مهاجم نوک

نویسنده: seyed alireza

وبلاگ من
نویسنده: seyed alireza
من علیرضا هستم 27سال دارم مهندس برق , اهل خرم آباد و حدود 14ساله طرفدار آرسنالم.
کل بازدید: 3,873 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مهاجم نوک

با سلام خدمت همه توپچی ها

تبریک به خاطر گرفتن انتقامبنده حدود 14 سال که طرفدار آرسنالم و 6 سالی هم هست که عضو سایتم هر روز از مطالب زیبای شما عزیز ها استفاده می کنم.
 
می خواستم بگم به نظر من  اگه بازی های باقیمونده پودولسکی و بذار مهاجم نوک خیلی بهتر میشه. چون هم هافبک کنار به اندازه کافی داریم و هم قبلا پودلی مهاجم نوک بازی کرده. لطفا نظر تونو بدید.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen abbasi در 28/11/1392 | 01:06 گفت:

در صورت برگشتن رمزی موافقم
تو بازی با بایرنم چون احتمالا باید رو ضد جمله کار کنیم باید کسی نوک باشه که قدرت حفظ توپ بالایی داشته باشه تا بقیه برسن وضربات ایستگاهی خیلی مهمن و انتخابو سخت می کنن
ولی در کل به نظر تو لیگ بخصوص بازی با چلسی می تونیم بدون مهاجم نوک تخصصی چیزی شبیه به اسپانیا بازی کنیم البته این سبک مورد علاقه ارسنالیا نیست ولی از جیرو هم ابی گرم نمیشه

آرین در 27/11/1392 | 23:56 گفت:

100% موافقم
هم شوتاش فوق العادست.هم حمل توپ و سرعت خوبی داره.حتی به نظر من سر زنیش هم کمتر از ژیرو نیست

solaris1 در 27/11/1392 | 23:22 گفت:

من فقط موافق فیکس بازی کردن پولدی هستم.در ضمن ساناگو هم نشانه های خوبی داشت هر چند شخصیت بازی در تیم بزرگ رو نداشت و احتمال اخراجش بود اما با قوی تر شدن فیزیکی بهتر میشه.یهر حال از جیرود بهتر میتونه باشه.

هادی در 27/11/1392 | 23:21 گفت:

منم مخالفم،پولدی باید کنار باشه

هادی در 27/11/1392 | 23:21 گفت:

منم مخالفم،پولدی بلید کنار باشه

پسر20میلیونی در 27/11/1392 | 23:18 گفت:

هرچی ک باش بهتر از ژیرو جواب میده تو خط حمله

little_mozart در 27/11/1392 | 23:04 گفت:

موافق نیستم... پودولسکی پست تخصصیش وینگ هست و اونجا از همه جاهای دیگه بهتر بازی می کنه...و بشدت مخالف بازی کردن سانتی در گوشه هام... وقتی وسط هستن کنار اوزیل می ترکونن...

ali در 27/11/1392 | 23:00 گفت:

پولدی بدرد همون چپ و مایل به وسط برای شوتاش میخوره .. نوک خوب نیست

علیرضا در 27/11/1392 | 22:44 گفت:

موافق نیستم.پولدی اونجا جواب نمیده یه جورایی گم میشه تو بازی و جایگیریای خوبی هم نداره.بهترین جا برا پولدی وینگ چپه

mohammad در 27/11/1392 | 22:29 گفت:

منم با شما موافقم