10 گزینه برای خط حمله

نویسنده: آرین

وبلاگ من
نویسنده: آرین
12 سال هست که طرفدار ارسنال و استقلال و دورتموند هستم.از عنچستر یونایتد و السیتی و چلسی بایرن متنفرم.
کل بازدید: 55,207 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

10 گزینه برای خط حمله

سلام دوستان.حدود 10 روز به پايان زمان نقل و انتقالات تابستاني و به نوعي بسته شدن پنجره ي نقل و انتقالات باقي مونده.همونطوري که ميدونين ونگر بعد از خريد چمبرز تاکيد کرده بود,باز هم خريد خواهيم داشت.اما چيزي که مهمه اينه که خريد تو کدوم پست انجام بگيره...
همونطور که ميدونين نقاط ضعف ما اونطور که از فصل قبل ميشه ارزيابي کرد بيشتر به سه پست دفاع-هافبک دفاعي-مهاجم هدف معطوف ميشه که تا اينجا در اين 3 پست فقط يک مدافع جوان خريديم که قابليت بازي تو هافبک دفاعي رو هم داره.البته بايد اين نکته رو هم درنظر گرفت که کالوم چمبرز در عين حال که خيلي بااستعداده, کم تجربه هم هست.
تو زمان باقي مانده شايد خريد 1 يا دو بازيکن و تقويت بيشتر تيم دور از دسترس نيست..
تو اين پست ميخوام در مورد گزينه هاي خوب پست مهاجم هدف که در بازار حضور دارن صحبت کنم...1.ادينسون کاواني :
در دو هفته ي گذشته شايعاتي مبني بر مذاکرات ارسنال با پاريسن ژرمن براي خريد کاواني در خبرگزاري هاي مختلف منتشر شد.اين طور که از شايعات برداشت ميشه به نظر مياد که psg براي خريد ستاره هايي مثل دي ماريا حاضر به فروش کاواني هست.البته پاريسي ها کاواني را حدود 60 ميليون يورو ارزش گزاري کردن که اين موضوع انتقالش به ارسنال رو بيشتر به معجزه تبديل کرده!از سوی دیگر مصدومیت طولانی مدت اخیر زلاتان هم باعث شده که انجام این انتقال به نوعی غیر ممکن به نظر برسد!البته در فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست!


2.رادامل فالکائو:
بعد از شایعاتی درمورد علاقه ی او به رئال مادرید,در مصاحبه ای اعلام کرد که در موناکو خوشحال است و قصد جدایی ندارد.ولی کماکان شایعات درمورد خروج او از موناکو زیاد است.یوونتوس و رئال مادرید مشتری های اصلی مهاجم کلمبیایی هستند.
3.جکسون مارتينز:
خبرگزاري هاي مختلف بارها اين مهاجم کلمبيايي و گلزن را به ارسنال لينک کرده اند و او هم در مقابل,به خروج از پرتو و پيوستن به ارسنال علاقه نشان داده.ولي  هزينه ي ازاد سازي بالا مانع بزرگ اين انتقال است!
4.خاوير هرناندز :
با توجه به حضور فن پرسي-وين روني و ولبک به نظر ميرسد چيچاريتوي مکزيکي شانس زيادي براي حضور در ترکيب اصلي يونايتد نداشته باشد.با توجه به ضعف منچستر در پست هافبک و گزينه هاي گران قیمت مورد نظر اين باشگاه نظير ويدال و دي ماريا, اين انتقال دور از دسترس نيست.

