آرستال-بایرن

نویسنده: Aylad

وبلاگ من
نویسنده: Aylad
only arsenal
کل بازدید: 14,564 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرستال-بایرن

سلام به بچه های گل آرسنالی
همه دیگه میدونین که به چه تیم ناجوری خوردیم
با اجازتون یه نظری بدیم
نظر یادتون نرهفکر کنم خاطره تلخ حذف پارسال یاد ههمونه
آرسنال واسه این بازی یه دفاع مستحکم نیاز داره
این دفاع باید دو تا دفاع کنار سریع و خوب داشته باشه که سانیا و گیبس بهترینن
هر چند هر دو اشتباهات زیادی دارن
گیبس-کوش-متر-سانیا
هافبکمون باید خیلی عالی باشه که بتون جلو این بایرن بایستیم
واس این هافبک نیاز به دوتا وینگر سریع و تکنیکیه
ولکاتو واسه سمت راست داریم
اما سمت چپ رو داریم که اوزیل و ویلشیر و کازورلا و پولدی میتونن بازی کنن ولی اینا نه سریعن واس این بازی خوبن که وینگر باشن چون بازیشون محو میشه
واس این پست اگه آماده باشه چمبرلین خوبه هم سریع هم جوون هم تکنیکی
به شرط آمادگی
اگه وینگره ها خوب باشن میتونیم جلو حرکت روبن و ریبری رو گرفت.چون مجبورن عقب تر بازی کنن
شبه سبکی که سویا 4 سال پیش بارسا رویایی رو برد
از همین سبک استفاده کرده بودن
دوتا هافبک واسه جلو دفاع نیازه.با توجه به نبود آرتتا تو بازی رفت فلامینی رو که یه مخرب و یه هافبک خلاق مثل ویلشیر یا رمیزی نیلزه.جک بهتره
واسه خط جلوشون ولکات و چمبرلین واسه وینگر و اوزیل هافبک تهاجمی
و ژیرو هم نوک
کلیپ بازی برگشت پارسال:

نظر سنجی سایت آرسنال:


بشتابین بشتابین نظر سنجی سایت ایشالا میبریمhttp://www.goal.com/en
گفته طرفدار کدوم تیمین.خیلی عقبیم.بدوییییییننننن

نظر یادت نره

aylad
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 26/9/1392 | 22:00 گفت:

آرسنال واسه این بازی یه دفاع مستحکم نیاز داره
امید وارم یه فکری به حال خودشون بکنن بخصوص بعد هنر نماییشون با منسیتی

علیرضا در 25/9/1392 | 22:31 گفت:

خوبیش اینه به تیمی خوردیم که اگه ببازیم کسی ایرادی از ما نمیگیره ولی اگه ببریم دیگه فکر نکنم تا فینال کسی جلومونو بگیره چون یکی از بهترینا رو بردیم.ولی اگه روز روزه آرسنال باشه چرا که نبریم.
در ضمن با ترکیبت شدیدا موافقم

Aylad در 25/9/1392 | 22:24 گفت:

احمدرضا خبرت محشر بود.خدا کن ببریم

وای مک دین.بدبخت شدیم.بدجور از آرسنال بدش میاد.اون بازی معروف با تاتنهام که یادتون چی کار کرد

farhad bj در 25/9/1392 | 21:49 گفت:


داور بازی آرسنال - چلسی مشخص شد:

مایک دین!

اینا هرطور شده میخوان تا قبل از ژانویه آرسنال رو از صدر جدول بیارن پایین!

ahmadreza در 25/9/1392 | 21:43 گفت:

ترکیب خوبیه.راستی محمد جان روبن مصدومه تا چند هفته خونه نشین

mehdi در 25/9/1392 | 21:00 گفت:

من که خیلی امسال امیدوارم ببریمشون بازیه برگشت پارسال اینو نشون داد که هیچی کم نداریم ازشون

آرین در 25/9/1392 | 20:43 گفت:

خیلی دیگه تا بازی مونده ولی به نظرم بهترین ترکیب برا بازی با بایرن اینه
شزنی
گیبس-کوشیلنی-مرته-سانیا
رمزی-ویلشر
سانتی-اوزیل-ولکات
مهاجم سرعتی جدید!

در ضمن به نظرم دو تا بلاگتو یکی کنی قشنگ تره. مطالب اونو بیار تو این

ممنون

mazyar در 25/9/1392 | 20:39 گفت:

باید در نظر داشت که بایرن امسال سبک بازیش با پارسال از زمین تا آسمون فرق کرده.امسال بازیشون خیلی شبیه بارساست پس نمیشه مثل پارسال اونا را برد.باید با دوندگی فراوان و گرفتن فضاها از بایرن نگذاریم بازیشون شکل بگیره.
به نظرم خطرناکترین بازیکونای اونا ریبری و گوتزه اند که حتما باید مهار بشن(توسط سانیا گیبس و ویلشیر)
البته بازی خیلی بستگی به شرایط تیم تو اون موقع داره کاش ما مصدومی نداشته باشیم و برعکس ریبری و گوتزه هردو مصدوم شن!
اگه بتونیم تو بازی رفت یک برد یا حداقل مساوی 0-0 بگیریم تو بازی برگشت با یک دفاع منطقی و بستن فضاها و استفاده از ضد حمله ها می تونیم کارشون را بسازیم مثل کاری که اینتر و چلسی با بارسا گواردیولا کردند.