رونی پرید

نویسنده: مهدی

وبلاگ من
نویسنده: مهدی
مهدی 15ساله از ارسنال از 9 سالگی ارسنالی بودم
کل بازدید: 37,203 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رونی پرید

سلام 


ریال مادرید با قیمت ۴۵ ملیون یورو و به اظافه کریم بنزما با باشگاه منچستر به توافق رسیدند 

امروز همه داشتن میگفتن حالا باید برای هیگواین سریع تلاش کنیم 

اه پول های کثیف باز هم در دسر ساز شد ریال رونی رو از چنگ چلسی ارسنال در اورد  

پس چرا ارسنال این پولا رو نداره هر سال بخاطر پول خیلیا رو از دست میدیم 

و خیلیا هم نمیتونیم بخریم 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 26/2/1392 | 22:32 گفت:

مطمئنی که خبر درسته ؟؟؟
درسته که فرگی رقیبمونه ولی من خیلی قبولش دارم و وقتی به رونی بازی نمیده یعنی دوران رونی تموم شده و همون بهتر که نیادش ارسنال . هنوز اون حرفش رو که گفته تلفظ بهتر ارسنال ارسه انال هست رو یادم نرفته . خیلی بهم برخورد

شاهين در 26/2/1392 | 16:30 گفت:

45 + بنزما .... !!! : W

hamid saadi در 26/2/1392 | 14:42 گفت:

مطمئن باشید رونی سال بعد در منچستره.
بدون شک

maryam در 26/2/1392 | 13:26 گفت:

حتما همون طوره که میگی اشکان جان، منم فقط نظرمو گفتم امیدوارم ناراحت نشده باشی ;)

Ashkan در 26/2/1392 | 13:19 گفت:

Albate Nazare shoma ham mohtarame
Akharesh ya mimune ya yejaee mire dg , bahs kardan nadare
(:

سالار لاری در 26/2/1392 | 13:17 گفت:

اصلا امکان نداره بره رئال چون از بارسا خوشش میاد حتی چند بار از بارسا و مخصوصا مسی تعریف کرده
از چلسی هم اصلا خوشش نمیاد اینو که دیگه همه میدونن

Ashkan در 26/2/1392 | 13:17 گفت:

Liverpoolia (shahre liverpoolo migam ) doshmanishun bishtare ba manchesteria , be senam marbut nist
Maslan Alan jack willshare mige hamishe tu arsenal mimune vali shod 26 , 27 malum nist hamin nazaro dashte bashe

maryam در 26/2/1392 | 12:38 گفت:

تیم متوسط!

maryam در 26/2/1392 | 12:36 گفت:

اشکان خان اونموقع که از اورتون اومد 18 سالش بود! الان رونی 28 سالشه احتمالا اخرین قرارداد حرفه ایشو میبنده . اون تو 18 سالگی از یه تیم توسط اومده به یه تیم عالی. کسی واسه اون سرزنشش نمیکنه ولی الان که دیگه به اورتون برنمیگرده اگه انگلیس بمونه باید به تیماییی بره که دشمن خونیه منچسترن یا 4030 یا ارسنال یا سیتی. همین الانشم هوادارای منچستر دارن هوش میکنن بره یکی از اینا گور خودشو با دستای خودش میکنه

javad در 26/2/1392 | 12:17 گفت:

هافبک بازی ساز بارسلونا با انتقاد از عملکرد این تیم خواهان خروج از نیوکمپ شده است.

نشریه پونتو پلوا فاش کرده که آندرس اینیستا از عملکرد این فصل بارسلونا به هیچ وجه راضی نبوده و تحت تاثیر خروج ویکتور والدس قصد دارد نیوکمپ را ترک کند.

اینیستا که پیش از این قصد داشت والدس را از تصمیم خود مبنی بر ترک بارسلونا منصرف کند، اکنون اعلام کرده که تابستان جاری دوست دارد ایالت کاتالان را ترک کند.

وی از توسعه کم بارسلونا در این فصل انتقاد و در عین حال اعلام کرد در حال حاضر به تمامی قراردادهایی که با آبی و اناری‌ها دارد پایبند است.

Ashkan در 26/2/1392 | 12:06 گفت:

اساسا فک نکنم مث اون بی غیرت خودمون اونقدر احمق باشه بره یه تیم انگلیسی دیگه. مخصوصا که خودشم انگلیسیه.

Rooney az everton raft manU , pas rabti be in nadare

Ashkan در 26/2/1392 | 12:03 گفت:

Asan ofte kelas dare in hame pool bedim bazikone manU or biarim

rasool در 26/2/1392 | 11:29 گفت:

منبع این شایعه چیه؟اینی که میگی اصلا امکان پذیر نیست چون با عقل جور در نمی اد.منم قبول دارم رونی خیلی خوبه و خیلی می ارزه ولی نه اینقد

فرنام در 26/2/1392 | 11:27 گفت:

چه خبره ؟!

سعید غلامی در 26/2/1392 | 11:23 گفت:

به سلامتی.....

maryam در 26/2/1392 | 11:20 گفت:

مرسی مسعود و مرتضای عزیز! چقدر طرفدار داشتیم خودمون خبر نداشتیم! ))

masoud mahmudpur در 26/2/1392 | 11:13 گفت:

من با مریم موافقم.رونی مثل ونپرسی بی غیرت نیست

Morteza Bauer در 26/2/1392 | 11:08 گفت:

آفرین مریم.لایک

masoud mahmudpur در 26/2/1392 | 11:08 گفت:

فقط میتونم بگم اگه رئال این کارو کرده واقعا خاکبر سرش

Morteza Bauer در 26/2/1392 | 11:07 گفت:

منبع؟؟؟؟!!!!!
فعلا هیچ چیز معلوم نیست.تازه رئال بنزما روازدست نمیده.فقط هیگوان رو میخواد بفرسته بره.به شایعات دل خوش نکنین.

maryam در 26/2/1392 | 11:06 گفت:

مهدی عزیز به احتمال 99 درصد شایعست(اون 1 درصدم به خاطر روی گل شما! ;) ).دیروز مدیر اجرایی رئال گفت هیگواین میره ولی بنزما میمونه و دو تا مهاجم کلاسیک شماره 9 بهش اضافه میشن. شاید بخوان رونی رو بگیرن ولی بنزما رو نگه میدارن اینا.
در کل واقع بین باشیم رونی خیلی بعیده. این تو منچستر عادت کرده سالی حتما یه جام بگیره میره یه جایی که هم جام بگیره هم حقوق نجومی بهش بدن احتمال رفتنش به psg و رئال خیلی بیشتر از ارسناله و اساسا فک نکنم مث اون بی غیرت خودمون اونقدر احمق باشه بره یه تیم انگلیسی دیگه. مخصوصا که خودشم انگلیسیه.

بخدا هیگواین خیلی رویاییه سنش عالیه تموم کننده فوق العاده ایه یکی مث یووتیچ و سانتی و جکی پشت سرش باشن کاسه کوزه همو رو جمع میکنه با اختلاف!!! ))

محسن عاشوری در 26/2/1392 | 11:05 گفت:

رونی همین جاست ، هیچ جا نمیره .
مطمئن باشین فصل بعد در آرسنال بازی میکنه (اینا رو از خودم گفتم)

از این خبرا که هرروز مشنویم ..
این خبر هم مثل خبرای دیگه قطعی نشده

این خط این نشون