خواهشا نظراتونو بنویسید

نویسنده: علی افرایی

وبلاگ من
نویسنده: علی افرایی
من علی افرایی داشجوی مهندسی مکانیک
کل بازدید: 4,720 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خواهشا نظراتونو بنویسید

من علی افرایی یک هوادار آرسنال که نمیدونم از کی و چطور هوادار آرسنال شدم ولی مطمئنن برگکمپ و آدامز نقشی اساسی داشتن تو این امر.خب برم سر اصل مطلب:


وقتی بازی دیشب چلسی با پی اس جی رو میدیدم قلبم درد گرفت مخصوصا از برد چلسی و صعودشون.خوشحالی بازیکنا وتلاش بی امانشون تو بازی.هوادارا که به تیمشون افتخار میکردن.راستی ما چند وقته که چنین حالی نداریم؟بگذریم
همه چی از وقتی شروع شد که فابرگاس و نصری رفتن 8 تا از یونایتد خوردیم و تحقیر شدیم.چندان ناراحت نبودم چون امید داشتم که تیممون دوباره خودشو جمع میکنه.ولی نشد.از وقتی فابرگاس رفت به کل سبک بازی تیم بهم ریخت.فوتبال پر از هیجانی که ارائه میدادیم دیگه تکرار نشد یا به ندرت اتفاق افتاد.موقعیت ها به شدت کم شدن و سرعت داشت کم کم از فوتبال ما حذف میشد ولی همچنان کسی بود که مارو امیدوار  نگه میداشت در کنار آرسن مردی که از اندک موقعیتها گل های 3 امتیازی میساخت.
تابستون بعد وقتی شنیدم ون پرسی داره از آرسنال جدا میشه باور نکردم  ولی اون رفت و اینبار قلب من بود که پاره شده بود.جانشین او کسی نبود جز الیویه ژیرو کسی که با اومدنش سرعت بازی و  موقعیت های گل اندک آرسنال هم رو به خشک شدن میرفت و میبیینم که الان نه زیبا بازی میکنیم نه موقعیت های آنچنانی.
تابستون بعد در میان تعجب همه اوزیل به آرسنال اومد و موجی از خوشبینی در میان همه ما به راه افتاد انصافا تو اون مقطع خوب نتیجه میگرفتیم ولی همچنان زیبا بازی نمیکردیم و موقعیتها کم بود سرعت بازی پایین و جنگندگی بازیکنان رو به افول بود.نتایج خوب رفته رفته از ما جدا شد تا رسیدیم به الان.
بحث فنی رو بیخیال.
تا وقتی فابرگاس تو تیم بود اگرچه نتیجه دلخواه رو نمیتونستیم بگیریم تو بازیای بزرگ ولی همیشه عالی بازی میکردیم و حریف از پیش باخته نبودیم و این برای من کافی بود.خوشحال بودم و به آرسنالی بودن افتخار میکردم .اما الان جدا از بد بازی کردن بد میبازیم و هیچ نشانی از جنگندگی تو بازیای ما نیست.تو این دو سه ساله به شدت افسرده و گوشه گیر شدم به خاطر آرسنال(همیشه از طرف بقیه ی فامیل ها و دوستان به خاطر آرسنال سرزنش میشدم و غرور من از بین رفته) و بعد از هر باخت وابسته تر به آرسنال چون به تیمم ایمان دارم.ولی انگار تیم من هدفشو فراموش کرده و داره منه هوادارو به بازی میگیره.حتی خانواده ی من هم از آرسنال شاکی ان که باعث تغییر رفتار من شده و از من میخوان این تیمو فراموش کنم ولی من نمیتونم.شما کمکم کنید با نظراتون.
ممنون که خوندین. 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی در 22/1/1393 | 21:00 گفت:

نه به جای ژیرو میرفت دمبابا رو با نصف قیمت میاورد که مفت مفت با 7 میلیون رفت چلسی!

آرتتا رو با اون قیمت آورد، نمیتونست بره ام ویلا رو بیاره؟

دوای درد تیم ما ژانویه پارسال مونرئال بود؟!!!!!

دوای درد امسال ژانویه تیم ما کالشتروم بود؟؟؟

بله عصبانیم شدیییییییییییییییییییییییییییییددددددددددد

رو تیمم تعصب و غیرت دارم
مثل شماها هم نمیتونم ببینم تیمم 6تا 6تا میخوره از گنده ها و از اورتون 3 تا میخوره بعد بیام معترض ها رو نصیحت کنم که آی رییس اله بله ...


مرگ بر هرکس که داره به آرسنال لطمه میزنه
مرگ بر کسی که 9 ساله داره هر فصل بی آبروتر و حقیرتر از فصل قبلمون میکنه

سالار لاری در 21/1/1393 | 21:51 گفت:

نقل قول : نقل قول : آقا اوایل فصل بسیار زیبا بازی میکردیم همه گل ها روی تاکتیک تیمی بود گل های زیبایی هم زدیم از جمله گل باورنکردنی ویلشر به نورویچ ولی بعد از مصدومیت ها...
آرسنال با یکی دو خرید و البته با حداقل شدن مصدوما خیلی زیبا بازی میکنه
ما فقط بدشانسیم
بازی دیشب دیدیم که چلسی 2گل زد یکی از یکی بی تاکتیک تر گل اول که رو ضربه ایستگاهی و گل دوم که اصلا معلوم نشد چطوری به دمبابا رسید!!!!! ما فقط بدشانسیم


پاسخ شما : میشه بگی.کدوم بازیو قشنگ بردیم؟؟؟تاتنهام که تو خونمون با ژیرود روی خط دروازه دفاع میکردیم؟؟؟لیورپول بزور خر شانسی و توپهایی که سوارز نزد؟؟؟استون ویلا که تو خونمون تحقیر شدیم؟؟؟ساهمپتون نوریچ منچستر؟؟؟کدومبازی قشنگگگگگگگگگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخ شما : دیگه داری بی انصافی میکنی
تاتنهام رو هم بازی رفت عالی بودیم هم تو جام حذفی
لیور رو تو اون دو بازی عالی بردیم مخصوصا تو بازی رفت تو لیگ همه کارشناسا از آرسنال تعریف کردند
نوریچ عالی بودیم که گلی زدیم که تو ایکس باکس هم نمیشه زد و.....
داداش عصبانی هستی وگرنه آرسنال تا ژانویه بسیار چشم نواز بازی میکرد آدم لذت میبرد من همه بازی های فصل رو دیدم

مهدی 111 در 21/1/1393 | 12:27 گفت:

نقل قول : آقا اوایل فصل بسیار زیبا بازی میکردیم همه گل ها روی تاکتیک تیمی بود گل های زیبایی هم زدیم از جمله گل باورنکردنی ویلشر به نورویچ ولی بعد از مصدومیت ها...
آرسنال با یکی دو خرید و البته با حداقل شدن مصدوما خیلی زیبا بازی میکنه
ما فقط بدشانسیم
بازی دیشب دیدیم که چلسی 2گل زد یکی از یکی بی تاکتیک تر گل اول که رو ضربه ایستگاهی و گل دوم که اصلا معلوم نشد چطوری به دمبابا رسید!!!!! ما فقط بدشانسیم


پاسخ شما : میشه بگی.کدوم بازیو قشنگ بردیم؟؟؟تاتنهام که تو خونمون با ژیرود روی خط دروازه دفاع میکردیم؟؟؟لیورپول بزور خر شانسی و توپهایی که سوارز نزد؟؟؟استون ویلا که تو خونمون تحقیر شدیم؟؟؟ساهمپتون نوریچ منچستر؟؟؟کدومبازی قشنگگگگگگگگگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hosein در 21/1/1393 | 10:55 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : امیدوارم ونگر هرچه سریعتر؛ حتی سریعتر از پایان فصل، حتی همین امروز بره
من هیچ اعتقادی دیگه بهش ندارم
جلو چلسی و سیتی و یونایتد که زنگ تفریح محسوب میشیم
جلو تاتنهام و اورتون فقط شاخ بودیم که اونم!!!!

