خخخخخخخخخخ ( سری 5 )

نویسنده: M o o r I

وبلاگ من
نویسنده: M o o r I
لپ کلام 1 آرسنالی والا !
کل بازدید: 63,288 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خخخخخخخخخخ ( سری 5 )

عکسای دیدنی


خو اولش جکی ♥تلفیقی از گومز و رونالدو :|:دیییییییییی
سوپر ماریو

عشق است توماس ♥

خخخخخخخخخخخخخپسرا با این عکس رابطه عمیقی دارن :دییییییییییییییییگفته میشه این ماشینو واسه کاوانی در نظر گرفتن :|

خانوم اینزاگی


گاگول مجبوری خو ؟؟ :|اینم ایسکو


ایسکو و سگش به نام مسی :|خوب بود بچه ها ؟؟؟؟

♥♥♥
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad در 3/5/1392 | 13:36 گفت:

معلوم نیست علی صادقی به قیافه ی داغون فرگوسن می خنده یا جان تری.

Vishka در 3/5/1392 | 13:33 گفت:

خیلی پست محشری بود مرتضی

هر چقدر عکسای آنتی مسی و آنتی تری و آنتی رونالدو داری برامون بذار

simone در 3/5/1392 | 04:56 گفت:

علی صادقی چه خنده میکنه خیلی باحاله
خیلی خوب بود مرسی از توماس روسیس هم بیشتر بزاری عالی میشه مرسی

alireza 9 در 2/5/1392 | 23:57 گفت:

عالی بوداز ارسنال کم داشتا

M o o r I در 2/5/1392 | 22:30 گفت:

محمد کاوه:
ممنون از پستت ولی بنظر من هم بهتره اینجا هر چیزی هست ارسنالی باشه تا اسپانیایی

-------------------------------------------------

واسه این سری فقط اینارو پیدا کردم . قسمتا بعدی مخلوط تر میشه

محمد کاوه در 2/5/1392 | 22:01 گفت:

ممنون از پستت ولی بنظر من هم بهتره اینجا هر چیزی هست ارسنالی باشه تا اسپانیایی

M o o r I در 2/5/1392 | 21:32 گفت:

omid:
لطفا بیشتر عکسهای ارسنالی بزار ازبازیکنهای رئال وبارسا هم عکس نزارچون به شدت ازاونها متنفرم.ممنون ازپستت.

----------------------------------------

داداش از همه جا میذارم چون این بلاگ کلا میشه گف ترول فوتبالیه

باشه دادا سعی میکنم بیشتر آرسنالی بذارم چشم ♥

omid در 2/5/1392 | 21:03 گفت:

لطفا بیشتر عکسهای ارسنالی بزار ازبازیکنهای رئال وبارسا هم عکس نزارچون به شدت ازاونها متنفرم.ممنون ازپستت.

M o o r I در 2/5/1392 | 20:50 گفت:

خواهش میکنم رفقا

نظراتون بااعث دلگرمیه

M o o r I در 2/5/1392 | 20:47 گفت:

دمت گرم باحال بود
فقط یه نکته به عرض دوستان برسونم تو اسپانیا سگشون رو به نام کسی که دوستش دارن نامگذاری میکنن نه اینکه قصد توهین داشته باشن به خاطر همین هم مسیولین ریال بهشون برخورده ولی ایسکو از موضعش کوتاه نیومده و علاقش به لیونل مسی رو پنهان نمیکنه

-----------------------------

حق با فرزام هس
درسته . تو اسپانیا کسی ک اون یکی دیگه رو دوس داشته باشه سگشو ب اسم اون میذاره . عجیب ولی جالب

مهدی 111 در 2/5/1392 | 20:41 گفت:

لایکککککککککککککک داری داداش

masoud mahmudpur در 2/5/1392 | 20:37 گفت:

مرسی.

Novin در 2/5/1392 | 20:29 گفت:

karet doroste refigh

farzam در 2/5/1392 | 20:24 گفت:

دمت گرم باحال بود
فقط یه نکته به عرض دوستان برسونم تو اسپانیا سگشون رو به نام کسی که دوستش دارن نامگذاری میکنن نه اینکه قصد توهین داشته باشن به خاطر همین هم مسیولین ریال بهشون برخورده ولی ایسکو از موضعش کوتاه نیومده و علاقش به لیونل مسی رو پنهان نمیکنه

ناصر در 2/5/1392 | 18:51 گفت:

مچکریم

فرهاد در 2/5/1392 | 17:04 گفت:

عالی....

jafar در 2/5/1392 | 16:02 گفت:

عالیییییییییییییییییییییی بود

دادا با قدرت ادامه بده

حاکم 26 در 2/5/1392 | 15:20 گفت:

معرکه بود . مخصوصن اون اشکال نداره !

Setare در 2/5/1392 | 14:59 گفت:

مرسی

tofigh در 2/5/1392 | 14:44 گفت:

یعنی حال میکنم با پستات..ادامه بده..

RaMiN GuNNeR در 2/5/1392 | 14:25 گفت:


تشکر داداش

مهدی در 2/5/1392 | 14:24 گفت:

شیره ایسکو هههههههههههههه مسی تو بغل ایسکو ههههههههههههههههههههه

majid در 2/5/1392 | 14:22 گفت:


بابااااااا سالاری ی ی ی ی ی ی ی ی ی ... ادامه بده داداش دارمت

M o o r I در 2/5/1392 | 14:05 گفت:

دوس ندارید ک ادامه ندم ؟

سید حسین در 2/5/1392 | 14:04 گفت:

بابا توهم تو این هیروبیر وقت گیر اوردیا ....جالب بود