقیقه داشته باشیم

ali در 31/1/1392 | 19:57 گفت:

بااین بازی جلو منچستر سوراخیم

ali در 31/1/1392 | 19:57 گفت:

بااین بازی جلو منچستر سوراخیم

مهدی 111 در 31/1/1392 | 19:55 گفت:

روی صحنه اخراج هم ژیرو سر خورد و تعادلش بهم خورد .از چمن زیر بای چپش میشه اینو فهمید.
http://upcity.ir/images2/28597311298701399662.jpg


محمد مهدی در 31/1/1392 | 19:52 گفت:

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااعععععععععععععععععع

بازی با منچستر ژیرود نیستش

M o o r I در 31/1/1392 | 19:51 گفت:

واقعا مزخرف بازی کردیم ... این رمزی در حد و اندازه آرسنال ، به هیچ وجه نیست

====================

واسه همینه ک محمدمهدی آواتار رمسی شو عوض کرده

مهدی 111 در 31/1/1392 | 19:51 گفت:

R 3 n a l:
دادا حفظ توپ ک کل بازی حفظ توپ بود ولی مهم این بود ک خیلی بی هدف بود دقیقا مث بازی رفت با بایرن

کلا بازی خوبی نبود

***************************************
منظورم این بود که باید یه جوری بازیو کنترل میکردیم.نه که این پاسای مسخره و حفظ توپهای بی هدف بلای جونمون بشه.چیزی نمونده بود که کارمون تموم بشه.

شاهين در 31/1/1392 | 19:46 گفت:

واقعا مزخرف بازی کردیم ... این رمزی در حد و اندازه آرسنال ، به هیچ وجه نیست

سید حسین در 31/1/1392 | 19:43 گفت:

اگه اینجوری بازی کنیم منیونایتد سوراخ میکنه آرسنال رو

محمد مهدی در 31/1/1392 | 19:36 گفت:

تبریک این برده مزخرفو

محمد حسین عبادی در 31/1/1392 | 19:36 گفت:

والکاتو میزاره فوروارد و و چمبو بال راست
---------------------
اميدوارم پولدي رو بزاره ولي والكات نميتونه كاري كنه

masoud mahmudpur در 31/1/1392 | 19:33 گفت:

خدایی اگه بازی با منچستر پدولس فیکس نباشه خودمو میکشم

M o o r I در 31/1/1392 | 19:32 گفت:

محمد حسین عبادی:
اخراج ژيرو رو به فال نيك ميگيرم چون شاهد حضور پولدي در خط حمله در بازي با يونايتد هستيم

==============

وای خدا راس میگی بازی با یونایتد ژیرو نیس . میخواستم باشه و دهن اون کصافطو آسفالت کنه

کاش میبود

masoud mahmudpur در 31/1/1392 | 19:32 گفت:

کازورلا فاجعه بود

ehsan zoola در 31/1/1392 | 19:31 گفت:

محمد حسین عبادی:
اخراج ژيرو رو به فال نيك ميگيرم چون شاهد حضور پولدي در خط حمله در بازي با يونايتد هستيم

________________________

والکاتو میزاره فوروارد و و چمبو بال راست

M o o r I در 31/1/1392 | 19:30 گفت:

مهدی 111:
من نمیدونم ونگر غیر از مصاحبه های تکراری کاری بلد نیست؟؟؟آخه بیشتر بازیهایی که جلو افتادیم،یا بازی مساوی شده یا نزدیک بوده کارمون ساخته بشه.بابا یه برنامه ای چیزی واسه حفظ توپ و کنترل بازی نباید داشته باشیم؟؟؟

============

دادا حفظ توپ ک کل بازی حفظ توپ بود ولی مهم این بود ک خیلی بی هدف بود دقیقا مث بازی رفت با بایرن

کلا بازی خوبی نبود

محمد حسین عبادی در 31/1/1392 | 19:30 گفت:

اخراج ژيرو رو به فال نيك ميگيرم چون شاهد حضور پولدي در خط حمله در بازي با يونايتد هستيم

farshad khadem در 31/1/1392 | 19:29 گفت:

خدارو شکر وتبریک به همه

M o o r I در 31/1/1392 | 19:29 گفت:

ولی خیلی عجیب بود کمک پرچم زد همه 1 لحظه وایستادن ولی داور آفساید نگرف

مهدی 111 در 31/1/1392 | 19:28 گفت:

من نمیدونم ونگر غیر از مصاحبه های تکراری کاری بلد نیست؟؟؟آخه بیشتر بازیهایی که جلو افتادیم،یا بازی مساوی شده یا نزدیک بوده کارمون ساخته بشه.بابا یه برنامه ای چیزی واسه حفظ توپ و کنترل بازی نباید داشته باشیم؟؟؟

ehsan zoola در 31/1/1392 | 19:27 گفت:

مزخرف ترین بازی فصل آرسنال بود ...

اون داور باید گچش بگیرن با این داوریش ... کصاااافط کجای خطای ژیرود قرمز داشت ؟ امکان نداره داوری تصمیم آفساید کمکشو رد کنه ک ایشون معجزه کردن و بعدشم گل خوردیم ک خداروشکر آفساید بود

تصوریم ک اینقدر فریز داشت اصلا درست نتونستم ببینم

M o o r I در 31/1/1392 | 19:27 گفت:

ژیرو هم نیمه اول بهتر بود ولی نیمه دوم اصلا دیده نشدو اخراج شد آخر بازی

M o o r I در 31/1/1392 | 19:27 گفت:

ژیرو هم نیمه اول بهتر بود ولی نیمه دوم اصلا دیده نشدو اخراج شد آخر بازی

M o o r I در 31/1/1392 | 19:26 گفت:

تو این بازی رمسی زیاد خوب نبود توماس دونده بود . کازورلا خوب نبود . پولدی اصلا دیده نشد . جکی خوب بود . ستنیا وحشتناک افتضاح بود . کوش و مرته نسبتا خوب بودن . ناچو متوسط . آرتتا معمولی

کلا 1 بازی تقریبا کسل کننده بود

amir در 31/1/1392 | 19:25 گفت:

هووووووووووووووووووووووووورا بررررررررررررررررررررررررررررررررردیم
زنده باد توپچی های لندن انشاالله همیشه توپهاتون پر باشه و اماده ی شلیک

M o o r I در 31/1/1392 | 19:24 گفت:

جکی تاثیر گذار بود ولی تیم کلا خوب نبود

سید حسین در 31/1/1392 | 19:24 گفت:

شانس آوردیم رمزی احمق

M o o r I در 31/1/1392 | 19:23 گفت:

ولی بازی خوبی نبود

M o o r I در 31/1/1392 | 19:23 گفت:

بازی تماممممممممممممممممممممممممممممممممممم

1-0 بردیم

M o o r I در 31/1/1392 | 19:23 گفت:

واییییییییییییییییییییییییییییییییییییی رمسی نتونس تک ب تکو بزنهههههههههههههه

جکی بهش انداخت و تماممممممممممممممممممممممممم

M o o r I در 31/1/1392 | 19:22 گفت:

حساسههههههههههههههههههههه

M o o r I در 31/1/1392 | 19:22 گفت:

کرنر آخر

M o o r I در 31/1/1392 | 19:22 گفت:

کرنر واسه اونا

M o o r I در 31/1/1392 | 19:21 گفت:

3 دقیقه وقت اضافه ک داره تموم میشعه

M o o r I در 31/1/1392 | 19:21 گفت:

ورمالن بجا کازورلا

Reza در 31/1/1392 | 19:21 گفت:

آقا چند چند ورزش3 توهم زده

M o o r I در 31/1/1392 | 19:21 گفت:

وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی


چ شانسی آوردیمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

M o o r I در 31/1/1392 | 19:20 گفت:

بازم فشار از اونا

M o o r I در 31/1/1392 | 19:19 گفت:

داور احتمالا دنبال 1 موقعیت بود ک بعد بازی زیاد تحت فشار نباشه کرنر واسه اونا

M o o r I در 31/1/1392 | 19:18 گفت:

از قصد نزددددددددددددددددددددددددددددددددددد

M o o r I در 31/1/1392 | 19:18 گفت:

کارت قرمز مستقیم واسه ژیرووووووووووووووووووووووووووو

M o o r I در 31/1/1392 | 19:17 گفت:

وایییییییییییییییییییییی شانس آوردیمااااااااااااااا

محمد حسین عبادی در 31/1/1392 | 19:17 گفت:

بقيه جاهاي ديگه هم زدن 89

احتمالا با تاخير ميبيني

M o o r I در 31/1/1392 | 19:17 گفت:

اشتباه از آرتتا

M o o r I در 31/1/1392 | 19:16 گفت:

ن فرشاد جان فولهامم 1 جورایی نمیخواد حمله کنه یا اصلا نمیتونه زورشو نداره

M o o r I در 31/1/1392 | 19:15 گفت:

هیچکس نتونس از امانولسون بگیره جکی بالاخره گرف

farshad khadem در 31/1/1392 | 19:14 گفت:

اینطور که معلومه باید دعا کنیم بازی تموم شه

M o o r I در 31/1/1392 | 19:14 گفت:

دقیقه 86 ورزش 3 زده 89

M o o r I در 31/1/1392 | 19:13 گفت:

بازم خطا رو جکی


کسی هس ؟

Reza در 31/1/1392 | 19:12 گفت:

حالا همون 1-0 یا 1-1 این ورزش3 که توهم زده شده

M o o r I در 31/1/1392 | 19:12 گفت:

دروازبانشون شوارتزره همونی ک دنبالش بودیم

M o o r I در 31/1/1392 | 19:12 گفت:

1 سر توپ کارو تموم کرده بود

M o o r I در 31/1/1392 | 19:11 گفت:

واییییییییییییییییییییییییییییییییی کازورلا نتونس

M o o r I در 31/1/1392 | 19:10 گفت:

سانیا همش پاس رو ب عقب میده

M o o r I در 31/1/1392 | 19:10 گفت:

بازم فشار آوردن نباید اینجوری وا بدن

M o o r I در 31/1/1392 | 19:09 گفت:

برباتوف سر زنه (کمک داور ) داد میزنه

M o o r I در 31/1/1392 | 19:08 گفت:

فشار رومون تموم شد دوباره پاسکاری کسل کننده

M o o r I در 31/1/1392 | 19:08 گفت:

ازین ب بعد فک کنم ایران فوتبال نمیذاره خخخخخخخخخخخخخخخخخ

مهدی افسرده در 31/1/1392 | 19:08 گفت:

اینا چرا حمله نمی کنن

M o o r I در 31/1/1392 | 19:07 گفت:

ن نشد ولی خیلی جالب بود کمک داوره زنه

M o o r I در 31/1/1392 | 19:07 گفت:

خیلی حساسههههههههههههه

M o o r I در 31/1/1392 | 19:06 گفت:

شانس آوردیم گل شد ولی آفساید گرفت

1 ضربه آزاد دیگه چسبیده ب محوطه 18 قدم

M o o r I در 31/1/1392 | 19:05 گفت:

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee کمک داور زنه

M o o r I در 31/1/1392 | 19:05 گفت:

کارت زرد واسه رمسی

کمک داور آفساید گرفت ولی داور سوت نزد عجیب بود

M o o r I در 31/1/1392 | 19:04 گفت:

جکی ب اون وسط زمین یکم جون داده

امانولسون اونا خیلی خطرناکه همینطوری دریبل میزنه کسیم نیس بگیرش

سید محمد صادق موسوی در 31/1/1392 | 19:04 گفت:

خداییش اگه ونگر پودولسکی رو جا جیرو بفرسته تمام بازی رو با اختلاف دو گل میبریم

M o o r I در 31/1/1392 | 19:02 گفت:

1 جورایی حریف باختو واگذلر کرده و دیگه رفته تو لاک دفاع ولی ضد حمله هاشون خطرناکه باوجود 1 گل

M o o r I در 31/1/1392 | 19:01 گفت:

نوریچ 2 ریدینگ 1

M o o r I در 31/1/1392 | 19:01 گفت:

جکی رو زدن

M o o r I در 31/1/1392 | 19:00 گفت:

بازی تو میانه زمینه

M o o r I در 31/1/1392 | 19:00 گفت:

روسیچکی بیرون پودولسکی داخل

farshad khadem در 31/1/1392 | 18:59 گفت:

سلام اَقا فرشاد .درسته سانیا تو یه سطح متوسط گیر کرده

M o o r I در 31/1/1392 | 18:59 گفت:

تئو بیرون جکی داخل

M o o r I در 31/1/1392 | 18:59 گفت:

دارن فشار میارن

M o o r I در 31/1/1392 | 18:58 گفت:

وایییییییییی خطرناک شدن 1 کرنر دیگه

M o o r I در 31/1/1392 | 18:58 گفت:

واییییییییی شزنی ردش کرد

M o o r I در 31/1/1392 | 18:57 گفت:

تئو تقریبا 1 تک ب تکو نزد

M o o r I در 31/1/1392 | 18:56 گفت:

تئو هم اصلا دیده نمیشه

الان باید چمبو با پودولسکیو جکی رو بیاره

tofigh در 31/1/1392 | 18:55 گفت:

دقیقا با فرشاد موافقم..این تیم نیست..

M o o r I در 31/1/1392 | 18:55 گفت:

ژیروم از اول نیمه دوم نبوده

سید محمد صادق موسوی در 31/1/1392 | 18:54 گفت:

سانیا یه مهره سوخته س جنکینسون هم بهتر بازی میکنه هم سانتراش بهتره

farshad khadem در 31/1/1392 | 18:54 گفت:

از تعویص خبری نیست؟

M o o r I در 31/1/1392 | 18:53 گفت:

جکی داره خودشو گرم میکنه

tofigh در 31/1/1392 | 18:53 گفت:

بی خیر تر از ژیرو فروارد ندیدم..ونگر چقدر خری..

farshad در 31/1/1392 | 18:53 گفت:

آقا سلام من من آخر نیمه اول از دانشگاه رسیدم خونه ونیمه اول رو ندیدم اما تا اینجا که فولام 10 نفره هم هست کلا بازی تیم ما مفت هم نمیارزه و فقط اشتباه پشت اشتباه سانیا و مونریال خدا وکیلی یه دونه سانتر بلد نیستن. این تیم کلا باید عوض شه اگه قهرمانی میخوایم

farshad khadem در 31/1/1392 | 18:52 گفت:

یه گل دیگه خیالمنو راحت میکنه

M o o r I در 31/1/1392 | 18:52 گفت:

باید این بازی 6 تاییشون میکردیم ولی بچه ها انگار دلشون نمیخواد

M o o r I در 31/1/1392 | 18:51 گفت:

بازی از سرعت افتاده

M o o r I در 31/1/1392 | 18:51 گفت:

پاسکاریامون 1 جورایی بیهودس بی هدفه

M o o r I در 31/1/1392 | 18:49 گفت:

تا حالا 1 حرکت خوب نکرده 2 تا ساانترم کرده ک بدرد خودش میخوره

M o o r I در 31/1/1392 | 18:48 گفت:

وای چقد این سانیا بد شده

M o o r I در 31/1/1392 | 18:48 گفت:

بازی دست ماس ولی پاسکاریای بیهودس

M o o r I در 31/1/1392 | 18:47 گفت:

تقریبا مرتساکر دروازرو نجات داد

farshad khadem در 31/1/1392 | 18:45 گفت:

گزارش کنید دوستان

M o o r I در 31/1/1392 | 18:45 گفت:

فرشاد جان هستی یا ن ؟

گزارش کنم ؟ کسی هس ؟

tofigh در 31/1/1392 | 18:44 گفت:

کی میگه رمزی خوب شده علکی بزرگش میکنید..

tofigh در 31/1/1392 | 18:40 گفت:

داور کور..

M o o r I در 31/1/1392 | 18:39 گفت:

چاکرتم فرشادجون . ما کوچکتیم . ب شمانمیرسیم

فرشاد جان من داشتم گزارش میکردم ولی هیچ کس نبود

T.Vermaelen در 31/1/1392 | 18:30 گفت:

71'
هانوفر 0 - 5 بايرن مونيخ

farshad khadem در 31/1/1392 | 18:25 گفت:

اَقای بابایی تبریک میگم اولین پستت به گزارش بازی تبدیل شد

farshad khadem در 31/1/1392 | 18:22 گفت:

ما هستیم مرتضی جون الان اومدم ودر ضمن ماشالا یه تیپت قربون هیکل ورزشکاریت تو گزارشت ادامه بده

M o o r I در 31/1/1392 | 18:21 گفت:

آره فرشاد جا ژیرو 1 تیرم زد

خداییش موقعیت نداشت 1 دونه دستوپا شکسته گیرش اومد اونم زد ب تیر

farshad khadem در 31/1/1392 | 18:19 گفت:

الهی شکر زدیم

M o o r I در 31/1/1392 | 18:19 گفت:

چرا هیچ کی نیس اینجا سید ؟؟؟؟

M o o r I در 31/1/1392 | 18:18 گفت:

نمام نیمه اول

سید حسین در 31/1/1392 | 18:18 گفت:

تموم شد نیمه اول

سید حسین در 31/1/1392 | 18:15 گفت:

گللللللل همکاری دو مدافع میانی پاس کوشیلنی با ضربه سر مرته گل با سر دمت گرم

M o o r I در 31/1/1392 | 18:14 گفت:

مرتساکرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

M o o r I در 31/1/1392 | 18:14 گفت:

گلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

سید حسین در 31/1/1392 | 18:05 گفت:

ای خدا ضربه ژیرود به تیر خورد

سید حسین در 31/1/1392 | 18:02 گفت:

ولکات تک تک توپا رو داره از دس میده

tofigh در 31/1/1392 | 17:55 گفت:

نگاه کن این یوسفی گزارشگر کجا ژیرود شبیه رمزیه..

سید حسین در 31/1/1392 | 17:52 گفت:

یه سیو عالی از ژسنی...نزدیک بود بخوریم

tofigh در 31/1/1392 | 17:51 گفت:

فرت ژیرود نزدیک بود بره تو گلمون.

tofigh در 31/1/1392 | 17:50 گفت:

با چپ نمیتونه گل بزنه میخواد باراست گل بزنه حالا نمیخورد به دستش مثلا چی میشد..

M o o r I در 31/1/1392 | 17:45 گفت:

این دفه رمسی

M o o r I در 31/1/1392 | 17:45 گفت:

چقر خشنن این بی پدراااااااااااااااااا

tofigh در 31/1/1392 | 17:45 گفت:

عجب خرایی هستن..

tofigh در 31/1/1392 | 17:44 گفت:

نزدیک بود مثل رمسی بشه ارتتا..یعنی خاک تو سرشون اگه نبرن.

سید حسین در 31/1/1392 | 17:43 گفت:

سیدول اخراج شد

tofigh در 31/1/1392 | 17:43 گفت:

اوه اوه کارت قرمز..