برای تک تک حرفامم دلیل دارم
اوزیلو که خرید، دیدیم پول داره. پس چرا تو ژانویه تیمو با اون همه مصدوم و اون همه بازی مهم پیش رو تقویت نکرد؟
جواب کالشتروم رو خرید! تی رافا بنیتز الاغ هم مسلما همچین کاری نمیکرد!

پارسال که تو ژانویه میتونست دمبا با رو بخره، و نخرید و گفت ژیرود بهتره و رفت مونرئال رو با دو برابر قیمت دمبابا خرید!

ونگر واقعا دیگه مغزش کار نمیکنه.
بدون تعصب باید بگم:
جلو امثال فرگوسن و مورینیو و حتی برندان راجرز و پیگرینی تازه به دوران رسیده هیچچچچچ چی نیست

حال من، و تک تک شماها از "کوالیتی" و "اعتبار دادن" و "پاسخ مناسب دادن به شکست" و "هرسال چهارم شدن" و گدابازی و خرید نکردن و ژیرو و مونرئال و آرتتا و دیابی!!! و .... به هم میخوره

از خود ونگر هم بیشترپاسخ شما : دوست عزیز واسه برد 4-1 مقابل همین اورتون واسه سه تا برد تدی این فصل جلوی تاتنهام واسه برد توی بازی رفت جلوی لیورپول با اون کیفیت !! چه دلیلی داری؟
عصبانی هستی چون طرفدار ارسنالی که این خیلی هم خوبه ولی چرا عصبانیت روی منطق و نظراتت اثر گذاشته؟
مگه تاتنهام تیم کوچیکیه؟ مگه کم خرج کرده که داری دست کم میگیری اونو؟
شما اگه الان تیمت جای منچستر بود خوشحالتر می شدی؟
ونگری که تا موقعی که فقط دو تااز بازیکنای کلیدیش (ولکات و چمبرلین) مصدوم بودن تیمو توی صدر نگه داشت عقلشو از دست داده؟
حالا که 4 بازیکن اصلی و اول تیم مصدومن توقع داری چه نتایجی بگیره؟
شما خودت فکر میکنی اگه من سیتی با اون همه ستاره 4 تا بازیکن اصلیش یعنی توره، سیلوا، آگوئرو و کمپانی نباشن کجای جدول قرار میگیره؟
حتی همین چلسی رو اگه رامیرز و هازارد و شورله و اسکارو ازش بگیرن مگه تیمی باقی میمونه براشون؟
یه جا خوندم که گفته بودن بازیکنای ارسنال از اورتون که دیگه خیلی بهتر بودن!!! به نظر شما بارکلی با فلامینی قابل مقایسه هست؟
به نظر شما لوکاکو با ژیرو قابل مقایسه هست؟
بله اگه تیم اصلی ارسنال میرسید واسه بازی اون موقع دیگه ارسنال اورتونو له میکرد همونجوری که چند وقت پیش 4 تا بهش زد.
و چیز دیگه ای که هست چه بخوایم چه نخوایم فوتبال ورزش اقتصادی هست
مگه چلسی یا من سیتی تا قبل از این عربا به کجا میرسیدن؟
حالا شما چجوری توقع دارید ارسنال با این تیما که هزینه خرید هر فصلشون بیشتر از کل خریدای تاریخ ارسنال در زمان ونگره رقابت کنه
واسه این حرفای من اگه دلیلی داری خوشحال میشم دلیلی شما رو بدونم


پاسخ شما : بارکلی و لوکاکو از ژیرو بهترن شکی نیست
ولی ژیرو و فلامینی رو چه کسی آورد به تیم خصوصا اولی و یکسره داره بازیش میده؟ عثمانوف آورد؟ مدیرا آوردن؟ پول نداشتیم؟
میدونستی اورتون از ماها هم کم خرج تره؟


پاسخ شما : دوست عزیز بله اورتون کم خرج تر از ما هست(تازه امسال ما خرجمون رفت بالا.) ولی مگه از ما تیم موفق تریه؟
مگه تیمش خیلی بهتر از تیم ماست؟
شما دوست عزیز واقعا فکر می کنی اگه اوزیل و کوشیلنی و ولکات و ویلشر بودن اورتون میتونست امتیاز بگیره چه برسه به اینکه بخواد سه تا بزنه؟
رمزی هم که تازه از مصدومیت رها شده بود اصلا نمیشد روی رمزی واسه این بازی حساس حساب کرد.
شما واقعا فکر میکنی ارسنالی که از نظر بودجه صرف شده توی فصل نقل و انتقالات تا دو فصل پیش تیم 17 لیگ برتر بود چی کار میتونسته بکنه؟
ژیرو رو بازی نده با این بازیکنا پس بندتنرو بازی بده؟
اگه همین ژیرو نمی اومد که الان تیم ماخیلی ضعیف تر شده بود. درسته بازیکن با کلاسی نیست ولی در حد خودش خوبه.
با پولی که واسه ژیرو دادن که نمی تونستن برن ابراهیموویچ رو بیارن. فلامینی هم بازیکن ازاد اومده. به نسبت هزینه ای که واسه یاشگاه داشته خیلی هم خوب بوده تا الان. منم اگه اسم این دو تا رو اوردم واسه مقایسه با بازیکنای اورتون بود.

محمد دوردی در 21/1/1393 | 10:01 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : راسی اینم بگم سایت گل زده که کازورلا گفته اگه لازم باشه برا کسب جام و عنوان و موفقیت فصل بعد از آرسنال میره.
همه همینن.امثال زانتی و جرارد و برگکمپ ما سال هاست که رفتند خونه هاشون. هیچ وقت یادت نره که هر فوتبالیستی قبل از اینکه تیمش عشقش و زندگیش باشه، فقط محل کارشه...


پاسخ شما : عزیز دل برادر،اینقدر ساده به این قضیه نگاه نکنیم و سریع قضاوت نکنیم.
به نظر من این فقط یه اولتیماتوم به باشگاه بوده ک خیلی هم به جا بود!!!شاید مدیرا به هوش بیان و به کمک تیم بیان!


پاسخ شما : اولتیماتوم !!!
کجای کاری رفیق...
از این فکرا هر فصل داره تو ذهنمون پیش میاد...
نصری اولتیماتوم داد...
ون پرسی اولتیماتوم داد...
کازورلا اولتیماتوم داد...
نه اینا اولتیماتوم نیست...
اولتیماتوم و کسی میده که عشقش تیمش باشه که ما هیچ بازیکنی نداریم که دلش با تیم باشه همه حرفه دیگه از فابرگاس و ون پرسی که بالاتر نداشتیم تو تیم...
ما نه جرارد داریم نه لمپارد نه گیگز
ما بازیکنایی رو داریم که بعد خوردن تیم تو بازی اورتون به هر دلیلی میخندیدن...
آرسنال خیلی کوچیک شده به نظر من دلیلشم صادق نبودن مدیرای باشگاه با هواداراست که تکلیف و روشن نمیکنن و راستشو نمیگن که چرا جز باشگاهای ثروتمند جهانیم ولی خروجی هامون بشتر از ورودی هامونه...
به نظر شما اگه مورینیو جای ونگر بود وقتی متوجه شد شب قبل بازی با لیورپول که تحقیرمون کردن ژیرو داشته چه غلطی میکرده بازم میذاشت روزی برای تیم بازی کنه ؟
نه نمیذاشت
با اردنگی میداختش از تیم بیرون
اتلتیکو چی داره جز 4 تاست ؟
دفاع آنچنانی داره ؟
هافبکهای با کلاس جهانی داره ؟
دورتموند چرا از رئال 6 تا نمیخوره ؟
آرسنال شخصیتش این فصل لجن مال شده...
من خندم میگیره اگه قهرمان جام حذفی بشیم اینقدر تحقیر شدیم که قهرمانی اف ای خوشحالم نمیکنه.


