داويد ويا فروشي نيست

نویسنده: ::Mostafa::

وبلاگ من
نویسنده: ::Mostafa::
کارمند
کل بازدید: 18,768 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

داويد ويا فروشي نيست

بارسلونا اصرار دارد که هیچ برنامه ای برای فروش داوید ویا به آرسنال در ماه ژانویه نداردزوبيزارتتا اصرار دارد كه هيچ برنامه اي براي فروش ويا ندارد و او را همچنان بازيكن مهمي براي بارسا مي باشدو او هنوز هم ميتواند در پيروزي هاي تيم تأثيرگذار باشد.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 9/10/1391 | 14:23 گفت:

ما بعد ژانویه فقط ولکات می فروشیم همین
ونگر: ما پول کافی داشتیم اما کیفیت لازم در بازار پیدا نکردیم. و متاسفانه خریدی ندشتیم اما تنها یک کیفت خوب در تیم خودمان وجود داشت که ترجیح دادیم به بازار بی کفیت اراده کنیم و تئو را فروختیم
.............................
قشنگ گفتی هادی.

سید امین هاشمی در 5/10/1391 | 10:03 گفت:

مرسی مصطفی جان،1گلر خوب شدیدا نیاز مندیم

محمد مهدی در 4/10/1391 | 19:15 گفت:

اغا یکی بیاد که یه اسمی داشته باشه بسه.
حالا چنتا از تیکه های بچه ها
شاید در تیم های درجه 2 تر بتونه بهتر هم باشه****** درجه 2 تر
ترجیح دادیم به بازار بی کفیت اراده کنیم و تئو را فروختیم
رییس(پیر خرفت)**********دیگه توهین نکن

علی قاسمی در 4/10/1391 | 18:55 گفت:

حمید رضا جون انتقاد کن اما توهین نکندر مورد آرشاوین هم باید این رو بگم که به درد آلمان و ایتالیا میخوره و برای ما و ایگ انگلیس چندان مناسب نیست و شاید در تیم های درجه 2 تر بتونه بهتر هم باشه

در مورد ویا هم باید این رو که سنش بالا رفته رو یه نکته مثبت ببینیم چون میتونه مثه روسیچکی برای سالهای بعد توی تیم بمونه و اگه جوون باشه باز هم میره یک تیم دیگه و ما کیفیت بازی رو میخوایم و جوونی برای ما طرفدارها زیاد مهم نیست و به نظر من باید با15 الی 20 تا نهایت بخریمش و به تیم میخوره و باید به ام ویلا هم فکر کنیم و با این 2 بازیکن تا حدود زیادی تیم قوت میگیره

ام ویلا
پودولسکی کازورلا ویلشیر آرتتا چمبو
روسیچکی
والکات ویا جیرود

و این میتونه دست ونگر رو برای ترکیب باز کنه


راستش من چند بازیه ترکیب رو اصلا نگاه نمیکنم چون معلومه کی تو ترکیبه و این اصلا نمیتونه برای تیم خوب باشه و کاملا قابل پیش بیتیه

حمید pires در 4/10/1391 | 17:27 گفت:

راستی اگه بیاد مطمئنم با بهترین قیمت ممکن میخریمش.
ممنون آقا مصطفی.

حمید pires در 4/10/1391 | 17:26 گفت:

داوید ویا حدس میزنم اصلی ترین خرید زمستونیمونه . بارسایی ها میدونن که ویا وقت فروششه و بهمین خاطر با این صحبتا میخان با بهترین قیمت ردش کنن با اوج گیری تورس بعیده چلسی سراغش بره و نیومدن قرضی هانری 35 ساله یعنی ونگر یک مهاجم کلاسیک برای چند فصل مد نظرشه.

مازیار در 4/10/1391 | 15:30 گفت:

چه خوب شد
اومدن ویا
1با این قیمت 2 با این دستمرد 3 با این سن
اصلا به صرفه نیست

ehsan zoola در 4/10/1391 | 15:19 گفت:

اگه بیاد عالیه

هادی در 4/10/1391 | 14:23 گفت:

دوستان بعید می دونم خریدی داشته باشیم. همه اینا که جز گزینه های احتمالی بودن دارن با باشگاهشون تمدید می کنند از جمله هونتلار، ویا و ...
ما بعد ژانویه فقط ولکات می فروشیم همین
ونگر: ما پول کافی داشتیم اما کیفیت لازم در بازار پیدا نکردیم. و متاسفانه خریدی ندشتیم اما تنها یک کیفت خوب در تیم خودمان وجود داشت که ترجیح دادیم به بازار بی کفیت اراده کنیم و تئو را فروختیم.

حمیدرضا در 4/10/1391 | 13:54 گفت:

باید هم آرشاوین بره اگه بازیکن لایقی مثل آرشاوین نره دیگه کی جا برای بازیکنی مثل رمسی باز شه؟ آره همین رمسی به دردمون میخوره که تکضرب پاس دادنش مثل پاس دادن یه بچه شش ماهست. باید هم فن پرسی بره باید هم آرشاوین بره باید هم والکات بره تا جا برا رمسی و مرتساکر ژورو و جنکینسن تو تیم بازشه اینه سیاست کثیف رییس(پیر خرفت)

حمیدرضا در 4/10/1391 | 13:51 گفت:

باید هم آرشاوین بره اگه بازیکن لایقی مثل آرشاوین نره دیگه کی جا برای بازیکنی مثل رمسی باز شه؟ آره همین رمسی به دردمون میخوره که تکضرب پاس دادنش مثل پاس دادن یه بچه شش ماهست. باید هم فن پرسی بره باید هم آرشاوین بره باید هم والکات بره تا جا برا رمسی و مرتساکر ژورو و جنکینسن تو تیم بازشه اینه سیاست کثیف رییس(پیر خرفت)

حمیدرضا در 4/10/1391 | 13:37 گفت:

ای دهن سرویسا سعید راس میگه. تازه آقا جان من چه ربطی به سن داره؟ مگه ایرانه؟ این هانری این توتی این بوفون. خونه نشین شدن؟ همین شما ها بودین که گفتین بهتره روبین بره چ
ون سنش بالاست و احتمال مصدومیتش زیاده ولی روبین چیشد الان؟ بازیه ویا رو دوس دارم دقت شوت هاش عالیه هیچ ربطی هم به سن نداره. مگه جوونامون چه گلی به سرمون زدن ها؟ تیم به چیز رفته هیچ هم بد نیس 3 4 تا بازیکن با تجربه داشته باشیم.

masoud mahmudpur در 4/10/1391 | 13:29 گفت:

مرسی
ارشاوین نه!!!!!!!!!!!!

ali در 4/10/1391 | 13:16 گفت:

ارشاوین در راه ریدینگ 4 با میلیون پوند

سعید غلامی در 4/10/1391 | 13:12 گفت:

این یعنی این که میفروشیم می خوان قیمت رو ببرن بالا دارن جنس رو شیرین مکنن

vahid در 4/10/1391 | 12:51 گفت:

ارشاوین در راه ریدینگ

vahid در 4/10/1391 | 12:43 گفت:

ممنون بابت پستت
اما تو این شرایط فقط دمبابا هم ارزان و هم اوردنش راحت مگه بارسا احمق که همچین مهاجمی رو بفروشه بعد جاش چه کسی رو بزاره؟؟؟؟

محمد مهدی در 4/10/1391 | 12:43 گفت:

من که دوس ندارم بیاد. قبلا اره ولی الان دیگه سنش بالاس

sepehr najafian در 4/10/1391 | 12:22 گفت:

به خود ويا هم بستگي داره