به بهانه نقل و انتقالات

نویسنده: مهدی

وبلاگ من
نویسنده: مهدی
مهدی 15ساله از ارسنال از 9 سالگی ارسنالی بودم
کل بازدید: 37,322 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به بهانه نقل و انتقالات

به بهانه نقل وانتقالات نیم نگاهی داریم 


تاچند وقت دیگه در تابستان. هیجان نقل وو انتقالات شروع میشه

تیم ها از همین الان دست به کار شدند 

ونگر هم ای یک تکونی به خودش داده انگار قراره

ادین ژکو - ٍسزاز - ویلیامز - فابرگاس و بیاره به نظر من

برای دروازه سزار بیاد با تچربه خودش میتپنه ژسنی رو بهترین کنه

دفاع صدرصد با ویلیامز موافقم دفاع راست بتونسم پن در پیل رو بیاریم 

عالیه هافبک مرکزی. با اومدن فابرگاس و بازی سازی خوبش خیلی موقیت

میتونه برای مهاجم درست کنه مهاجم به نظرم یک یووتیچ نیاز داریم 

با یک مهاجم نوک که بهترین ادین ژکو چون هم داره تو انگلیس بازی میکنه هم سر زنه

هم شوت زنه هم قدرت بدنیش بالاست همچی تمامه 

من میگم با 


سزار - ویلیامز - ون در ویل - فابرگاس -  یووتیچ - ادین ژکو 
  
بازیکنان راحت قهرمانیم 

نظرتون رو بگید 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسن در 20/2/1392 | 09:03 گفت:

این ونگری که من دیدم تو این سالها اگه یه خرید هم کنه باید خدا را شکر کنیم....

alireza در 19/2/1392 | 22:40 گفت:

دلمون رو به چه شایعاتی خوش میکنیم . هر فصل اسم هایی رو میارن که میخواد بیاد ارسنال یا ارسنال میخواد بخره ولی اخر فصل یه بازی کن میخریم که تا حالا اسمشو نشدیدم این فصل هم مث فصل های قبل .به نظر شما ایا این بازیکنا رو تیم های دیگه نمیخوان ؟

آریان در 19/2/1392 | 22:36 گفت:

نیاز های اساسی ما :1_مهاجم نوک تمام کننده مثه کاوانی یا ویا یا هیگوائین2_مدافع قدرتمند مثه کمپانی

تو رو خدا هی سزار سزار نکنید به خدا گلر نمیخوایم

مازیار در 19/2/1392 | 19:17 گفت:

اگه‏ ‏ون‏ ‏در‏ ‏ویل‏ ‏بیاد‏ ‏نسبت‏ ‏به‏ ‏ربچاردز‏ ‏بهتره
چون‏ ‏در‏ ‏اون‏ ‏حالت ‏یه‏ ‏دفاع‏ ‏راست‏ ‏تدافعی‏ ‏داریم،یه‏ ‏تهاجمی.
اما‏ ‏ریچاردز‏ ‏خودش‏ ‏تدافعیه‏ ‏و‏ ‏دوتا‏ ‏دفاع‏ ‏راست‏ ‏نسبتا‏ ‏همسن‏ ‏و‏ ‏هموطن‏ ‏و‏ ‏نسبتا‏ ‏هم‏ ‏سبک‏ ‏داریم.
مدافعان‏ ‏فعلی‏ ‏مون‏ ‏هم‏بهتر‏ ‏از‏ ‏ویلیامز‏ ‏نباشن‏ ‏بدتر‏ ‏نیستن

سعید غلامی در 19/2/1392 | 16:37 گفت:

یتر سایت گل :

آرسنال و چلسی در تلاش به امضای قرارداد با وین رونی در تابستان امسال ......

حالا تو متنش هم نوشته رونی علاقه ای با کار کردن دیوید مویس نداره....

میگه زمانی هم که تو اورتون بوده با دیوید مویس مشکل داشته

محمود دانسکین در 19/2/1392 | 14:52 گفت:

اخه ون در ویل شد بازیکن؟؟؟؟؟؟؟ ای خدا

javad در 19/2/1392 | 14:39 گفت:

فابرگاس قطعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضا توپچی در 19/2/1392 | 14:02 گفت:

سه تا پست از یه نفر بدون بار فنی!!!واقعا" کار سختیه که برای کار دیگران هم ارزش قائل شد؟؟؟

میدونم که خوب و بد بودن مطالب داخل پست ها به کسی ربطی نداره جز نویسنده ولی اگه این سه تا پست رو یه جا میذاشتی هیچ اتفاقی نمی افتاد چون اینجا خبری از شمردن ارسال ها و درجه بندی نیستبا این تجمیع مطالب نوشته های بچه های دیگه هم به راحتی هرچه تمام تر به آرشیو نمیره
روی صحبتم فقط با نویسنده این پست نیست بلکه با تمام دوستانی هستم که اینجا مطلب میذارن،بخدا عاقبت این کارا چیزی نیست جز از دست رفتن ارزش کلی اینجا نیست

ehsan zoola در 19/2/1392 | 13:42 گفت:

تو ارسنال از این خبرا نیست

آرسنال مثل یزد شهر قنات و قنوت و قناعته ونگرم مقنی هست

Morteza Bauer در 19/2/1392 | 13:36 گفت:


سه‌شنبه 24/02/1392 ساعت : 23:15
هفته 37 ليگ برتر انگليس : آرسنال - ويگان
زنده از شبکه ورزش

rasool در 19/2/1392 | 13:31 گفت:

مهدی جان اینجا السیتی یا ریال یا سن ژرمن یا چلسی یا...
اینجا ارسناله...
تفکرشم باید ارسنالی باشه..من با همه این بازیکنا که میگی موافقم ولی ارسنال خرج اضافی نمیکنه .مثلا با بودن یکی مثل ژیرو رییس عمرا بیاد ژکو رو بگیره
یا مثلا با این قیمت گزافی که فابرگاس داره احتمال ارسنالی شدنش صفره
باید یه ذره واقع بین باشیم 

مهدی در 19/2/1392 | 12:12 گفت:

یووتیچ ژکو رو باید بخریمم و سزار

شروين در 19/2/1392 | 12:06 گفت:

وانياما رو بايد بياريم وسط تضمينه ، رابطمونم با مالاگا خوبه اونا هم ٤ سال از اروپا محرومن بهترين موقع هست كه ايسكو رو بخريم

مهدی در 19/2/1392 | 12:04 گفت:

محمد علی شک ندارم

محمد علی در 19/2/1392 | 11:42 گفت:

یعنی امید داری همه اینا بیان؟؟؟؟؟؟؟؟

پیروز در 19/2/1392 | 11:33 گفت:

همون داستان فصلای پیش تکرار میشه و ما مثل بز خیره به مانیتوریم در روز آخر نقل انتقالات و هیچ کس نمیاد، جز یکی دوتا بازیکن متوسط.

Hadi A در 19/2/1392 | 10:57 گفت:

Dzeko o Williams asan b dard nemikhoran

♥Arsenal♥ در 19/2/1392 | 10:31 گفت:

من هم موافقم ولی اگه اینا نشد بازز هم بازیکن خوب هت که بشه باشون جام برد....


اگه تو هر پست یه بازیکن ماسب خریده بشه قهرمانیم میشه 4 تا بازیکن حالا 5 تا هم شد چه بهتر....