پاسخ شما :

محمد دوردی در 21/1/1393 | 09:57 گفت:

نقل قول : نقل قول : امیدوارم ونگر هرچه سریعتر؛ حتی سریعتر از پایان فصل، حتی همین امروز بره
من هیچ اعتقادی دیگه بهش ندارم
جلو چلسی و سیتی و یونایتد که زنگ تفریح محسوب میشیم
جلو تاتنهام و اورتون فقط شاخ بودیم که اونم!!!!

برای تک تک حرفامم دلیل دارم
اوزیلو که خرید، دیدیم پول داره. پس چرا تو ژانویه تیمو با اون همه مصدوم و اون همه بازی مهم پیش رو تقویت نکرد؟
جواب کالشتروم رو خرید! تی رافا بنیتز الاغ هم مسلما همچین کاری نمیکرد!

پارسال که تو ژانویه میتونست دمبا با رو بخره، و نخرید و گفت ژیرود بهتره و رفت مونرئال رو با دو برابر قیمت دمبابا خرید!

ونگر واقعا دیگه مغزش کار نمیکنه.
بدون تعصب باید بگم:
جلو امثال فرگوسن و مورینیو و حتی برندان راجرز و پیگرینی تازه به دوران رسیده هیچچچچچ چی نیست

حال من، و تک تک شماها از "کوالیتی" و "اعتبار دادن" و "پاسخ مناسب دادن به شکست" و "هرسال چهارم شدن" و گدابازی و خرید نکردن و ژیرو و مونرئال و آرتتا و دیابی!!! و .... به هم میخوره

از خود ونگر هم بیشترپاسخ شما : دوست عزیز واسه برد 4-1 مقابل همین اورتون واسه سه تا برد تدی این فصل جلوی تاتنهام واسه برد توی بازی رفت جلوی لیورپول با اون کیفیت !! چه دلیلی داری؟
عصبانی هستی چون طرفدار ارسنالی که این خیلی هم خوبه ولی چرا عصبانیت روی منطق و نظراتت اثر گذاشته؟
مگه تاتنهام تیم کوچیکیه؟ مگه کم خرج کرده که داری دست کم میگیری اونو؟
شما اگه الان تیمت جای منچستر بود خوشحالتر می شدی؟
ونگری که تا موقعی که فقط دو تااز بازیکنای کلیدیش (ولکات و چمبرلین) مصدوم بودن تیمو توی صدر نگه داشت عقلشو از دست داده؟
حالا که 4 بازیکن اصلی و اول تیم مصدومن توقع داری چه نتایجی بگیره؟
شما خودت فکر میکنی اگه من سیتی با اون همه ستاره 4 تا بازیکن اصلیش یعنی توره، سیلوا، آگوئرو و کمپانی نباشن کجای جدول قرار میگیره؟
حتی همین چلسی رو اگه رامیرز و هازارد و شورله و اسکارو ازش بگیرن مگه تیمی باقی میمونه براشون؟
یه جا خوندم که گفته بودن بازیکنای ارسنال از اورتون که دیگه خیلی بهتر بودن!!! به نظر شما بارکلی با فلامینی قابل مقایسه هست؟
به نظر شما لوکاکو با ژیرو قابل مقایسه هست؟
بله اگه تیم اصلی ارسنال میرسید واسه بازی اون موقع دیگه ارسنال اورتونو له میکرد همونجوری که چند وقت پیش 4 تا بهش زد.
و چیز دیگه ای که هست چه بخوایم چه نخوایم فوتبال ورزش اقتصادی هست
مگه چلسی یا من سیتی تا قبل از این عربا به کجا میرسیدن؟
حالا شما چجوری توقع دارید ارسنال با این تیما که هزینه خرید هر فصلشون بیشتر از کل خریدای تاریخ ارسنال در زمان ونگره رقابت کنه
واسه این حرفای من اگه دلیلی داری خوشحال میشم دلیلی شما رو بدونم


پاسخ شما : بارکلی و لوکاکو از ژیرو بهترن شکی نیست
ولی ژیرو و فلامینی رو چه کسی آورد به تیم خصوصا اولی و یکسره داره بازیش میده؟ عثمانوف آورد؟ مدیرا آوردن؟ پول نداشتیم؟
میدونستی اورتون از ماها هم کم خرج تره؟

...* Ayda *... در 21/1/1393 | 08:42 گفت:

نقل قول : نقل قول : بابا بسه دیگه این حرفای مأیوس کننده را...!!!!!
خودتون خسته نشدید از بس از این حرفا زذید؟؟؟!!!!!
تا کی میخواید این جور پست گذاشتن و اینطور حرف زدن را ادامه بدید؟؟؟
آخه فایده اش چیه؟؟؟؟
فعلأ همینیه که هست!!!!!
میتونید ناراحت باشید از کسب نتیجه های بدی که گرفتیم ولی دیگه نمیشه که اینقدر انتقاد کنیم به تیم که!!!!!!!
وظیفه ی ما هوادارها در درجه ی اول حمایت بی چون و چرا از تیم محبوبمون هست ولاغیر!!!!!
پس سعی کنیم وظیفمون را به نحو احسن اجرا کنیم ای هوادارهای واقعی.....

اینقدر هم به جای امیدواری و ایجاد انگیزه و روحیه زانوی غم بقل نکنید..........
خسته شدیم دیگه....پاسخ شما : حرف شما درسته.ولی این باشگاهه که باید حمایت هواداراشو بدست بیاره


پاسخ شما : حالا به هر طریقی باشگاه نتونسته حمایت هوادارهاش را به دست بیاره!!!!!
ما بایستی که تیم و کادر فنیش را به رگبار انتقاداتمون ببندیم؟؟؟!!!!
تا حالا چی شده؟؟؟ از این به بعد هم همین میشه....

پس بهتره که ما اگه هوادار واقعیه این تیم هستیم بتونیم با تشویق و حمایت بی وقفه ی خودمون تیم را جلو ببریم و اینقدر دچار نفاق بین خودمون نشیم....!!!!!


Keivan در 21/1/1393 | 02:10 گفت:

نقل قول : نقل قول : راسی اینم بگم سایت گل زده که کازورلا گفته اگه لازم باشه برا کسب جام و عنوان و موفقیت فصل بعد از آرسنال میره.
همه همینن.امثال زانتی و جرارد و برگکمپ ما سال هاست که رفتند خونه هاشون. هیچ وقت یادت نره که هر فوتبالیستی قبل از اینکه تیمش عشقش و زندگیش باشه، فقط محل کارشه...


پاسخ شما : عزیز دل برادر،اینقدر ساده به این قضیه نگاه نکنیم و سریع قضاوت نکنیم.
به نظر من این فقط یه اولتیماتوم به باشگاه بوده ک خیلی هم به جا بود!!!شاید مدیرا به هوش بیان و به کمک تیم بیان!


پاسخ شما : اولتیماتوم !!!
کجای کاری رفیق...
از این فکرا هر فصل داره تو ذهنمون پیش میاد...
نصری اولتیماتوم داد...
ون پرسی اولتیماتوم داد...
کازورلا اولتیماتوم داد...
نه اینا اولتیماتوم نیست...
اولتیماتوم و کسی میده که عشقش تیمش باشه که ما هیچ بازیکنی نداریم که دلش با تیم باشه همه حرفه دیگه از فابرگاس و ون پرسی که بالاتر نداشتیم تو تیم...
ما نه جرارد داریم نه لمپارد نه گیگز
ما بازیکنایی رو داریم که بعد خوردن تیم تو بازی اورتون به هر دلیلی میخندیدن...
آرسنال خیلی کوچیک شده به نظر من دلیلشم صادق نبودن مدیرای باشگاه با هواداراست که تکلیف و روشن نمیکنن و راستشو نمیگن که چرا جز باشگاهای ثروتمند جهانیم ولی خروجی هامون بشتر از ورودی هامونه...
به نظر شما اگه مورینیو جای ونگر بود وقتی متوجه شد شب قبل بازی با لیورپول که تحقیرمون کردن ژیرو داشته چه غلطی میکرده بازم میذاشت روزی برای تیم بازی کنه ؟
نه نمیذاشت
با اردنگی میداختش از تیم بیرون
اتلتیکو چی داره جز 4 تاست ؟
دفاع آنچنانی داره ؟
هافبکهای با کلاس جهانی داره ؟
دورتموند چرا از رئال 6 تا نمیخوره ؟
آرسنال شخصیتش این فصل لجن مال شده...
من خندم میگیره اگه قهرمان جام حذفی بشیم اینقدر تحقیر شدیم که قهرمانی اف ای خوشحالم نمیکنه.

