دورتموند قیمت لواندفسکی را کاهش داد؛ 7 میلیون پوند

نویسنده: مهدی

وبلاگ من
نویسنده: مهدی
مهدی 15ساله از ارسنال از 9 سالگی ارسنالی بودم
کل بازدید: 37,188 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دورتموند قیمت لواندفسکی را کاهش داد؛ 7 میلیون پوند

سلام


به نقل از Daily Star، بروسیا دورتموند قیمت نازل 7 میلیون پوند را برای انتقال لواندفسکی به باشگاه های لیگ برتری پیشنهاد داده است. قرارداد لواندوفسکی در پایان این فصل به اتمام می رسد دورتموند برای جلوگیری از انتقال آزاد او به بایرن مونیخ در تابستان چنین تصمیمی را گرفته است.

مهاجم ملی پوش لهستانی یکی از بهترین مهاجم های جهان محسوب می شود و در فصل نقل و انتقالات بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی به دنبال جذب او بدند که با مخالفت دروتموند همراه بود. لواندوفسکی قبلا از علاقه قلبی خود برای پیوستن به بایرن مونیخ حرف زده بود.

دورتموند با پایین آوردن قیمت لواندوفسکی موقعیت بسیار خوبی برای جذب او توسط تیم های آرسنال، منچستر سیتی، منچستر یونایتد و چلسی فراهم کرده است.

تیم های لندنی آرسنال و چلسی در چند وقت اخیر به دنبال جذب مهاجم جدید بوده اند، و حالا می توانند با رقمی پائین یکی از بهترین مهاجم های اروپا را به خدمت بگیرند.

لواندوفسکی در فصل قبل 36 گل برای دورتموند به ثمر رساند و در فصل جدید موفق به زدن 9 گل در رقابت های مختلف برای این تیم شده است.


ونگر جون من بجنب سریع بخرش 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 7/8/1392 | 00:09 گفت:

7 میلیون از قیمتش کم کرده،نه اینکه 7 میلیون میخواد بفروشتش.یه طورایی چوب حراج زده به مالش

reza در 6/8/1392 | 20:28 گفت:

بابا به جون بچم این 70 نه 7 که این طرفداری ...

Ali در 6/8/1392 | 18:51 گفت:

واقعا اگه دورتموند حاضر باشه 7 تا بفروشه فک کنم 100 تا مشتری داشته باشه که بگن اصن بیا این 10 تا بقیش رو هم بردار برا خودت یه لبخند ملیح هم بزنن قیمتش که 30 40 تاس ولی خو همین الانم بخوان بفروشن 20 30 تا میگیرین

کمیل در 6/8/1392 | 16:18 گفت:

این خبر شایعه ای بیش نیست، با عقل جور در نمیاد آخه لواندوفسکی 7 میلیون؟ والا 40 میلیونم ارزش داره اگه بگیریمش، ولی من سوارزو بیشتر ترجیح میدم هر چند لیورپول عمرا سوارزو بفروشه اونم الان که همینجوری داره براشون گل میزنه

سروش در 6/8/1392 | 09:24 گفت:

ببخشید.مال یه پست دیگه بود !

سروش در 6/8/1392 | 09:22 گفت:

البته آنتی ویروسم بعضی لینک ها رو آلوده نشون میده.(آواست)

ناصر در 6/8/1392 | 01:01 گفت:

اگه بیاد تا یه بلیط برای سفر به لندن جور نکنم آروم نمیشینم.البته این انتقال به اوضاع ما توی جدول لیگ برتر و حضور در مراحل بالاتر لیگ قهرمانان خیلی بستگی داره.

maryam در 5/8/1392 | 20:39 گفت:

خدایی حرف نداره! ولی این چلسی و سیتی و پی اس جی بی پدر تا 50 تا بابتش پول میدن و دست ما بهش نمیرسه! مگه اینکه وضع تیم خوب باشه تا اون موقع و خود لوا ما رو انتخاب کنه که اگه بشه چی میشه یعنی میشه؟!!!

masoud mahmudpur در 5/8/1392 | 20:22 گفت:

نه بابا!اگه باشه میخریمش

سید یعقوب در 5/8/1392 | 20:10 گفت:

باید یه مهاجمی بخریم که بتونه لیگ قهرمانان بازی کنه.پس سوارز بهتره

tofigh در 5/8/1392 | 19:53 گفت:

آقا اگه هفتا هست من هزینشو تقبل میکنم..

reza در 5/8/1392 | 18:19 گفت:

اقا من فک کنم این 70 تاست نه 7 که سایت طرفداری اشتباه تایپیده وگر نه لواندوسکی 7 ملیون مفته . اصلا خودم میرم میخرمش اگه 7 تا باشه

آرین در 5/8/1392 | 18:17 گفت:

سوارز یا الشراوی به نظر من بیشتر به درد میخوره.

علیرضا در 5/8/1392 | 16:37 گفت:

ما باید به هر قیمتی شده سوارزو بخریم.مهاجمی که خوراکه تیم ماست.به نظرم اگه براش 50 تام بدیم میارزه.من اصلا نمیگم لواندوفسکی خوب نیست ولی نه تنها لواندوفسکس بلکه کاوانیو فالکائو و زلاتان و رونیم نمیتونن به اندازه سوارز واسه تیم ما مفید باشن.این بشر آفریده شده واسه بازی تو آرسنال

mohsen abbasi در 5/8/1392 | 16:18 گفت:

رقابت بین چلسی ارسنال و رئال مادریده امیدوارم ما ببریم