5.مارکو رويس:
علاقه ي او به ارسنال و الگو قراردادن توماس روسيچکي يکي از دلايل اصلي لينک شدن چندين و چند باره ي او به ارسنال است.پست اصلي او هافبک هجوميست ولي توانايي بازي در پست مهاجم هدف را هم دارد.6.جوزپه روسی:
مهاجم با تجربه ی فیورنتینا بعد از عملکرد خیره کننده در فصل گذشته,حالا مورد توجه باشگاه های زیادی قرار گرفته است.
.ويلفرد بوني:
با توجه به پيوستن گوميز از ليون به سوانزي به نظر ميرسه که بوني رقابت سختي براي حضور در ترکيب اصلي تيمش داشته باشه.بعد از عملکرد بسيار خوب در فصل گذشته ,بوني هم بارها به تيم هاي مختلف جزيره از جمله ارسنال لينک
 شده.8.الکساندر لاکازته:
مهاجم 23 ساله ی لیون فرانسه که عملکرد بسیار خوبی در فصل قبل داشت,در خبرگزاری ها بارها به ارسنال لینک شد.با توجه به پیوستن مهاجم جدید به باشگاه لیون شاید او به فکر تیم دیگری باشد
9.جای رودریگز:
بعد از خروج لوک شاو ,کالوم چمبرز,ادام لالانا و ریکی لمبرت و پیوستن به تیم های مدعی جزیره, شاید جای رودریگز جوان هم شانس خروج از ساوتهمپتون را داشته باشد.
رسانه های انگلیسی این شانس را زیاد دانسته اند!
10.گزینه ی شما برای خط حمله....نظر خودم:
دیشب که شروع کردم به نوشتن این پست,بالوتلی رفت لیورپول.یکم که جلوتر رفتم,وارگاس هم رفت qpr.همین شد که کلا منصرف شدم,چون میترسیدم تا اخرش که بنویسم کسی نمونه!! :دی
در مورد خرید مهاجم هم به نظرم بهترین گزینه در دسترس خاویر هرناندزه.دقیقا میتونیم مثل قضیه ی اوزیل عمل کنیم.اون موقع هم رئال بیل رو میخواست و اوزیل رو فروخت.
گزینه ی دیگه هم به نظرم میتونه مارکو رویس باشه.ولی با توجه به رفتن لواندوفسکی یکم سخته که دورتموندو راضی به فروش کرد.برای خرید هرناندز هم میتونیم پولدی رو بفروشیم.فکر میکنم همه دیگه به این نتیجه رسیدیم که ونگر چندان به پولدی اعتقاد نداره.تازه ترافیک هم در پست هافبک و وینگ چپ زیاده (سانی-سانچز و حتی چمبرلن)... درکل به نظرم...فروش پولدی و خرید هرناندز میتونه حرکت خوبی در اخرین روزای نقل و انتقالات باشه..


نظر شما چیه؟ کدوم مهاجمو به تیم اضافه کنیم؟


ثبت نظر شمانظرات پیشین

amin در 1/6/1393 | 01:53 گفت:

شنیدم سایت منچستر ولبک رو تکذیب کرده.
عاقلانه ترین کار اینه ژیرود رو با 30 تا بدیم پی اس جی کاوانی رو بگیریم، هم جایگزین زلات رو دارن هم دیماریا رو میخرند نره منچستر.(هر چند رییس عشقش دیلاقه و نمیدش بره)
سانگم اگه برگرده از آرتتا خیلی بهتره ،اون اگر روی نیمکت هم بوده همیشه تیکی تاکا تمرین کرده که به سبک ما میخوره و راحت جا میافته
10 تا سانگ بدیم، برای کاوانی بیشتر هم میشه داد،با رئال هم هماهنگیم که بگیم دی ماریا رو بده اونا ))
خدیرا هم که مثل اینکه میره بایرن و خبری ازش نمیشه.فقط سانگ مونده ))
اگه کاوانی رو نگیریم پول رو میشه برای کاروالیو خرج کرد وگرنه دست رییس بستست،

amin در 1/6/1393 | 01:51 گفت:

شنیدم سایت منچستر ولبک رو تکذیب کرده.
عاقلانه ترین کار اینه ژیرود رو با 30 تا بدیم پی اس جی کاوانی رو بگیریم، هم جایگزین زلات رو دارن هم دیماریا رو میخرند نره منچستر.(هر چند رییس عشقش دیلاقه و نمیدش بره)
سانگم اگه برگرده از آرتتا خیلی بهتره ،اون اگر روی نیمکت هم بوده همیشه تیکی تاکا تمرین کرده که به سبک ما میخوره و راحت جا میافته
10 تا سانگ بدیم، برای کاوانی بیشتر هم میشه داد،با رئال هم هماهنگیم که بگیم دی ماریا رو بده اونا ))
خدیرا هم که مثل اینکه میره بایرن و خبری ازش نمیشه.فقط سانگ مونده ))
اگه کاوانی رو نگیریم پول رو میشه برای کاروالیو خرج کرد وگرنه دست رییس بستست،

حامد در 31/5/1393 | 22:05 گفت:

اقا محمد طایفی درست میگه
امااااا

به نظرم من در صورت خرید سانگ میخریم کاری ندارم خوبه یا بد ولی پشیمون میشیم مثل شیر که کاروالیو رو نخریدم بدتر از اینا اعتماد به ارتتا هست که هرچقد هم که خوب باشه از لحاظ سن و بدنی کم میاره دیگه

واسه مهاجم شاید به ولبک برسیم بازم بهتر از هیچی

کلا ترجیح میدم همه پولو بذاریم رو خرید کاوالیوو

محمد طایفی در 31/5/1393 | 21:54 گفت:

بهتره به ژیروی خودمون اعتماد کنیم یه وقت این مطلبو میخونه اگه بفهمه چقد دوست داریم بره همین ته مونده ی روحیه اش رو هم از دست میده اون وقت علی می مونه و حوضش من بعید می دونم به خرید هیچ یک از این گزینه ها نزدیک باشیم.

بهمن در 31/5/1393 | 21:46 گفت:

حالا حالاها ما گرفتار این ژیرو هستیم...

Alireza در 31/5/1393 | 21:04 گفت:

با توجه به شایعه ها ولبک میتونه بره و بسیار بسیار بسیار از خریدش استقبال میکنم پتانسیل بالایی داره ، خیلی شبیه آنریه . قد بلند، سرعتی ، قدرت سرزنی پایین . فقط شوت زنیش بده
چیچاریتو رو هم قبول دارم ، چارچوب شناسه خوبیه ، ولی بعضی اوقات سوتی بد میده ولی از گزینه های فعلی خیلی بهتره .
ولی بهترین گزینه ی ممکن برای آرسنال کریستین بنتکه است ، واقعا استعدادش داره تو استون طلف میشه ، خیلی عالیه

آرین در 31/5/1393 | 19:26 گفت:


به نظر من که عالیه...درسته که یه مقدار افت کرده ولی ونگر میتونه به اوج برش گردونه. قیمتش هم مناسبه
********************************************
ali:
چرا همش دلمون میخواد یه افت کرده ای بیاد به امید اینکه ونگر به اوج برش گردونه بابا ونگر انسانه نه خدا

------------------------------------------------------------------------
علی جان ونگر چوب خشکو بازیکن میکنه چه برسه به دنی ولبک که خیلی با استعداده! این که میگم یکم افت کرده به خاطر کلا عملکرد ضعیف منچستر تو فصل قبله.ون پرسی و رونی هم افت کردن
البته اینم بگم که, اینکه ونگر در بعضی مواقع اصرار داره بازیکن بی استعدادو ستاره کنه الان به نوعی باعث عذاب ما هواداراست!!

علی افرایی در 31/5/1393 | 19:03 گفت:

به نظر من که عالیه...درسته که یه مقدار افت کرده ولی ونگر میتونه به اوج برش گردونه. قیمتش هم مناسبه
********************************************
چرا همش دلمون میخواد یه افت کرده ای بیاد به امید اینکه ونگر به اوج برش گردونه بابا ونگر انسانه نه خدا

علی ارشدی در 31/5/1393 | 19:03 گفت:

اصولا گل بسیار چرت می نویسه توصیه می کنم توجه نکنین

abolfazl alayi fard در 31/5/1393 | 19:01 گفت:

پیشنهاد ولفسبورگ منبعش بیلد بود، مصاحبه رئیس گالا هم فکر کنم daily star بود منبعش.

abolfazl alayi fard در 31/5/1393 | 18:52 گفت:

نقل قول : @امیر علی و ابوالفضل

ببخشید دوستان بر اساس کدوم منبع میگین پولدی در لیست فروشه؟پاسخ شما : بر اساس مزخرفات goal.com ارشدی جان مبنی بر اینکه آرسنال با فروش پولدی به گالاتاسرای خوشحال میشه و همچنین مصاحبه رئیس باشگاه گالاتاسرای در مورد اینکه پودولسکی رو به پراندلی پیشنهاد داده و اون قبول نکرده و گویا کمپل رو میخوان ولی گفته که کمپل توی لیست فروش آرسنال نیست، پس به احتمال زیاد پولدی بوده که براش دست به کار شدن. الانم ولفسبورگ میحوادش گویا

انشالله نادرسته خبر

آرین در 31/5/1393 | 18:01 گفت:

گاردین، فن خال,سرمربی یونایتد به دنی ولبک گفته است که می تواند در هفته آخر فصل نقل و انتقالات، این تیم را ترک کند. بنا بر اخبار، دو باشگاه آرسنال و تاتنهام، خواهان خرید این بازیکن بیست و سه ساله هستند. یونایتد ارزش وی را 15 میلبون پوند تخمین می زند.