Mobinho در 21/1/1393 | 00:50 گفت:

اتلتیکو مادرید دست ونگر بود به زور از گروهش بالا میومد و تو لیگ هم چهارم میشد.
از رئال و بارسا هم 5 6 تا میخورد .
مربی فقط سیمئونه
ای خدا کاش بیارنش برا مربی آرسنال

Mobinho در 21/1/1393 | 00:39 گفت:

نقل قول : نمیدونم چرا از ونگری که اینقدر روزی دوسش داشتم دیگه بدم میاد خیلی ترسوئه خدایی ما هوادارا شدیم باعث خنده ی بقیه تیمها 5 تا از لیورپول خوردیم 6 تا از سیتی خوردیم 6 تا از چلسی خوردیم 8 تا از یونایتد خوردیم اینا بس نیست؟ونگر خستم کردی ناموسن برو من طرفدار ارسنالم جام از تیمم میخوام نه ونگرو ما ارسنالیا مشکلی که داریم اینه که فکر میکنیم اگه بگیم از ونگر بدمون میاد بقیه بگن تو ارسنالی نیستی... نخیر من میگم ما ارسنالیا خیلی عذر میخوام یکم احمقیم از ونگر 1 بت ساختیم داریم میپرستیمش باور کنید فرقی با بت پرستای زمان ابراهیم نداریم... ونگر اگه بره قطعا بد سازای ارسنالم عوض میشن و دیگه مصدومی تو نیمکت لعنتیمون نمیبینیم خدایی دیشب بازیه چلسی رو دیدم حال کردم چقدر با غیرت بازی کردن چقدر هم دل بودن وقتی مورینیو اون جور دویید به سمت تورس با خودم گفتم این همون مورینیوی مغروره؟نخیر اون یک رفیق واقعی برای تمام بازیکناشه.ونگر فقط بلده بگه باید این بازیو فراموش کرد به فکر بازیه بعد بعد بعد بعد بعد بود اه...

پاسخ شما :

مهناز پرتوی در 21/1/1393 | 00:21 گفت:

6...8...5....6.....3....اونموقع که منطرفدار
ارسنال شدم این گلا رو میزدیم نه اینکه بخوریم...

علی افرایی در 20/1/1393 | 22:57 گفت:

مصاحبه ی سانتی هم خیلی خوب بود.یه اولتیماتوم به تمام معنا

علی افرایی در 20/1/1393 | 22:49 گفت:

نقل قول : هادی عطایی عزیز اولین نظرت رو خوندم و دیگه نخوندم و همون دقیقا حرف منه و به دوستمون هم پیشنهاد میکنم دقیقا به حرف اولت توجه کنه جون برای من دقیقا حرف تو شده و برام سرگرمیه بیشتر

پاسخ شما : من همیشه پستای خوب شما رو پیگیری میکنم.متشکرم بابت نظر

arsenal در 20/1/1393 | 22:46 گفت:

واقعا برام عجیبه ... بیخیااال بابا... حالا گیریم امسال سه گانه میبردیم .. خب که چی؟ جناب گازدیس مایه دار تر میشد همین!
من خودم هر وقت تیم خوب باشه( که اکثرا هست) بازیو نگاه میکنم و حالشو میبرم و هر وقت ر .. ده بازی میکنه و میبینم دو تا عقبه تلوزیونو خاموش میکنم و به کارام میرسم ... بعد بازی میام سایت میبینم یکی داره به رئیس فوش میده ..یکی داره میگه خدافظ برای همیشه .. یکی داره میگه بدنم از فرم افتاد ..
اینا همش واسه اینه که ما جوونای ایرانی تفریح و سرگرمی نداریم ... احمقانه ترین مرگ دنیا اون پسری بود که با خدافظی مجیدی(که براش احترام زیادی قائلم) سکته کرد!!!!!!
فوتبال فقط یه سرگرمی ... مگه اینکه از نزدیک درگیرش باشیم که در این صورت محبوب و مایه دار میشیم ... اونوقت ارزش حرص خوردنو داره ...
در ضمن شک نکنید به زودی زود پرچم توپچی های لندن میره بالا ... شک نکنین...
یا علی

علی افرایی در 20/1/1393 | 22:43 گفت:

نقل قول : من جرات نمی کنم جلوی نامزدم بگم ارسنال اعصابمو خورد کرده
وگرنه ارسنالو رو سرم خراب می کنه


پاسخ شما : خدا رو شکر هنوز ازدواج نکردیم.معلوم نبود چی میشد با این حال ما

علی افرایی در 20/1/1393 | 22:35 گفت:

نقل قول : بابا بسه دیگه این حرفای مأیوس کننده را...!!!!!
خودتون خسته نشدید از بس از این حرفا زذید؟؟؟!!!!!
تا کی میخواید این جور پست گذاشتن و اینطور حرف زدن را ادامه بدید؟؟؟
آخه فایده اش چیه؟؟؟؟
فعلأ همینیه که هست!!!!!
میتونید ناراحت باشید از کسب نتیجه های بدی که گرفتیم ولی دیگه نمیشه که اینقدر انتقاد کنیم به تیم که!!!!!!!
وظیفه ی ما هوادارها در درجه ی اول حمایت بی چون و چرا از تیم محبوبمون هست ولاغیر!!!!!
پس سعی کنیم وظیفمون را به نحو احسن اجرا کنیم ای هوادارهای واقعی.....

اینقدر هم به جای امیدواری و ایجاد انگیزه و روحیه زانوی غم بقل نکنید..........
خسته شدیم دیگه....پاسخ شما : حرف شما درسته.ولی این باشگاهه که باید حمایت هواداراشو بدست بیاره

هادی در 20/1/1393 | 22:10 گفت:

نقل قول : هادی عطایی عزیز اولین نظرت رو خوندم و دیگه نخوندم و همون دقیقا حرف منه و به دوستمون هم پیشنهاد میکنم دقیقا به حرف اولت توجه کنه جون برای من دقیقا حرف تو شده و برام سرگرمیه بیشتر

پاسخ شما : قربونت داش علی
البته من عطاری هستم

mehdi در 20/1/1393 | 22:07 گفت:

نمیدونم چرا از ونگری که اینقدر روزی دوسش داشتم دیگه بدم میاد خیلی ترسوئه خدایی ما هوادارا شدیم باعث خنده ی بقیه تیمها 5 تا از لیورپول خوردیم 6 تا از سیتی خوردیم 6 تا از چلسی خوردیم 8 تا از یونایتد خوردیم اینا بس نیست؟ونگر خستم کردی ناموسن برو من طرفدار ارسنالم جام از تیمم میخوام نه ونگرو ما ارسنالیا مشکلی که داریم اینه که فکر میکنیم اگه بگیم از ونگر بدمون میاد بقیه بگن تو ارسنالی نیستی... نخیر من میگم ما ارسنالیا خیلی عذر میخوام یکم احمقیم از ونگر 1 بت ساختیم داریم میپرستیمش باور کنید فرقی با بت پرستای زمان ابراهیم نداریم... ونگر اگه بره قطعا بد سازای ارسنالم عوض میشن و دیگه مصدومی تو نیمکت لعنتیمون نمیبینیم خدایی دیشب بازیه چلسی رو دیدم حال کردم چقدر با غیرت بازی کردن چقدر هم دل بودن وقتی مورینیو اون جور دویید به سمت تورس با خودم گفتم این همون مورینیوی مغروره؟نخیر اون یک رفیق واقعی برای تمام بازیکناشه.ونگر فقط بلده بگه باید این بازیو فراموش کرد به فکر بازیه بعد بعد بعد بعد بعد بود اه...

hosein در 20/1/1393 | 20:28 گفت:

نقل قول : امیدوارم ونگر هرچه سریعتر؛ حتی سریعتر از پایان فصل، حتی همین امروز بره
من هیچ اعتقادی دیگه بهش ندارم
جلو چلسی و سیتی و یونایتد که زنگ تفریح محسوب میشیم
جلو تاتنهام و اورتون فقط شاخ بودیم که اونم!!!!

