بازم که باختیم!

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشــــــــــــقه آرســــــــــنالم..
کل بازدید: 123,392 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

بازم که باختیم!

بازم که باختیم؟؟؟؟ این بود انتقامشون؟؟؟تا کی باید هی ببازیم؟؟؟

باختییم؟ باشه قبول... حداقل فردا اگه یه منچستری اومد گفت ههه ههه هه بردیمتون رومون میشه بهش بگیم برو بابا ما بهتر بازی کردیم؟؟؟؟؟
این وضع تا کی؟؟؟
آخه چرا بازیکن نمیخرن؟؟؟ چراااااااااا؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 3/11/1390 | 13:38 گفت:

بپذیریم که حق ما بود ببریم. این ونگر پست رو یکی بکشه راحت شیم. منپستر جوون گرایی میکنه ما هم جوون گرایی میکنیم.

علی ارشدی در 2/11/1390 | 23:07 گفت:

یکی کامنت این مهردادو پاک کنه

رضا کاظمی در 2/11/1390 | 23:03 گفت:

دمتگرم داش حمید

Poorya در 2/11/1390 | 22:20 گفت:

vala man asan az oon timi k bergkamp o....toosh boodan chizi yadam nis vali nesbat b 2 sal pish timo misanjam vaghen hasrat mikhoram:(b ghole bachehaa y rooze khoob miad....:)

حمید فرازی در 2/11/1390 | 22:15 گفت:

آقا داو اصلا کاری نداره.بارسا رو گذاشتن واسه آدمایی که دوس دارن همیشه با خوشی تیم همراه شن.به خدا روزی که هوادار تیم شدم میدونستم همیچین روزایی هم در پیش داریم.افتخارات ما که بیشتر از لیورپول نیست ولی هر تیمی دوران نزولی هم داره.در ضمن آقا مهرداد واسه آدمایی مثل شما متاسفم که به تیمت از این حرفا میزنی.اجازه نمیدم کسی به آرسنال توهین کنه

mehrdad در 2/11/1390 | 22:01 گفت:

doostan bebakhshid vali k........am to in team

davood در 2/11/1390 | 21:38 گفت:

لعنت به سلیقه ی منکه هوادار ارسنال شدم
اه این رفیق منچستریم میگه شارژ رو بفرست ولی نمیفرستم

امین در 2/11/1390 | 21:33 گفت:

سومین باخت پیایی بود فولام. سوانسی و این هم منچستر

hamed در 2/11/1390 | 21:32 گفت:

nemikham saze mokhalef bezanam vali bayad haghighat ro ghabool kard.

امین در 2/11/1390 | 21:32 گفت:

انقد عصابم خرابه که حد نداره
آخه کسی نیست بهش بگه بی شرف روسیچکی بازیکن کجاس؟ یا این رمسی؟ یا جورو؟ یا
اییییییی خدااااا

سجاد در 2/11/1390 | 21:30 گفت:

دومين باخت پياپي..

hamed در 2/11/1390 | 21:30 گفت:

maloom bood mibazim.

man ke faghat baraye in fasl omid daram be jame bashgahhaye fasle bad beresim.

albate bayad mibakhtim ta shayad arsen wenger bazikon bekhare.....

mohsen abbasi در 2/11/1390 | 21:29 گفت:

وسط زمینو کلا داده بودیم
رمزی روسیچکی خرس وسط منچستریا بودن