به نظر من که عالیه...درسته که یه مقدار افت کرده ولی ونگر میتونه به اوج برش گردونه. قیمتش هم مناسبه

علی ارشدی در 31/5/1393 | 17:40 گفت:

@امیر علی و ابوالفضل

ببخشید دوستان بر اساس کدوم منبع میگین پولدی در لیست فروشه؟

علی ارشدی در 31/5/1393 | 17:38 گفت:

@امیر علی و ابوالفضل

ببخشید دوستان بر اساس کدوم منبع میگین پولدی در لیست فروشه؟

علی افرایی در 31/5/1393 | 17:04 گفت:

حالا چجوریه که میلان میخواد جکسون رو بگیره ولی ما نمیتونیم
بیلد هم گفته ولفسبورگ لوکی رو میخواد.

علی افرایی در 31/5/1393 | 16:43 گفت:

اصلا شما توجه به عکس کاوانی بکنید بعدش عکس العملای سوسولانه ی جیغ جیغو رو هم داشته باشین.
بازیایی که ژیرو یا سانوگو بازی میکنن بنده خداها هیچ پرسی رو مدافعای حریف انجام نمیدن و فقط قدم میزنن انگار که داریم 10 نفره بازی میکنیم.در ضمن این دوتا جانور اصلا تو فاز حرکات عمقی نیستن خصوصا جانور بزرگتر.
شما به من سوتی یه نگاه بندازین 4تا مهاجم دارن که اگه نگیم از ژیرو بهترن دیگه هم سطحش که هستن که.اونا هم میرن رو نیمکت.مشکلی براشون پیش اومد.نه خدایی با اکراه هم باشه میرن رو نیمکت وقتی هم میان تو بازی بیشتر تلاش میکنن تا خودشونو نشون بدن.حالا تو تیم ما اگه زیرو بره رو نیمکت یا سانوگو میگیم که چرا باید مهاجم بگیریم تا استعدادای اینا تلف بشه خوب بشه دارن پولشو کوفت میکنن باس از جون مایه بزارن وگرنه امروز خودم تو سالن بکوب 3 ساعت بازی کردم چندتا گل با چپ و راست زدم چندین تا پاس گل هم دادم خسته هم نیستم بازم میتونم بازی کنم.پس من بهترم ازش دیگه.
ما به یه مهاجم پر تلاش فیزیکی و دونده و کمی با خصوصیات تکنیکی نیاز داریم که تمام کننده ی خوبی هم باشه نه مثل برادران دراز و چلغوز موجود که آرش برهانی هم ازشون بهتره
اگه جکسون قیمتش مناسب بود گزینه ی خوبی میشد ولی با این قیمت کاوانی و فالکائو هم هستن البته با دستمزدی متفاوت

abolfazl alayi fard در 31/5/1393 | 16:16 گفت:

واقعا جالبه که توی لیست فروشه پودولسکی. یک بازیکن تمام کننده اثبات شده داریم توی تیم که اونم پودولسکیه. کسی که تاچند سال پیش مهاجم نوک بوده. فروشش اشتباهه.

با بچه ها هم موافقم توی نوک جواب میده پودولسکی. من همیشه توی فیفا این کارو میکنم جوابم میده

محتملترین حالت چیچاریتو هست که بازیکن خوبیه ومن قبولش دارم.

خرید کاوانی و فالکائو خواب و خیاله و احتمالش صفره، مگه اینکه قسطی بفروشن ولی بقیشون شاید بشه حتی رویس

سیروان رحیمیان در 31/5/1393 | 16:06 گفت:

آخرین اخبار باشگاه رو اینجا دنبال کنید:

arsenalnewsnow.blogfa.com

منتظر نظراتتان هستیم.