برای تک تک حرفامم دلیل دارم
اوزیلو که خرید، دیدیم پول داره. پس چرا تو ژانویه تیمو با اون همه مصدوم و اون همه بازی مهم پیش رو تقویت نکرد؟
جواب کالشتروم رو خرید! تی رافا بنیتز الاغ هم مسلما همچین کاری نمیکرد!

پارسال که تو ژانویه میتونست دمبا با رو بخره، و نخرید و گفت ژیرود بهتره و رفت مونرئال رو با دو برابر قیمت دمبابا خرید!

ونگر واقعا دیگه مغزش کار نمیکنه.
بدون تعصب باید بگم:
جلو امثال فرگوسن و مورینیو و حتی برندان راجرز و پیگرینی تازه به دوران رسیده هیچچچچچ چی نیست

حال من، و تک تک شماها از "کوالیتی" و "اعتبار دادن" و "پاسخ مناسب دادن به شکست" و "هرسال چهارم شدن" و گدابازی و خرید نکردن و ژیرو و مونرئال و آرتتا و دیابی!!! و .... به هم میخوره

از خود ونگر هم بیشترپاسخ شما : دوست عزیز واسه برد 4-1 مقابل همین اورتون واسه سه تا برد تدی این فصل جلوی تاتنهام واسه برد توی بازی رفت جلوی لیورپول با اون کیفیت !! چه دلیلی داری؟
عصبانی هستی چون طرفدار ارسنالی که این خیلی هم خوبه ولی چرا عصبانیت روی منطق و نظراتت اثر گذاشته؟
مگه تاتنهام تیم کوچیکیه؟ مگه کم خرج کرده که داری دست کم میگیری اونو؟
شما اگه الان تیمت جای منچستر بود خوشحالتر می شدی؟
ونگری که تا موقعی که فقط دو تااز بازیکنای کلیدیش (ولکات و چمبرلین) مصدوم بودن تیمو توی صدر نگه داشت عقلشو از دست داده؟
حالا که 4 بازیکن اصلی و اول تیم مصدومن توقع داری چه نتایجی بگیره؟
شما خودت فکر میکنی اگه من سیتی با اون همه ستاره 4 تا بازیکن اصلیش یعنی توره، سیلوا، آگوئرو و کمپانی نباشن کجای جدول قرار میگیره؟
حتی همین چلسی رو اگه رامیرز و هازارد و شورله و اسکارو ازش بگیرن مگه تیمی باقی میمونه براشون؟
یه جا خوندم که گفته بودن بازیکنای ارسنال از اورتون که دیگه خیلی بهتر بودن!!! به نظر شما بارکلی با فلامینی قابل مقایسه هست؟
به نظر شما لوکاکو با ژیرو قابل مقایسه هست؟
بله اگه تیم اصلی ارسنال میرسید واسه بازی اون موقع دیگه ارسنال اورتونو له میکرد همونجوری که چند وقت پیش 4 تا بهش زد.
و چیز دیگه ای که هست چه بخوایم چه نخوایم فوتبال ورزش اقتصادی هست
مگه چلسی یا من سیتی تا قبل از این عربا به کجا میرسیدن؟
حالا شما چجوری توقع دارید ارسنال با این تیما که هزینه خرید هر فصلشون بیشتر از کل خریدای تاریخ ارسنال در زمان ونگره رقابت کنه
واسه این حرفای من اگه دلیلی داری خوشحال میشم دلیلی شما رو بدونم

علی قاسمی در 20/1/1393 | 19:10 گفت:

هادی عطایی عزیز اولین نظرت رو خوندم و دیگه نخوندم و همون دقیقا حرف منه و به دوستمون هم پیشنهاد میکنم دقیقا به حرف اولت توجه کنه جون برای من دقیقا حرف تو شده و برام سرگرمیه بیشتر

Junior Gunner در 20/1/1393 | 17:45 گفت:

یکی از دوستان در مراجع دیگه آرسنال نظر زیابیی رو ارائه دادن با اسم "Marshall" نمیدونم تو این هم هستن یا خیر ولی میخوام شما هم اونو بخونید.خالی از لطف نیست:

"""يه چيزهايي تقصير ما هوادارهاي آرسناله ... ون پرسي سال آخر قراردادش بود و بعد اينكه گفت ميخواد بره تو بازي تداركاتي با كلن حسابي از خجالتش در اومديم اونم خيلي خوشگل گذاشت تو كاسمون !!! از اونور سوارز هم گفت ميخواد بره و حتي با تيمش تمرين هم نمي كرد ولي هوادارهاي ليورپول لحظه اي واسش كم نذاشتن چه بيرون زمين كه جون ميدادن واسش تا توي زمين كه با همه ي بي انگيزگيش بازي ميكرد و بازم توپ كه ميومد زير پاش همه واسش دست ميزدن ! ... نتيجه چي شد ؟! شايد به زور نگه‌ش داشتن توي ليورپول ولي هوادارا و هم تيمي‌هاش كاري كردن كه وقتي تيمش با اختلاف 8 امتياز نسبت به آرسنال رده ي 4 ام جدول بود حاضر شد قراردادش رو تمديد كنه !

داگليش اين تيم رو 8ام جدول كرد !!! خيلي تفاوتي با اين تيم فعلي هم نداشت تيمش انصافاً !!! يه استوريج شايد كمتر داشت و يه رينا شايد اضافه تر !!! من يه بار هم حتي بنري واسه داگليش با موضوعيت اينكه "داگليش برو بيرون" نديدم از هوادارهاي ليورپول !!! داگليش اسطوره ي اون باشگاه هست ولي شايد هيچوقت اون تاثيري كه ونگر توي آرسنال داشت رو نداشته باشه توي ليورپول ... درسته داگليش به عنوان بازيكن و مربي افتخارات زيادي رو آورده حتي بيشتر از ونگر ولي هيچوقت نتونست حتي به اين ايده فكر كنه كه ليورپول ورزشگاه بزرگتري بايد داشته باشه چون قدرت اجرايي اون رو اصلاً نداشت ! ... من نوك دماغم رو ميبينم و فقط ورزشگاهي كه ونگر ساخته براي مثال زدن دارم (يا ته تهش تغيير سيستم غذايي، تغيير سيستم بازي كه قبلش ميگفتن آرسنال كسل كننده رو عوض كرده، يا آكادمي رو سازماندهي كرده، يا توي دوراني كه اقتصاد دنيا سقوط آزاد ميكرده آرسنال بدهكار رو زنده نگه داشته چه توي زمين و چه بيرون زمين !) ... هيچ كودوممون نميتونيم انكار كنيم كه ورزشگاه بزرگ يكي از عوامل بزرگ شدن تيم هست ... شايد 20 سال ديگه بشه فهميد اين ورزشگاهي كه با خون دل من و توي هوادار ساخته شده چه ارزشي داره !

