حمایت

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
از بچگی طرفدار آرسنالم. عاشق تیری آنری
کل بازدید: 9,157 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حمایت

امروز
تو اینستاگرام باشگاه پستی رو دیدم که برای حمایت از اوزیل زده شده بود تا
به دوران اوجش برگرده و همه میدونیم اگه برگرده آرسنال خیلی بهتر میشه.
بخاطر همین تصمیم گرفتم تا برای حمایت از اوزیل و ونگر این پست رو بزارم و
بگم تا ابد از ونگر حمایت میکنم و سر باخت به بایرن ( بهترین تیم حال حاضر
دنیا ) ازش رو برنمیگردونم.اوزیل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 3/12/1392 | 14:36 گفت:

Get Back To Your Best Form Soon,Mesut

Junior Gunner در 2/12/1392 | 14:26 گفت:

عاشقتم اوزیل!!!
آقای پاس گل جهان!!!
واقعا تو آرسنال هوادارا قدرشو نمیدونن!!!

حسین ملازینل در 2/12/1392 | 00:34 گفت:

دمت گرم...هوادار یعنی همین...

Ali در 1/12/1392 | 23:28 گفت:

ممنون از همه ی آرسنالی های واقعی

sadegh در 1/12/1392 | 23:22 گفت:

نقل قول : اون تصاویر پیش زمینه عکس اوزیل چ مفهومی رو داره... هرچی فکر میکنم متوجهش نمیشم....
و در مورد اوزیل...
نباید زود قضاوت کرد .... باید بهش وقت داد... ب نظرم خیلی خوب میشه کم کم


پاسخ شما : زندگی همچنان ادامه دارد

masoud mahmudpur در 1/12/1392 | 22:56 گفت:

خیلی روش فشاره
مرسی

parsa در 1/12/1392 | 19:58 گفت:

مرسی بابت پستت...
امیدوارم اوزیل زودتربه روزای اوجش برگرده

میثم محمودی در 1/12/1392 | 19:28 گفت:

نقل قول : اون تصاویر پیش زمینه عکس اوزیل چ مفهومی رو داره... هرچی فکر میکنم متوجهش نمیشم....
و در مورد اوزیل...
نباید زود قضاوت کرد .... باید بهش وقت داد... ب نظرم خیلی خوب میشه کم کم


پاسخ شما : روز جهانی هوای پاک و سلامت

Arsenalito در 1/12/1392 | 18:09 گفت:

آخه نمیدونم چقدر به این اوزی لگیر میدید.خودتون هم می دونید اون بیشترین پاس گل رو به رونالدو داده بود و الان تو ارسنال کی توی عمق فرار می کنه ویا اینکه کی تو قلب دفاع حریف می زنه که اون بخواد پاسش رو بده دیگه اونقدر دور خودش می چرخه که تا یه یار واسه پاس دادن پیدا کنه ویا اینکه توپ رو لو میده.پس اینقدر به این بیچاره گیر ندید.در ضمن توی این دو بازی این همه بعضی از بچه می کن که سانوگو خوب بوده ، آخه من نمیدونم یه حرکت ،یه شوت ،یه دریبل اوت هم توی ایچنچنین باشگی و اینچنین سطحی داده که دلمون حوش بشه ازش دید. ویا منتظرید که یه شوت بزنه اونموقع عین ونگر بگید ،به به کارش عالی بود!!!
بابایه ذره اون عینکتونه رو بردارید.

Ali در 1/12/1392 | 17:44 گفت:

نقل قول : اون تصاویر پیش زمینه عکس اوزیل چ مفهومی رو داره... هرچی فکر میکنم متوجهش نمیشم....
و در مورد اوزیل...
نباید زود قضاوت کرد .... باید بهش وقت داد... ب نظرم خیلی خوب میشه کم کم


پاسخ شما : نمی دونم راستش

میعاد در 1/12/1392 | 16:53 گفت:

نقل قول : رمسی برای بازی برگشت هست؟

پاسخ شما : بازی برگشت سه هفته دیگست ولی رمسی 2 هفته دیگه برمیگرده.... پس ان شالله با قدرت تو بازی برگشت بازی میکنه

PARSA در 1/12/1392 | 16:50 گفت:

رمسی برای بازی برگشت هست؟

میعاد در 1/12/1392 | 16:45 گفت:

اون تصاویر پیش زمینه عکس اوزیل چ مفهومی رو داره... هرچی فکر میکنم متوجهش نمیشم....
و در مورد اوزیل...
نباید زود قضاوت کرد .... باید بهش وقت داد... ب نظرم خیلی خوب میشه کم کم