حامد **رنگی** در 31/5/1393 | 15:03 گفت:

باتشکر از پستت

اکثر گزینهایی که گفتی احتمال اومدنشون 10 درصد شایدم کمتره واینکه به نظرم رییس کماکان بر حسب (لجبازی) یا میشه بهتر گفت به رخ کشیدن تبدیل چکش به پتک آهنی حاضر نخواهد شد مهاجمی به تیم اضافه کنه و به این جیرود حالا حالاها بازی میده

حاضرم قسم بخورم پودولسکی تو مهاجم نوک جواب میده ولی کو گوش شنواااا

واگه قرار باشه یکی از این مهاجم ها که اسم بردی بیاد آرسنال من رویس رو به همشون ترجیح میدم بعدشم ویلفرد بونی رو

parsa در 31/5/1393 | 14:04 گفت:

مرسی از پست خوبت...ولی چیچاریتو افتضاحه...اصلا به درد نمیخوره
بین اینا فالکائو رو ترجیح میدم وخریدنش هم به نظرم راحتر از خریدن کاوانی هس
فالکائو اگه آماده باشه مهاجم نوک رو دستش نیس......البته الان از دوران اوجش فاصله داره
ولی آخر باز مهاج نمیخریم وباید با با جیرود وسانوگو دراز وبی خاصیت این فصل رو سرکنیم
من جا سواله واسم که این دوتا خنگ اگه فرانسوی نبودن باز ونگر ول به کنشون نبود؟

امير علي در 31/5/1393 | 13:58 گفت:

پولدي به ليست فروش آرسنال اضافه شده
ولي به نظر من پولدي بايد بمونه چون هم خلاق هم خوب گل ميزنه. گلش به نويرو يادتونه.
به نظرم بهترين گزينه هاي موجود خاوير هرناندز و ماركو رويس است

آرین در 31/5/1393 | 12:58 گفت:

ممنون از لطف و نظر reza,علی ارشدی,علیرضا,سیروان,محمد,امیر,Ali.M, عزیز ....

فقط اینو بگم که اینا گزینه هایین که به نظر من اگه بیان (به جز یکی دوتاشون) ونگر فیکسشون میکنه و ژیرو ذخیره میشه واگرنه گزینه های دیگه ای هم هستن که اگه بیان دخیره ی ژیرود میشن!! مثل وارگاس که رفت qpr!

امید (آنتی فرانسوی) در 31/5/1393 | 12:53 گفت:

بهترین حالت برای حمله
والکات الکسیس رویس
هستش و پولدی باید فروخته بشه خدیرا هم عالیه هم قد بلنده(189cm) هو فیزیکی هم سرعتی هم مفت(12m)
حتی میشه به دیماریا هم فکر کرد خیلی وحشیه ولی خیلی گرونه
تا قطعی شدن صعود به لیگ قهرمانان هیچکی رو نمیگیریم
فقط خدا کنه سانگ نیاد میشه مثل فلامینی سوهان روح
ولی اکثر خبرگزاری ها زدن رویس و کاوانی و خدیرا که خیلی بعیده

آرین در 31/5/1393 | 12:51 گفت:

علیرضا:
رویس که مهاجم نوک نیست.
ازبین گزینه ها من کاوانی یا فالکائو رو انتخاب میکنم هر چند که به قول خودت احتمال اومدنشون مثل معجزست تو این فصل.بونی هم خوبه.بقیه گزینه ها چیز خاصی به تیم اضافه نمیکنن به نظرم
------------------------------------------------------------------------
منم نوشتم پست اصلیش هافبک هجومی و وینگره.ولی خب ونگر قبلا میخواست دراکسلر رو بیاره و تغییر پست بده و مهاجم نوک بازیش بده.رویس هم این قابلیت رو داره به نظر من....

آرین در 31/5/1393 | 12:48 گفت:

علی ارشدی:
در مورد کاوانی این رو اضافه کن به پستت که زلاتان فعلا مصدومه (دنده ش آسیب دیده) و گفته میشه 6 هفته ای رو نمی تونه بازی کنه حداقل
بنابراین شانس خروج کاوانی هم کم میشه
------------------------------------------------------------------------------
حواسم به مصدومیت زلاتان نبود.اینجوری دیگه کلا غیر ممکن شد!

Ali.M در 31/5/1393 | 12:44 گفت:

پست خوبی بود

اونطوری که معلومه نصف این گزینه هات شدنی نیستن.ولی فک کنم اگه قرار باشه مهاجم بگیریم،مهاجم تراز اولی نمیگیریم.شاااید دستمون به همون بونی برسه
ولی یه چیزی ته دلم میگه این ونگر بااازم مهاجم بخر نیس.شاید بزاره ولکات برگرده بعدش سانچزو ببره وسط،البته شااید،نمیدونم

ته ته تهش شاید یه بک دفاعی با یه دفاع بخریم.همینو بس (:

امیر صفای نیکو در 31/5/1393 | 12:36 گفت:

فقط رویس و یک هافبک دفاعی.
اگه آرتتا مصدوم شده باشه که موقعیت برای خرید عالی میشه.