اگه كسي اينجا هست كه ادعا داره ونگر اسطوره اي براي اين باشگاه نيست، عاجزه كه همون نوك دماغش رو هم ببينه به نظرم !!! ... كسي عاشق تر از ونگر براي آرسنال نيست ! ... مطمئن باشيد هر موقع كه خودش حس كنه بايد بره ميره ... اسطوره رو هووووو نميكنن ... آرشاوين و ابوئه رو هووووو كرديم، چي شد ؟! بهبودي تو بازيشون ايجاد شد ؟! پيش خودشون نگفتن "خب اين احمق‌ها من رو هووووو كردن ... چه فايده كه من تمرين بيشتري كنم،‌ تلاش بيشتري كنم ؟! ... اينا مگه حاليشون ميشه ؟!" ... نصري و ون پرسي رو هوووو كرديم،‌ چي شد ؟! موندن تو تيم ؟! بهشون تلنگري زده شد كه آقا جان، تيم رو تو شرايط سخت ترك نميكنن !!! ... تيم رو بعد تساوي 0-0 با يونايتد تو خونه ي خودمون هووووووو كرديم چي شد ؟! الان همه متنبه شدن و 10تا 10تا ميرن به هر تيم ميزنن كه جبران بشه اون 2 امتياز از دست رفته ؟! بين دو نيمه هووووو كرديم، چي شد ؟! بعد بازي هوووووووو كرديم، چي شد ؟! قبل بازي هوووووووو كرديم، چي شد‌ ؟! بهتر كه نشد بدتر شد !!!

ونگر از سطل آشغالي مثل سانگ با كمك هوادارها بازيكني ساخت كه 15 ميليون براش پول دادن !!! ... نكته ي جالب اينه كه همه دارن با ونگر و تيمش مي جنگن كه آقا شما هر كاري ميكني اشتباهه و به درد نميخوره و جمع كنيد بساطتون رو، حتي هوادارهاي تيم !!! ... انتظار داريم مربي و تيمش با همه بجنگن در حالي كه اولين نفري كه جلوشون وايساده خود ما هواداراييم ! ... هيچ بازيكني تو تيممون نيست كه از زير تيغ كه چه عرض كنم، تبر انتقادات منطقي‌مون (!!!) ردش نكرده باشيم ! ... واسه مثال مرته و كوشيلني چندتا بازي خوب بازي كردن پشت سر هم ؟! به سال كشيد روند خوبشون !!! اونوقت يه بازي بد بازي كردن جوري به ياد مرته آورديم كه كند بودنش خيلي بده كه از يهو اميرحسين صادقي هم بدتر بازي كرد برامون !!! ... هر وقت هم كه كسي خوب بازي ميكنه و مثلاً يه بازي بد بازي ميكنه مياييم خيلي راحت ميگيم "ثبات نداره ... تيم ثبات نداره !!! ... 36 تا بازي تا آخر فصل مونده ولي من شرط ميبندم قهرمان نميشيم !!! به من وحي شده قهرمان نميشيم !!! من از اين تيم انتظار قهرماني ندارم ! اين تيم شخصيت قهرماني نداره !" ... جواب "خب شما بفرماييد واسه ثبات داشتن چيكار كنيم ؟! وقتي شماي هوادار انتظار قهرماني نداري اونوقت بازيكن بايد بره تو زمين خودش رو پاره كنه كه به تو نشون بده اشتباه ميكني و تورو خدا جون مادرت به ما لطف كن و به عنوان هوادار انتظار قهرماني داشته باش ؟! شما ميشه شخصيت قهرماني چلسي 2 سال قبل رو به ما نشون بدي ؟!"

مهدی در 20/1/1393 | 17:31 گفت:

امیدوارم ونگر هرچه سریعتر؛ حتی سریعتر از پایان فصل، حتی همین امروز بره
من هیچ اعتقادی دیگه بهش ندارم
جلو چلسی و سیتی و یونایتد که زنگ تفریح محسوب میشیم
جلو تاتنهام و اورتون فقط شاخ بودیم که اونم!!!!

برای تک تک حرفامم دلیل دارم
اوزیلو که خرید، دیدیم پول داره. پس چرا تو ژانویه تیمو با اون همه مصدوم و اون همه بازی مهم پیش رو تقویت نکرد؟
جواب کالشتروم رو خرید! تی رافا بنیتز الاغ هم مسلما همچین کاری نمیکرد!

پارسال که تو ژانویه میتونست دمبا با رو بخره، و نخرید و گفت ژیرود بهتره و رفت مونرئال رو با دو برابر قیمت دمبابا خرید!

ونگر واقعا دیگه مغزش کار نمیکنه.
بدون تعصب باید بگم:
جلو امثال فرگوسن و مورینیو و حتی برندان راجرز و پیگرینی تازه به دوران رسیده هیچچچچچ چی نیست

حال من، و تک تک شماها از "کوالیتی" و "اعتبار دادن" و "پاسخ مناسب دادن به شکست" و "هرسال چهارم شدن" و گدابازی و خرید نکردن و ژیرو و مونرئال و آرتتا و دیابی!!! و .... به هم میخوره

از خود ونگر هم بیشتر

Junior Gunner در 20/1/1393 | 17:24 گفت:

نقل قول : نقل قول : آقا اوایل فصل بسیار زیبا بازی میکردیم همه گل ها روی تاکتیک تیمی بود گل های زیبایی هم زدیم از جمله گل باورنکردنی ویلشر به نورویچ ولی بعد از مصدومیت ها...
آرسنال با یکی دو خرید و البته با حداقل شدن مصدوما خیلی زیبا بازی میکنه
ما فقط بدشانسیم
بازی دیشب دیدیم که چلسی 2گل زد یکی از یکی بی تاکتیک تر گل اول که رو ضربه ایستگاهی و گل دوم که اصلا معلوم نشد چطوری به دمبابا رسید!!!!! ما فقط بدشانسیم


پاسخ شما : نه آقا سالار ضعف ما فقط بدشانسی و مصدومیت نیست بلکه اصلی ترین چیز کمبود بازیکن در حدکلاس جهانیه اگه کل تیم مارو بخوای بازیکنای خوبشو فاکتور بگیری که ثبات خوبی دارن و به نوعی درجه یک محسوب میشن به نظر من اینان (مرته ساکر-کوشیلنی-سانیا-گیبس-روسیچکی-کازورلا-رمزی-ویلشر-چمبرلین-ولکات-پودولسکی-شزنی- فابیانسکی- نبری-اوزیل) فکرنمی کنم یه تیم با 15بازیکن درجه یک که سه چهارتاشون همیشه مصدومن بتونه تو لیگ سختی مثل انگلیس قهرمان بشه اون هم با اینهمه مدعی.....

اگه میبینین نیم فصل اول ما صدر جدول بودیم به خاطر این بود که ما بازیای سخت خارج خونمونو انجام نداده بودیم و فقط دو بازی با منچستریا داشتیم که هر دو رم باختیم نیم فصل دوم که بازیای سخت خارج از خونمون زیاد شد تر زدیم وگرنه تیم از اول هم برای قهرمانی بسته نشده بود