M o o r I در 31/1/1392 | 17:43 گفت:

کارت قرمززززززززززززززززززززز واسه فولهام

M o o r I در 31/1/1392 | 17:38 گفت:

اگ کسی نیس ک واسه خودم گزارش نکنم

M o o r I در 31/1/1392 | 17:37 گفت:

خوب حفظ توپ کردیم

M o o r I در 31/1/1392 | 17:36 گفت:

خوب فشار آوردیم حرکت خوب از رمسی

M o o r I در 31/1/1392 | 17:36 گفت:

مدافع برگشت داد

آقا کسی اینجا هس یا ن ؟؟؟؟

M o o r I در 31/1/1392 | 17:35 گفت:

خطا تقریبا جای کرنر واسه ما

M o o r I در 31/1/1392 | 17:34 گفت:

تقریبا خوب بازی میکنیم

M o o r I در 31/1/1392 | 17:33 گفت:

1 گل از والکات م آفساید شد

tofigh در 31/1/1392 | 17:30 گفت:

آقا سلام یه پست بزارید بازی شروع شد..

سید حسین در 31/1/1392 | 17:24 گفت:

- Arsenal: Szczesny; Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal; Arteta, Ramsey, Rosicky; Cazorla, Walcott, Giroud. Subs: Mannone, Vermaelen, Gibbs, Wilshere, Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Podolski.
نیمکتش آرسنال قویتره

ehsan zoola در 31/1/1392 | 17:24 گفت:

سلام خوش اومدی توپچی

والا اکثر این نامها ساخته ی روزنامه ها و شایعه پردازا هست

فقط در بین گزین ههای بالا ونگر در مورد ویا ابراز علاقه کرده ک بارسا حاضر به فروشش نشد

امیر صفای نیکو در 31/1/1392 | 17:14 گفت:

scout رو فارسیشو یادم رفته.ببخشید زبان اصلی گفتم...

امیر صفای نیکو در 31/1/1392 | 17:12 گفت:

الان ونگر پیشنهاد میده به تیمها یاscoutتیم.تازه الان آرسنال پیشنهاد رسمی به رئال داده و من خبر ندارم....!

میثم محمودی در 31/1/1392 | 16:44 گفت:

الشعراوی : میلان خیلی دوسش داره محاله بیاد بیرون از این تیم

کاسیاس : به نظر شما ریال مادرید این بازیکن ارزشمند رو از دست میده اگر بخواد بره بیرون تیمای دیگه راه رو بر سر ارسنال میبندن اینم نمیشه

گوتزه:صد در صد بین چلسی. منچستر سیتی . ریال مادرید یکی رو انتخاب میکنه نه ارسنال که بینم یه قهرمانی رو میگیره یا نه

کاوانی:احتمال داره بیاد ولی قیمتش خیلی گرونه ارسنال باید خرج کنه

والدس:قیمتی که واسه والدس گذاشتنه یه کم گرونه ونگر این پول رو خرجش نمیکنه احتمال ادلر از هامبورگ بیشتره

محمد مهدی در 31/1/1392 | 16:21 گفت:

سلام عزیز. اولین بلاگتو تبریک میگم
اواتارت تو حلقم خیلی قشنگه

حرفه درستیه. خیلی ها معتقدن مسئوله حضور این اسم ها در کنار نام باشگاه کار مافیایی خود باشگاه هست تا خودشو از زیر فشار ها خارج کنه.....اوردن نام هایی مثل داوید ویا که هممون رو تا روز اخر نقل انتقالات به مانیتور خیره میکنه باعث میشه که فشار برای یه زمان موقت از مدیرا دور بشه ولی خوب این تابستون همه چیز معلوم میشه ولی اینم در نظر داشته باش اینا فقط طرزه فکره و هرگز اثبات نشده کلا روز نامه های انگلیسی زیاد چرت میگن.

پرین دروازبان خوبیه ولی جذبش به اندازه گوتزه سخته چون همه دنبالشن.