محمد در 31/5/1393 | 12:19 گفت:

نکته اساسی که تو یکی دو فصل اخیر تو تیم دیده میشه اینه که رییس اصرار خاصی به استفاده از مهاجم نوک بلند قامت تو تمام بازیا داره
یعنی تو این چند وقت کمتر بازی بوده که از بین ژیرو و سانوگو و خدا بیامرز بنتنر یکیش نبوده
پس میشه نتیجه گرفت دنبال مهاجم نوک ریزنقش مثل چیچاریتو نمیریم که البته خودمم چندان موافق نیستم
جکسون مارتینز هم علاوه بر قیمت بالاش چند هفته قبل قراردادشو چهارفصل دیگه تمدید کرد رویس هم که اصلا مهاجم نوک نیست!
به نظرم شدنی ها درحال حاضر بونی یا فالکائو به صورت قرضی ان که اگه دومی اتفاق بیفته خیلی خوبه

سیروان رحیمیان در 31/5/1393 | 11:56 گفت:

تشکر از بابت پست.

با توجه به مصدومیت یک ماه زلاتان پی اس جی بعید به نظر میرسه که کاوانی رو بفروشه و آرسنال هم 60 میلیون براش نمیپردازه.
فالکائو به احتمال زیاد در موناکو میمونه اما اگه جدا بشه خودش گفته که به رئال مادرید میره.
جکسون مارتینز هم دو هفته پیش قرارداد خودش رو تا دوسال با پورتو تمدید کرد و اونهم قطعا نمیاد.
خاویر هرناندز هم بدرد مهاجم نوک نمیخوره و فن خال اگه بفروشدش به تیم انگلیسی نمیده و اگه از منچستر جدا بشه خودش گفته دوست داره با ویدیچ در اینتر بازی کنه.
مارکو رویس هم گفته که این فصل قطعا در دورتموند میمونه ولی برای فصل بعد قراردادش رو تمدید نمی کنه ولی به نظر من به بارسلونا میره.
تاتنهام هم هفته ی پیش به جوزپه روسی پیشنهاد داد اما فیورنتینا گفت که قصد فروشش رو نداره.
ویلفرد بونی و لاکازت هم که آرسنال عقب نشینی کرد از خریدشون و بعید به نظر میرسه که بیان.
یا توجه به این که این فصل ساوسهمپتون 5 ستاره ی خودش رو فروخته بعید به نظر میرسه جی رودریگز هم بفروشه.

پس بیخودی دل خودتون رو خوش نکنید چون این فصل هم ژیرود هست. ولی من معتقدم که پولدی در نوک حمله جواب میده. رئیس امتحانش کن.

علیرضا در 31/5/1393 | 11:56 گفت:

رویس که مهاجم نوک نیست.
ازبین گزینه ها من کاوانی یا فالکائو رو انتخاب میکنم هر چند که به قول خودت احتمال اومدنشون مثل معجزست تو این فصل.بونی هم خوبه.بقیه گزینه ها چیز خاصی به تیم اضافه نمیکنن به نظرم

علی ارشدی در 31/5/1393 | 11:52 گفت:

در مورد کاوانی این رو اضافه کن به پستت که زلاتان فعلا مصدومه (دنده ش آسیب دیده) و گفته میشه 6 هفته ای رو نمی تونه بازی کنه حداقل
بنابراین شانس خروج کاوانی هم کم میشه

reza در 31/5/1393 | 11:48 گفت:

احتمال خریدن بیشتر این بازیکنا نزدیک به صفره البته رویس شاید در اینده بیاد آرسنال ولی نه این فصل ضمن اینکه مهاجم نوک محسوب نمیشه . هفته قبل به نظر میرسید کاوانی قضیه اش داره جدی میشه ولی داستانی بیش نبود . الان از همه بیشتر اسم داگلاس کاستا بازیکن شاختار دونتسک شنیده میشه و من فکر میکنم مثل سالهای قبل خریدهای دقیقه نودی داشته باشیم .