پاسخ شما : نظر شما کاملا محترمه و تا حدودی قبولش دارم.ولی ما با همین تیم نیم فصل اول دورنموند رو تو خونش زدیم!!کم کاری نیست!!تیمی که عناصر هجومیش با ما زمین تا آسمون فرق داشت!حتی بازی رفت هم فقط دو تا ضد حمله زدن و ما رو با خوش اقبالی بردن!یا پارسال بایرنو زدیم!!!!امسالم بایرنو تو آلیانز آرنا سوسک کردیم!پس خیلی هم تو خارج از خونه ضعیف نیستیم!!
مشکل اصلی مصدومیت تیمه!شما بازی با سیتی رو تو نیم فصل اول به یاد بیار!خودت دیدی که فقط حضور ولکات به تنهایی چقدر ثمربخش بود!درسته با اختلاف 3 تا باختیم!ولی حد اقل حداقلش یه گل سالم ما رو ب اشباه آفساید اعلام کردن و یه گل اونها هم به کمک داوری بود!حالا علاوه بر ولکات که موثر ترین قدرت هجومی ماست،ما اوزیل،ویلشر،رمسی رو هم نداشتیم!خوب مطمئنن ونگر هم به امید همین چند تا بازیکن تیم امسالو بست!ولی وقتی اینا 4 تا نیستن تاثیرش این هست ک ما بیایم کاپتان میکل آرتتا رو ب عنوان هافبک دفاعی در نظر بگیریم ک واقعا ناموفق بوده و حتی به تنهایی رو چند تا از باخت هامون تاثیر مستقیم داشته و فلامینی ای که برای پر کردن نیمکت خریداری شده فیکس بازی کنه!نوک حمله هم ک داغون تر از همه!!!واقعا انتظار قهرمانی از چنین تیمیبه نظر عاقلانه نیست.
مشکل بعدی بحث روانی تیم هست!!!متاسفانه وقتی تیم عقب میوفته،کاپتان تیم باید تیمو جمع کنه،ولی اولین کسی ک میشه نا امیدی رو از اعماق وجودش حس کرد کاپیتانمون هست!این خودش عمق فاجعه رو نشون میده!شاید تو این موضوع حق با بازیکنامون باشه.چون وقتی ژیرود نوک حملمون هست و در بازی هامون با تاپ 4 حتی تعداد گل هاش به انگشت های یه دست نمیرسه،چه امیدی میتونیم داشته باشیم،اونم تو زمین حریف!من فکر میکنم خرید یه مهاجم بزرگ و درجه یک میتونه خیلی از مشکلاتمون رو حل کنه.تاثیر ک مهاجمان تیم ها در تیم دارن فراتر از گل زدن هست!شما به لیور پول نگاه کنید.تا پارسال چند سال پیش نمیتونست حتی سهمیه یورو رو بگیره ولی الان از شانس های اول قهرمانی!فقط و فقط وفقط وفقط هم به خاطر شخص سوارز!مگه لیورپول چی از ما تو خط دفاع و هافبک بیشتر داره؟!؟

در آخر امیدوارم هر چه سریع تر اوضاع نابسمان تیم بهبود پیدا کنه و این دودستگی بین هوادارا از بین بره و هممون یکپارچه و متحد از تیممون پشتیبانی کنیم!
یا علی مدد!

محمد مهدي نوروزي در 20/1/1393 | 17:19 گفت:

من جرات نمی کنم جلوی نامزدم بگم ارسنال اعصابمو خورد کرده
وگرنه ارسنالو رو سرم خراب می کنه

alireza در 20/1/1393 | 17:05 گفت:

نقل قول : بابا بسه دیگه این حرفای مأیوس کننده را...!!!!!
خودتون خسته نشدید از بس از این حرفا زذید؟؟؟!!!!!
تا کی میخواید این جور پست گذاشتن و اینطور حرف زدن را ادامه بدید؟؟؟
آخه فایده اش چیه؟؟؟؟
فعلأ همینیه که هست!!!!!
میتونید ناراحت باشید از کسب نتیجه های بدی که گرفتیم ولی دیگه نمیشه که اینقدر انتقاد کنیم به تیم که!!!!!!!
وظیفه ی ما هوادارها در درجه ی اول حمایت بی چون و چرا از تیم محبوبمون هست ولاغیر!!!!!
پس سعی کنیم وظیفمون را به نحو احسن اجرا کنیم ای هوادارهای واقعی.....

اینقدر هم به جای امیدواری و ایجاد انگیزه و روحیه زانوی غم بقل نکنید..........
خسته شدیم دیگه....پاسخ شما : ایول آیدا خانم باریکلا حرف دلمو زدین فعلا همینه که هست و نمیشه تغییرش داد پس بهتره بیخودی خودمونو اذیت نکنیم و امیدمون به آینده باشه

Junior Gunner در 20/1/1393 | 17:02 گفت:

نقل قول : راسی اینم بگم سایت گل زده که کازورلا گفته اگه لازم باشه برا کسب جام و عنوان و موفقیت فصل بعد از آرسنال میره.
همه همینن.امثال زانتی و جرارد و برگکمپ ما سال هاست که رفتند خونه هاشون. هیچ وقت یادت نره که هر فوتبالیستی قبل از اینکه تیمش عشقش و زندگیش باشه، فقط محل کارشه...


پاسخ شما : عزیز دل برادر،اینقدر ساده به این قضیه نگاه نکنیم و سریع قضاوت نکنیم.
به نظر من این فقط یه اولتیماتوم به باشگاه بوده ک خیلی هم به جا بود!!!شاید مدیرا به هوش بیان و به کمک تیم بیان!

alireza در 20/1/1393 | 17:00 گفت:

نقل قول : آقا اوایل فصل بسیار زیبا بازی میکردیم همه گل ها روی تاکتیک تیمی بود گل های زیبایی هم زدیم از جمله گل باورنکردنی ویلشر به نورویچ ولی بعد از مصدومیت ها...
آرسنال با یکی دو خرید و البته با حداقل شدن مصدوما خیلی زیبا بازی میکنه
ما فقط بدشانسیم
بازی دیشب دیدیم که چلسی 2گل زد یکی از یکی بی تاکتیک تر گل اول که رو ضربه ایستگاهی و گل دوم که اصلا معلوم نشد چطوری به دمبابا رسید!!!!! ما فقط بدشانسیم


پاسخ شما : نه آقا سالار ضعف ما فقط بدشانسی و مصدومیت نیست بلکه اصلی ترین چیز کمبود بازیکن در حدکلاس جهانیه اگه کل تیم مارو بخوای بازیکنای خوبشو فاکتور بگیری که ثبات خوبی دارن و به نوعی درجه یک محسوب میشن به نظر من اینان (مرته ساکر-کوشیلنی-سانیا-گیبس-روسیچکی-کازورلا-رمزی-ویلشر-چمبرلین-ولکات-پودولسکی-شزنی- فابیانسکی- نبری-اوزیل) فکرنمی کنم یه تیم با 15بازیکن درجه یک که سه چهارتاشون همیشه مصدومن بتونه تو لیگ سختی مثل انگلیس قهرمان بشه اون هم با اینهمه مدعی.....

اگه میبینین نیم فصل اول ما صدر جدول بودیم به خاطر این بود که ما بازیای سخت خارج خونمونو انجام نداده بودیم و فقط دو بازی با منچستریا داشتیم که هر دو رم باختیم نیم فصل دوم که بازیای سخت خارج از خونمون زیاد شد تر زدیم وگرنه تیم از اول هم برای قهرمانی بسته نشده بود

حسین در 20/1/1393 | 16:57 گفت:

ژیرو /سانیا/آرتتا باید برند

محمد دوردی در 20/1/1393 | 16:33 گفت:

نقل قول : داداش حال ما هم بهتر از تو نیست.به قول یه بنده خدایی این روزا یکی از سخت ترین کارای دنیا طرفدار آرسنال بودنه.مغز آدم سوت میکشه وقتی آدم به اون باختای تحقیر آمیز فکر میکنه.سالی که نیم فصل اول قهرمان بشی و یه دفعه نیم فصل دوم تیمت خالی کنه و بیاد واسه سهمیه بجنگه.بد تر ازاون جلوی تیمای حریف تحقیر بشیو...ولش کن
به این چیزا فکر کن شاید یکم آرومت کنه چون منو که یکم آروم میکنه

ما هنوز ولکاتیو داریم که با استارتاش هر دفاعی رو میتونه جابزاره و یکی از سریعترین بازیکنای دنیاست

ما ویلشریو داریم که مثل مرد بازی میکنه وسط زمین و به کسی باج نمیده و نماد تعصب تیمه

ما رمزیو داریم که کوه انرژیه و تازه گل انداخته

ما سانتی و اوزیلو داریم که فانتزی بازن و میتونن هر دفاعی رو به هم بریزن

ما توماسو داریم که سن وسال نمیشناسه خیلی با طراوت بازی میکنه

ما چمبرلینو داریم که جوونه و پر استعداد

ما گیبزو داریم که تو چپ عالیه ونفوذاش فوقالعاده

درسته نباید تو خاطرات زندگی کنی ولی به اون تیم رویایی فکر کن که بدون باخت قهرمان شد که همین ونگر مربیش بودو اونو ساخت

حالا پیرس از چپ حرکت میکنه میده به هانری،هانری میره جلو ،یه نفرو جا میزاره، یه یک و دو با برگکمپ و توی دروازه...هیییییییییییی یادش بخیر چه روزایی بود.به خدا مو به تن آدم سیخ میشه وقتی اسم هانریو برگکمپو پیرسو ویرا و لیونگبرگوو....میشنوه


پاسخ شما : ما ژیرو رو داریم که پکیج طلایی از همه ی اینایی که گفتیه و به علاوه خوشتیپم هست!!

