کانالهای ازاد پخش کننده بازی

نویسنده: یاسر بحرینی

وبلاگ من
نویسنده: یاسر بحرینی
http://arsenal.ir/users/Profile_Edit.aspx
کل بازدید: 3,370 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کانالهای ازاد پخش کننده بازی

دوستان میخوام کاناهای ازاد واسه فصل بعد واستون بذارم

اگه کسی دیش گردون داشته باشه میتونه حدود  ۶ کانال ازاد از انواع ماهواره
رو بگیره اگه دوستان مایلند این کار رو بعهده بگیرم کامنت کنن

ممنونhttp://liveonsat.com/2_day.php

چهارشنبه 08/03/1392 ساعت : 23:00
دوستانه : اکوادور - آلمان
زنده از شبکه سه


کانالهایی مثل azوایدیمن /اریترا / دو کانال افغانی یکی نور و .../ ان تی وی/ تی ار تی/ راه فردا/ تی پی ام ای/ و ...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

yaserb در 7/3/1392 | 22:10 گفت:

داش من هستم درخدمتم ایشالله بتونم کمکمی کرده باشم

yaserb در 7/3/1392 | 22:10 گفت:

داش من هستم درخدمتم ایشالله بتونم کمکمی کرده باشم

Milan در 7/3/1392 | 16:29 گفت:

منم می خوام ببینم
گردون داریم ولی نمی دونم چه کانال هایی بت چه فرکانسی یا روی چه ماهواره ای !!!

Milan در 7/3/1392 | 16:29 گفت:

منم می خوام ببینم
گردون داریم ولی نمی دونم چه کانال هایی بت چه فرکانسی یا روی چه ماهواره ای !!!

یاسر بحرینی در 7/3/1392 | 16:21 گفت:

هاتبرد یک کانال اون هم فقط لیگ قهرمان و تیم المانی بیشتر پخش میکنه zdf

Hadi A در 7/3/1392 | 16:12 گفت:

عالی بود. مرسییییییییییییییییی

masoud mahmudpur در 7/3/1392 | 13:54 گفت:

واسه هاتبرد یا یوتل ست چیزی هست؟

ehsan zoola در 7/3/1392 | 12:36 گفت:

حالا ک فصل تموم شده بدرد نمیخوره !

الان چلسی و منچستر و بارسا و چند تا تیمای دیگه شبکه تیمشون رو راه انداختن و تازه با کدم میشه رایگان بازش کرد ولی آرسنال هنوز راه انداخته

یاسر بحرینی در 7/3/1392 | 11:11 گفت:

داش گلم هروقت راه اندازی شد بهتون میگم

محمد مهدی در 7/3/1392 | 10:48 گفت:

ارسنال تی وی چجوری گرفته میشه؟؟ رایگان؟؟ چه چیزاییش رو میتونیم ببینیم؟؟

یاسر بحرینی در 7/3/1392 | 10:30 گفت:

شبکه ورزش.فرکانس:11881.27500.h ماهواره عربست 26 درجه.این فرکانس صرفا با رسیورهای hd قابل دریافته وبشدت ضعیفه.مگه با دیش مجزا بشه دقیق گرفتش.

یاسر بحرینی در 7/3/1392 | 10:28 گفت:

به نظر میرسه به زودی آرسنال تی وی مجدداً راه اندازی میشه :s_107

http://www.arsenalsupremo.com/2013/05/ex...aunch.html