خبر خوب خبر بد

نویسنده: رضا

وبلاگ من
نویسنده: رضا
از چهار سالگی طرفدار آرسنال
کل بازدید: 21,044 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر خوب خبر بد

احتمال بالای خرید در دد لاینسلام عرض میکنم خدمت توپچی های ناز و گوگولی


اول از همه یه خبر بد که آرون رمزی در تمرینات دچار مصدومیت از ناحیه تاندون شده و احتمالا 6 هفته بیرون باشه. شخصا الآن آمادگی دارم با کله برم تو دیوار


و خبر خوب هم این که به نقل از اکثر سایت های خبری مثل تلگراف و میل و میرور آرسنال پیشنهاد خودش رو برای شالکه فرستاده البته هر سایت یه چیزی گفته
اونا گفتن مبلغ کامل مورد نظر شالکه رو پیشنهاد نکردیم در عوضش فابیانسکی و مخلفات! جزئی از قرارداد هستش. حقوق هفتگیش هم 80 هزار پوند هست. البته در این مورد بعضی از سایت های آمانی هم خبر توافق رو دادن
خبر دیگه هم خرید ماتیودی بازیکن پی اس جی هستش که گفته میشه به خاطر اومدن کابای به حاشیه میره. آرسنال پرس و جو هایی درباره اون انجام داده

و یه خبر جالب : مالک پی ای جی به الفلوس هشدار داده که اگه واسه ماتیودی اقدام کنید ما هم واسه ستاره های شما دندون تیز میکنیم. من نمیدونم بخندم یا گریه کنم..............................دوست دارید بخریمش؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسن ویلشر در 11/11/1392 | 16:14 گفت:

مخالف دراکسلر...

آرین در 10/11/1392 | 14:25 گفت:

نقل قول : یه نکته ای که خیلی وقته می خوام بگم اینه که کادر پزشکی ارسنال 100% مشکل داره.هیچ تیمی به اندازه ی ما مصدوم نمی ده. هر چه قدر بگیم سبک بازی ارسنال اینجوریه,لیگ جزیره خشن همش بهونست.
مثلا این منچستر یه امسال بود که یه خورده مصدوم داد.گیگز با این سنش مصدوم نمی شه.ایتالیا که لیگ خشنی نیست!؟
اگه هم مثلا نتونستیم امسال جامی ببریم مصدوم ها همش بهونست.
شنیدم چلسی مساوی کرد درسته؟
این من سیتی چرا این جوری شد.یه بازی ببازه باز ما اول می شیم.فوتبال دیگه همه بازی هارو نباید برد تازه ما مساوی کردیم.
من احساس می کنم ونگر به رمسی خیلی فشار اورد.اخرا هم یه خورده افت کرد شاید به خاطر همین باشه.


پاسخ شما : مشکل از بدنساز تیمه

مهرزاد در 10/11/1392 | 13:32 گفت:

یه نکته ای که خیلی وقته می خوام بگم اینه که کادر پزشکی ارسنال 100% مشکل داره.هیچ تیمی به اندازه ی ما مصدوم نمی ده. هر چه قدر بگیم سبک بازی ارسنال اینجوریه,لیگ جزیره خشن همش بهونست.
مثلا این منچستر یه امسال بود که یه خورده مصدوم داد.گیگز با این سنش مصدوم نمی شه.ایتالیا که لیگ خشنی نیست!؟
اگه هم مثلا نتونستیم امسال جامی ببریم مصدوم ها همش بهونست.
شنیدم چلسی مساوی کرد درسته؟
این من سیتی چرا این جوری شد.یه بازی ببازه باز ما اول می شیم.فوتبال دیگه همه بازی هارو نباید برد تازه ما مساوی کردیم.
من احساس می کنم ونگر به رمسی خیلی فشار اورد.اخرا هم یه خورده افت کرد شاید به خاطر همین باشه.

مهرزاد در 10/11/1392 | 13:21 گفت:

حرف ارتتا جالب بود! ما در گوشه ها بازیکن نداریم و همه مصدومند.چمبرلین از مصدومیت تازه برگشته.
بله! چه جالب اینجا پودلسکی چی کاره است؟

رضا T در 10/11/1392 | 12:12 گفت:

نقل قول : بچه ها توی متن هایی که تو سایت گل در مورد لزوم خرید هافبک آرسنال نوشته بود گفته بود رمسی 6 هفته بیرونه (که به نظر درست میاد) ولی هیچکی دقیق در مورد ویلشر درست درمون حرف نزده!! کسی نمیدونه وضعیتش چطوره؟؟!!! تا اونجایی که من از متن گل فهمیدم گفته بود باز مصدومیت قدیمیشه!!!