...* Ayda *... در 20/1/1393 | 15:14 گفت:

بابا بسه دیگه این حرفای مأیوس کننده را...!!!!!
خودتون خسته نشدید از بس از این حرفا زذید؟؟؟!!!!!
تا کی میخواید این جور پست گذاشتن و اینطور حرف زدن را ادامه بدید؟؟؟
آخه فایده اش چیه؟؟؟؟
فعلأ همینیه که هست!!!!!
میتونید ناراحت باشید از کسب نتیجه های بدی که گرفتیم ولی دیگه نمیشه که اینقدر انتقاد کنیم به تیم که!!!!!!!
وظیفه ی ما هوادارها در درجه ی اول حمایت بی چون و چرا از تیم محبوبمون هست ولاغیر!!!!!
پس سعی کنیم وظیفمون را به نحو احسن اجرا کنیم ای هوادارهای واقعی.....

اینقدر هم به جای امیدواری و ایجاد انگیزه و روحیه زانوی غم بقل نکنید..........
خسته شدیم دیگه....

احمد ولی خلف در 20/1/1393 | 15:07 گفت:

باور کن منم حالوروزم بدتر از شماس، تا چندسال پیش همش بهونه جوان بودن تیمو بهشون میگفتم(دقت کن: بهونه) اما الان که بازیکنای باتجربه داریم(مثه مرتساکر،کازورلا،پودولسکی،روسیچکی،فلامینی،کوسیلنی،سانیا،والکات،فرمائلن و...) واقعا هیچ حرفی برا گفتن ندارم، بعضی وقتا به خودم میگم چی داره این تیم که طرفدارشم ولی باز دلم، فکرم و قلبم با آرسناله و نمیتونم ازش دل بکنم

علیرضا در 20/1/1393 | 14:31 گفت:

داداش حال ما هم بهتر از تو نیست.به قول یه بنده خدایی این روزا یکی از سخت ترین کارای دنیا طرفدار آرسنال بودنه.مغز آدم سوت میکشه وقتی آدم به اون باختای تحقیر آمیز فکر میکنه.سالی که نیم فصل اول قهرمان بشی و یه دفعه نیم فصل دوم تیمت خالی کنه و بیاد واسه سهمیه بجنگه.بد تر ازاون جلوی تیمای حریف تحقیر بشیو...ولش کن
به این چیزا فکر کن شاید یکم آرومت کنه چون منو که یکم آروم میکنه

ما هنوز ولکاتیو داریم که با استارتاش هر دفاعی رو میتونه جابزاره و یکی از سریعترین بازیکنای دنیاست

ما ویلشریو داریم که مثل مرد بازی میکنه وسط زمین و به کسی باج نمیده و نماد تعصب تیمه

ما رمزیو داریم که کوه انرژیه و تازه گل انداخته

ما سانتی و اوزیلو داریم که فانتزی بازن و میتونن هر دفاعی رو به هم بریزن

ما توماسو داریم که سن وسال نمیشناسه خیلی با طراوت بازی میکنه

ما چمبرلینو داریم که جوونه و پر استعداد

ما گیبزو داریم که تو چپ عالیه ونفوذاش فوقالعاده

درسته نباید تو خاطرات زندگی کنی ولی به اون تیم رویایی فکر کن که بدون باخت قهرمان شد که همین ونگر مربیش بودو اونو ساخت

حالا پیرس از چپ حرکت میکنه میده به هانری،هانری میره جلو ،یه نفرو جا میزاره، یه یک و دو با برگکمپ و توی دروازه...هیییییییییییی یادش بخیر چه روزایی بود.به خدا مو به تن آدم سیخ میشه وقتی اسم هانریو برگکمپو پیرسو ویرا و لیونگبرگوو....میشنوه

علی افرایی در 20/1/1393 | 14:31 گفت:

نقل قول : راسی اینم بگم سایت گل زده که کازورلا گفته اگه لازم باشه برا کسب جام و عنوان و موفقیت فصل بعد از آرسنال میره.
همه همینن.امثال زانتی و جرارد و برگکمپ ما سال هاست که رفتند خونه هاشون. هیچ وقت یادت نره که هر فوتبالیستی قبل از اینکه تیمش عشقش و زندگیش باشه، فقط محل کارشه...


پاسخ شما : دم شما گرم.حق با تو

هادی در 20/1/1393 | 14:25 گفت:

راسی اینم بگم سایت گل زده که کازورلا گفته اگه لازم باشه برا کسب جام و عنوان و موفقیت فصل بعد از آرسنال میره.
همه همینن.امثال زانتی و جرارد و برگکمپ ما سال هاست که رفتند خونه هاشون. هیچ وقت یادت نره که هر فوتبالیستی قبل از اینکه تیمش عشقش و زندگیش باشه، فقط محل کارشه...

هادی در 20/1/1393 | 14:25 گفت:

راسی اینم بگم سایت گل زده که کازورلا گفته اگه لازم باشه برا کسب جام و عنوان و موفقیت فصل بعد از آرسنال میره.
همه همینن.امثال زانتی و جرارد و برگکمپ ما سال هاست که رفتند خونه هاشون. هیچ وقت یادت نره که هر فوتبالیستی قبل از اینکه تیمش عشقش و زندگیش باشه، فقط محل کارشه...

سالار لاری در 20/1/1393 | 14:15 گفت:

آقا اوایل فصل بسیار زیبا بازی میکردیم همه گل ها روی تاکتیک تیمی بود گل های زیبایی هم زدیم از جمله گل باورنکردنی ویلشر به نورویچ ولی بعد از مصدومیت ها...
آرسنال با یکی دو خرید و البته با حداقل شدن مصدوما خیلی زیبا بازی میکنه
ما فقط بدشانسیم
بازی دیشب دیدیم که چلسی 2گل زد یکی از یکی بی تاکتیک تر گل اول که رو ضربه ایستگاهی و گل دوم که اصلا معلوم نشد چطوری به دمبابا رسید!!!!! ما فقط بدشانسیم

هادی در 20/1/1393 | 14:15 گفت:

داداش من دو سه سال پیش اینجور بودم. اما دیدم چیزی که برا ما میشه زندگی و عشق و حال، برا خیلی از اون نزدیک ترهاش یه جورایی فقط بیزنس و کاره.
منم دو سه سال پیش آرسنال که گل میزد و خوشحالی بازیکنا رو می دیدم فکر می کردم اون ها هم مث من فقط از گل زدن و سربلندی آرسناله که خوشحالند.
نمونه اش هم ون پرسی. اما بعد دیدم نه خوشحالیش از موفقیت خودش تو زندگی و کارشه. چون اون خوشحالی ها رو با منچستر هم کرد.
آرسنال برا من یه سرگرمیه. یه سرگرمیه شیرین و یه یادگار از دوره کودکی.
امیدوارم تونسته باشم حسم رو بهت منتقل کنم.
یا علی