سخته

نویسنده: مهدی

وبلاگ من
نویسنده: مهدی
مهدی 15ساله از ارسنال از 9 سالگی ارسنالی بودم
کل بازدید: 37,055 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سخته

سوم شدن ما به اما و اگر کشیده شده 


اگه جدول رو دیده باشید 

الان 


۲.سیتی ۷۵ امتیاز

۳.چلسی ۶۹. امتیاز 

۴.ارسنال   ۶۸. امتیاز

۵.تاتنهام. ۶۷ امتیاز

یکم سخته سوم بشیم ولیمن میگم ۱۰۰ ٪چهارمیم

چون چلسی اگه مقابل استون ویلا و اورتون   فقط ۴ امتیاز بیاره و ما هم ویگان و هم نیوکاسل رو ببریم 

تازهتو ۷۳ برابر میشیم 

یکم سخته ولی شک نکنید چهارم حتمی 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا توپچی در 19/2/1392 | 14:03 گفت:

سه تا پست از یه نفر بدون بار فنی!!!واقعا" کار سختیه که برای کار دیگران هم ارزش قائل شد؟؟؟

میدونم که خوب و بد بودن مطالب داخل پست ها به کسی ربطی نداره جز نویسنده ولی اگه این سه تا پست رو یه جا میذاشتی هیچ اتفاقی نمی افتاد چون اینجا خبری از شمردن ارسال ها و درجه بندی نیستبا این تجمیع مطالب نوشته های بچه های دیگه هم به راحتی هرچه تمام تر به آرشیو نمیره
روی صحبتم فقط با نویسنده این پست نیست بلکه با تمام دوستانی هستم که اینجا مطلب میذارن،بخدا عاقبت این کارا چیزی نیست جز از دست رفتن ارزش کلی اینجا نیست

ehsan zoola در 19/2/1392 | 14:01 گفت:

چون زیاد در این مورد پست ارسال شده بود دیگه من بلاگ ارسال نکردم

در یه نگاه کلی میشه گفت شانس همه تیما برابره

چلسی : الان تو اوجه ولی به دلیل بازیهای زیادی ک تو این مدت انجام داده حسابی خسته هستن اینو تو بازی دیشبم میشد از ساق بازیکناش فهمید ... تازه از بازی با استون ک تو زمین استون هست هم تا اخر فصل تو 8 روز 3 تا دیگه بازی سخت داره ....فینال لیگ اروپا این وسطه هفته اخرم با اورتونی بازی داره داره برا لیگ اروپا میجنگه ...در ضمن استون هم داره برا نیفتادن تلاش میکنه ...در ضمن ما الان باید چوب موقعی رو بخوریم ک تو هفته پنج ششم تو زمین خودمون به چلسی باختیمو برگشتم خوردیم ولی خدا عمر QPR بده ک 4 امتیاز از چلسی گرفت !

تاتی: هر دوبازیش سخت ...استوک تا قبل هفته ی ماقبل از اخر شرایط سقوطش مشخص نیست پس میاد تو زمین خودش تاتی ای رو ببره ک بیل رو هم به دلیل 5 کارته بودن نداره ...ساندرلندم هفته ی اخر بدون شک هنوز بیت کاندیدای سقوط هست پس اون مخیلی سخته !

اما خودمون : با ویگانی تو زمین خودمون بازی داریم ک این هفته بد جور به سوانسی باخت تازه اونا شنبه تو فینال حذفی با منسیتی بازی دارن و سه شنبه با خستگی زیاد میان امارات ک فرصت خوبیه تفاضل گلمو ن رو با چلسی کم کنیم در ضمن اصلا امکان نداره کارمو نبا تاتی به تفاضل بکشه چون فقط باید هر دوبازی رو ببازیم و تاتی هم یکی رو ببازه و یکی رو مساوی کنه ! ک بعیده ! ولی با چلسی احتمالش زیاده کارمو نبه تفاضل بکشه در ضمن هفته ی اخرم با نیوکاسلی بازی داریم ک دو هفته پیش 6 تا از لیور بدون سوارز خورد ! ولی نیوکاسل هم داره برا نیفتادن تلاش میکنه پس زیادم آسون نیست !Morteza Bauer در 19/2/1392 | 13:36 گفت:

چهارم میشیم

سه‌شنبه 24/02/1392 ساعت : 23:15
هفته 37 ليگ برتر انگليس : آرسنال - ويگان
زنده از شبکه ورزش

amir در 19/2/1392 | 13:11 گفت:

دادا جدولت اشتباهه اصلاحش کن

مهدی 111 در 19/2/1392 | 12:53 گفت:

تفاضل گل چلسی +34 هست و تفاضل گل ما +31 .

احمد ولی خلف در 19/2/1392 | 12:31 گفت:

بازی با نیوکاسل خیلی سخته فقط دعا می کنم امتیاز از دست ندیم

siamak در 19/2/1392 | 12:09 گفت:

الان دیگه تکلیفمون دست خودمونه بریم رفتیم حال یا 3 یا4 خیلی فرقم نمیکنه

محمد در 19/2/1392 | 11:47 گفت:

من که به چهارمی هم راضیم چون احتمال از دست دادن امتیاز جلو نیوکاسل هست
تاتنهام هم که منتظر این اتفاقه

محمد علی در 19/2/1392 | 11:44 گفت:

مگه چلسی قهرمانیورو لیگ بشه مستقیم نمیره چمپیونز لیگ؟؟؟؟؟اگه اینطوری باشه 3 یا 4 فرقی نداره که

حسین ملازینل در 19/2/1392 | 11:10 گفت:

سوم میشیم...چون چلسی نمیتونه از پسه اورتون بر بیاد...

مهدی در 19/2/1392 | 10:14 گفت:

بچه ها فیورنتینا چهارمه اگه چهارم بشیم بوریم به تیم یووتیچ میوتنیم بازیشم ببینیم

مهدی در 19/2/1392 | 10:13 گفت:

روتفاضل گل ما بهتریم ولی اینا همش حدس و اگر من میگم احتمال زیاد

ویگان رو میبریم با نیوکاسل مساوی میکنیم

چلسی با استون ویلا میبره با اورتون مساوی

M o o r I در 19/2/1392 | 10:11 گفت:

تفاضل اونا 3 تا از ما بیشتره

اگ مساویم کنن با اورتونو مام 2 تا بازیمونو بربیم بازم سوم نمیشیم

M o o r I در 19/2/1392 | 10:10 گفت:

اگ چلسی لغزش داشته باشه ممکنه سوم شیم ولی خیلی سخته

با اورتون تو خونه اورتونه ؟

اگ اونا مساوی کنن با اورتون باهم هم امتیاز میشیم اونوخ میره رو تفاضل گل

alireza 9 در 19/2/1392 | 09:49 گفت:

سومیم

حسن در 19/2/1392 | 09:49 گفت:

امتیازا اشتباهه...
چلسی 69
ارسنال 67
توت 66

مهدی در 19/2/1392 | 09:46 گفت:

بچه ها شک نکنید استون ویلا میبازه از چلسی

javad در 19/2/1392 | 09:45 گفت:

احتمال از دست دادن امتیاز جلو نیو کاسل هست

♥Arsenal♥ در 19/2/1392 | 09:41 گفت:

تیم چهارم هم سعود میکنه..........

♥Arsenal♥ در 19/2/1392 | 09:40 گفت:

2 بازی داریم اگه ببریم سعود میکنیم

نیازی به باخت بقیه نداریم....

شروين در 19/2/1392 | 09:35 گفت:

داداش چلسي يه مساوي بياره ما دوتارو ببريم سوم ميشيم ، اشتب حساب كردي ما ميشيم ٧٤ نه ٧٣ ، احتمال نبردن چلسي از اورتون هست

توپچی جنوب در 19/2/1392 | 09:25 گفت:

سوم ميشيم