میشه بهم خبر بدید....

این ماجرای دراکسلرم دیوونه مون کرده!!

آقا من میگم بیاید هممون امروز بریم مسافرت که به اینترنت دسترسی نداشته باشیم بعد شنبه صبح برگردیم ببینیم اتفاقی افتاده یا نه!!


پاسخ شما : آرش جان از اول تا آخر این کامنتت عین چیزایی که میخواسم بگم!!!

arash در 10/11/1392 | 11:55 گفت:

بچه ها توی متن هایی که تو سایت گل در مورد لزوم خرید هافبک آرسنال نوشته بود گفته بود رمسی 6 هفته بیرونه (که به نظر درست میاد) ولی هیچکی دقیق در مورد ویلشر درست درمون حرف نزده!! کسی نمیدونه وضعیتش چطوره؟؟!!! تا اونجایی که من از متن گل فهمیدم گفته بود باز مصدومیت قدیمیشه!!!

میشه بهم خبر بدید....

این ماجرای دراکسلرم دیوونه مون کرده!!

آقا من میگم بیاید هممون امروز بریم مسافرت که به اینترنت دسترسی نداشته باشیم بعد شنبه صبح برگردیم ببینیم اتفاقی افتاده یا نه!!

سید محمد رضا در 10/11/1392 | 11:46 گفت:

این دو تا را آرسنالی بدونید

آرین در 10/11/1392 | 11:17 گفت:

Daily Mirror

Arsenal are on the brink of sealing a deadline-beating £30million move for Schalke's Julian Draxler after lengthy negotiations throughout Wednesday.


THE SUN

Arsenal are on the verge of a stunning double swoop for Juventus hitman Mirko Vucinic AND Schalke winger Julian Draxler.

آرین در 10/11/1392 | 11:14 گفت:

mirror.co.uk

Wenger is confident of landing Arsenal’s No1 target before Friday’s 11pm cut-off after lengthy negotiations
throughout Wednesday.

Despite Schalke’s public denials, they are eager to do business this month to ease their financial problems, and the Gunners are prepared to offer Draxler a near-double-your-money pay-rise from his current £45,000-a-week to £80,000.

That came as a major boost for Arsenal and increased their determination to get the transfer done, as it was originally feared the 20-year-old could be out until March.

Schalke are demanding around £35m, and also want almost all of the money paid up front.

It will be a race against time to get it done, but Arsenal are growing in confidence.

Wenger is also in for a striker, with young Spaniards Cristian Tello and Alvaro Morata on his wish-list for a loan until the end of the season.
Arsenal have watched and enquired about Barcelona’s Tello and have made renewed contact with Real Madrid in the hope they will farm out Morata.

ناصر در 10/11/1392 | 11:11 گفت:

همه چیز امروز معلوم میشه

ahmad behrozi در 10/11/1392 | 10:57 گفت:

وچینیچ شش ماهه به آرسنال پیوست؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعیته یا شایعس؟؟؟

رضا T در 10/11/1392 | 10:08 گفت:

نقل قول : یه حسی میگه میگه ونگر به پولدی و اوکسو از اول بازی نداد تا مدیرارو برایه خرید قانع کنه که اگر اینجوری باشه 2 امتیاز مفت از دست دادیم

پاسخ شما : آقا محسن خواهشا اینو نگو.هدف هر تیم و مربی با کلاسی مثه ونگر اینه که بازیکن بخره که بازیا رو ببره نه اینکه برعکس.حقیقتش منم نمیدونم قضیه چیه!

mohsen abbasi در 10/11/1392 | 09:31 گفت:

یه حسی میگه میگه ونگر به پولدی و اوکسو از اول بازی نداد تا مدیرارو برایه خرید قانع کنه که اگر اینجوری باشه 2 امتیاز مفت از دست دادیم

♥Arsenal♥ در 10/11/1392 | 09:00 گفت:

بازی با ساوت رو که دیدم نبود یه مهاجم نوک تند و تیز نث ولکات یا همین دراکسلر (بیشتر دراکسلر) تو اون پست کنار ژیرو حس میشد

من معتقدم کنار یه بازیکن قوی و کند مث ژیرو یه مهاجم تند و تیز هم باید باشه

سید حسین در 10/11/1392 | 08:55 گفت:

Arsenal close in on Draxler deal
Arsenal are closing in on a €36.5 million (£30m) deal for Schalke midfielder Julian Draxler.
Source: Daily Mirror