1 خبر داغ + 2تا دیگه

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشــــــــــــقه آرســــــــــنالم..
کل بازدید: 122,018 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

1 خبر داغ + 2تا دیگه

ابراهیم آفلای
ابراهیم آفلای پیشنهاد تیم لیل را رد کرد گفته میشود آفلای بدلیل اینکه میخواد بیاد آرسنال این پیشنهادو رد کرده

خیلی خبر خوبیه

http://www.sportinghead.com/news/3378/afellay-to-reject-lille-in-order-to-sign-for-arsenal/

------
فن پرسی و والکات هم این هفته 100% تکلیفشون مشخس میشه
-------
گفته میشه آرسنال دنبار گانسو بازیکن برزیلیه (ولی خیلی خیلی غیر واقعیه چون قیمتش تقریبا 45 ملیونه)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 28/4/1391 | 14:56 گفت:

خوب افلای زیاد بازیکن شاخی نیست شاید واسه خاطر رابین جذبش کنن که من بعید میدونم ونگر اینجوری بازیکن جذب کنه!!!!!!!!!!1

تکلیف این دو هم که معلومه فکر کنم رابین بدون تمدید بمونه و امسال که قهرمان شدیم تمدید میکنه..........

امین در 28/4/1391 | 13:53 گفت:

امین دیناروند
فکر کنم نصف دانشگاه بشناسنم ... آخه دستم شکسته بود پلاتین بیرونی توش بود هرکی از پیشم رد میشد آهی میکشید

فرهاد در 28/4/1391 | 10:55 گفت:

امین اسم و فامیلت رو دقیق بنویس........ آخه من هم فامیلهامون همشون دانشگاه دزفول هستن...... یا به موبایلم بفرست 09167355948

ehs در 28/4/1391 | 00:46 گفت:

افلای اگه می خواست بیاد ارسنال 2 سال پیش می اومد!!
این برزیلیه رو هم نمی شناسم ولی قطعا این رقم ها فقط واسه نفروختنشه!!
مرسی امین جان ایشالاه هر دوشون می مونن
اینجا دیگه داره میشه پاتوق جنوبیا!!

امین در 27/4/1391 | 22:05 گفت:

سلام فرهاد
دانشگاه دزفول میخونم

soroosh در 27/4/1391 | 19:31 گفت:

امیدوارم هر دوشون بمونن و تیم فوق العاده ای واسه فصل بعد داشته باشیم (هرچند حدس می زنم هر دوشون برن (

vahid در 27/4/1391 | 18:17 گفت:

سلام به همه به امید خدا هر چه سریع تر وضعشون مشخص بشه چون رو روان ادم هستند

فرهاد در 27/4/1391 | 17:47 گفت:

امین دانشگاه کدوم شهری؟

امین در 27/4/1391 | 15:46 گفت:

تازه کار؟ یه دوسالی میشه میام ولی آره زیاد از عضوتم نمیره شاید 8 ماه

Keivan در 27/4/1391 | 15:39 گفت:

پس تازه کاری...
نباید بری تو ویرایش نمایه این مسیرو برو...

در بلاگ خود بنویسید/2 تا چراغ سبز هست که خاموش روشن میشه...دومی روکه نوشته ویرایش اطلاعات نمایش داده شده رو بزن...به همین سادگـــــی...

امین در 27/4/1391 | 15:18 گفت:


هرکاری میکنم عوض نمیشه

Keivan در 27/4/1391 | 14:27 گفت:

دمت گرم...

امین اون آرسنال 3 بولتون 0 رو نمیخوای عوض کنی!!!

رضا توپچی در 27/4/1391 | 13:26 گفت:

تشکر...

mohammad ali در 27/4/1391 | 12:39 گفت:

تشکر ولی تکراری

اميرحسين اباذري در 27/4/1391 | 12:23 گفت:

افلای بیاد فن پرسی میمونه

مجتبی هانری در 27/4/1391 | 12:20 گفت:

آفلای اگه بیاد خوب عالی میشه ولی فکر نکنم به همین راحتی ها هم باشه
انشاالله فان پرسی وولکات هم خیلی زودتر تصمیم بگیرند

nima در 27/4/1391 | 12:20 گفت:

بی خود دلتونو خوش نکنین یا احتمالا به خاطره تاتنهام رد کرده یا به خاطره منچستر سیتی!!!

parsa در 27/4/1391 | 12:17 گفت:

گانسو بازیکن بی نظیریه
اسکار هم فوق العاده است